Indeks osób według formularza graficznego

Indeks zawiera spis wszystkich formularzy graficznych z naszej witryny internetowej. W pierwszej kolejności umieszczono indeks wszystkich formularzy, a dalej pod każdą z nich umieszczono wykaz osób, których piktogramy znajdujš się na danym formularzu.

A (42) AA (32) AAA (26) AAAA (17) AAAB (11) AAAC (21) AB (39) ABA (28)
AC (37) ACA (36) ACB (24) ACC (20) ACD (32) ACDA (28) AD (34) ADA (28)
ADB (46) ADC (35) ADD (19) AE (6) AF (19) B (41) BA (18) BB (8)
C (17) CA (24) D (16) DA (24) E (39) EA (21) EB (32) EC (20)
ED (15) F (14) FA (48) FAA (26) FAAA (27) FAAB (21) FAB (12) FB (14)
G (32) GA (63) GAA (36) GAB (61) GABA (22) GAC (49) GACA (13) GACB (37)
GAD (26) H (11) I (8) J (8) K (30) L (34) M (25) X001 (36)
X002 (25) X003 (22) X004 (31) X005 (36) X006 (15) X007 (31) X008 (30) X009 (34)
X010 (19) X011 (17) X012 (13)          


A
Baranowska Karolina (A00028)  1863 
Baranowska Maria (A00029)  1872  około
Bieluszko Jan (A00035)
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów
Dudkowska teresa (A01663)
Kamforowska  (A00024)
Koszałko Maria, Karolina (A00034)
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo
Monsiol Józef (A00037)
Monsiol Maria (A00025)  1861 (około)  Stronie
Niedziałkowska Józefa (A00031)  15.01.1867 
Niedzielska Agata (A01650)  1807 (około)  Wojsławice
Okonowicz Marianna (A00026)  1839 (około) 
Okoński  (A00033)
Piwko Franciszek (A00001)  1804 (ca.)  Łaszczów
Piwkowska Antosia (A00003)
Piwkowska Maria (A00015)  1872  Mircze
Piwkowska Michalina (A00020)  1858 (około) 
Piwkowska Stanisława (A00012)  1884 
Piwkowska Stanisława (A00016)  1867 (około)  Turkowice
Piwkowski Adam (A00009)  1859 
Piwkowski Aleksander (A00005)  1834  Tuczępy
Piwkowski Bronisław (A00017)  13.08.1877  Mircze
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice
Piwkowski Jan (A00002)
Piwkowski Jan (A00013)  1890 
Piwkowski Jan (A00014)  1860 (około)  Turkowice
Piwkowski Józef (A00004)
Piwkowski Józef (A00010)  1867 (około) 
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około
Piwkowski Julian (A00006)  07.01.1837  Tuczępy
Piwkowski Julian (A00019)  1875 
Piwkowski Ksawery (A00008)
Piwkowski Michał (A00007)  1849 
Piwkowski Rudolf (A00011)  1878 
Piwkowski/a  (A00021)
Piwkowski/a  (A00022)
Prochwicz  (A00036)
Rogowska Maria (A00030)  1876 
Rogowski Jan (A00032)  1874 
Sawicka Antonina (A00023)  1842 (około)  Rybnica
Teodorowicz Józefa (A00038)

AA
Baranowska Karolina (A00028)  1863 
Bogusz Jadwiga (A00055)  1947  Węgoj
Gajdomin Irena (A00053)  03.01.1944  Tarasówka
Grzyb Łucja (A00057)  07.03.1949  Szczytno
Grzybowska Agnieszka (A01642)
Kaniewska Barbara (A01315)
Kopiec Agnieszka (A01448)
Łońska Ludmiła (A01088)  19.05.1923  Biłgoraj
Łoński Bolesław (A01087)  1919 
Łoński Jan (A01086)  1916 
Łoński Wojciech (A00047)  1889 
Markiewicz Marianna (A00045)  07.11.1887  Chełm Lubelski
Nowakowska Kazimiera (A00043)  1888 
Piwkowska Jadwiga (A00046)  01.1895  Nieledew
Piwkowska Janina (A00048)  1899 
Piwkowska Katarzyna (A00060)  02.10.1972  Kętrzyn
Piwkowski Adam (A00009)  1859 
Piwkowski Ewald (A00056)  19.04.1949  Kętrzyn
Piwkowski Feliks (A00044)  13.03.1888  Nieledew
Piwkowski Ireneusz (A00054)  28.06.1944  Rejowiec
Piwkowski Jan (A00049)  1909 
Piwkowski Lucjan (A00050)  1912  Kazań
Piwkowski Rafał (A00059)  1975  Kętrzyn
Piwkowski Stanisław (A00042)  1886 
Piwkowski Stanisław (A00052)  27.08.1941  Kowel
Piwkowski Tomasz (A00058)  05.07.1971  Kętrzyn
Porębski Bogdan (A01643)
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna
Szymanik Aleksander (A01089)  13.12.1913  Tarnogród
Szymanik Andrzej (A01092)  29.08.1953  Słupsk
Szymanik Bogdan (A01090)  1948 
Szymanik Teresa (A01091)  16.02.1947  Biłgoraj

AAA
Brzozowska Barbara (A00492)  1950 
Brzozowska Danuta (A00491)  1948 
Brzozowski Andrzej (A00490)  1945 
Brzozowski Brunon (A00068)  1914 
Brzozowski Wojciech (A00493)  1952 
Juszczak Czesława (A00066)  14.07.1925 
Kwiatkowska Barbara (A00494)  1954 
Kwiatkowski Leszek (A00495)  1950 
Kwiatkowski Zdzisław (A00070)
Nedz Zofia (A00072)  1936 
Nowakowska Kazimiera (A00043)  1888 
Piwkowska Katarzyna (A00496)  1964 
Piwkowska Krystyna (A00069)  1926 
Piwkowska Małgorzata (A00499)  1968 
Piwkowska Maria (A00067)  1922 
Piwkowski Janusz (A01617)  1899 
Piwkowski Mirosław (A00071)  1934 
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze
Piwkowski Roman (A00065)  1920 
Piwkowski Stanisław (A00042)  1886 
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów
Pohorecka Maria (A00062)  1920 
Stefaniuk Mariusz (A00500)  1966 
Turlewicz Anna (A00498)  1993 
Turlewicz Robert (A00497)  1971 
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

AAAA
Barańska Dorota (A01038)
Dziedzic Grażyna, Maria (A00091)  04.11.1951 
Juszczak Czesława (A00066)  14.07.1925 
Korcz Elżbieta, Zofia (A00100)  05.04.1951  Klanowek
Lutyńska Zofia (A00092)  08.01.1951 
Piwkowska Dominika (A00097)  27.09.1983  Słupsk
Piwkowska Jolanta (A00093)  17.01.1952  Inowrocław
Piwkowska Monika (A00095)  04.04.1972 
Piwkowski Bartłomiej (A01039)
Piwkowski Jerzy (A00090)  21.02.1948  Inowrocław
Piwkowski Piotr (A00096)  09.12.1979  Słupsk
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze
Skuza Paweł (A00485)
Tyl Lousi (A01616)  22.11.1973  Chicago
Wróblewska Karolina (A00484)  16.12.1979  Słupsk
Wróblewski Janusz (A00094)  22.08.1956  Słupsk
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

AAAB
Czoch Wanda (A01615)  23.06.1950  Wola Uchańska
Kowalczyk  (A01614)
Piwkowska Agnieszka (A00489)  26.06.1980  Hrubieszów
Piwkowski Jacek Marian (A00098)  11.09.1947 
Piwkowski Jan (A00486)  15.07.1978  Hrubieszów
Piwkowski Maciej (A00487)  25.10.1981  Hrubieszów
Piwkowski Marek Piotr (A00099)  22.01.1949  Skrzatusz
Piwkowski Paweł, Krzysztof (A00102)  18.11.1977  Rzeszów
Piwkowski Piotr Tomasz (A00101)  26.12.1975  Koszalin
Piwkowski Roman (A00065)  1920 
Piwkowski Wojciech (A00488)  12.06.1983  Hrubieszów

AAAC
Chmielewska Barbara (A00077)  1953 
Gliniecka Ewa (A00075)  1949 
Głodzik Gabriela (A00483)  22.05.1979  Wałbrzych
Głodzik Izabela (A00482)  05.10.1976  Wałbrzych
Głodzik Wiktor (A00481)  1942 
Myrcha Barbara (A00079)  1952 
Piwkowska Agnieszka (A00081)  1982 
Piwkowska Anna (A00086)  1978 
Piwkowska Dorota (A00083)  1977 
Piwkowska Grażyna (A00073)  14.10.1946  Bydgoszcz
Piwkowska Jakub (A00085)  1983 
Piwkowska Joanna (A00080)  1974 
Piwkowska Paulina (A00088)  1989 
Piwkowski Andrzej (A00074)  1948 
Piwkowski Grzegorz (A00087)  1980 
Piwkowski Hubert (A00084)  1986 
Piwkowski Marcin (A00082)  1984 
Piwkowski Paweł (A00089)  1994 
Piwkowski Piotr (A00078)  1953 
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów
Piwkowski Stefan (A00076)  1950 

AB
Bernard  (A00121)
Bernard Dorota (A00477)  09.03.1982 
Hajdacz Kazimierz (A00110)
Jabczyńska Jadwiga (A00117)  1936  Stanisławów
Jaskórska Zofia (A01285)
Jędrzejewska Zofia (A00104)  20.03.1897  Lwów
Krause Teresa (A00115)  01.02.1931  Katowice
Majcherek Celina (A00119)  20.07.1951  Kraków
Niedziałkowska Józefa (A00031)  15.01.1867 
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz
Piwkowska Joanna (A00125)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Krystyna (A00109)  1922  Rogóźno
Piwkowska Małgorzata (A00120)  09.08.1954  Wisła
Piwkowska Małgorzata (A00124)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Maria (A00108)  05.12.1907 
Piwkowska Paulina (A00131)  1985 
Piwkowska Teresa (A00111)  1923  Rogóźno
Piwkowski Aleksander (A00122)  30.04.1958  Żagań
Piwkowski Artur (A00126)  26.05.1986  Kraków
Piwkowski Feliks (A00107)  1904 
Piwkowski Janusz (A00116)  05.11.1925  Zielona Góra
Piwkowski Janusz (A00118)  02.05.1953  Wisła
Piwkowski Jerzy (A00114)  02.12.1924  Rozkopaczew
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż
Piwkowski Łukasz (A00127)  14.03.1990  Kraków
Piwkowski Marcin (A00130)  11.04.1962 
Piwkowski Paweł (A00132)  1988 
Piwkowski Rudolf (A00011)  1878 
Piwkowski Stanisław (A00103)  07.05.1897  Piaski Szlacheckie
Piwkowski Tomasz (A00128)  15.06.1958  Zielona Góra
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Raba Hanna (A00123)  01.06.1963  Grudziądz
Rogowska Maria (A00030)  1876 
Słomska Oliwia, Jolanta (A00921)  15.03.1998  Kraków
Słomski Maksymilian (A00922)
Stachowski  (A00112)
Starzyńska Anna (A01031)  20.02.1963  Gdynia
Zaborowska Teresa (A00129)
Zasada  (A00113)

ABA
 Iwona (A01293)
Chudzicka Magdalena (A01177)  01.11.1973  Ostrowiec Świętokrzyski
Czajkowski Leszek (A01176)  18.01.1967  Warszawa
Czajkowski Wiesław (A01175)  28.02.1931 
Jaskórska Zofia (A01285)
Krajewska Danuta (A01288)
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz
Piwkowska Agata (A01294)
Piwkowska Agata (A01304)  07.03.1995  Lublin
Piwkowska Elżbieta (A01296)  19.11.1960  Hrubieszów
Piwkowska Hanna (A01289)
Piwkowska Joanna (A01303)  18.03.1989  Lublin
Piwkowska Teresa (A01173)  17.01.1932  Nowy Sącz
Piwkowski Antoni Zbigniew (A01287)  31.10.1931  Skierbieszów
Piwkowski Jerzy (A01292)  1963 
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż
Piwkowski Krzysztof Adam (A01297)  24.12.1961  Hrubieszów
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Piwkowski Zygmunt Kryspin (A01286)  1929  Kryłów
Sosnowska Karolina (A01291)
Sosnowski Mirosław (A01290)
Strzelecki Eugeniusz (A01174)  28.07.1926 
Winiarska Danuta (A01295)  19.11.1941  Hrubieszów
Złomaniec Jadwiga (A01302)
Zoledowska Aneta (A01299)  1982  Hrubieszów
Zoledowska Izabela (A01300)  1987  Hrubieszów
Zoledowski Marek (A01298)
Zoledowski Paweł (A01301)  1994  Hrubieszów

