Indeks osób według imion

Indeks zawiera spis wszystkich imion osób z naszego archiwum. Osoby o nieustalonym imieniu nie są na tej liście umieszczone. W pierwszej kolejności umieszczono indeks wszystkich imion, a dalej pod każdą z nich umieszczono wykaz osób o takim właśnie imieniu.

??? (63) Ada (1) Adam (12) Adela (1)
Adelheid (1) Adelina (1) Adianna (1) Adolf (4)
Adrianna (1) Agata (6) Agnes (1) Agnieszka (16)
Albina (1) Albrecht (2) Aldona (1) Aleksander (5)
Aleksandra (4) Alfred (1) Alicja (6) Alina (3)
Ana (1) Anastasia (2) Anastazja (2) Andre (1)
Andrea (1) Andreas (5) Andrzej (14) Aneta (3)
Angelika (1) Aniela (3) Anna (44) Annemarie (1)
Anton (3) Antoni (14) Antonia (1) Antonina (2)
Antonio (1) Antosia (1) Apolonia (3) Ariane (1)
Arkadiusz (1) Arnold (1) Artur (7) Astrid (1)
August (8) Auguste (1) Augustine (1) Augustyn (2)
Balbina (1) Barbara (17) Bartłomiej (4) Bartłomiey (2)
Bartosz (1) Beata (2) Bernard (1) Bernarda (1)
Bernardyna (1) Bernd (1) Bernhard (2) Berta (1)
Bettina (2) Bianka (1) Bogdan (7) Bogumił (1)
Bogumiła (1) Bogusław (1) Bolesław (6) Bożena (7)
Brigitte (1) Britta (1) Bronisław (3) Bruno (1)
Brunon (1) Carl (1) Catharina (5) Cecilia (1)
Cecylia (4) Celina (1) Charlotte (2) Chris (1)
Christel (2) Christian (1) Christiano (1) Christine (1)
Claudia (1) Clementine (1) Cornelia (1) Czesław (3)
Czesława (5) Damian (1) Daniel (2) Danuta (16)
Daria (1) Dariusz (1) Dieter (1) Dionizy (1)
Dirk (1) Dominik (2) Dominika (4) Donata (1)
Donia (1) Dorota (11) Edeltraut (1) Edmund (1)
Eduard (3) Edward (13) Edwin (1) Egidio (1)
Egon (1) Eleonore (1) Elfriede (1) Elisabeth (4)
Ellen (1) Else (3) Elżbieta (10) Emila (1)
Emilia (1) Emilie (2) Emma (2) Erich (2)
Erika (2) Eugene (1) Eugenia (1) Eugeniusz (4)
Eva (1) Eveline (1) Ewa (19) Ewald (1)
Ewelina (1) Felica (1) Felicja (1) Feliks (9)
Feliksa (1) Felix (2) Filip (1) Florentyna (1)
Floryan (1) Fortuna (1) Franciskus (1) Franciszek (16)
Franciszka (6) Franz (10) Fred (1) Frieda (1)
Friedrich (1) Fryderyk (1) Gabriela (2) Genowefa (2)
Georg (2) Gerd (1) Gerda (1) Gerhard (3)
Gertrud (1) Gertrude (1) Gioacchino (1) Gisela (1)
Giuseppe (1) Glovan (2) Gottfried (1) Grażyna (10)
Grzegorz (6) Gudrun (1) Guido (1) Günther (1)
Gustav (1) Halina (10) Hanna (8) Hannelore (1)
Hans (2) Heinrich (6) Heinz (3) Helena (12)
Helene (1) Helga (2) Henry (1) Henryk (8)
Henryka (1) Herbert (1) Herman (2) Hermann (1)
Hermine (1) Herta (1) Hieronim (1) Hilary (1)
Hildegard (1) Hipolit (1) Holger (2) Honorata (1)
Horst (3) Hubert (2) Ignaca (1) Ignacy (5)
Ignaz (1) Igor (1) Ilona (1) Inge (1)
Ingeborg (2) Ingrid (2) Irena (10) Ireneusz (4)
Irmgard (2) Ivan (1) Iwona (5) Izabela (6)
Jacek (8) Jacob (2) Jacusius (1) Jadwiga (19)
Jakob (4) Jakub (2) Jan (49) Janina (19)
Janusz (7) Jarosław (1) Jaruslaus (1) Jasschoni (1)
Jeanny (1) Jerzy (8) Jędrzey (1) Joachim (2)
Joanna (14) Johan (2) Johann (7) Johanna (3)
Johannes (1) Jolanta (9) Josef (2) Joseph (3)
Josephina (1) Josephine (4) Jowita (1) Jozef (5)
Józef (21) Józefa (7) Julia (7) Julian (10)
Juliana (1) Julyane (1) Jürgen (1) Juri (1)
Justyna (4) Kacper (1) Kalina (1) Karin (1)
Karl (4) Karol (2) Karolina (5) Katarzyna (15)
Katharina (1) Käthe (1) Kazimiera (7) Kazimierz (14)
Kazimirs (1) Kazimirz (1) Klara (2) Klaus (1)
Klemens (2) Kolya (1) Konstancja (1) Konstanty (1)
Kostka (1) Krystian (2) Krystyna (10) Krzysztof (6)
Ksawery (1) Kurt (3) Lars (1) Lene (1)
Leokadia (5) Leon (3) Leonora (1) Leontyna (1)
Leszek (2) Lidia (1) Lodzia (1) Longin (1)
Longina (1) Lousi (1) Lucio (1) Lucja (1)
Lucjan (3) Lucyna (1) Ludmiła (1) Ludwig (3)
Ludwik (3) Ludwika (1) Luise (2) Łucja (3)
Łukasz (5) Maciej (8) Magda (3) Magdalena (8)
Maksymilian (1) Małgorzata (15) Manfred (1) Marcela (1)
Marcin (13) Marek (11) Margarete (2) Maria (40)
Marian (10) Marianna (17) Marianne (5) Mario (1)
Mariola (2) Mariusz (5) Marlene (1) Marta (4)
Martin (3) Martina (1) Maryana (1) Maryanna (11)
Maryanne (1) Marzena (4) Massimiliano (1) Mateusz (2)
Matheusz (1) Mathilde (1) Mauriecio (1) Maurizo (1)
Meta (1) Michael (6) Michalina (1) Michał (7)
Michel (1) Mieczysław (6) Mieczysława (1) Mikołaj (5)
Minna (1) Mirosław (7) Mirosława (2) Monika (6)
Nadia (1) Nadine (2) Natalia (4) Nina (2)
Olga (2) Oliver (1) Oliwia (1) Oskar (1)
Otto (2) Patrick (1) Patryk (2) Paul (6)
Paula (1) Paulina (4) Pauline (1) Paweł (19)
Peter (4) Petra (1) Philip (1) Philipp (1)
Piotr (28) Przemysław (4) Rafał (4) Ralf (2)
Ralph (1) Raphael (1) Regina (2) Reiner (1)
Reinhard (1) Renata (4) Renate (2) Renato (1)
Restituta (1) Robert (5) Rolf (2) Roman (3)
Romana (1) Romuald (3) Ronald (1) Rosalie (3)
Rosemarie (3) Rozalia (5) Rudolf (4) Ruth (2)
Ryszard (4) Sabina (2) Sabine (3) Salomea (1)
Sarah (1) Sascha (1) Scholastyka (1) Sebastian (1)
Seweryna (1) Sibylle (1) Siegfried (2) Sigrid (1)
Sławek (1) Sonja (1) Stanisław (33) Stanisława (14)
Stefan (9) Stefania (3) Susan (1) Sven (1)
Sylwia (2) Szczepan (1) Szymon (3) Tadeusz (10)
Tanja (1) Tatiana (1) Tekla (4) Teodozja (1)
Teofil (1) Teofila (1) teresa (1) Teresa (14)
Theresia (1) Thomas (2) Tobias (1) Tomasz (22)
Torben (1) Trude (1) Ursula (1) Urszula (2)
Veronika (1) Viktor (1) Wacław (6) Wacława (1)
Waldemar (5) Walentyna (1) Waleria (1) Walerian (2)
Waleska (1) Waltraud (1) Wanda (4) Wanesa (1)
Wele (1) Weronika (2) Wiesław (4) Wiesława (1)
Wiktor (3) Wiktoria (1) Wiktorya (2) Wilhelm (1)
Wilma (1) Wincenta (1) Wincenty (4) Winfried (1)
Witold (3) Wladislaus (1) Władysław (7) Władysława (8)
Włodzimierz (3) Wojciech (13) Wolfgang (1) Zbigniew (6)
Zdzisław (3) Zdzisława (1) Zenobiusz (1) Zofia (15)
Zuzanna (5) Zygmunt (3)    


