Piwkowscy - Galeria Fotograficzna

Nie wszystkie zdjęcia i dokumenty dostępne w Archiwum Rodzinnym są publikowane w Internecie. Oznacza to, że wykazy zdjęć zamieszczone w poniższych spisach mogą nie być kompletne.

Także niektóre zdjęcia pomimo umieszczenia ich w spisie mogą nie być dostępne poprzez Internet. W takiej sytuacji zamiast odpowiedniego zdjęcia prezentowany jest jedynie jego opis oraz informacja o jego dostępności jedynie na CD "Rodzina Piwkowskich".

Wszystkie zdjęcia dostępne przez Internet dostosowane są co do ich wielkości oraz rozdzielczości, a czasem nawet liczby kolorów, do możliwości sieci rozległej oraz ich odbioru na ekranie komputera o typowej rozdzielczości 800 x 600 (zalecana liczba kolorów co najmniej 65536). Dlatego ich jakość może czasami pozostawiać nieco do życzenia.

Jednakże na krążku CD "Rodzina Piwkowskich" prezentowane są wszystkie dostępne w Archiwum zdjęcia w pełnej jakości. W celu otrzymania krążka CD "Rodzina Piwkowskich" skontaktuj się z administratorem systemu.

 

Wszystkie fotografie zamieszczone na stronach naszego serwisu objęte są prawem autorskim. Dalsze rozprowadzanie oraz publikowanie dozwolone jest jedynie za zgodą Rodziny Piwkowskich.

 


Webmaster:
Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyright (c) Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja:
31 grudnia 2006