AC
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów
Karwat Antoni (A01664)  1900 (około)  Domaniż
Karwat Piotr (A00897)  1865 (około)  Komarów
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Karwat Teodozja (A00140)  23.04.1903  Domaniż
Krzykowska Joanna (A00165)  24.12.1966  Piaseczno
Lisiewicz Elżbieta (A00898)  02.11.1875  Czerkasy
Nowacka Aldona (A00163)  10.09.1935  Radomsko
Ożarowski Tomasz (A00136)
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś
Piwkowska Adela (A00160)  17.12.1923  Domaniż
Piwkowska Alicja (A00524)  27.10.1998  Warszawa
Piwkowska Jadwiga (A00155)  18.01.1934  Zaręka
Piwkowska Julia (A00135)  1887  Posadów
Piwkowska Władysława (A00138)  31.07.1900  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00152)  28.04.1923  Hołubie
Piwkowski Edward (A00139)  04.10.1894  Hołubie
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice
Piwkowski Franciszek (A00137)  26.08.1889  Hołubie
Piwkowski Grzegorz (A00166)  04.09.1968  Warszawa
Piwkowski Henryk (A00162)  02.12.1930  Domaniż
Piwkowski Józef Henryk (A00156)  19.03.1951  Hołubie
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Kazimierz (A00153)  11.08.1927  Oszczów
Piwkowski Marcin (A00167)  23.06.1994  Warszawa
Piwkowski Rafał (A00159)  14.01.1979  Krasnystaw
Piwkowski Romuald (A00158)  07.07.1954  Mircze
Piwkowski Tadeusz (A00164)  08.09.1962  Warszawa
Piwkowski Teofil (A00133)  1898  Hołubie
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Sas Janina (A00154)  13.01.1926  Dołhobyczów
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe
Serafińczuk Tadeusz (A00945)  28.11.1939  Piaseczno
Smyk Tatiana (A00134)  1902 
Wójtowicz Anna (A00157)  18.02.1956  Dubienka
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów

ACA
 Agnieszka (A00196)
Bandzerewicz Bogdan, Antoni (A00902)
Bandzerewicz Maciej (A00904)  05.09.1998  Biała Podlaska
Bandzerewicz Paulina (A00903)  04.07.1994  Lublin
Bień Grzegorz (A01041)  22.02.1999  Tomaszów Lubelski
Bień Maciej (A01040)  18.01.1996  Zamość
Bień Piotr (A00946)  11.07.1973  Łaszczów
Brzozowska Genowefa (A00187)  18.03.1934  Kraków
Celinska Maria Janina (A00194)  01.01.1957  Lublin
Dębska Wanda Maria (A00189)
Dworniczuk Stanisława (A00200)  15.11.1951  Tomaszów Lubelski
Jurkiewicz Adolf, Julian (A00899)  15.02.1932  Czerkasy
Jurkiewicz Joanna, Stanisława (A00901)  24.09.1968  Lublin
Jurkiewicz Małgorzata, Elżbieta (A00900)  01.12.1963  Tomaszów Lubelski
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Paczos Bernarda, Bożena (A00202)  28.01.1959  Tuczapy
Pawłowska Julia, Teresa (A01610)  23.03.2001  Lublin
Pawłowski Tomasz (A01083)  26.07.1965 
Piwkowska Anna (A00203)  18.02.1975  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna Maria (A00198)  15.10.1989  Lublin
Piwkowska Joanna (A00205)  08.11.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Magdalena (A00197)  05.07.1984 
Piwkowska Teresa, Maria (A00185)  24.03.1941  Domaniż
Piwkowski Adam, Piotr (A00199)  31.01.1950  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jacek Andrzej (A00195)  24.09.1965  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jerzy (A00190)  24.05.1955 
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Marek Tadeusz (A00193)  10.01.1961  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Marian Antoni (A00186)  17.01.1935  Domaniż
Piwkowski Paweł (A00204)  15.01.1983  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Tadeusz Władysław (A00188)  24.09.1936 
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Piwkowski Wiesław (A00201)  02.01.1957  Nadolce
Piwkowski Wojciech Tomasz (A00191)  20.12.1960  Łaszczów
Sauer Barbara, Krystyna (A00192)  04.12.1959  Siemianowice Śl.
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów

ACB
Łagowska Danuta (A00178)  15.04.1960  Steniatyn
Piwkowska Anna (A00182)  01.09.1993  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Bogumiła (A00173)  15.11.1951  Łaszczów
Piwkowska Danuta (A00168)  14.02.1923  Hołubie
Piwkowska Ewa (A00181)  06.04.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Magdalena (A00183)  14.12.1990  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Natalia (A00184)  25.12.1994  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Jakub (A00180)  08.01.1979  Katowice
Piwkowski Kazimierz (A00171)  1928 
Piwkowski Marcin (A00179)  01.03.1977  Mikołów
Piwkowski Marek Wojciech (A00177)  02.07.1960  Łaszczów
Piwkowski Waldemar (A00176)  26.02.1956  Łaszczów
Piwkowski Zbigniew (A00169)  21.04.1925  Dutrów
Piwkowski Zbigniew (A00174)  07.09.1953  Łaszczów
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe
Sokołowska Bożena (A01095)  23.03.1949  Lublin
Sokołowska Ewa (A01097)  21.05.1955  Lublin
Sokołowska Grażyna (A01096)  27.03.1951  Lublin
Sokołowski Bolesław (A01093)  26.12.1908  Małoniż
Sokołowski Ignacy (A01094)  09.11.1947  Lublin
Świdka Alicja Maria (A00175)  01.11.1953  Łaszczów
Wypych Anna (A00172)  22.07.1934  Warszawa
Zwolińska Marianna (A00170)  20.01.1928  Łaszczów

ACC
Ćwikowska Wacława (A01052)  13.01.1952  Żabinka
Dziaduszek Joanna, Katarzyna (A01056)  16.04.1995  Tomaszów Lubelski
Dziaduszek Magdalena (A01057)  15.01.1998  Lublin
Dziaduszek Mirosław (A01054)  10.09.1964  Tomaszów Lubelski
Jarzyński Henryk (A01043)  24.06.1945  Kol. Orzechów
Jarzyński Tomasz (A01044)  21.12.1971  Warszawa
Pasierb Artur (A01047)  30.03.1972  Domaniż
Pasierb Ewa (A01055)  21.12.1979  Łaszczów
Pasierb Halina (A01042)  13.07.1944  Justynówka
Pasierb Jerzy (A01051)  26.06.1950  Domaniż
Pasierb Justyna (A01048)  02.06.1974  Łaszczów
Pasierb Katarzyna (A01053)  08.11.1972  Tomaszów Lubelski
Pasierb Krystyna (A01050)  02.01.1948  Tomaszów Lubelski
Pasierb Paweł (A01049)  18.05.1983  Tomaszów Lubelski
Pasierb Romuald (A01045)  20.01.1946  Domaniż
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś
Piwkowska Adela (A00160)  17.12.1923  Domaniż
Smyk Dariusz (A01611)  20.01.1977  Łaszczów
Smyk Maciej (A01612)  17.12.2003  Lublin
Wiater Anna (A01046)  27.08.1950  Wożuczyn

ACD
 Janina (A00479)  1922 
Dwernicka Janina (A01238)
Fronczek Danuta (A01245)
Jedryszczyk Barbara (A00150)  16.09.1927  Chorzów
Krystek Adam (A01230)  1949  Tomaszów Lubelski
Krystek Agnieszka (A01242)  1972  Wschowa
Krystek Andrzej (A01228)  1947  Tomaszów Lubelski
Krystek Anna (A01240)  1979  Ciechocinek
Krystek Bartłomiej (A01234)  1978  Toruń
Krystek Jacek (A01243)  1977  Wschowa
Krystek Jan (A01227)  1910  Podhorce
Krystek Marcin (A01233)  1975  Toruń
Krystek Maria Hanna (A01237)  1997  Toruń
Krystek Natalia (A01235)  1984  Bydgoszcz
Krystek Piotr (A01239)  1974  Ciechocinek
Krystek Stanisław (A01229)  1948  Tomaszów Lubelski
Ożarowska Eugenia (A01224)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowski Tomasz (A01225)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowski Wacław (A01226)  01.05.1921  Podhorce
Patyk Bożena (A01241)
Piwkowska Barbara (A00480)
Piwkowska Katarzyna (A00151)  15.09.1973  Warszawa
Piwkowski Feliks (A00148)  1923  Hołubie
Piwkowski Mieczysław (A00147)  06.01.1929  Hołubie
Piwkowski Stanisław (A00149)  1925  Hołubie
Piwkowski Teofil (A00133)  1898  Hołubie
Podgórska Hanna (A01231)  1954  Toruń
Sikorska Marzena (A01236)
Smyk Tatiana (A00134)  1902 
Soporowska Aleksandra (A01232)  1956  Toruń
Szewłoga Jadwiga (A01244)  03.02.1925  Wożuczyn
Zacharski Dominik (A00478)  19.01.1977  Warszawa

ACDA
  (A01262)
  (A01266)
  (A01270)
 Michał (A01271)  1984 
 Piotr (A01267)
Bartkowiak Bożena (A01250)  1959 
Fronczek Danuta (A01245)
Kuczyńska Dorota (A01254)  17.11.1973  Gniezno
Kuczyński Wojciech (A01253)  28.01.1946  Gniezno
Majewski  (A01268)
Majewski Tomasz (A01269)
Ożarowska Agata (A01252)  05.02.1986  Gniezno
Ożarowska Aleksandra (A01265)  1994 
Ożarowska Barbara (A01258)  1943  Podhorce
Ożarowska Daria (A01251)  21.10.1983  Gniezno
Ożarowska Hanna (A01261)
Ożarowska Jolanta (A01249)  12.06.1958  Tomaszów Lubelski
Ożarowska Justyna (A01263)  1975 
Ożarowska Małgorzata (A01259)  1946  Podhorce
Ożarowska Zuzanna (A01247)  25.11.1945  Tomaszów Lubelski
Ożarowski Jan (A01260)
Ożarowski Janusz (A01246)  13.04.1947  Wożuczyn
Ożarowski Lucjan (A01248)  28.03.1949  Wożuczyn
Ożarowski Tomasz (A01264)  1977 
Szewłoga Jadwiga (A01244)  03.02.1925  Wożuczyn
Waligórska Zuzanna (A01256)  26.07.1982  Poznań
Waligórski Krzysztof (A01255)  26.04.1957  Poznań
Waligórski Mikołaj (A01257)  23.11.1985  Poznań

AD
  (A00208)
Borys Helena (A01369)
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka
Chomik Janina (A00219)  21.02.1918  Nowoczerkask
Duczmal Piotr (A00525)  17.11.1901  Janków Wielkopolski
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Kubiak Krystyna (A00233)  22.02.1961  Pobiedna
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo
Mirowska Maria (A00229)  05.09.1951  Przyłęk Mały
Piwkowska Ignaca (A00215)  31.01.1905  Teptiuków
Piwkowska Konstancja (A00209)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Kostka (A00290)  1896 
Piwkowska Łucja (A00207)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Maria (A00224)  06.12.1916  Borszcze
Piwkowska Teresa (A00230)  22.09.1949  Wrocław
Piwkowska Zdzisława, Róża (A00231)  30.10.1952  Wrocław
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków
Piwkowski Arkadiusz, Krzysztof (A00236)  24.03.1982  Wrocław
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski
Piwkowski Julian (A00019)  1875 
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków
Piwkowski Krzysztof Ryszard (A00232)  07.02.1954  Wrocław
Piwkowski Paweł Piotr (A00237)  26.06.1983  Wrocław
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Władysław (A00222)  02.04.1914  Koniuchy /W
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec
Raczyńska Irena (A00223)  02.08.1921  Sarnaki
Sokołowski  (A00235)
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy
Wysocki  (A00234)

ADA
Banach Józef (A00530)  16.03.1926  Rawicz
Bojko Jolanta (A00245)  04.08.1952  Zawiercie
Dawgul Józefa (A00243)  25.12.1928 
Duczmal Albina, Barbara (A00528)  28.02.1936  Błudów
Duczmal Augustyn (A00529)  10.01.1940  Koniuchy
Duczmal Longina, Eugenia (A00526)  30.12.1928  Świniuchy
Duczmal Teresa, Danuta (A00527)  24.01.1932  Świniuchy
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow
Jankowska Zuzanna (A01037)  10.08.1944  Rogalewszczyzna
Komitoff Ivan (A00532)  29.08.1930  Sofia
Komitoff Maria (A00533)  05.04.1978  Sofia
Mroczkowska Teresa (A00251)  03.10.1930  Trawniki Lubelskie
Pabian Aneta (A01084)  21.03.1978  Brzesko
Piwkowska Alicja, Teresa (A01085)  06.09.2000  Brzesko
Piwkowska Halina (A00246)  27.11.1952  Sulęcin
Piwkowski Bartosz (A00249)  16.10.1981  Grójec
Piwkowski Dominik (A00248)  09.01.1977  Zawiercie
Piwkowski Jan (A00244)  24.11.1951  Zielona Góra
Piwkowski Julian (A00250)  13.04.1930  Koniuchy /W
Piwkowski Marek (A00252)  25.07.1963  Lublin
Piwkowski Marian (A00242)  21.06.1926  Luck
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Tomasz (A00253)  10.09.1967  Warszawa
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy
Wojciul Marek (A01609)  23.09.1980  Rzepin
Wojciul Sławek (A01608)  27.12.1976  Rzepin
Wojciul Stanisław (A00247)  10.11.1953 