???
  (A00208)
  (A00262)
  (A00264)
  (A00550)
  (A00796)
  (A01012)
  (A01262)
  (A01266)
  (A01270)
Adamski  (A00539)
Bernard  (A00121)
Bőhm  (A01484)
Ciotek  (A01370)
Czerwik  (A00365)
Eckhardt  (A00571)
Filewicz  (A01306)
Gayk  (A00286)
Głowbiewska  (A00981)
Grabiński  (A00978)
Grohmann  (A00996)
Jeżewski  (A00564)
Jędrzejewicz  (A00976)
Jędrzejewska  (A00380)
Jędrzejewska  (A00540)
Jędrzejewski  (A00041)
Kamforowska  (A00024)
Kieball  (A01384)
Kőnig  (A01473)
Kowalczyk  (A01614)
Kroske  (A01388)
Lindenberg  (A01382)
Majewski  (A01268)
Maliszewski  (A01279)
Obertyński  (A01310)
Okoński  (A00033)
Okroj  (A01099)
Ołtarzewska  (A00206)
Piwkowska  (A00382)
Piwkowski  (A00381)
Piwkowski  (A00407)
Piwkowski  (A00501)  06.01.1968  Choszczno
Piwkowski  (A01421)  1745 (około) 
Piwkowski/a  (A00021)
Piwkowski/a  (A00022)
Prochwicz  (A00036)
Ramm  (A00459)
Rogala  (A00373)
Romanowski  (A01312)
Ruda  (A00464)
Ruth  (A01492)
Sawczyński  (A00559)
Skrobisz-Dreszer  (A00281)
Sokołowski  (A00235)
Solarek  (A00278)
Stachowski  (A00112)
Szylko  (A00934)
Tur  (A01620)
Verhülsdonk  (A01405)
Wagner  (A01401)
Will  (A01483)
Woszczyński  (A00541)
Wysocki  (A00234)
Zasada  (A00113)

Ada
Barankiewicz Ada (A01628)

Adam
Barankiewicz Adam (A01626)
Krystek Adam (A01230)  1949  Tomaszów Lubelski
Kyrcz Adam (A00896)  1996 
Maliszewski Adam (A01280)  23.11.1992  Lublin
Neumann Adam (A01436)  09.12.1969  Gorzów Wielkopolski
Piwko Adam (A00590)  24.12.1823  Małoszyce
Piwkowski Adam (A00009)  1859 
Piwkowski Adam, Piotr (A00199)  31.01.1950  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Adam (A00336)  1853 
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Adam, Józef (A00642)  02.01.1948  Małoszyce
Piwkowski Adam (A00987)

Adela
Piwkowska Adela (A00160)  17.12.1923  Domaniż

Adelheid
Schobert Adelheid (A00354)  14.04.1949 

Adelina
Jaczuk Adelina (A01062)  1953  Gdańsk

Adianna
Graduszyńska Adianna (A01639)  26.10.1975  Warszawa

Adolf
Jurkiewicz Adolf, Julian (A00899)  15.02.1932  Czerkasy
Piefkowski Adolf, Friedrich (A01016)  07.07.1884  Gdańsk
Piefkowski Adolf, Christian (A01029)  20.12.1934  Gdańsk
Piwkowski Adolf (A00318)  1774 

Adrianna
Kuźniak Adrianna (A00895)  1995 

Agata
Niedzielska Agata (A01650)  1807 (około)  Wojsławice
Ożarowska Agata (A01252)  05.02.1986  Gniezno
Piwkowska Agata (A01294)
Piwkowska Agata (A01304)  07.03.1995  Lublin
Staroszczyk Agata (A01670)  28.12.1983  Grójec
Wiecławska Agata (A01604)  30.10.2003  Witnica

Agnes
Piefkowski Agnes (A01199)  1912 

Agnieszka
 Agnieszka (A00196)
Dąbrowska Agnieszka (A01425)  1775 (ca.) 
Filas Agnieszka (A00874)  1981 
Grzybowska Agnieszka (A01642)
Kopiec Agnieszka (A01448)
Korda Agnieszka (A01633)  28.10.1973  Skwierzyna
Krystek Agnieszka (A01242)  1972  Wschowa
Piwko Agnieszka (A00586)  20.01.1814  Małoszyce
Piwkowska Agnieszka (A00081)  1982 
Piwkowska Agnieszka, Monika (A00378)  09.01.1977  Choszczno
Piwkowska Agnieszka (A00489)  26.06.1980  Hrubieszów
Piwkowska Agnieszka, Magdalena (A00770)  26.03.1978  Czeladź
Piwkowska Agnieszka (A01284)  06.01.1984  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Agnieszka (A01458)  04.1959  Białą Podlaska
Prokurat Agnieszka (A01064)  1979  Gdańsk
Sygat Agnieszka (A00573)

Albina
Duczmal Albina, Barbara (A00528)  28.02.1936  Błudów

Albrecht
Okroj Albrecht (A01101)  1778 
Piwkowski Albrecht (A01009)  19.01.1847  Pempowo

Aldona
Nowacka Aldona (A00163)  10.09.1935  Radomsko

Aleksander
Jędrychowski Aleksander (A00862)  1951 
Piwkowski Aleksander (A00005)  1834  Tuczępy
Piwkowski Aleksander (A00122)  30.04.1958  Żagań
Piwkowski Aleksander (A00282)  17.07.1936  Ornatowice
Szymanik Aleksander (A01089)  13.12.1913  Tarnogród

Aleksandra
Graduszyńska Aleksandra (A01637)  26.11.1996  Warszawa
Ożarowska Aleksandra (A01265)  1994 
Piwkowska Aleksandra, Maria (A00240)  18.07.1976  Łódź
Soporowska Aleksandra (A01232)  1956  Toruń

Alfred
Barthel de Weydenthal Alfred (A01600)  1800 (ca)  Warszawa

Alicja
Piwkowska Alicja (A00372)  21.08.1951  Siemiatycze
Piwkowska Alicja (A00524)  27.10.1998  Warszawa
Piwkowska Alicja, Teresa (A01085)  06.09.2000  Brzesko
Prokurat Alicja (A01066)  1984  Gdańsk
Pytel Alicja Izabela (A00375)  07.05.1960  Choszczno
Świdka Alicja Maria (A00175)  01.11.1953  Łaszczów

Alina
Korda Alina (A01632)  20.01.1969  Skwierzyna
Kotlińska Alina (A01276)  26.05.1931  Piaski
Piwkowska Alina, Maria (A00693)  18.07.1943  Otola

Ana
Piwkowska Ana (A00310)

Anastasia
Jutova Anastasia (A01543)  15.12.1925 
Mowski Anastasia (A01412)  1875 (ca) 

Anastazja
Garbacz Anastazja (A01652)  1804 (około)  Rachanie
Matycz Anastazja (A01644)  1817  około

Andre
Piefkowski Andre (A01190)  07.05.1959  Westerland

Andrea
Piefkowski Andrea (A01209)  23.11.1963 

Andreas
Grüttner Andreas (A01126)
Okroj Andreas (A01113)  1810 
Piefkowski Andreas (A01194)
Piwkowski Andreas, Tomasz (A00329)  08.08.1836  Zuckau
Schilke Andreas (A01527)  14.05.1982  Ense-Bremen

Andrzej
Brzozowski Andrzej (A00490)  1945 
Burzawa Andrzej (A01159)  11.10.1945 
Graduszyński Andrzej (A00535)  11.05.1939  Kowel
Krystek Andrzej (A01228)  1947  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Andrzej (A00074)  1948 
Piwkowski Andrzej (A00271)  28.09.1965  Wałbrzych
Piwkowski Andrzej (A00276)  08.04.1984  Kostrzyn
Piwkowski Andrzej (A00510)  11.02.1959  Ciechanowiec
Piwkowski Andrzej, Krzysztof (A00682)  18.07.1975  Pilica
Roehlich Andrzej (A01155)  25.11.1946 
Stępień Andrzej, Jan (A00759)  29.03.1956  Będzin
Szymanik Andrzej (A01092)  29.08.1953  Słupsk
Wasik Andrzej (A01441)  30.11.1985  Wałbrzych
Wróbel Andrzej (A00441)  26.07.1947  Nieporęt