ADB
  (A00262)
  (A00264)
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka
Browarska Danuta (A00256)  15.06.1927  Klewar
Giza Iwona (A01032)  30.12.1972  Kożuchów
Glinka Anna (A00907)  07.08.1977  Kostrzyn
Hałaj Czesława, Teresa (A00905)  03.09.1956  Rokitno
Knitter Romana (A01442)  16.12.1971  Wałbrzych
Krzykała Maria (A00266)  08.12.1948  Witnica
Michałek Eugeniusz (A01437)  01.09.1957  Kuz. Świdnickie
Michałek Justyna (A01438)  18.04.1983  Wałbrzych
Michałek Marta (A01439)  11.04.1994  Wałbrzych
Neumann Adam (A01436)  09.12.1969  Gorzów Wielkopolski
Neumann Bożena (A01373)  20.02.1960  Gorzów Wielkopolski
Neumann Ireneusz (A01435)  21.02.1965  Gorzów Wielkopolski
Neumann Mirosław (A01372)  16.01.1959  Gorzów Wielkopolski
Neumann Piotr, Paweł (A00258)  15.04.1935  Panigrudz
Piwkowska Anna (A00275)  10.03.1977  Kostrzyn
Piwkowska Dominika (A01447)  18.02.2003  Witnica
Piwkowska Dorota, Teresa (A00268)  02.10.1962  Skwierzyna
Piwkowska Ewa (A00261)  13.10.1939  Kowel
Piwkowska Irena (A00257)  11.06.1932  Rozyszcze
Piwkowska Izabela (A01034)  05.09.1991  Nowa Sól
Piwkowska Janina (A00263)  17.09.1941  Kowel
Piwkowska Joanna (A01033)  04.04.1990  Nowa Sól
Piwkowska Łucja (A00270)  22.09.1962  Wałbrzych
Piwkowska Mariola (A00269)  18.05.1960  Wałbrzych
Piwkowska Natalia (A00906)  18.10.1993  Świnoujście
Piwkowska Sylwia (A01035)  02.11.1993  Nowa Sól
Piwkowski Andrzej (A00271)  28.09.1965  Wałbrzych
Piwkowski Andrzej (A00276)  08.04.1984  Kostrzyn
Piwkowski Antoni (A00259)  01.05.1933  Rozyszcze
Piwkowski Jacek (A00273)  15.03.1970  Witnica
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski
Piwkowski Kazimierz (A00265)  22.01.1946  Witnica
Piwkowski Mateusz (A01443)  05.03.1993  Wałbrzych
Piwkowski Piotr (A00254)  15.10.1943  Kowel
Piwkowski Piotr (A00267)  19.05.1958  Skwierzyna
Piwkowski Tadeusz (A00255)  23.06.1930  Rozyszcze
Piwkowski Tomasz (A00274)  20.10.1971  Bogdaniec
Piwkowski Zbigniew (A00272)  20.05.1968 
Wasik Andrzej (A01441)  30.11.1985  Wałbrzych
Wasik Tadeusz (A01440)  12.02.1960  Opatów
Wiecławska Agata (A01604)  30.10.2003  Witnica
Wiecławski Mariusz (A01444)
Wiśniewska Danuta (A00260)  25.11.1936  Rutkowice

ADC
 Zofia (A01036)
Borys Helena (A01369)
Chomik Janina (A00219)  21.02.1918  Nowoczerkask
Ciotek  (A01370)
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko
Gayk  (A00286)
Holub Renata (A00288)  19.09.1974  Głogów
Jankowska Barbara (A00295)
Mackowiak Janina (A00283)  27.04.1944  Chwałkow
Piwkowsk Oskar (A01607)  02.01.2004  Głogów
Piwkowska Dominika (A00289)  06.02.1998  Głogów
Piwkowska Elżbieta (A00284)  12.04.1946  Ornatowice
Piwkowska Ewa (A00296)  23.12.1950  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00300)  17.05.1974  Wrocław
Piwkowska Hanna (A00277)  26.07.1952  Dobre Miasto
Piwkowska Hanna (A00285)
Piwkowska Izabela (A00298)  31.03.1956  Wrocław
Piwkowska Jowita (A00302)  03.1975  Wrocław
Piwkowska Małgorzata (A00299)  09.09.1962  Wrocław
Piwkowska Mirosława (A00297)  11.09.1952  Wrocław
Piwkowska Teresa (A00280)  02.04.1935  Werbkowice
Piwkowski Aleksander (A00282)  17.07.1936  Ornatowice
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków
Piwkowski Augustyn (A00294)  23.09.1942  Werbkowice
Piwkowski Ireneusz (A00292)  11.07.1937  Hrubieszów
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków
Piwkowski Kazimierz (A00279)  04.01.1934  Werbkowice
Piwkowski Marian (A01371)  03.05.1951  Dobre Miasto
Piwkowski Przemysław (A00301)  01.1967  Wrocław
Piwkowski Tomasz (A00287)  01.07.1975  Głogów
Porębski Matheusz (A01445)
Porębski Szymon (A01446)
Skrobisz-Dreszer  (A00281)
Solarek  (A00278)
Węglarska Urszula (A00293)  02.01.1937  Biała Podlaska

ADD
Banasiak Bogumił (A00939)  10.02.1943  Rogóźno
Banasiak Katarzyna (A00940)  18.04.1966  Warszawa
Kardas Julia, Agata (A00942)  08.10.1993  Łódź
Kardas Maria, Bożena (A00943)  29.06.1999  Łódź
Kardas Mariusz (A00941)  25.11.1965  Gdynia
Nowak Katarzyna (A00937)  01.03.1967  Łódź
Owsik Grażyna (A00944)
Pawlak Jacek (A00935)  10.05.1942  Łódź
Pawlak Patryk (A00938)  08.01.1993  Łódź
Pawlak Piotr (A00936)  04.10.1965  Łódź
Piwkowska Aleksandra, Maria (A00240)  18.07.1976  Łódź
Piwkowska Anna (A00241)  17.03.1979  Skierniewice
Piwkowska Janina (A00225)  19.09.1942  Koniuchy /W
Piwkowska Maria Teresa (A00226)  20.07.1944  Zwierzyniec
Piwkowski Antoni Janusz (A00227)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Marcin (A00239)  07.12.1972  Łódź
Piwkowski Stanisław Jerzy (A00228)  16.09.1948  Łódź
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec

AE
Baranowska Maria (A00029)  1872  około
Piwkowska Helena (A00305)
Piwkowska Lodzia (A00306)
Piwkowski Hipolit (A00304)  13.08.1896  Łykoszyn
Piwkowski Józef (A00010)  1867 (około) 
Piwkowski Karol (A00303)  1899 

AF
Barankiewicz Ada (A01628)
Barankiewicz Adam (A01626)
Barankiewicz Nina (A01627)
Budzynski Mirosław (A01623)
Kolasa Danuta (A01624)  02.05.1941  Sandomierz
Marcinkiewicz Danuta, Maria (A00917)  04.05.1932  Nowa Wilejka
Piwkowska Anna (A00919)  12.02.1963  Pruszków
Piwkowska Dorota (A01625)  23.09.1968  Sandomierz
Piwkowska Janina (A00913)  1899 
Piwkowska Joanna (A00918)  07.02.1958  Otwock
Piwkowska Maria (A00908)  1897 
Piwkowski Antoni (A00910)  1895  Mołozów
Piwkowski Julian (A00909)  1894 
Piwkowski Piotr (A00912)  19.05.1898  Mozołów
Piwkowski Stanisław (A00911)  1896  Mołozów
Piwkowski Wiktor (A00916)  11.12.1939  Nowe Świeciany
Piwkowski Włodzimierz, Jerzy (A00915)  17.10.1932  Wilno
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki
Wojciechowski Piotr (A01622)

B
 Marianna (A00924)
Buczko Stanisława (A00369)  06.01.1943  Wola Obrzanska
Ciwinska Krystyna (A00508)  15.09.1936  Osada-Klonowo
Czerwik  (A00365)
Fiedura Irena Janina (A00363)  08.11.1926  Sokołowo
Fortecki Jan (A00377)  10.11.1966  Drawno
Kacprzuk Apolonia (A00930)  15.08.1927  Ciechanowiec
Kaminska Maria (A00927)  1896 
Oledzka Wanda (A00932)  09.04.1939  Ciechanów
Piwkowska Agnieszka, Monika (A00378)  09.01.1977  Choszczno
Piwkowska Alicja (A00372)  21.08.1951  Siemiatycze
Piwkowska Anna (A00507)  17.07.1989  Ustka
Piwkowska Dorota (A00376)  27.07.1972  Choszczno
Piwkowska Feliksa (A00364)  15.04.1929  Ciechanowiec
Piwkowska Jadwiga Wiesława (A00506)  10.04.1967  Ustka
Piwkowska Janina (A00928)  17.05.1922  Ciechanowiec
Piwkowska Janina Irena (A00370)  23.06.1949  Ciechanowiec
Piwkowska Lucyna (A00933)  1938 
Piwkowska Władysława (A00366)  01.10.1935  Ciechanowiec
Piwkowski  (A00501)  06.01.1968  Choszczno
Piwkowski Bogdan (A00374)  07.05.1957  Choszczno
Piwkowski Edward (A00359)  01.04.1899  Białystok
Piwkowski Henryk (A00362)  20.09.1927  Ciechanowiec
Piwkowski Igor Marek (A00502)  30.07.1971  Choszczno
Piwkowski Jan (A00926)  1901 
Piwkowski Kazimierz (A00929)  21.06.1925  Ciechanowiec
Piwkowski Michał (A00923)  1869 
Piwkowski Piotr (A00931)  15.10.1931  Ciechanowiec
Piwkowski Roman (A00361)  28.02.1939  Ciechanowiec
Piwkowski Ryszard (A00368)  20.10.1946  Ciechanowice
Piwkowski Stanisław (A00925)
Piwkowski Tomasz (A00379)  22.05.1980 
Piwkowski Wiesław (A00367)  14.02.1943  Ciechanowiec
Pytel Alicja Izabela (A00375)  07.05.1960  Choszczno
Rogala  (A00373)
Romanowski Przemysław (A00503)  24.12.1978  Choszczno
Romanowski Waldemar Henryk (A00371)  31.05.1943  Toruń
Stawlarska Helena Antonia (A00505)
Szylko  (A00934)
Wojtkowska Jadwiga (A00360)  1899  Ciechanowiec
Zdanowicz Jolanta Ewa (A00504)  28.09.1964  Gdańsk

BA
Ciwinska Krystyna (A00508)  15.09.1936  Osada-Klonowo
Fornal Monika, Mariola (A00920)  06.06.1977  Brzozów
Lipińska Cecylia (A00511)  03.02.1963  Ciechanowiec
Piwkowska Aneta (A00523)  17.01.1976  Wysokie Mazowieckie
Piwkowska Halina (A00514)  22.02.1960  Ciechanowiec
Piwkowska Jolanta (A00518)  16.07.1964  Ciechanowiec
Piwkowska Karolina (A00512)  04.06.1987  Ciechanów
Piwkowska Małgorzata (A00516)  17.06.1962  Ciechanowiec
Piwkowska Mariola (A00519)  22.11.1965  Ciechanowiec
Piwkowska Marzena (A00515)  04.06.1961 
Piwkowska Renata (A00521)  09.1971  Ciechanowiec
Piwkowska Urszula (A00522)  02.06.1974  Ciechanowiec
Piwkowski Andrzej (A00510)  11.02.1959  Ciechanowiec
Piwkowski Edward (A00517)  18.05.1963 
Piwkowski Jarosław (A00520)  18.12.1969  Ciechanowiec
Piwkowski Krystian (A00509)  10.04.1958  Ciechanowiec
Piwkowski Mariusz (A00513)  20.10.1993  Ciechanów
Piwkowski Roman (A00361)  28.02.1939  Ciechanowiec

BB
Kacprzuk Apolonia (A00930)  15.08.1927  Ciechanowiec
Kaminska Maria (A00927)  1896 
Oledzka Wanda (A00932)  09.04.1939  Ciechanów
Piwkowska Janina (A00928)  17.05.1922  Ciechanowiec
Piwkowska Lucyna (A00933)  1938 
Piwkowski Jan (A00926)  1901 
Piwkowski Kazimierz (A00929)  21.06.1925  Ciechanowiec
Piwkowski Piotr (A00931)  15.10.1931  Ciechanowiec

C
Biernath Catharina (A00409)  1844  Schilla
Braun Joachim (A00411)
Dembinski Walerian (A00420)  17.11.1885  Żnin
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany
Malek Franciszek (A00423)  05.10.1916  Koraczewko
Napierała Władysław (A00418)  19.05.1887  Gorzyce
Piwkowska Gertrude (A00410)  1845  Kranz
Piwkowska Helena (A00419)  24.04.1904  Michorzewo
Piwkowska Józefa (A00417)  16.03.1902  Michorzewo
Piwkowska Kazimiera (A00422)  30.01.1909  Stupy
Piwkowski  (A00407)
Piwkowski Felica (A00421)  30.05.1906  Michorzewo
Piwkowski Joseph (A00408)  1844  Nattern
Piwkowski Joseph (A00412)  06.09.1869  Nattern
Piwkowski Kazimierz (A00414)  23.01.1894  Cerekwica
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo

CA
Bieske Ewa (A00431)  06.06.1957  Warszawa
Hellmann Bettina (A00437)  06.10.1962 
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno
Nogalska Leokadia Waleria Maria (A00425)  07.11.1936  Żnin
Piwkowska Ariane (A00434)  17.10.1989  Lyon
Piwkowska Cecylia (A00433)  14.03.1985  Lyon
Piwkowska Dominika, Maria (A00445)  27.02.1985  Warszawa
Piwkowska Elżbieta, Aleksandra (A00440)  01.09.1954  Bydgoszcz
Piwkowska Mathilde (A00435)  11.06.1994  Lyon
Piwkowska Wele (A00439)  25.09.1995  Lübeck
Piwkowski Jacek Paweł (A00430)  11.02.1957  Warszawa
Piwkowski Kazimierz (A00424)  15.06.1925  Żnin
Piwkowski Klemens (A00426)  20.11.1927  Żnin
Piwkowski Leon Antoni (A00427)  24.06.1930  Żnin
Piwkowski Maciej Michał (A00442)  22.10.1956  Warszawa
Piwkowski Marcin Wojciech (A00436)  30.03.1960  Warszawa
Piwkowski Michael (A00432)  15.03.1983  Lyon
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo
Piwkowski Paweł Maciej (A00444)  06.08.1981  Warszawa
Piwkowski Philip (A00438)  07.01.1991  Lübeck
Statkiewicz Kalina (A00429)  01.11.1948  Świdnica
Wróbel Andrzej (A00441)  26.07.1947  Nieporęt
Zapalska Grażyna, Jadwiga (A00443)  22.01.1956  Gdańsk

D
  (A00796)
 Anna (A00794)
 Janina (A00451)
 Magdalena (A00793)
Cziske Johanna Ida (A00455)
Piwkowska Anna (A00453)
Piwkowska Helena (A00291)  1809 
Piwkowska Leonora Adelgunde Friederike (A00452)  07.04.1839  Hochstriess
Piwkowski August, Valentin (A00449)  15.02.1835  Hochstriess
Piwkowski Christiano (A00792)
Piwkowski Henryk Juliusz (A00454)  03.02.1870  Gdańsk
Piwkowski Jakob (A00446)
Piwkowski Jakob (A00795)  12.07.1768  Bamewitz
Piwkowski Johann (A00448)  16.01.1833  Hochstriess
Piwkowski Ludwig Alex Ferdinand (A00450)  18.01.1837  Hochstriess
Strahl Eleonore (A00447)

DA
Cziske Johanna Ida (A00455)
Eckmann Wladislaus (A00462)  15.09.1894  Gdańsk
Hess Guido (A00473)
Ladach Annemarie, Martha (A00797)  03.12.1928 
Ladach Peter Johann (A00460)
Langowska Jadwiga Gertrudes (A00466)  17.10.1939  Gdynia
Piwkowski Barbara, Jadwiga (A00469)  24.07.1960 
Piwkowski Beata, Ursula (A00474)  25.07.1970 
Piwkowski Charlotte, Martha (A00461)  01.02.1912  Gdańsk
Piwkowski Hans (A00456)
Piwkowski Helga (A00463)  07.12.1928  Gdańsk
Piwkowski Helga Hiltrud (A00475)  29.01.1973 
Piwkowski Henryk Juliusz (A00454)  03.02.1870  Gdańsk
Piwkowski Hubert Michael (A00465)  28.09.1940  Gdańsk
Piwkowski Jaruslaus Christoph (A00470)  04.10.1961 
Piwkowski Johan Hubert (A00467)  26.02.1958 
Piwkowski Jolanta Jadwiga (A00471)  07.06.1966 
Piwkowski Magdalena Jadwiga (A00472)  05.08.1969 
Piwkowski Marek Piotr (A00468)  12.06.1959 
Piwkowski Maria Martha (A00458)  08.01.1896  Gdańsk
Piwkowski Paul (A00457)
Piwkowski Paulina Maria (A00476)  07.11.1997  Troisdorf
Ramm  (A00459)
Ruda  (A00464)

E
 Władysława (A01322)    Lublin
Adamski Antoni (A01332)  1875 
Grzesiuk Janina (A01058)  1929  Włodzimierz
Jaczuk Antoni (A00392)  1892  Hrubieszów
Jaczuk Helena (A00395)  1921  Uściług
Jaczuk Janina (A00396)  1923  Pomorowic
Jaczuk Leokadia (A00394)  1919  Uściług
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Jaczuk Tadeusz (A00399)  1927  Pomorowic
Jaczuk Zofia (A01321)
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów
Ludynia Lidia (A00404)  17.09.1958  Gdańsk
Piwkowska  (A00382)
Piwkowska Agnieszka (A01284)  06.01.1984  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Aniela (A00393)  1908 
Piwkowska Halina (A00402)  30.07.1951  Zamość
Piwkowska Maria (A00390)
Piwkowska Michalina (A00020)  1858 (około) 
Piwkowska Monika (A01283)  10.10.1980  Zamość
Piwkowska Stanisława (A00391)  1892  Hrubieszów
Piwkowski  (A00381)
Piwkowski Antoni (A00383)  1882  Hrubieszów
Piwkowski Artur (A01282)  25.10.1973  Zamość
Piwkowski Feliks (A00388)
Piwkowski Jan (A00389)  27.01.1880  Perespa
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew
Piwkowski Marcin (A00405)  11.03.1982  Zamość
Piwkowski Mirosław (A00403)  10.05.1957  Zamość
Piwkowski Piotr (A00387)
Piwkowski Stanisław (A00397)  15.04.1925  Pomorowic
Piwkowski Stanisław (A00401)  17.12.1949  Zamość
Piwkowski Wincenty (A00386)
Piwkowski Władysław (A00384)  1889 
Piwkowski Wojciech (A00406)  16.09.1984  Zamość
Sobulska Danuta (A00398)  23.01.1928  Gdynia
Tarłowska Anna (A01281)  25.02.1952 
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów

EA
Adamska Zofia (A01334)  1917  Zamość
Adamski Antoni (A01332)  1875 
Adamski Tadeusz (A01335)  1921 
Adamski Włodzimierz (A01333)    Zamość
Grzesiuk Janina (A01058)  1929  Włodzimierz
Jaczuk Adelina (A01062)  1953  Gdańsk
Jaczuk Krystyna (A01071)
Jaczuk Małgorzata (A01068)  1978  Gdańsk
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Jaczuk Przemysław, Jan (A01059)  1951  Gdańsk
Jaczuk Stanisław (A01070)
Jaczuk Tadeusz (A00399)  1927  Pomorowic
Jaczuk Tadeusz (A01072)
Jaczuk Tomasz (A01067)  1976 
Kroczka Dorota (A01061)  1955  Sopot
Lipińska Jadwiga (A01060)  1952  Sopot
Lorenc Małgorzata (A01069)
Prokurat Agnieszka (A01064)  1979  Gdańsk
Prokurat Alicja (A01066)  1984  Gdańsk
Prokurat Anna (A01065)  1981  Gdańsk
Prokurat Wojciech (A01063)

EB
 Władysława (A01322)    Lublin
Dobrowska Renate (A01319)  1961 
Jaczuk Zofia (A01321)
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów
Kluch Teresa (A01631)  01.01.1946  Fajsławice
Korda Agnieszka (A01633)  28.10.1973  Skwierzyna
Korda Alina (A01632)  20.01.1969  Skwierzyna
Korda Bogdan (A01630)  30.01.1944  Włodzimierzówka
Korda Rozalia (A01629)
Kotlińska Alina (A01276)  26.05.1931  Piaski
Maliszewski  (A01279)
Maliszewski Adam (A01280)  23.11.1992  Lublin
Piwkowska Ewa (A01277)  03.12.1958  Lublin
Piwkowska Joanna (A01278)  07.05.1964  Lublin
Piwkowska Krystyna (A01327)   
Piwkowska Stanisława (A01326)
Piwkowski Antoni (A00383)  1882  Hrubieszów
Piwkowski Bolesław (A01325)  1946  Hrubieszów
Piwkowski Edward (A01329)   
Piwkowski Jan (A01274)  1924 
Piwkowski Marek (A01328)   
Piwkowski Marek (A01318)  1960 
Piwkowski Michel (A01330)
Piwkowski Mieczysław (A01275)  27.05.1929  Pomorów
Piwkowski Ryszard (A01317)  1955 
Piwkowski Tomasz (A01331)
Piwkowski Wacław (A01273)  02.07.1922  Ludzinie
Piwkowski Władysław (A00384)  1889 
Piwkowski Władysław (A01324)  1924 
Piwkowski Zdzisław (A01323)  1922 
Schlegel Cecilia (A01316)  1929 
Tonarini Mauriecio (A01320)  1961 

EC
Cisek Lucja (A01344)    Ząbkowice Śląskie
Janicka Marzena (A01343)
Janicki Artur (A01341)
Janicki Ireneusz (A01342)
Janicki Mieczysław (A01340)
Jaremek Bogdan (A01350)  1957 
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck
Piwkowska Anna (A01346)  1968  Ząbkowice
Piwkowska Halina (A01339)  1946  Hrubieszów
Piwkowska Irena (A01337)  1933  Poniczów
Piwkowski Jacek (A01345)  1966  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Kazimierz (A01338)  1938  Kalinowska
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew
Piwkowski Paweł (A01349)  2000  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Piotr (A01348)  1996  Ząbkowice
Stelmaszek Małgorzata (A01347)  1969  Wrocław
Sudut Grzegorz (A01353)
Sudut Joanna (A01354)
Sudut Ryszard (A01351)    Ząbkowice Śląskie
Sudut Ryszard (A01352)

ED
Błońska Anna (A01367)  15.12.1972  Lublin
Błoński Marcin (A01368)  29.10.1977  Lublin
Błoński Zygmunt (A01366)  24.08.1947  Hrubieszów
Dzirba Artur (A01361)  11.12.1969  Lublin
Dzirba Donata (A01362)  20.12.1974  Lublin
Dzirba Henryk (A01360)  04.08.1935  Rachome
Piwkowska Aniela (A00393)  1908 
Rzeszotko Dorota (A01364)  20.11.1960  Pantiac
Rzeszotko Eugene (A01363)  15.01.1923  Marynka-Golska
Rzeszotko Susan (A01365)  23.06.1968  Pantiac
Zur Danuta (A01359)  01.11.1947  Hrubieszów
Zur Halina (A01357)  12.08.1932  Włodzimierz
Zur Krystyna (A01356)  31.03.1931  Włodzimierz
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów
Zur Zdzisław (A01358)  17.01.1941  Włodzimierz

F
Baczewska Zofia (A00950)
Bracławski Łukasz (A00955)
Piwko Floryan (A00957)
Piwko Jan, Stanisław (A00956)  1709 
Piwkowicz Jacusius (A00947)  1399 
Piwkowicz Mikołaj (A00952)
Piwkowski Feliks (A00949)
Piwkowski Jasschoni (A00948)  1489 
Piwkowski Jozef (A00307)  1721 
Piwkowski Jozef (A00314)  1771 
Piwkowski Maciej (A00951)
Piwkowski Wojciech (A00954)
Sobiekurska Cecylia (A00953)
Zablocki Maryanna (A00308)