Aneta
Pabian Aneta (A01084)  21.03.1978  Brzesko
Piwkowska Aneta (A00523)  17.01.1976  Wysokie Mazowieckie
Zoledowska Aneta (A01299)  1982  Hrubieszów

Angelika
Filas Angelika (A00875)  1983 

Aniela
Barwińska Aniela (A00658)  04.09.1912 
Piwkowska Aniela (A00393)  1908 
Strzelec Aniela (A00705)  20.07.1918  Jasieniec

Anna
 Anna (A00794)
 Anna (A01390)
Błońska Anna (A01367)  15.12.1972  Lublin
Chabrowska Anna (A01677)
Glinka Anna (A00907)  07.08.1977  Kostrzyn
Hojnik Anna (A01161)  18.07.1952 
Janus Anna (A00846)  1945 
Kozera Anna (A00817)  24.06.1853  Małoszyce
Kozera Anna (A00855)  23.04.1935  Będzin
Krystek Anna (A01240)  1979  Ciechocinek
Migalska Anna, Halina (A00721)  09.05.1956  Będzin
Nowak Anna (A00853)  1949 
Piefkowski Anna, Elisabeth (A01013)  22.10.1876  Gdańsk
Piefkowski Anna, Clara (A01017)  23.04.1886  Gdańsk
Piefkowski Anna, Johanna (A01021)  05.10.1920  Gdańsk
Piefkowski Anna (A01200)  29.01.1914 
Piwko Anna (A00604)  1833 (około) 
Piwkowska Anna (A00086)  1978 
Piwkowska Anna (A00182)  01.09.1993  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna Maria (A00198)  15.10.1989  Lublin
Piwkowska Anna (A00203)  18.02.1975  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna (A00241)  17.03.1979  Skierniewice
Piwkowska Anna (A00275)  10.03.1977  Kostrzyn
Piwkowska Anna Elisabeth (A00340)  22.11.1876  Wonneberg
Piwkowska Anna (A00453)
Piwkowska Anna (A00507)  17.07.1989  Ustka
Piwkowska Anna (A00919)  12.02.1963  Pruszków
Piwkowska Anna (A01460)  14.09.1971  Olsztyn
Piwkowska Anna (A01346)  1968  Ząbkowice
Piwkowski Anna (A00998)  21.08.1931  Zuckau
Piwkowski Anna (A01002)  16.07.1862  Pempau
Piwkowski Anna (A01074)  10.10.1846  Ruthen
Piwkowski Anna (A01075)  23.09.1847  Zuckau
Prokurat Anna (A01065)  1981  Gdańsk
Scannapieco Anna (A01585)  08.02.1951  Casamicciola
Starzyńska Anna (A01031)  20.02.1963  Gdynia
Stypa Anna, Małgorzata (A00887)  27.01.1976  Będzin
Tarłowska Anna (A01281)  25.02.1952 
Turlewicz Anna (A00498)  1993 
Wiater Anna (A01046)  27.08.1950  Wożuczyn
Wiśniewska Anna (A01593)  06.12.1951  Warszawa
Wójtowicz Anna (A00157)  18.02.1956  Dubienka
Wypych Anna (A00172)  22.07.1934  Warszawa
Źurawska Anna (A00988)

Annemarie
Ladach Annemarie, Martha (A00797)  03.12.1928 

Anton
Piwkowski Anton (A00531)  1820  Pempau
Piwkowski Anton (A01081)  12.04.1893  Zuckau
Schilke Anton (A01479)

Antoni
Adamski Antoni (A01332)  1875 
Filas Antoni, Jerzy (A00681)  09.08.1954  Konin
Jaczuk Antoni (A00392)  1892  Hrubieszów
Kalina Antoni (A00992)
Karwat Antoni (A01664)  1900 (około)  Domaniż
Piwko Antoni (A01648)  1810  Rachanie
Piwko Antoni (A01651)  1804 (około)  Rachanie
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków
Piwkowski Antoni Janusz (A00227)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Antoni (A00259)  01.05.1933  Rozyszcze
Piwkowski Antoni (A00383)  1882  Hrubieszów
Piwkowski Antoni (A00910)  1895  Mołozów
Piwkowski Antoni (A00971)
Piwkowski Antoni Zbigniew (A01287)  31.10.1931  Skierbieszów

Antonia
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec

Antonina
Piwkowska Antonina (A01308)
Sawicka Antonina (A00023)  1842 (około)  Rybnica

Antonio
Taglialatela Antonio (A01584)  09.07.1954  Ischia

Antosia
Piwkowska Antosia (A00003)

Apolonia
Dziubińska Apolonia (A01645)
Kacprzuk Apolonia (A00930)  15.08.1927  Ciechanowiec
Piwkowska Apolonia (A00614)  29.01.1871  Małoszyce

Ariane
Piwkowska Ariane (A00434)  17.10.1989  Lyon

Arkadiusz
Piwkowski Arkadiusz, Krzysztof (A00236)  24.03.1982  Wrocław

Arnold
Rink Arnold (A01673)  08.12.1964 

Artur
Dzirba Artur (A01361)  11.12.1969  Lublin
Janicki Artur (A01341)
Kędys Artur (A00882)  11.02.1982 
Pasierb Artur (A01047)  30.03.1972  Domaniż
Piwkowski Artur (A00126)  26.05.1986  Kraków
Piwkowski Artur, Stanisław (A00767)  06.09.1970  Sosnowiec
Piwkowski Artur (A01282)  25.10.1973  Zamość

Astrid
Pohl Astrid (A01546)  16.11.1958  Büderich

August
Geisler August (A01377)  1817 (ca.) 
Hamstengel August (A01407)
Klinkusch August Anton (A01411)  1875 (ca)  Gdańsk
Klinkusch August (A01413)
Maruhn August (A01389)
Okroj August (A01120)  01.1873  Pechbude
Piwkowski August, Valentin (A00449)  15.02.1835  Hochstriess
Piwkowski August (A01076)  06.08.1849  Zuckau

Auguste
Bahr Auguste, Amalie (A01485)  29.04.1892  Danzig

Augustine
Piwkowski Augustine (A01005)  09.03.1870  Ramkau

Augustyn
Duczmal Augustyn (A00529)  10.01.1940  Koniuchy
Piwkowski Augustyn (A00294)  23.09.1942  Werbkowice

Balbina
Bryła Balbina (A00611)  1867 (około) 

Barbara
Brzozowska Barbara (A00492)  1950 
Chmielewska Barbara (A00077)  1953 
Cieśla Barbara (A00859)  1952 
Jankowska Barbara (A00295)
Jedryszczyk Barbara (A00150)  16.09.1927  Chorzów
Kaczor Barbara, Czesława (A00761)  14.02.1956  Wojkowice
Kaniewska Barbara (A01315)
Kwiatkowska Barbara (A00494)  1954 
Lis Barbara, Danuta (A00786)  26.06.1947  Częstochowa
Myrcha Barbara (A00079)  1952 
Ożarowska Barbara (A01258)  1943  Podhorce
Piwko Barbara (A00589)  20.11.1821  Małoszyce
Piwko Barbara (A00599)  01.12.1823  Małoszyce
Piwkowska Barbara (A00480)
Piwkowski Barbara, Jadwiga (A00469)  24.07.1960 
Przezdziecka Barbara (A01634)
Sauer Barbara, Krystyna (A00192)  04.12.1959  Siemianowice Śl.