FA
Barthel de Weydenthal Ludwig (A00984)
Głowbiewska  (A00981)
Gościcki Jan (A00990)
Grabiński  (A00978)
Grohmann  (A00996)
Holowski Maria (A00327)    Jezewo
Jaworowski Bronisław (A00997)
Jędrzejewicz  (A00976)
Kalina Antoni (A00992)
Malinowski Ignacy (A00994)
Naczkiewicz Scholastyka (A00321)
Ostrzewski Konstanty (A00979)
Piwkowska Ana (A00310)
Piwkowska Ewa (A00995)
Piwkowska Florentyna, Anna (A00324)
Piwkowska Maria (A00991)
Piwkowska Stanisława (A00983)
Piwkowska Tekla (A00993)
Piwkowska Walentyna (A00989)
Piwkowski Adam (A00987)
Piwkowski Adolf (A00318)  1774 
Piwkowski Antoni (A00971)
Piwkowski Feliks (A00317)  1772 
Piwkowski Franciszek (A00323)
Piwkowski Ignacy (A00973)
Piwkowski Jan (A00975)
Piwkowski Jerzy (A00315)
Piwkowski Joachim (A00312)  1746 
Piwkowski Jozef (A00307)  1721 
Piwkowski Jozef (A00316)  1771 
Piwkowski Julian (A00328)  1811 
Piwkowski Julian (A00982)
Piwkowski Kazimirs (A00319)  1775 
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo
Piwkowski Ludwik (A00974)
Piwkowski Marek (A00309)
Piwkowski Tadeusz (A00322)
Piwkowski Tomasz (A00311)
Piwkowski Tomasz (A00320)  1778 
Piwkowski Tomasz (A00325)  1802 
Piwkowski Tomasz (A00985)
Pstronska Honorata (A00977)
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo
Zablocki Maryanna (A00308)
Zberowska Maryana (A00313)
Zelawska Helena (A00986)    Bratoszowice
Zolczyńska Elżbieta (A00972)
Źurawska Anna (A00988)

FAA
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo
Głowbiewska  (A00981)
Holowski Maria (A00327)    Jezewo
Jantkowski Rosalie (A01011)
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Piwkowski Adam (A00336)  1853 
Piwkowski Albrecht (A01009)  19.01.1847  Pempowo
Piwkowski Andreas, Tomasz (A00329)  08.08.1836  Zuckau
Piwkowski Anna (A00998)  21.08.1931  Zuckau
Piwkowski Anna (A01002)  16.07.1862  Pempau
Piwkowski Augustine (A01005)  09.03.1870  Ramkau
Piwkowski Catharina (A01008)  28.04.1841  Pempowo
Piwkowski Elisabeth (A01007)  09.12.1839  Pempowo
Piwkowski Franciskus, Nicolaus (A01006)  12.12.1838  Zuckau
Piwkowski Franciszek, Jakub (A00999)  18.11.1832  Zuckau
Piwkowski Jakob, Norbert (A01000)  07.07.1834  Zuckau
Piwkowski Johann (A00333)  1844 
Piwkowski Josef (A01004)  02.03.1867  Pempau
Piwkowski Jozef (A00331)
Piwkowski Julian (A00332)
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo
Piwkowski Michael (A01003)  24.08.1864  Pempau
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Paweł (A00330)
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo
Stromska Josephine (A01001)

FAAA
  (A01012)
Klinkusch Otto (A00348)  20.12.1909  Gdańsk
Maruhn Luise Berta (A00350)  14.10.1915  Gdańsk
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Pifkowska Claudia (A00358)  01.07.1967  Düsseldorf
Pifkowski Erika (A00347)  22.05.1913  Gdańsk
Pifkowski Gerhard, Paul (A00349)  09.02.1918 
Pifkowski Manfred Klaus (A00355)  05.06.1951  Bad Bramstedt
Pifkowski Siegfried Eckehard (A00353)  09.06.1943  Gdańsk
Piwkowska Anna Elisabeth (A00340)  22.11.1876  Wonneberg
Piwkowska Emma, Franciska, Helena (A00344)  05.05.1883 
Piwkowska Johanna (A00338)
Piwkowska Rosalie Clara (A00341)  15.07.1879 
Piwkowski Franz (A00337)
Piwkowski Gerd, Paul (A00351)  07.03.1940  Gdańsk
Piwkowski Johann Leo (A00339)  05.06.1888 
Piwkowski Johannes (A00346)  14.04.1889  Gdańsk
Piwkowski Lars Gerd Paul Michael (A00357)  12.03.1969  Düsseldorf
Piwkowski Maria Martha (A00345)  08.01.1886 
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Paul Michael (A00342)  11.09.1880  Gdańsk
Pohl Wilma (A00352)  22.09.1942  Düsseldorf
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk
Schobert Adelheid (A00354)  14.04.1949 
Sobottka Rosemarie (A00356)
Taglialatela Nadia (A01474)  08.05.1977  Ischia
Wróblewski Damian, Patrick (A01613)  20.02.2003  Oldenburg

FAAB
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo
Jantkowski Rosalie (A01011)
Piefkowski Adolf, Christian (A01029)  20.12.1934  Gdańsk
Piefkowski Adolf, Friedrich (A01016)  07.07.1884  Gdańsk
Piefkowski Anna, Clara (A01017)  23.04.1886  Gdańsk
Piefkowski Anna, Elisabeth (A01013)  22.10.1876  Gdańsk
Piefkowski Anna, Johanna (A01021)  05.10.1920  Gdańsk
Piefkowski Bruno, Felix (A01025)  03.12.1926  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01019)  26.09.1889  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01027)  14.03.1929  Gdańsk
Piefkowski Gerhard, Heinz (A01024)  15.12.1925  Gdańsk
Piefkowski Henry (A01028)  1931  Gdańsk
Piefkowski Hermann, Albert (A01018)  03.01.1888  Gdańsk
Piefkowski Hildegard, Else (A01026)  19.02.1928 
Piefkowski Horst, Gunter (A01030)  07.02.1937  Gdańsk
Piefkowski Irmgard, Charlotte (A01023)  03.04.1923  Gdańsk
Piefkowski Klara, Margarete (A01022)  17.12.1921  Gdańsk
Piefkowski Paul, Felix (A01014)  11.09.1879  Gdańsk
Piefkowski Robert, Otto (A01015)  16.01.1881  Gdańsk
Piwkowski Albrecht (A01009)  19.01.1847  Pempowo
Rogalski Klara, Johanna (A01020)  20.09.1899  Gdańsk

FAB
Filewicz  (A01306)
Obertyńska Ewa (A01311)  17.11.1946 
Obertyński  (A01310)
Piwkowska Antonina (A01308)
Piwkowska Maria (A01305)
Piwkowski Adam (A00987)
Piwkowski Józef (A01307)
Piwkowski Wojciech (A01309)
Romanowska Maria (A01314)  1978 
Romanowski  (A01312)
Romanowski Mikołaj (A01313)  1971 
Źurawska Anna (A00988)

FB
Bracławski Felix (A00970)
Bracławski Franciszek (A00964)
Bracławski Jan (A00958)
Bracławski Jan (A00960)
Bracławski Jan (A00965)
Bracławski Jan, Karol (A00966)
Bracławski Jan, Nepumuc (A00967)
Bracławski Jozef (A00959)  1764 
Bracławski Klemens (A00968)
Bracławski Łukasz (A00955)
Bracławski Mikołaj (A00961)
Bracławski Paweł (A00963)
Bracławski Stefan (A00962)
Bracławski Wojciech (A00969)

G
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce
Kasperek Stanisław (A00585)  1802 (lub póżniej)  Przełaj
Kornobis Justyna (A00576)  1794 (lub 1802) 
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce
Lepiarz Stanisław (A00583)  1784 (około) 
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica
Mazur Karol (A00810)  31.10.1841  Małoszyce
Mazur Marcin (A00809)  10.11.1835  Małoszyce
Mazur Marianna (A00811)  1854 (?) 
Pasek Maryanna (A00575)  1775 (około) 
Piwko Adam (A00590)  24.12.1823  Małoszyce
Piwko Agnieszka (A00586)  20.01.1814  Małoszyce
Piwko Barbara (A00589)  20.11.1821  Małoszyce
Piwko Bartłomiey (A00579)  18.08.1789 (?)  Małoszyce
Piwko Franciszka (A00582)  06.05.1792 (?)  Małoszyce
Piwko Jan (A00574)  15.02.1782 (?)  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00578)  22.04.1787 (?)  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00588)  25.10.1818  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00591)  06.08.1825  Małoszyce
Piwko Szymon (A00572)
Piwko Szymon (A00592)  01.11.1827  Małoszyce
Piwko Wiktorya (A00593)  20.09.1829  Małoszyce
Piwko Zofia (A00577)  14.05.1784 (?)  Małoszyce
Piwko Zofia (A00595)  01.05.1845  Małoszyce
Piwkowska Katarzyna (A00594)  23.11.1814  Małoszyce
Skowera Elżbieta (A00801)  18.11.1824  Małoszyce
Skowera Jadwiga (A00800)  03.11.1822  Małoszyce
Skowera Katarzyna (A00799)  16.04.1821  Małoszyce
Skowera Salomea (A00798)  08.11.1819  Małoszyce
Skowera Wacław (A00584)  1774 (około) 
Skowera Wincenty (A00802)  08.10.1828  Małoszyce
Sygat Agnieszka (A00573)

GA
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Bryła Balbina (A00611)  1867 (około) 
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce
Kabalska Rozalia (A00617)  1878 (około) 
Kabza Franciszek (A00615)  13.10.1862  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00831)  30.09.1899  Małoszyce
Kabza Jan (A00832)  22.03.1902  Małoszyce
Kabza Józef (A00830)  18.03.1897  Małoszyce
Kabza Ludwik (A00829)  15.09.1894  Małoszyce
Kabza Marianna (A00833)
Kabza Mikołaj (A00834)
Komorek Franciszek (A00826)  1919 
Komorek Franciszek, Władysław (A00626)  1878 (około)  Puławy
Komorek Jan (A00823)  1909 
Komorek Józef (A00824)  1914 
Komorek Marianna (A00825)  1916 
Komorek Mieczysława (A00828)  1930 
Komorek Stanisław (A00822)  1908 
Komorek Władysław (A00827)  1921 
Kozera Anna (A00817)  24.06.1853  Małoszyce
Kozera Bartłomiey (A00814)  09.06.1849  Małoszyce
Kozera Ewa (A00821)  15.05.1866  Małoszyce
Kozera Filip (A00819)  25.05.1858  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00812)  04.04.1844  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00818)  02.04.1856  Małoszyce
Kozera Jan (A00813)  16.11.1846  Małoszyce
Kozera Katarzyna (A00820)  1863 (około)  Małoszyce
Kozera Marcin (A00600)  1818 (około)  Małoszyce
Kozera Maryanna (A00816)  09.08.1851  Małoszyce
Kozera Piotr, Paweł (A00815)  16.06.1850  Małoszyce
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce
Łazarz Franciszek (A00806)  02.01.1892  Małoszyce
Łazarz Ignacy (A00807)  30.01.1893  Małoszyce
Łazarz Józef (A00805)  06.01.1888  Małoszyce
Łazarz Łukasz (A00609)  1842 (około)  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00804)  23.04.1886  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00808)  30.01.1893  Małoszyce
Łazarz Wiktorya (A00803)  17.12.1884  Małoszyce
Nowak Katarzyna (A00606)  18.11.1825  Małoszyce
Piwko Anna (A00604)  1833 (około) 
Piwko Barbara (A00599)  01.12.1823  Małoszyce
Piwko Bartłomiey (A00579)  18.08.1789 (?)  Małoszyce
Piwko Helena (A00598)  02.03.1821  Małoszyce
Piwko Jędrzey (A00603)  13.11.1831  Małoszyce
Piwko Józef (A00605)  02.07.1837  Małoszyce
Piwko Juliana (A00601)  10.03.1827  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00597)  31.12.1819  Małoszyce
Piwko Paweł (A00596)  07.01.1819  Małoszyce
Piwko Stefan (A00602)  29.08.1829  Małoszyce
Piwkowska Apolonia (A00614)  29.01.1871  Małoszyce
Piwkowska Tekla (A00608)  09.09.1860  Małoszyce
Piwkowska Wiktoria (A00625)  14.12.1887  Małoszyce
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Bartłomiej (A00616)  14.08.1875  Małoszyce
Piwkowski Franciszek (A00618)  10.08.1878  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00612)  12.06.1869  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00622)  16.02.1883  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Wojciech (A00610)  25.03.1867  Małoszyce
Seweryn Józefa (A00607)  1849 (około)  Jeziorowice
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce

GAA
Bryła Balbina (A00611)  1867 (około) 
Chruściel Elżbieta (A00865)
Chruściel Krzysztof (A00638)
Chruściel Stanisław (A00864)
Chruściel Wacław (A00866)
Hajdas Stanisława (A00628)  16.11.1902  Małoszyce
Jędrychowska Danuta (A00860)  1948 
Jędrychowska Dorota (A00863)  1964 
Jędrychowski Aleksander (A00862)  1951 
Jędrychowski Józef (A00635)  1918 (około)  Małoszyce
Jędrychowski Zbigniew (A00861)  1950 
Kasperczyk Bożena, Władysława (A00646)  29.12.1956  Żarnowiec
Kornobis Jan (A00633)  1907 (około)  Jeziorowice
Kornobis Jan (A00844)
Kornobis Stanisław (A00843)
Nowak Helena (A00631)  18.01.1920  Małoszyce
Piwkowska Irena (A00634)  01.04.1922  Małoszyce
Piwkowska Krystyna, Helena (A00643)  14.04.1949  Małoszyce
Piwkowska Maria (A00641)  26.08.1946  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00632)  19.08.1905  Małoszyce
Piwkowska Marianna, Wanda (A00637)  02.01.1927  Małoszyce
Piwkowska Władysława, Anna (A00639)  27.06.1931  Małoszyce
Piwkowski Adam, Józef (A00642)  02.01.1948  Małoszyce
Piwkowski Edward, Jan (A00645)  20.02.1951  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00630)  20.03.1901  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00627)  16.06.1895  Małoszyce
Piwkowski Longin, Ignacy (A00636)  01.07.1924  Małoszyce
Piwkowski Paweł, Andrzej (A00648)  04.02.1980  Zawiercie
Piwkowski Stanisław (A00629)  15.09.1898  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00640)  20.04.1933  Małoszyce
Piwkowski Wojciech (A00610)  25.03.1867  Małoszyce
Piwkowski Wojciech, Rafał (A00649)  14.02.1982  Zawiercie
Piwkowski Zygmunt (A00647)  17.06.1954  Małoszyce
Szlęk Dorota (A00868)
Szlęk Mirosław (A00867)
Szlęk Wiesław (A00644)

GAB
Barwińska Aniela (A00658)  04.09.1912 
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie
Filas Agnieszka (A00874)  1981 
Filas Angelika (A00875)  1983 
Filas Antoni, Jerzy (A00681)  09.08.1954  Konin
Janus Anna (A00846)  1945 
Janus Bożena (A00847)  1949 
Janus Stefan (A00666)
Janus Waldemar (A00845)  1944 
Korpas Bernardyna (A00679)  15.03.1958  Kolonia Policzko
Koźlicka Irena (A00849)
Koźlicki Edward (A00848)  1934 (?) 
Koźlicki Jan (A00662)  1909 (około) 
Kurbiel Ewa (A00869)  1952 
Kurbiel Franciszek (A00670)  04.10.1929  Sułkowice
Kurbiel Krystyna (A00870)  1953 
Kurbiel Marian (A00871)  1957 
Nowak Anna (A00853)  1949 
Nowak Jadwiga (A00852)  1944 
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka
Piecykura Jan, Józef (A00675)  22.06.1934  Małoszyce
Piecykura Małgorzata (A00873)  1963 
Piecykura Marian (A00872)  1962 
Piwkowska Czesława, Halina (A00674)  19.08.1937  Łany Wielkie
Piwkowska Czesława, Janina (A00672)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Danuta, Aniela (A00680)  22.05.1957  Żarnowiec
Piwkowska Helena (A00661)  09.04.1910  Małoszyce
Piwkowska Iwona, Ewa (A00685)  11.02.1982  Sosnowiec
Piwkowska Janina (A00667)  28.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Janina, Małgorzata (A00669)  13.07.1927  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Jolanta, Krystyna (A00684)  23.03.1984  Pilica
Piwkowska Kazimiera (A00665)  07.07.1916  Małoszyce
Piwkowska Ludwika (A00650)  25.08.1896  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00656)  26.03.1902  Małoszyce
Piwkowska Stanisława (A00654)  24.04.1900  Małoszyce
Piwkowski Andrzej, Krzysztof (A00682)  18.07.1975  Pilica
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Edward, Józef (A00673)  08.06.1932  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Jan (A00612)  12.06.1869  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00657)  26.12.1903  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00671)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Jerzy, Józef (A00676)  16.03.1939  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00652)  03.08.1898  Małoszyce
Piwkowski Kazimierz, Jan (A00678)  03.03.1953  Żarnowiec
Piwkowski Łukasz, Adam (A00686)  08.08.1986  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Piotr (A00683)  05.05.1977  Zawiercie
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Seweryn Jadwiga (A00653)  23.09.1895 (lub 1897)  Rokitno
Strzelec Wincenty (A00655)
Wyrwał Edward (A00835)
Wyrwał Hieronim (A00841)  27.09.1929  Otola
Wyrwał Irena (A00836)
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola
Wyrwał Janina (A00837)
Wyrwał Józefa (A00840)  05.10.1927  Otola
Wyrwał Kazimierz (A00842)  09.02.1933  Paterek
Wyrwał Sabina (A00838)
Wyrwał Zuzanna (A00839)  21.11.1925  Otola
Zaława Grażyna, Jadwiga (A00677)

GABA
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie
Janus Stefan (A00666)
Kurzak Krzysztof, Maciej (A00879)  26.08.1969 
Kurzak Maciej (A00696)  09.11.1941  Dąbrowa Górnicza
Kurzak Marcin, Paweł (A00880)  27.04.1977 
Piwkowska Alina, Maria (A00693)  18.07.1943  Otola
Piwkowska Grażyna, Anna (A00691)  24.02.1940 (o północy na 25.02.1940)  Otola
Piwkowska Jadwiga, Władysława (A00695)  17.07.1945  Otola
Piwkowska Kazimiera (A00665)  07.07.1916  Małoszyce
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Marian, Wojciech (A00689)  25.03.1939  Łany Wielkie
Piwkowski Stanisław, Franciszek (A00687)  29.01.1937  Łany Wielkie
Piwkowski Stanisław, Józef (A00697)  12.07.1942  Małoszyce
Piwkowski Stefan, Jan (A00690)  30.01.1951  Żarnowiec
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Podgórska Monika (A00878)  1970 
Podgórski Kazimierz (A00694)  20.07.1945  Sosnowiec
Tuzek Czesława, Anna (A00688)  20.07.1938  Sosnowiec
Walkiewicz Jolanta, Barbara (A00876)  29.11.1962  Dąbrowa Górnicza
Walkiewicz Stanisław (A00692)  04.01.1935  Cudzynowice
Walkiewicz Waldemar, Walenty (A00877)  20.03.1965  Dąbrowa Górnicza

GAC
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Cieśla Barbara (A00859)  1952 
Cieśla Franciszek (A00711)  11.01.1928  Jasieniec
Cieśla Halina (A00857)  1949 
Cieśla Marian (A00858)  1950 
Grela Edward (A00716)  03.02.1922 
Grygier Cecylia (A00700)  11.11.1921  Osłonin
Grygier Jacek, Wawrzyniec (A00719)  24.07.1948  Będzin
Kędys Artur (A00882)  11.02.1982 
Kędys Daniel (A00881)
Kędys Roman (A00724)
Kluska Renata, Krystyna (A00727)  09.09.1964  Wrocław
Kuchta Grażyna, Genowefa (A00722)  14.04.1955  Malbork
Kucybała Bożena (A00850)  1955 
Kucybała Danuta (A00851)  1961 
Kucybała Stanisław (A00709)  15.10.1927  Skowronno Górne
Kuźniak Adrianna (A00895)  1995 
Kuźniak Robert, Kazimierz (A00731)  10.12.1972  Zawiercie
Migalska Anna, Halina (A00721)  09.05.1956  Będzin
Nurek Katarzyna (A00894)  1982 
Nurek Michał (A00893)  1979 
Nurek Tomasz, Krzysztof (A00729)  07.01.1958  Będzin
Palusiński Jan, Marian (A00715)  13.05.1927  Psiarków
Piwkowska Elżbieta, Maria (A00728)  05.11.1957  Będzin
Piwkowska Emila (A00708)  04.09.1921  Małoszyce
Piwkowska Ewa, Agnieszka (A00725)  15.09.1955  Wrocław
Piwkowska Ewelina, Karolina (A00732)  19.11.1978  Będzin
Piwkowska Halina, Barbara (A00714)  25.10.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Marianna (A00707)  02.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00710)  27.10.1923  Małoszyce
Piwkowska Marta, Katarzyna (A00734)  07.12.1993  Będzin
Piwkowska Sylwia, Agata (A00730)  28.06.1976  Będzin
Piwkowska Teresa (A00723)  11.09.1954  Będzin
Piwkowski Edward, Lucjan (A00720)  02.01.1950  Będzin
Piwkowski Feliks (A00698)  03.11.1905  Małoszyce
Piwkowski Franciszek (A00618)  10.08.1878  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00701)  30.08.1907  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00703)  25.01.1910  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00706)  11.02.1917  Małoszyce
Piwkowski Julian, Błażej (A00712)  03.02.1926  Małoszyce
Piwkowski Marek, Julian (A00726)  16.02.1958  Wrocław
Piwkowski Michał (A00733)  14.09.1979  Będzin
Piwkowski Wiktor, Feliks (A00717)  23.04.1936  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Władysław (A00704)  03.02.1912  Małoszyce
Przybycińska Wiesława, Leokadia (A00718)  01.11.1936  Brześć Nad Bugiem
Stańko Leokadia (A00713)  10.03.1930  Raszków
Strzelec Aniela (A00705)  20.07.1918  Jasieniec
Szastak Olga, Apolonia (A00699)  14.05.1908  Sosnowiec
Szwej Marianna (A00702)  14.12.1909  Jasieniec

GACA
Bac Beata (A00883)  13.11.1973 
Bac Edward, Tadeusz (A00741)  13.05.1948  Gliwice
Bac Paweł, Dariusz (A00885)  05.05.1986  Pszczyna
Bac Piotr, Mariusz (A00884)  15.05.1977  Pszczyna
Piwkowska Jadwiga, Maria (A00740)  28.01.1946  Małoszyce
Piwkowska Kazimiera (A00735)
Piwkowska Monika (A00744)  06.02.1993  Bydgoszcz
Piwkowski Bogdan, Mirosław (A00742)  24.06.1957  Otwock
Piwkowski Eugeniusz (A00736)  05.09.1936  Jasieniec
Piwkowski Stanisław (A00738)    Jasieniec
Piwkowski Stanisław (A00739)
Sobstel Zofia, Janina (A00737)  03.11.1939  Jeziorowice
Tackowska Iwona (A00743)  23.05.1958  Bydgoszcz

GACB
Bielanowicz Ewa, Julia (A00746)  16.02.1947  Dąbrowa Górnicza
Kaczor Barbara, Czesława (A00761)  14.02.1956  Wojkowice
Kucharska Henryka, Mirosława (A00749)  28.09.1949  Będzin
Kyrcz Adam (A00896)  1996 
Kyrcz Przemysław, Roman (A00769)  28.10.1971  Dąbrowa Górnicza
Laber Bogusław (A00757)  08.06.1939  Mława
Otręba Wanda, Elżbieta (A00751)  15.01.1945  Otola
Piątek Jadwiga, Wanda (A00747)  08.11.1954  Sosnowiec
Piwkowska Agnieszka, Magdalena (A00770)  26.03.1978  Czeladź
Piwkowska Danuta, Aniela (A00752)  24.05.1948  Będzin
Piwkowska Halina, Sabina (A00762)  22.05.1958  Będzin
Piwkowska Irena, Zofia (A00756)  20.05.1952  Będzin
Piwkowska Karolina, Anna (A00772)  09.12.1980  Czeladź
Piwkowska Magdalena, Maria (A00773)  11.07.1982  Będzin
Piwkowska Małgorzata, Agata (A00768)  20.09.1974  Sosnowiec
Piwkowska Maria, Leokadia (A00758)  28.01.1955  Będzin
Piwkowski Artur, Stanisław (A00767)  06.09.1970  Sosnowiec
Piwkowski Edward, Józef (A00745)  09.10.1942  Jasieniec
Piwkowski Grzegorz (A00766)  02.07.1980  Czeladź
Piwkowski Krystian, Julian (A00754)  05.12.1950  Będzin
Piwkowski Mariusz (A01098)  20.07.2000  Będzin
Piwkowski Michał, Paweł (A00771)  13.06.1987  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Robert, Dariusz (A00764)  26.11.1966  Sosnowiec
Piwkowski Stanisław, Ryszard (A00760)  18.05.1956  Będzin
Piwkowski Walerian, Władysław (A00750)  30.08.1945  Jasieniec
Piwkowski Zenobiusz, Marian (A00748)  11.09.1943  Jasieniec
Raczyńska Marzena, Paulina (A00891)  12.11.1986  Będzin
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec
Raczyński Sebastian, Andrzej (A00890)  29.11.1978  Katowice
Siciarek Iwona, Małgorzata (A00755)  08.08.1954  Dąbrowa Górnicza
Stępień Andrzej, Jan (A00759)  29.03.1956  Będzin
Stępień Mateusz (A00888)  01.04.1981 
Stępień Paweł (A00889)
Stypa Anna, Małgorzata (A00887)  27.01.1976  Będzin
Stypa Tomasz, Paweł (A00886)  08.03.1970  Sosnowiec
Stypa Witold, Tadeusz (A00753)  06.11.1943  Sosnowiec
Twardowska Ilona, Barbara (A00765)  29.11.1968  Sosnowiec