Bartłomiej
Krystek Bartłomiej (A01234)  1978  Toruń
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica
Piwkowski Bartłomiej (A00616)  14.08.1875  Małoszyce
Piwkowski Bartłomiej (A01039)

Bartłomiey
Kozera Bartłomiey (A00814)  09.06.1849  Małoszyce
Piwko Bartłomiey (A00579)  18.08.1789 (?)  Małoszyce

Bartosz
Piwkowski Bartosz (A00249)  16.10.1981  Grójec

Beata
Bac Beata (A00883)  13.11.1973 
Piwkowski Beata, Ursula (A00474)  25.07.1970 

Bernard
Maruhn Bernard Friedrich (A01386)  02.10.1873  Gdańsk

Bernarda
Paczos Bernarda, Bożena (A00202)  28.01.1959  Tuczapy

Bernardyna
Korpas Bernardyna (A00679)  15.03.1958  Kolonia Policzko

Bernd
Schilke Bernd (A01517)  16.07.1956  Dortmund

Bernhard
Hamstengel Bernhard (A01399)    Gdańsk
Klinkusch Bernhard (A01414)

Berta
Schröder Berta (A01387)  13.03.1889  Hohenfelde

Bettina
Hellmann Bettina (A00437)  06.10.1962 
Piefkowski Bettina (A01207)  07.02.1955 

Bianka
Schierenberg Bianka (A01519)  21.07.1965 

Bogdan
Bandzerewicz Bogdan, Antoni (A00902)
Jaremek Bogdan (A01350)  1957 
Korda Bogdan (A01630)  30.01.1944  Włodzimierzówka
Piwkowski Bogdan (A00374)  07.05.1957  Choszczno
Piwkowski Bogdan, Mirosław (A00742)  24.06.1957  Otwock
Porębski Bogdan (A01643)
Szymanik Bogdan (A01090)  1948 

Bogumił
Banasiak Bogumił (A00939)  10.02.1943  Rogóźno

Bogumiła
Piwkowska Bogumiła (A00173)  15.11.1951  Łaszczów

Bogusław
Laber Bogusław (A00757)  08.06.1939  Mława

Bolesław
Loedl Bolesław (A00557)
Łoński Bolesław (A01087)  1919 
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Bolesław (A01453)  17.07.1926  Kryłów
Piwkowski Bolesław (A01325)  1946  Hrubieszów
Sokołowski Bolesław (A01093)  26.12.1908  Małoniż

Bożena
Bartkowiak Bożena (A01250)  1959 
Janus Bożena (A00847)  1949 
Kasperczyk Bożena, Władysława (A00646)  29.12.1956  Żarnowiec
Kucybała Bożena (A00850)  1955 
Neumann Bożena (A01373)  20.02.1960  Gorzów Wielkopolski
Patyk Bożena (A01241)
Sokołowska Bożena (A01095)  23.03.1949  Lublin

Brigitte
Dammann Brigitte (A01510)  25.08.1952  Hamburg

Britta
Wulff Britta (A01513)  27.04.1976 

Bronisław
Jaworowski Bronisław (A00997)
Kosmala Bronisław (A00788)  17.04.1943  Będzin
Piwkowski Bronisław (A00017)  13.08.1877  Mircze

Bruno
Piefkowski Bruno, Felix (A01025)  03.12.1926  Gdańsk

Brunon
Brzozowski Brunon (A00068)  1914 

Carl
Röhlich Carl (A01143)  1869  Żydaczów

Catharina
 Catharina (A01121)  1842  Pechbude
Biernath Catharina (A00409)  1844  Schilla
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Piwkowski Catharina (A01008)  28.04.1841  Pempowo
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo

Cecilia
Schlegel Cecilia (A01316)  1929 

Cecylia
Grygier Cecylia (A00700)  11.11.1921  Osłonin
Lipińska Cecylia (A00511)  03.02.1963  Ciechanowiec
Piwkowska Cecylia (A00433)  14.03.1985  Lyon
Sobiekurska Cecylia (A00953)

Celina
Majcherek Celina (A00119)  20.07.1951  Kraków

Charlotte
Maruhn Charlotte (A01398)  25.02.1909  Gdańsk
Piwkowski Charlotte, Martha (A00461)  01.02.1912  Gdańsk

Chris
Schilke Chris (A01520)  15.06.1994  Hemer

Christel
Bahne Christel (A01525)  04.03.1958  Ense-Bremen
Piefkowski Christel (A01189)  23.05.1939  Gdańsk

Christian
Karl Christian (A01569)  06.12.1966  München

Christiano
Piwkowski Christiano (A00792)

Christine
Kasten Christine (A01532)  02.12.1960 

Claudia
Pifkowska Claudia (A00358)  01.07.1967  Düsseldorf

Clementine
Lux Clementine (A01134)  23.11.1865  Tarnowskie Góry

Cornelia
Stübban Cornelia (A01222)

Czesław
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00152)  28.04.1923  Hołubie
Roehlich Czesław (A01157)  09.12.1952 

Czesława
Hałaj Czesława, Teresa (A00905)  03.09.1956  Rokitno
Juszczak Czesława (A00066)  14.07.1925 
Piwkowska Czesława, Janina (A00672)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Czesława, Halina (A00674)  19.08.1937  Łany Wielkie
Tuzek Czesława, Anna (A00688)  20.07.1938  Sosnowiec

Damian
Wróblewski Damian, Patrick (A01613)  20.02.2003  Oldenburg

Daniel
Kędys Daniel (A00881)
Piefkowski Daniel (A01223)

Danuta
Browarska Danuta (A00256)  15.06.1927  Klewar
Brzozowska Danuta (A00491)  1948 
Fronczek Danuta (A01245)
Jędrychowska Danuta (A00860)  1948 
Kolasa Danuta (A01624)  02.05.1941  Sandomierz
Krajewska Danuta (A01288)
Kucybała Danuta (A00851)  1961 
Łagowska Danuta (A00178)  15.04.1960  Steniatyn
Marcinkiewicz Danuta, Maria (A00917)  04.05.1932  Nowa Wilejka
Piwkowska Danuta (A00168)  14.02.1923  Hołubie
Piwkowska Danuta, Aniela (A00680)  22.05.1957  Żarnowiec
Piwkowska Danuta, Aniela (A00752)  24.05.1948  Będzin
Sobulska Danuta (A00398)  23.01.1928  Gdynia
Winiarska Danuta (A01295)  19.11.1941  Hrubieszów
Wiśniewska Danuta (A00260)  25.11.1936  Rutkowice
Zur Danuta (A01359)  01.11.1947  Hrubieszów

Daria
Ożarowska Daria (A01251)  21.10.1983  Gniezno

Dariusz
Smyk Dariusz (A01611)  20.01.1977  Łaszczów

Dieter
Buschmann Dieter (A01404)    Bad Zwischenahn

Dionizy
Jędrzejewski Dionizy (A00542)  02.01.1840  Podhajce /W

Dirk
Wilm Dirk (A01512)  15.06.1973  Hamburg

Dominik
Piwkowski Dominik (A00248)  09.01.1977  Zawiercie
Zacharski Dominik (A00478)  19.01.1977  Warszawa

Dominika
Piwkowska Dominika (A00097)  27.09.1983  Słupsk
Piwkowska Dominika (A00289)  06.02.1998  Głogów
Piwkowska Dominika, Maria (A00445)  27.02.1985  Warszawa
Piwkowska Dominika (A01447)  18.02.2003  Witnica

Donata
Dzirba Donata (A01362)  20.12.1974  Lublin

Donia
Piwkowski Donia (A01182)  21.01.1969  Kaufbeuren

Dorota
Barańska Dorota (A01038)
Bernard Dorota (A00477)  09.03.1982 
Jędrychowska Dorota (A00863)  1964 
Kroczka Dorota (A01061)  1955  Sopot
Kuczyńska Dorota (A01254)  17.11.1973  Gniezno
Piwkowska Dorota (A00083)  1977 
Piwkowska Dorota, Teresa (A00268)  02.10.1962  Skwierzyna
Piwkowska Dorota (A00376)  27.07.1972  Choszczno
Piwkowska Dorota (A01625)  23.09.1968  Sandomierz
Rzeszotko Dorota (A01364)  20.11.1960  Pantiac
Szlęk Dorota (A00868)

Edeltraut
Wiecek Edeltraut (A01514)  16.11.1933 

Edmund
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka

Eduard
Piwkowski Eduard (A01178)
Schilke Eduard (A01475)  31.05.1856  Danzig
Schilke Eduard, Johannes (A01481)  14.04.1893  Danzig

Edward
Bac Edward, Tadeusz (A00741)  13.05.1948  Gliwice
Grela Edward (A00716)  03.02.1922 
Koźlicki Edward (A00848)  1934 (?) 
Piwkowski Edward (A00139)  04.10.1894  Hołubie
Piwkowski Edward (A00359)  01.04.1899  Białystok
Piwkowski Edward (A00517)  18.05.1963 
Piwkowski Edward, Jan (A00645)  20.02.1951  Małoszyce
Piwkowski Edward, Józef (A00673)  08.06.1932  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Edward, Lucjan (A00720)  02.01.1950  Będzin
Piwkowski Edward, Józef (A00745)  09.10.1942  Jasieniec
Piwkowski Edward (A01329)   
Przeździecki Edward (A00777)  05.06.1906  Częstochowa
Wyrwał Edward (A00835)