GAD
Kosmala Bronisław (A00788)  17.04.1943  Będzin
Kosmala Jolanta (A00892)  1966 
Kozera Anna (A00855)  23.04.1935  Będzin
Kozera Grażyna, Krystyna (A00856)  10.11.1945  Będzin
Kozera Marian (A00781)  14.11.1912  Będzin
Lis Barbara, Danuta (A00786)  26.06.1947  Częstochowa
Natkaniec Leokadia (A00783)  30.01.1921  Będzin
Pawęzowski Robert, Adam (A00791)  01.05.1969  Sosnowiec
Piwkowska Genowefa (A00776)  24.08.1914  Małoszyce
Piwkowska Irena, Janina (A00787)  12.07.1944  Będzin
Piwkowska Marta, Agata (A00790)  30.01.1970  Sosnowiec
Piwkowska Regina (A00780)  17.12.1914  Będzin
Piwkowska Stanisława (A00775)  1910 (około)  Częstochowa
Piwkowska Zofia (A00784)  08.09.1920  Będzin
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00782)  23.06.1918  Będzin
Piwkowski Lucjan (A00778)  12.09.1912  Będzin
Piwkowski Paweł, Marek (A00789)  09.01.1969  Sosnowiec
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00774)  1907 (lub 1908)  Częstochowa
Piwkowski Zbigniew, Marian (A00785)  08.09.1941  Będzin
Przeździecki Edward (A00777)  05.06.1906  Częstochowa
Przeździecki Witold (A00854)  1956 
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce

H
Jukerska Elisabeth (A01073)  1820  Klein-Lesse
Mynia Julyane (A01080)  1859  Lniska
Piwkowski Anna (A01074)  10.10.1846  Ruthen
Piwkowski Anna (A01075)  23.09.1847  Zuckau
Piwkowski Anton (A00531)  1820  Pempau
Piwkowski Anton (A01081)  12.04.1893  Zuckau
Piwkowski August (A01076)  06.08.1849  Zuckau
Piwkowski Franz (A01077)  13.07.1853  Zuckau
Piwkowski Josephina (A01078)  05.11.1857  Zuckau
Piwkowski Maria (A01082)  01.1894  Zuckau
Piwkowski Martin (A01079)  11.11.1859  Zuckau

I
Christensen Gabriela (A01183)  29.06.1963  Flensburg
Piwkowski Donia (A01182)  21.01.1969  Kaufbeuren
Piwkowski Eduard (A01178)
Piwkowski Juri (A01184)  05.09.1993  Flensburg
Piwkowski Kolya (A01185)  28.12.1996  Flensburg
Piwkowski Ralf (A01181)  01.11.1966  Kaufbeuren
Piwkowski Viktor (A01179)
Unsin Rosemarie (A01180)

J
Kapitza Rosemarie (A01191)  22.04.1960 
Piefkowski Andre (A01190)  07.05.1959  Westerland
Piefkowski Christel (A01189)  23.05.1939  Gdańsk
Piefkowski Inge (A01187)    Gdańsk
Piefkowski Kurt (A01186)  11.06.1911  Gdańsk
Piefkowski Patrick (A01193)  20.12.1990  Hannover
Piefkowski Sven (A01192)  21.04.1986  Hannover
Piefkowski Ursula (A01188)    Gdańsk

K
Blank Helene (A01218)  02.01.1956  Kaufbeuren
Blazejewski Emilie (A01196)  29.10.1886  Klafeld
Höfer Waltraud (A01212)  20.02.1935  Hannover
Klein Gisela (A01206)  04.01.1932  Klafeld
Piefkowski Agnes (A01199)  1912 
Piefkowski Andrea (A01209)  23.11.1963 
Piefkowski Andreas (A01194)
Piefkowski Anna (A01200)  29.01.1914 
Piefkowski Bettina (A01207)  07.02.1955 
Piefkowski Daniel (A01223)
Piefkowski Erika (A01201)  02.03.1922 
Piefkowski Franz (A01197)  1910 
Piefkowski Georg (A01204)  02.04.1927  Olsztyn
Piefkowski Gudrun (A01216)    Hannover
Piefkowski Heinrich (A01203)  11.06.1925  Olsztyn
Piefkowski Herbert (A01205)  24.12.1928  Olsztyn
Piefkowski Holger (A01211)  06.08.1957  Hannover
Piefkowski Irmgard (A01202)  27.11.1923 
Piefkowski Josef (A01195)  12.05.1886  Rosenau
Piefkowski Julia (A01208)  11.07.1962 
Piefkowski Martin (A01215)  1959 (około)  Hannover
Piefkowski Martina (A01220)  23.01.1987  Flensburg
Piefkowski Peter (A01198)
Piefkowski Ralf (A01217)  20.11.1961  Hannover
Piefkowski Ronald (A01214)  06.08.1955  Hannover
Piefkowski Veronika (A01219)  23.01.1987  Flensburg
Piefkowski Wolfgang Georg (A01213)  23.04.1954  Hannover
Sattler Sibylle (A01221)  06.07.1959  Karlsruhe
Scharmach Gertrud (A01210)  07.03.1927  Olsztyn
Stübban Cornelia (A01222)

L
Bąkowska Rozalia (A01429)  1818  Moniatycze
Cieślak Marianna (A01659)  1875 (około)  Hołubie
Dąbrowska Agnieszka (A01425)  1775 (ca.) 
Dziubińska Apolonia (A01645)
Garbacz Anastazja (A01652)  1804 (około)  Rachanie
Gliwińska Maryanna (A01428)  1815 
Grochowska Katarzyna (A01647)
Kobylańska Zofia (A01654)  1839 (około) 
Korczyński Leon (A01434)
Malinowska Wincenta (A01660)  1878 (około)  Hrubieszów
Matycz Anastazja (A01644)  1817  około
Niedzielska Agata (A01650)  1807 (około)  Wojsławice
Piwko Antoni (A01648)  1810  Rachanie
Piwko Antoni (A01651)  1804 (około)  Rachanie
Piwko Franciszek (A01423)  1814  Rachanie
Piwko Łukasz (A01422)  1770 (około) 
Piwko Marcin (A01646)
Piwko Stanisław (A01424)  1776 (około)  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Maryanna (A01433)  30.12.1844  Bończa
Piwkowska Rozalia (A01657)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowska Tekla (A01430)  1835 (lub 1837) 
Piwkowska Tekla (A01658)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowska Władysława (A00138)  31.07.1900  Hołubie
Piwkowska Władysława (A01431)  03.11.1840  Bończa
Piwkowska Zofia (A01661)  23.06.1895  Hołubie
Piwkowski  (A01421)  1745 (około) 
Piwkowski Franciszek (A01653)  1838  Rachanie
Piwkowski Ignacy (A01426)  1812  Rachanie
Piwkowski Jan (A01427)  1818  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jan (A01656)  25.12.1879  Stara Wieś
Piwkowski Józef (A01432)  27.06.1843  Bończa
Piwkowski Józef (A01655)  1868 (ca.)  Tuczapy
Piwkowski Szczepan (A01662)  16.12.1897  Hołubie
Rybaczyńska Józefa (A01649)  1818 (około)  Rachanie

M
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec
Drewnik Władysława, Ewa (A01467)  06.02.1955  Warszawa
Dziemiańczuk Stanisława (A01459)  03.06.1948  Orneta
Martyniuk Marcela (A01450)  1900  Kryłów
Piwkowska Agnieszka (A01458)  04.1959  Białą Podlaska
Piwkowska Anna (A01460)  14.09.1971  Olsztyn
Piwkowska Magda, Monika (A01469)  09.07.1986  Warszawa
Piwkowska Mirosława (A01456)  01.1951  Biała Podlaska
Piwkowska Teresa (A01452)  1923  Kryłów
Piwkowska Władysława (A01451)  1919  Hrubieszów
Piwkowski Bolesław (A01453)  17.07.1926  Kryłów
Piwkowski Jan (A01457)  27.07.1952  Biała Podlaska
Piwkowski Józef (A01619)  1867  Kryłów
Piwkowski Patryk (A01463)  28.07.1999  Radzyń Podlaski
Piwkowski Piotr, Mariusz (A01468)  14.04.1979  Warszawa
Piwkowski Rafał (A01461)  17.06.1975  Olsztyn
Piwkowski Stefan (A01449)  16.12.1889  Gołąb
Piwkowski Stefan (A01455)  07.12.1949  Biała Podlaska
Piwkowski Wincenty (A01618)  1832  Leżajsk
Sobieszek Renata, Agnieszka (A01462)  06.07.1976  Radzyń Podlaski
Tur  (A01620)
Tur Magda (A01621)
Wróblewski Kacper (A01466)  11.03.2001  Olsztyn
Wróblewski Piotr (A01465)  10.09.1991  Radzyń Podlaski
Wróblewski Waldemar (A01464)  29.05.1967  Dobre Miasto

X001
  (A00550)
Adamski  (A00539)
Eckhardt  (A00571)
Jaworczykowska Julia (A00543)  05.10.1848  Kopyczyńce
Jeżewska Franciszka (A00566)  15.06.1871  Poznań
Jeżewska Rozalia (A00567)
Jeżewski  (A00564)
Jędrzejewska  (A00380)
Jędrzejewska  (A00540)
Jędrzejewska Janina (A00570)  22.02.1900 
Jędrzejewska Joanna (A00552)  19.08.1919 
Jędrzejewska Kazimiera (A00547)
Jędrzejewska Maria (A00546)
Jędrzejewska Maria (A00569)  10.10.1898 
Jędrzejewska Stanisława (A00548)
Jędrzejewski  (A00041)
Jędrzejewski Dionizy (A00542)  02.01.1840  Podhajce /W
Jędrzejewski Hilary (A00549)  13.05.1869  Iszczków
Jędrzejewski Mieczysław (A00544)
Jędrzejewski Stanisław (A00551)  05.05.1912 
Jędrzejewski Włodzimierz (A00545)  20.07.1870 
Kijowska Zuzanna (A00568)
Loedl Bolesław (A00557)
Loedl Marian Roman (A00556)  13.07.1898  Lwów
Loedl Stanisław (A00553)
Loedl Stanisław (A00554)
Loedl Tadeusz (A00555)
Ołtarzewska  (A00206)
Raczkiewicz Maria (A00565)
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl
Sawczyńska Maria (A00563)
Sawczyński  (A00559)
Sawczyński Eugeniusz (A00562)
Sawczyński Jan (A00560)
Sawczyński Jerzy (A00561)
Woszczyński  (A00541)

X002
 Catharina (A01121)  1842  Pechbude
 Marianne (A01102)  1772 
Kryszewska Elisabeth (A01109)
Kryszewska Ewa (A01110)  1820 
Okroj  (A01099)
Okroj Albrecht (A01101)  1778 
Okroj Andreas (A01113)  1810 
Okroj August (A01120)  01.1873  Pechbude
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Okroj Franz (A01114)  1811 
Okroj Franz (A01116)  1811 
Okroj Franz (A01119)  10.1864  Pechbude
Okroj Ignaz (A01111)  1800 
Okroj Jacob (A01104)  1794 
Okroj Jacob (A01105)  1815  Mischau
Okroj Jakob (A01112)  1804 
Okroj Johann (A01103)  1785 
Okroj Johann (A01106)  1816 
Okroj Johann (A01115)  1818 
Okroj Marianne (A01118)  02.1885  Pechbude
Okroj Michael (A01100)  1777  Myszewo
Okroj Paul (A01108)  1818  Pechbude
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Serkowska Marianne (A01117)  1820  Seeresen
Weber Marianne (A01107)  1824  Pechbude

X003
Grüttner Andreas (A01126)
Grüttner Joseph Andreas (A01128)  31.07.1804  Ziegenhals
Grüttner Josephine (A01130)  20.03.1830  Weidenau
Koch Emilie (A01139)  13.02.1835 
Leśniowska Katarzyna (A01137)
Lux Clementine (A01134)  23.11.1865  Tarnowskie Góry
Lux Else (A01133)  03.07.1867  Tarnowskie Góry
Lux Franz (A01123)
Lux Heinrich (A01131)  31.08.1863  Friedrichsgrube
Lux Heinrich Friedrich Carl (A01125)  25.07.1834  Ząbkowice Śląskie
Lux Josephine (A01132)  22.09.1864  Tarnowskie Góry
Lux Philipp (A01122)
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry
Müller Theresia (A01129)
Müssig Weronika (A01127)
Pollner Johanna (A01124)
Röhlich Carl (A01143)  1869  Żydaczów
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl
Röhlich Jan (A01136)
Röhlich Leontyna Amalia Ludwika (A01141)  20.05.1866  Przemyśl
Röhlich Peter Johann (A01138)  1836 
Röhlich Stefania, Anna (A01140)  24.12.1862  Żydaczów