Edwin
Schilke Edwin, Hugo (A01508)  09.10.1928  Danzig

Egidio
Taglialatela Egidio (A01576)

Egon
Heike Egon, Paul (A01496)  22.08.1932  Danzig

Eleonore
Strahl Eleonore (A00447)

Elfriede
Maruhn Elfriede (A01397)  27.05.1907  Gdańsk

Elisabeth
Jukerska Elisabeth (A01073)  1820  Klein-Lesse
Kryszewska Elisabeth (A01109)
Piwkowski Elisabeth (A01007)  09.12.1839  Pempowo
Schilke Elisabeth (A01480)  1884  Danzig

Ellen
Pohl Ellen (A01544)  28.05.1953  Büderich

Else
Bőhm Else (A01482)
Lux Else (A01133)  03.07.1867  Tarnowskie Góry
Will Else (A01486)

Elżbieta
Chruściel Elżbieta (A00865)
Korcz Elżbieta, Zofia (A00100)  05.04.1951  Klanowek
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce
Lisiewicz Elżbieta (A00898)  02.11.1875  Czerkasy
Piwkowska Elżbieta (A00284)  12.04.1946  Ornatowice
Piwkowska Elżbieta, Aleksandra (A00440)  01.09.1954  Bydgoszcz
Piwkowska Elżbieta, Maria (A00728)  05.11.1957  Będzin
Piwkowska Elżbieta (A01296)  19.11.1960  Hrubieszów
Skowera Elżbieta (A00801)  18.11.1824  Małoszyce
Zolczyńska Elżbieta (A00972)

Emila
Piwkowska Emila (A00708)  04.09.1921  Małoszyce

Emilia
Roehlich Emilia (A01145)  05.02.1898  Lwów

Emilie
Blazejewski Emilie (A01196)  29.10.1886  Klafeld
Koch Emilie (A01139)  13.02.1835 

Emma
Piwkowska Emma, Franciska, Helena (A00344)  05.05.1883 
Schröder Emma Ida (A01385)  06.12.1884  Hohenfelde

Erich
Klinkusch Erich (A01416)
Stanke Erich (A01491)

Erika
Piefkowski Erika (A01201)  02.03.1922 
Pifkowski Erika (A00347)  22.05.1913  Gdańsk

Eugene
Rzeszotko Eugene (A01363)  15.01.1923  Marynka-Golska

Eugenia
Ożarowska Eugenia (A01224)  28.12.1917  Podhorce

Eugeniusz
Michałek Eugeniusz (A01437)  01.09.1957  Kuz. Świdnickie
Piwkowski Eugeniusz (A00736)  05.09.1936  Jasieniec
Sawczyński Eugeniusz (A00562)
Strzelecki Eugeniusz (A01174)  28.07.1926 

Eva
Pohl Eva (A01552)  13.10.1953  Düsseldorf

Eveline
Klinkusch Eveline (A01417)

Ewa
Bielanowicz Ewa, Julia (A00746)  16.02.1947  Dąbrowa Górnicza
Bieske Ewa (A00431)  06.06.1957  Warszawa
Chojnacka Ewa (A01168)  26.03.1964 
Gliniecka Ewa (A00075)  1949 
Kozera Ewa (A00821)  15.05.1866  Małoszyce
Kryszewska Ewa (A01110)  1820 
Kurbiel Ewa (A00869)  1952 
Obertyńska Ewa (A01311)  17.11.1946 
Pasierb Ewa (A01055)  21.12.1979  Łaszczów
Piwkowska Ewa (A00181)  06.04.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Ewa (A00261)  13.10.1939  Kowel
Piwkowska Ewa (A00296)  23.12.1950  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00300)  17.05.1974  Wrocław
Piwkowska Ewa, Agnieszka (A00725)  15.09.1955  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00995)
Piwkowska Ewa (A01277)  03.12.1958  Lublin
Radziszewska Ewa (A01636)  1966  Warszawa
Sokołowska Ewa (A01097)  21.05.1955  Lublin
Zawacka Ewa (A01605)  25.12.1968  Pisz

Ewald
Piwkowski Ewald (A00056)  19.04.1949  Kętrzyn

Ewelina
Piwkowska Ewelina, Karolina (A00732)  19.11.1978  Będzin

Felica
Piwkowski Felica (A00421)  30.05.1906  Michorzewo

Felicja
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno

Feliks
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice
Piwkowski Feliks (A00044)  13.03.1888  Nieledew
Piwkowski Feliks (A00107)  1904 
Piwkowski Feliks (A00148)  1923  Hołubie
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Feliks (A00317)  1772 
Piwkowski Feliks (A00388)
Piwkowski Feliks (A00698)  03.11.1905  Małoszyce
Piwkowski Feliks (A00949)

Feliksa
Piwkowska Feliksa (A00364)  15.04.1929  Ciechanowiec

Felix
Bracławski Felix (A00970)
Will Felix (A01487)

Filip
Kozera Filip (A00819)  25.05.1858  Małoszyce

Florentyna
Piwkowska Florentyna, Anna (A00324)

Floryan
Piwko Floryan (A00957)

Fortuna
Taglialatela Fortuna (A01575)

Franciskus
Piwkowski Franciskus, Nicolaus (A01006)  12.12.1838  Zuckau

Franciszek
Bracławski Franciszek (A00964)
Cieśla Franciszek (A00711)  11.01.1928  Jasieniec
Kabza Franciszek (A00615)  13.10.1862  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00831)  30.09.1899  Małoszyce
Komorek Franciszek, Władysław (A00626)  1878 (około)  Puławy
Komorek Franciszek (A00826)  1919 
Kurbiel Franciszek (A00670)  04.10.1929  Sułkowice
Łazarz Franciszek (A00806)  02.01.1892  Małoszyce
Malek Franciszek (A00423)  05.10.1916  Koraczewko
Piwko Franciszek (A00001)  1804 (ca.)  Łaszczów
Piwko Franciszek (A01423)  1814  Rachanie
Piwkowski Franciszek (A00137)  26.08.1889  Hołubie
Piwkowski Franciszek (A00323)
Piwkowski Franciszek (A00618)  10.08.1878  Małoszyce
Piwkowski Franciszek, Jakub (A00999)  18.11.1832  Zuckau
Piwkowski Franciszek (A01653)  1838  Rachanie

Franciszka
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko
Jeżewska Franciszka (A00566)  15.06.1871  Poznań
Kozera Franciszka (A00812)  04.04.1844  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00818)  02.04.1856  Małoszyce
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo
Piwko Franciszka (A00582)  06.05.1792 (?)  Małoszyce

Franz
Klinkusch Franz (A01415)
Lux Franz (A01123)
Okroj Franz (A01114)  1811 
Okroj Franz (A01116)  1811 
Okroj Franz (A01119)  10.1864  Pechbude
Piefkowski Franz, Hermann (A01019)  26.09.1889  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01027)  14.03.1929  Gdańsk
Piefkowski Franz (A01197)  1910 
Piwkowski Franz (A00337)
Piwkowski Franz (A01077)  13.07.1853  Zuckau

Fred
Wilm Fred, Rüdiger (A01511)  06.08.1948  Hamburg

Frieda
Will Frieda (A01488)

Friedrich
Dammann Friedrich, Karl, Heinrich (A01509)  14.02.1925  Hamburg

Fryderyk
Barthel de Weydenthal Fryderyk (A01603)  1805 (ca) 

Gabriela
Christensen Gabriela (A01183)  29.06.1963  Flensburg
Głodzik Gabriela (A00483)  22.05.1979  Wałbrzych

Genowefa
Brzozowska Genowefa (A00187)  18.03.1934  Kraków
Piwkowska Genowefa (A00776)  24.08.1914  Małoszyce

Georg
Piefkowski Georg (A01204)  02.04.1927  Olsztyn
Schröder Georg (A01375)  1852  Saulin

Gerd
Piwkowski Gerd, Paul (A00351)  07.03.1940  Gdańsk

Gerda
Schilke Gerda (A01506)  18.12.1924  Danzig

Gerhard
Piefkowski Gerhard, Heinz (A01024)  15.12.1925  Gdańsk
Pifkowski Gerhard, Paul (A00349)  09.02.1918 
Schilke Gerhard (A01507)  19.05.1927  Danzig