X004
 Jeanny (A01150)
Burzawa Andrzej (A01159)  11.10.1945 
Burzawa Tomasz (A01160)  12.09.1974 
Chojnacka Ewa (A01168)  26.03.1964 
Hojnik Anna (A01161)  18.07.1952 
Krause Henryk (A01146)  10.06.1889  Lwów
Krause Jan (A01151)  1965 
Krause Janusz (A01149)  15.04.1923  Lwów
Krause Julian (A01152)  1966 
Krause Witold (A01153)  1927  Lwów
Leśniak Izabela (A01170)  12.01.1965 
Letkowska Zofia (A01148)  28.04.1923 
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry
Roehlich Andrzej (A01155)  25.11.1946 
Roehlich Czesław (A01157)  09.12.1952 
Roehlich Emilia (A01145)  05.02.1898  Lwów
Roehlich Henryk (A01144)  1897  Lwów
Roehlich Henryk (A01147)  07.01.1917  Lwów
Roehlich Krzysztof (A01162)  04.11.1976 
Roehlich Magdalena (A01171)  10.04.1995 
Roehlich Małgorzata (A01169)  26.12.1993 
Roehlich Maria (A01154)  21.01.1945 
Roehlich Marta (A01156)  06.07.1949 
Roehlich Michał (A01163)  20.06.1979 
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl
Roehlich Zbigniew (A01158)  06.10.1963 
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl
Wojtas Grażyna (A01167)  02.02.1978 
Wojtas Grzegorz (A01166)  01.12.1975 
Wojtas Janusz (A01164)  27.08.1944 
Wojtas Małgorzata (A01165)  1972 

X005
 Anna (A01390)
Buschmann Dieter (A01404)    Bad Zwischenahn
Buschmann Gustav (A01400)
Dambski Josephine (A01392)  09.04.1843  Biewalde
Dupke Hermine (A01378)
Geisler August (A01377)  1817 (ca.) 
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol
Hamstengel August (A01407)
Hamstengel Bernhard (A01399)    Gdańsk
Hamstengel Herman (A01406)
Hamstengel Horst (A01402)  1932 
Hamstengel Renate (A01403)  1940 
Hamstengel Rudolf (A01409)
Hamstengel Ruth (A01408)
Kieball  (A01384)
Kroske  (A01388)
Lindenberg  (A01382)
Maruhn August (A01389)
Maruhn Bernard Friedrich (A01386)  02.10.1873  Gdańsk
Maruhn Charlotte (A01398)  25.02.1909  Gdańsk
Maruhn Elfriede (A01397)  27.05.1907  Gdańsk
Maruhn Gottfried (A01391)  24.04.1843  Drawnsdorf
Maruhn Heinrich (A01394)
Maruhn Herman (A01395)
Maruhn Margarete (A01396)
Maruhn Rudolf (A01393)
Schröder Berta (A01387)  13.03.1889  Hohenfelde
Schröder Emma Ida (A01385)  06.12.1884  Hohenfelde
Schröder Georg (A01375)  1852  Saulin
Schröder Heinrich (A01374)    Stargard
Schröder Karl Friedrich (A01379)  10.05.1876  Krahnsfelde
Schröder Meta (A01381)  10.09.1881  Krahnsfelde
Schröder Minna (A01383)  13.07.1883  Hohenfelde
Schröder Rudolf (A01380)  08.11.1878  Krahnsfelde
Verhülsdonk  (A01405)
Wagner  (A01401)

X006
Hanschmann Ruth (A01419)  11.12.1942  Radevormwald
Klinkusch August (A01413)
Klinkusch August Anton (A01411)  1875 (ca)  Gdańsk
Klinkusch Bernhard (A01414)
Klinkusch Erich (A01416)
Klinkusch Eveline (A01417)
Klinkusch Franz (A01415)
Klinkusch Julia (A01420)  01.07.1978  Radevormwald
Klinkusch Jürgen Otto (A01418)  17.03.1939  Gdańsk
Klinkusch Luise (A01470)
Klinkusch Maria (A01472)
Klinkusch Otto (A01410)
Klinkusch Trude (A01471)
Kőnig  (A01473)
Mowski Anastasia (A01412)  1875 (ca) 

X007
Bahr Auguste, Amalie (A01485)  29.04.1892  Danzig
Bőhm  (A01484)
Bőhm Else (A01482)
Hagensieker Petra (A01501)  23.07.1959  Recklinghausen
Hagensieker Rolf, Heinz (A01500)  23.07.1937  Recklinghausen
Hagensieker Torben (A01502)  04.01.1965  Recklinghausen
Heike Egon, Paul (A01496)  22.08.1932  Danzig
Heike Ingrid, Charlotte (A01497)  21.12.1936  Danzig
Heike Oliver (A01504)  27.08.1969  Ahlen
Heike Paul, August (A01495)  14.09.1909  Danzig
Heike Thomas (A01505)  13.05.1974  Hamm-Heessen
Heike Winfried, Horst (A01498)  13.12.1943  Danzig
Joenck Marlene (A01499)  15.10.1937 
Kőlby Peter (A01493)
Mielke Pauline, Malwine, Amalie (A01476)  11.11.1860  Danzig
Milde Hannelore (A01503)  03.03.1947 
Necker Karl (A01494)
Ruth  (A01492)
Schilke Anton (A01479)
Schilke Eduard (A01475)  31.05.1856  Danzig
Schilke Eduard, Johannes (A01481)  14.04.1893  Danzig
Schilke Elisabeth (A01480)  1884  Danzig
Schilke Lene (A01478)
Schilke Paul (A01477)
Stanke Erich (A01491)
Will  (A01483)
Will Else (A01486)
Will Felix (A01487)
Will Frieda (A01488)
Will Herta (A01489)
Will Paula, Margarethe (A01490)  17.04.1910  Danzig

X008
Bahne Christel (A01525)  04.03.1958  Ense-Bremen
Czerwonka Ingeborg (A01518)  13.10.1936  Dortmund
Dammann Brigitte (A01510)  25.08.1952  Hamburg
Dammann Friedrich, Karl, Heinrich (A01509)  14.02.1925  Hamburg
Fritsch Sabine (A01522)  07.11.1966 
Jockel Sabine (A01533)  27.10.1967 
Kasten Christine (A01532)  02.12.1960 
Sattler Karin (A01526)  30.11.1954 
Schierenberg Bianka (A01519)  21.07.1965 
Schilke Andreas (A01527)  14.05.1982  Ense-Bremen
Schilke Bernd (A01517)  16.07.1956  Dortmund
Schilke Chris (A01520)  15.06.1994  Hemer
Schilke Edwin, Hugo (A01508)  09.10.1928  Danzig
Schilke Gerda (A01506)  18.12.1924  Danzig
Schilke Gerhard (A01507)  19.05.1927  Danzig
Schilke Holger (A01516)  11.01.1965  Dortmund
Schilke Horst (A01515)  18.02.1963  Dortmund
Schilke Martin (A01531)  07.10.1966  Dortmund
Schilke Nadine (A01521)  10.10.1997  Hemer
Schilke Nadine (A01534)  10.06.1980  Wickede
Schilke Regina (A01529)  12.09.1987  Ense-Bremen
Schilke Reinhard (A01530)  24.05.1958  Dortmund
Schilke Sarah (A01524)  07.11.1993  Hemer
Schilke Sascha (A01523)  17.11.1990  Hemer
Schilke Stefan (A01528)  09.12.1983  Ense-Bremen
Schilke Tobias (A01535)  19.04.1982  Wickede
Wiecek Edeltraut (A01514)  16.11.1933 
Wilm Dirk (A01512)  15.06.1973  Hamburg
Wilm Fred, Rüdiger (A01511)  06.08.1948  Hamburg
Wulff Britta (A01513)  27.04.1976 

X009
Barz Heinz, Dieter, Rolf (A01567)  21.10.1946  Düsseldorf
Barz Tanja (A01568)  11.11.1980 
Jutova Anastasia (A01543)  15.12.1925 
Karl Christian (A01569)  06.12.1966  München
Klaus Katharina (A01537)  23.04.1905  Mayen
Kohlsdorf Sabine (A01562)
Lobüscher Siegfried, Friedrich (A01564)  22.05.1938  Düsseldorf
Lobüscher Sigrid (A01565)  08.03.1960  Düsseldorf
Lobüscher Sonja (A01566)  23.12.1968  Düsseldorf
Müller Maria (A01548)
Pohl Astrid (A01546)  16.11.1958  Büderich
Pohl Ellen (A01544)  28.05.1953  Büderich
Pohl Eva (A01552)  13.10.1953  Düsseldorf
Pohl Günther (A01550)  22.09.1950  Düsseldorf
Pohl Hans, Jürgen (A01551)  20.08.1952  Düsseldorf
Pohl Heinz (A01549)  09.04.1949  Düsseldorf
Pohl Heinz, Engelbert (A01539)  25.09.1927  Düsseldorf
Pohl Ingeborg, Margarete (A01540)  03.02.1930  Düsseldorf
Pohl Ingrid (A01547)  19.07.1969  Büderich
Pohl Johan, Joseph (A01538)  25.09.1926  Düsseldorf
Pohl Johann, Joseph (A01536)  22.03.1905  Düsseldorf
Pohl Karl, Heinz (A01555)  17.04.1959  Düsseldorf
Pohl Käthe (A01542)  11.09.1937  Düsseldorf
Pohl Klaus (A01554)  12.03.1958  Düsseldorf
Pohl Kurt (A01556)  12.08.1960  Düsseldorf
Pohl Kurt, Rolf (A01541)  13.03.1936  Düsseldorf
Pohl Monika (A01553)  25.10.1955  Düsseldorf
Pohl Ralph (A01557)  06.03.1964  Düsseldorf
Pohl Reiner (A01545)  08.05.1956  Büderich
Pohl Thomas (A01558)  29.07.1965  Düsseldorf
Pütz Karl, Heinz (A01559)  11.08.1925  Düsseldorf
Pütz Michael (A01561)  1960  Belo Horizonte
Pütz Raphael (A01563)    Düsseldorf
Pütz Rolf (A01560)  1951  Düsseldorf

X010
Di Costanzo Maria (A01587)  12.08.1969  Ischia
Di Costanzo Maria, Grazia (A01571)  02.02.1885  Ischia
Di Meglio Maria (A01580)  28.05.1949  Barano
Rondella Restituta (A01578)  05.02.1920  Ischia
Scannapieco Anna (A01585)  08.02.1951  Casamicciola
Taglialatela Antonio (A01584)  09.07.1954  Ischia
Taglialatela Egidio (A01576)
Taglialatela Fortuna (A01575)
Taglialatela Gioacchino (A01574)
Taglialatela Giuseppe (A01588)  29.10.1996  Lacco Ameno
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01570)  27.09.1882  Ischia
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01577)  07.05.1914  Ischia
Taglialatela Lucio (A01583)  26.10.1949  Ischia
Taglialatela Maria (A01572)
Taglialatela Mario (A01579)  17.01.1948  Ischia
Taglialatela Massimiliano (A01581)  05.07.1977  Ischia
Taglialatela Maurizo (A01582)  08.04.1982  Ischia
Taglialatela Renato (A01573)
Taglialatela Sabina (A01586)  15.11.1981  Ischia

X011
Barthel de Weydenthal Alfred (A01600)  1800 (ca)  Warszawa
Barthel de Weydenthal Fryderyk (A01603)  1805 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan (A01595)  1704 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01596)  1745 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01598)  1770 
Barthel de Weydenthal Ludwig (A01602)  1800  Warszawa
Barthel de Weydenthal Wilhelm (A01597)  1769 (ca) 
Bieske Jan (A01589)
Bieske Maciej (A01592)  17.10.1925  Warszawa
Bieske Michael, Włodzimierz, Kazimierz (A01590)    Tomaszów Lubelski
Bieske Tomasz (A01594)  22.11.1955  Warszawa
Eiserman Maryanna (A01601)  1772 (ca) 
Piwkowska Wanesa (A01606)  22.04.2003  Bochum
Ryssel Maryanne (A01599)
Wegielek Natalia (A01591)
Wiśniewska Anna (A01593)  06.12.1951  Warszawa
Zawacka Ewa (A01605)  25.12.1968  Pisz

X012
Domagalska Izabela (A01638)  1943  Katowice
Graduszyńska Adianna (A01639)  26.10.1975  Warszawa
Graduszyńska Aleksandra (A01637)  26.11.1996  Warszawa
Graduszyńska Hanna (A00538)    Wałbrzych
Graduszyńska Seweryna (A00537)    Wałbrzych
Graduszyński Andrzej (A00535)  11.05.1939  Kowel
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Graduszyński Marian (A00536)    Kowel
Graduszyński Piotr (A01635)  28.04.1965  Warszawa
Nowakowska Joanna (A01641)  09.07.1987  Warszawa
Nowakowski Romuald (A01640)  20.12.1954  Zgorzelec
Przezdziecka Barbara (A01634)
Radziszewska Ewa (A01636)  1966  Warszawa


Webmaster:
Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyright (c) Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja:
wtorek 25.12.2001