Gertrud
Scharmach Gertrud (A01210)  07.03.1927  Olsztyn

Gertrude
Piwkowska Gertrude (A00410)  1845  Kranz

Gioacchino
Taglialatela Gioacchino (A01574)

Gisela
Klein Gisela (A01206)  04.01.1932  Klafeld

Giuseppe
Taglialatela Giuseppe (A01588)  29.10.1996  Lacco Ameno

Glovan
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01570)  27.09.1882  Ischia
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01577)  07.05.1914  Ischia

Gottfried
Maruhn Gottfried (A01391)  24.04.1843  Drawnsdorf

Grażyna
Dziedzic Grażyna, Maria (A00091)  04.11.1951 
Kozera Grażyna, Krystyna (A00856)  10.11.1945  Będzin
Kuchta Grażyna, Genowefa (A00722)  14.04.1955  Malbork
Owsik Grażyna (A00944)
Piwkowska Grażyna (A00073)  14.10.1946  Bydgoszcz
Piwkowska Grażyna, Anna (A00691)  24.02.1940 (o północy na 25.02.1940)  Otola
Sokołowska Grażyna (A01096)  27.03.1951  Lublin
Wojtas Grażyna (A01167)  02.02.1978 
Zaława Grażyna, Jadwiga (A00677)
Zapalska Grażyna, Jadwiga (A00443)  22.01.1956  Gdańsk

Grzegorz
Bień Grzegorz (A01041)  22.02.1999  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Grzegorz (A00087)  1980 
Piwkowski Grzegorz (A00166)  04.09.1968  Warszawa
Piwkowski Grzegorz (A00766)  02.07.1980  Czeladź
Sudut Grzegorz (A01353)
Wojtas Grzegorz (A01166)  01.12.1975 

Gudrun
Piefkowski Gudrun (A01216)    Hannover

Guido
Hess Guido (A00473)

Günther
Pohl Günther (A01550)  22.09.1950  Düsseldorf

Gustav
Buschmann Gustav (A01400)

Halina
Cieśla Halina (A00857)  1949 
Pasierb Halina (A01042)  13.07.1944  Justynówka
Piwkowska Halina (A00246)  27.11.1952  Sulęcin
Piwkowska Halina (A00402)  30.07.1951  Zamość
Piwkowska Halina (A00514)  22.02.1960  Ciechanowiec
Piwkowska Halina, Barbara (A00714)  25.10.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Halina, Sabina (A00762)  22.05.1958  Będzin
Piwkowska Halina (A01339)  1946  Hrubieszów
Zur Halina (A01357)  12.08.1932  Włodzimierz
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

Hanna
Graduszyńska Hanna (A00538)    Wałbrzych
Ożarowska Hanna (A01261)
Piwkowska Hanna (A00277)  26.07.1952  Dobre Miasto
Piwkowska Hanna (A00285)
Piwkowska Hanna (A01289)
Podgórska Hanna (A01231)  1954  Toruń
Raba Hanna (A00123)  01.06.1963  Grudziądz
Zasada Hanna (A01665)  23.08.1955  Kozienice

Hannelore
Milde Hannelore (A01503)  03.03.1947 

Hans
Piwkowski Hans (A00456)
Pohl Hans, Jürgen (A01551)  20.08.1952  Düsseldorf

Heinrich
Lux Heinrich Friedrich Carl (A01125)  25.07.1834  Ząbkowice Śląskie
Lux Heinrich (A01131)  31.08.1863  Friedrichsgrube
Maruhn Heinrich (A01394)
Piefkowski Heinrich (A01203)  11.06.1925  Olsztyn
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl
Schröder Heinrich (A01374)    Stargard

Heinz
Barz Heinz, Dieter, Rolf (A01567)  21.10.1946  Düsseldorf
Pohl Heinz, Engelbert (A01539)  25.09.1927  Düsseldorf
Pohl Heinz (A01549)  09.04.1949  Düsseldorf

Helena
Borys Helena (A01369)
Jaczuk Helena (A00395)  1921  Uściług
Nowak Helena (A00631)  18.01.1920  Małoszyce
Piwko Helena (A00598)  02.03.1821  Małoszyce
Piwkowska Helena (A00291)  1809 
Piwkowska Helena (A00305)
Piwkowska Helena (A00419)  24.04.1904  Michorzewo
Piwkowska Helena (A00661)  09.04.1910  Małoszyce
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna
Stawlarska Helena Antonia (A00505)
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów
Zelawska Helena (A00986)    Bratoszowice

Helene
Blank Helene (A01218)  02.01.1956  Kaufbeuren

Helga
Piwkowski Helga (A00463)  07.12.1928  Gdańsk
Piwkowski Helga Hiltrud (A00475)  29.01.1973 

Henry
Piefkowski Henry (A01028)  1931  Gdańsk

Henryk
Dzirba Henryk (A01360)  04.08.1935  Rachome
Jarzyński Henryk (A01043)  24.06.1945  Kol. Orzechów
Krause Henryk (A01146)  10.06.1889  Lwów
Piwkowski Henryk (A00162)  02.12.1930  Domaniż
Piwkowski Henryk (A00362)  20.09.1927  Ciechanowiec
Piwkowski Henryk Juliusz (A00454)  03.02.1870  Gdańsk
Roehlich Henryk (A01144)  1897  Lwów
Roehlich Henryk (A01147)  07.01.1917  Lwów

Henryka
Kucharska Henryka, Mirosława (A00749)  28.09.1949  Będzin

Herbert
Piefkowski Herbert (A01205)  24.12.1928  Olsztyn

Herman
Hamstengel Herman (A01406)
Maruhn Herman (A01395)

Hermann
Piefkowski Hermann, Albert (A01018)  03.01.1888  Gdańsk

Hermine
Dupke Hermine (A01378)

Herta
Will Herta (A01489)

Hieronim
Wyrwał Hieronim (A00841)  27.09.1929  Otola

Hilary
Jędrzejewski Hilary (A00549)  13.05.1869  Iszczków

Hildegard
Piefkowski Hildegard, Else (A01026)  19.02.1928 

Hipolit
Piwkowski Hipolit (A00304)  13.08.1896  Łykoszyn

Holger
Piefkowski Holger (A01211)  06.08.1957  Hannover
Schilke Holger (A01516)  11.01.1965  Dortmund

Honorata
Pstronska Honorata (A00977)

Horst
Hamstengel Horst (A01402)  1932 
Piefkowski Horst, Gunter (A01030)  07.02.1937  Gdańsk
Schilke Horst (A01515)  18.02.1963  Dortmund

Hubert
Piwkowski Hubert (A00084)  1986 
Piwkowski Hubert Michael (A00465)  28.09.1940  Gdańsk

Ignaca
Piwkowska Ignaca (A00215)  31.01.1905  Teptiuków

Ignacy
Łazarz Ignacy (A00807)  30.01.1893  Małoszyce
Malinowski Ignacy (A00994)
Piwkowski Ignacy (A00973)
Piwkowski Ignacy (A01426)  1812  Rachanie
Sokołowski Ignacy (A01094)  09.11.1947  Lublin

Ignaz
Okroj Ignaz (A01111)  1800 

Igor
Piwkowski Igor Marek (A00502)  30.07.1971  Choszczno

Ilona
Twardowska Ilona, Barbara (A00765)  29.11.1968  Sosnowiec

Inge
Piefkowski Inge (A01187)    Gdańsk

Ingeborg
Czerwonka Ingeborg (A01518)  13.10.1936  Dortmund
Pohl Ingeborg, Margarete (A01540)  03.02.1930  Düsseldorf

Ingrid
Heike Ingrid, Charlotte (A01497)  21.12.1936  Danzig
Pohl Ingrid (A01547)  19.07.1969  Büderich

Irena
Fiedura Irena Janina (A00363)  08.11.1926  Sokołowo
Gajdomin Irena (A00053)  03.01.1944  Tarasówka
Koźlicka Irena (A00849)
Piwkowska Irena (A00257)  11.06.1932  Rozyszcze
Piwkowska Irena (A00634)  01.04.1922  Małoszyce
Piwkowska Irena, Zofia (A00756)  20.05.1952  Będzin
Piwkowska Irena, Janina (A00787)  12.07.1944  Będzin
Piwkowska Irena (A01337)  1933  Poniczów
Raczyńska Irena (A00223)  02.08.1921  Sarnaki
Wyrwał Irena (A00836)

Ireneusz
Janicki Ireneusz (A01342)
Neumann Ireneusz (A01435)  21.02.1965  Gorzów Wielkopolski
Piwkowski Ireneusz (A00054)  28.06.1944  Rejowiec
Piwkowski Ireneusz (A00292)  11.07.1937  Hrubieszów

Irmgard
Piefkowski Irmgard, Charlotte (A01023)  03.04.1923  Gdańsk
Piefkowski Irmgard (A01202)  27.11.1923 

Ivan
Komitoff Ivan (A00532)  29.08.1930  Sofia

Iwona
 Iwona (A01293)
Giza Iwona (A01032)  30.12.1972  Kożuchów
Piwkowska Iwona, Ewa (A00685)  11.02.1982  Sosnowiec
Siciarek Iwona, Małgorzata (A00755)  08.08.1954  Dąbrowa Górnicza
Tackowska Iwona (A00743)  23.05.1958  Bydgoszcz

Izabela
Domagalska Izabela (A01638)  1943  Katowice
Głodzik Izabela (A00482)  05.10.1976  Wałbrzych
Leśniak Izabela (A01170)  12.01.1965 
Piwkowska Izabela (A00298)  31.03.1956  Wrocław
Piwkowska Izabela (A01034)  05.09.1991  Nowa Sól
Zoledowska Izabela (A01300)  1987  Hrubieszów

Jacek
Grygier Jacek, Wawrzyniec (A00719)  24.07.1948  Będzin
Krystek Jacek (A01243)  1977  Wschowa
Pawlak Jacek (A00935)  10.05.1942  Łódź
Piwkowski Jacek Marian (A00098)  11.09.1947 
Piwkowski Jacek Andrzej (A00195)  24.09.1965  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jacek (A00273)  15.03.1970  Witnica
Piwkowski Jacek Paweł (A00430)  11.02.1957  Warszawa
Piwkowski Jacek (A01345)  1966  Ząbkowice Śląskie

Jacob
Okroj Jacob (A01104)  1794 
Okroj Jacob (A01105)  1815  Mischau

Jacusius
Piwkowicz Jacusius (A00947)  1399 

Jadwiga
Bogusz Jadwiga (A00055)  1947  Węgoj
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka
Jabczyńska Jadwiga (A00117)  1936  Stanisławów
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck
Langowska Jadwiga Gertrudes (A00466)  17.10.1939  Gdynia
Lipińska Jadwiga (A01060)  1952  Sopot
Nowak Jadwiga (A00852)  1944 
Piątek Jadwiga, Wanda (A00747)  08.11.1954  Sosnowiec
Piwkowska Jadwiga (A00046)  01.1895  Nieledew
Piwkowska Jadwiga (A00155)  18.01.1934  Zaręka
Piwkowska Jadwiga Wiesława (A00506)  10.04.1967  Ustka
Piwkowska Jadwiga, Władysława (A00695)  17.07.1945  Otola
Piwkowska Jadwiga, Maria (A00740)  28.01.1946  Małoszyce
Seweryn Jadwiga (A00653)  23.09.1895 (lub 1897)  Rokitno
Skowera Jadwiga (A00800)  03.11.1822  Małoszyce
Szewłoga Jadwiga (A01244)  03.02.1925  Wożuczyn
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki
Wojtkowska Jadwiga (A00360)  1899  Ciechanowiec
Złomaniec Jadwiga (A01302)

Jakob
Okroj Jakob (A01112)  1804 
Piwkowski Jakob (A00446)
Piwkowski Jakob (A00795)  12.07.1768  Bamewitz
Piwkowski Jakob, Norbert (A01000)  07.07.1834  Zuckau

Jakub
Piwkowska Jakub (A00085)  1983 
Piwkowski Jakub (A00180)  08.01.1979  Katowice

Jan
Barthel de Weydenthal Jan (A01595)  1704 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01596)  1745 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01598)  1770 
Bieluszko Jan (A00035)
Bieske Jan (A01589)
Bracławski Jan (A00958)
Bracławski Jan (A00960)
Bracławski Jan (A00965)
Bracławski Jan, Karol (A00966)
Bracławski Jan, Nepumuc (A00967)
Fortecki Jan (A00377)  10.11.1966  Drawno
Gościcki Jan (A00990)
Kabza Jan (A00832)  22.03.1902  Małoszyce
Komorek Jan (A00823)  1909 
Kornobis Jan (A00633)  1907 (około)  Jeziorowice
Kornobis Jan (A00844)
Kozera Jan (A00813)  16.11.1846  Małoszyce
Koźlicki Jan (A00662)  1909 (około) 
Krause Jan (A01151)  1965 
Krystek Jan (A01227)  1910  Podhorce
Łoński Jan (A01086)  1916 
Ożarowski Jan (A01260)
Palusiński Jan, Marian (A00715)  13.05.1927  Psiarków
Piecykura Jan, Józef (A00675)  22.06.1934  Małoszyce
Piwko Jan (A00574)  15.02.1782 (?)  Małoszyce
Piwko Jan, Stanisław (A00956)  1709 
Piwkowski Jan (A00002)
Piwkowski Jan (A00013)  1890 
Piwkowski Jan (A00014)  1860 (około)  Turkowice
Piwkowski Jan (A00049)  1909 
Piwkowski Jan (A00244)  24.11.1951  Zielona Góra
Piwkowski Jan (A00389)  27.01.1880  Perespa
Piwkowski Jan (A00486)  15.07.1978  Hrubieszów
Piwkowski Jan (A00612)  12.06.1869  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00630)  20.03.1901  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00657)  26.12.1903  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00671)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Jan (A00701)  30.08.1907  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00782)  23.06.1918  Będzin
Piwkowski Jan (A00926)  1901 
Piwkowski Jan (A00975)
Piwkowski Jan (A01274)  1924 
Piwkowski Jan (A01427)  1818  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jan (A01457)  27.07.1952  Biała Podlaska
Piwkowski Jan (A01656)  25.12.1879  Stara Wieś
Rogowski Jan (A00032)  1874 
Röhlich Jan (A01136)
Sawczyński Jan (A00560)
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola

Janina
 Janina (A00451)
 Janina (A00479)  1922 
Chomik Janina (A00219)  21.02.1918  Nowoczerkask
Dwernicka Janina (A01238)
Grzesiuk Janina (A01058)  1929  Włodzimierz
Jaczuk Janina (A00396)  1923  Pomorowic
Jędrzejewska Janina (A00570)  22.02.1900 
Mackowiak Janina (A00283)  27.04.1944  Chwałkow
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz
Piwkowska Janina (A00048)  1899 
Piwkowska Janina (A00225)  19.09.1942  Koniuchy /W
Piwkowska Janina (A00263)  17.09.1941  Kowel
Piwkowska Janina Irena (A00370)  23.06.1949  Ciechanowiec
Piwkowska Janina (A00667)  28.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Janina, Małgorzata (A00669)  13.07.1927  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Janina (A00913)  1899 
Piwkowska Janina (A00928)  17.05.1922  Ciechanowiec
Sas Janina (A00154)  13.01.1926  Dołhobyczów
Wyrwał Janina (A00837)

Janusz
Krause Janusz (A01149)  15.04.1923  Lwów
Ożarowski Janusz (A01246)  13.04.1947  Wożuczyn
Piwkowski Janusz (A00116)  05.11.1925  Zielona Góra
Piwkowski Janusz (A00118)  02.05.1953  Wisła
Piwkowski Janusz (A01617)  1899 
Wojtas Janusz (A01164)  27.08.1944 
Wróblewski Janusz (A00094)  22.08.1956  Słupsk

Jarosław
Piwkowski Jarosław (A00520)  18.12.1969  Ciechanowiec

Jaruslaus
Piwkowski Jaruslaus Christoph (A00470)  04.10.1961 

Jasschoni
Piwkowski Jasschoni (A00948)  1489 

Jeanny
 Jeanny (A01150)

Jerzy
Pasierb Jerzy (A01051)  26.06.1950  Domaniż
Piwkowski Jerzy (A00090)  21.02.1948  Inowrocław
Piwkowski Jerzy (A00114)  02.12.1924  Rozkopaczew
Piwkowski Jerzy (A00190)  24.05.1955 
Piwkowski Jerzy (A00315)
Piwkowski Jerzy, Józef (A00676)  16.03.1939  Małoszyce
Piwkowski Jerzy (A01292)  1963 
Sawczyński Jerzy (A00561)

Jędrzey
Piwko Jędrzey (A00603)  13.11.1831  Małoszyce

Joachim
Braun Joachim (A00411)
Piwkowski Joachim (A00312)  1746 

Joanna
Dziaduszek Joanna, Katarzyna (A01056)  16.04.1995  Tomaszów Lubelski
Jędrzejewska Joanna (A00552)  19.08.1919 
Jurkiewicz Joanna, Stanisława (A00901)  24.09.1968  Lublin
Krzykowska Joanna (A00165)  24.12.1966  Piaseczno
Nowakowska Joanna (A01641)  09.07.1987  Warszawa
Piwkowska Joanna (A00080)  1974 
Piwkowska Joanna (A00125)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Joanna (A00205)  08.11.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Joanna (A00918)  07.02.1958  Otwock
Piwkowska Joanna (A01033)  04.04.1990  Nowa Sól
Piwkowska Joanna (A01278)  07.05.1964  Lublin
Piwkowska Joanna (A01303)  18.03.1989  Lublin
Rot Joanna (A01676)
Sudut Joanna (A01354)

Johan
Piwkowski Johan Hubert (A00467)  26.02.1958 
Pohl Johan, Joseph (A01538)  25.09.1926  Düsseldorf

Johann
Okroj Johann (A01103)  1785 
Okroj Johann (A01106)  1816 
Okroj Johann (A01115)  1818 
Piwkowski Johann (A00333)  1844 
Piwkowski Johann Leo (A00339)  05.06.1888 
Piwkowski Johann (A00448)  16.01.1833  Hochstriess
Pohl Johann, Joseph (A01536)  22.03.1905  Düsseldorf

Johanna
Cziske Johanna Ida (A00455)
Piwkowska Johanna (A00338)
Pollner Johanna (A01124)

Johannes
Piwkowski Johannes (A00346)  14.04.1889  Gdańsk

Jolanta
Bojko Jolanta (A00245)  04.08.1952  Zawiercie
Kosmala Jolanta (A00892)  1966 
Ożarowska Jolanta (A01249)  12.06.1958  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Jolanta (A00093)  17.01.1952  Inowrocław
Piwkowska Jolanta (A00518)  16.07.1964  Ciechanowiec
Piwkowska Jolanta, Krystyna (A00684)  23.03.1984  Pilica
Piwkowski Jolanta Jadwiga (A00471)  07.06.1966 
Walkiewicz Jolanta, Barbara (A00876)  29.11.1962  Dąbrowa Górnicza
Zdanowicz Jolanta Ewa (A00504)  28.09.1964  Gdańsk

Josef
Piefkowski Josef (A01195)  12.05.1886  Rosenau
Piwkowski Josef (A01004)  02.03.1867  Pempau

Joseph
Grüttner Joseph Andreas (A01128)  31.07.1804  Ziegenhals
Piwkowski Joseph (A00408)  1844  Nattern
Piwkowski Joseph (A00412)  06.09.1869  Nattern

Josephina
Piwkowski Josephina (A01078)  05.11.1857  Zuckau

Josephine
Dambski Josephine (A01392)  09.04.1843  Biewalde
Grüttner Josephine (A01130)  20.03.1830  Weidenau
Lux Josephine (A01132)  22.09.1864  Tarnowskie Góry
Stromska Josephine (A01001)

Jowita
Piwkowska Jowita (A00302)  03.1975  Wrocław

Jozef
Bracławski Jozef (A00959)  1764 
Piwkowski Jozef (A00307)  1721 
Piwkowski Jozef (A00314)  1771 
Piwkowski Jozef (A00316)  1771 
Piwkowski Jozef (A00331)

Józef
Banach Józef (A00530)  16.03.1926  Rawicz
Jędrychowski Józef (A00635)  1918 (około)  Małoszyce
Kabza Józef (A00830)  18.03.1897  Małoszyce
Komorek Józef (A00824)  1914 
Łazarz Józef (A00805)  06.01.1888  Małoszyce
Monsiol Józef (A00037)
Piwko Józef (A00605)  02.07.1837  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00004)
Piwkowski Józef (A00010)  1867 (około) 
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około
Piwkowski Józef Henryk (A00156)  19.03.1951  Hołubie
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski
Piwkowski Józef (A00622)  16.02.1883  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00627)  16.06.1895  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00652)  03.08.1898  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00703)  25.01.1910  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00706)  11.02.1917  Małoszyce
Piwkowski Józef (A01307)
Piwkowski Józef (A01432)  27.06.1843  Bończa
Piwkowski Józef (A01619)  1867  Kryłów
Piwkowski Józef (A01655)  1868 (ca.)  Tuczapy

Józefa
Dawgul Józefa (A00243)  25.12.1928 
Niedziałkowska Józefa (A00031)  15.01.1867 
Piwkowska Józefa (A00417)  16.03.1902  Michorzewo
Rybaczyńska Józefa (A01649)  1818 (około)  Rachanie
Seweryn Józefa (A00607)  1849 (około)  Jeziorowice
Teodorowicz Józefa (A00038)
Wyrwał Józefa (A00840)  05.10.1927  Otola

Julia
Jaworczykowska Julia (A00543)  05.10.1848  Kopyczyńce
Kardas Julia, Agata (A00942)  08.10.1993  Łódź
Klinkusch Julia (A01420)  01.07.1978  Radevormwald
Pawłowska Julia, Teresa (A01610)  23.03.2001  Lublin
Piefkowski Julia (A01208)  11.07.1962 
Piwkowska Julia (A00135)  1887  Posadów
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe

Julian
Krause Julian (A01152)  1966 
Piwkowski Julian (A00006)  07.01.1837  Tuczępy
Piwkowski Julian (A00019)  1875 
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż
Piwkowski Julian (A00250)  13.04.1930  Koniuchy /W
Piwkowski Julian (A00328)  1811 
Piwkowski Julian (A00332)
Piwkowski Julian, Błażej (A00712)  03.02.1926  Małoszyce
Piwkowski Julian (A00909)  1894 
Piwkowski Julian (A00982)

Juliana
Piwko Juliana (A00601)  10.03.1827  Małoszyce

Julyane
Mynia Julyane (A01080)  1859  Lniska

Jürgen
Klinkusch Jürgen Otto (A01418)  17.03.1939  Gdańsk

Juri
Piwkowski Juri (A01184)  05.09.1993  Flensburg

Justyna
Kornobis Justyna (A00576)  1794 (lub 1802) 
Michałek Justyna (A01438)  18.04.1983  Wałbrzych
Ożarowska Justyna (A01263)  1975 
Pasierb Justyna (A01048)  02.06.1974  Łaszczów

Kacper
Wróblewski Kacper (A01466)  11.03.2001  Olsztyn

Kalina
Statkiewicz Kalina (A00429)  01.11.1948  Świdnica

Karin
Sattler Karin (A01526)  30.11.1954 

Karl
Necker Karl (A01494)
Pohl Karl, Heinz (A01555)  17.04.1959  Düsseldorf
Pütz Karl, Heinz (A01559)  11.08.1925  Düsseldorf
Schröder Karl Friedrich (A01379)  10.05.1876  Krahnsfelde

Karol
Mazur Karol (A00810)  31.10.1841  Małoszyce
Piwkowski Karol (A00303)  1899 

Karolina
Baranowska Karolina (A00028)  1863 
Piwkowska Karolina (A00512)  04.06.1987  Ciechanów
Piwkowska Karolina, Anna (A00772)  09.12.1980  Czeladź
Sosnowska Karolina (A01291)
Wróblewska Karolina (A00484)  16.12.1979  Słupsk

Katarzyna
Banasiak Katarzyna (A00940)  18.04.1966  Warszawa
Grochowska Katarzyna (A01647)
Kozera Katarzyna (A00820)  1863 (około)  Małoszyce
Leśniowska Katarzyna (A01137)
Nowak Katarzyna (A00606)  18.11.1825  Małoszyce
Nowak Katarzyna (A00937)  01.03.1967  Łódź
Nurek Katarzyna (A00894)  1982 
Pasierb Katarzyna (A01053)  08.11.1972  Tomaszów Lubelski
Piwko Katarzyna (A00578)  22.04.1787 (?)  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00588)  25.10.1818  Małoszyce
Piwkowska Katarzyna (A00060)  02.10.1972  Kętrzyn
Piwkowska Katarzyna (A00151)  15.09.1973  Warszawa
Piwkowska Katarzyna (A00496)  1964 
Piwkowska Katarzyna (A00594)  23.11.1814  Małoszyce
Skowera Katarzyna (A00799)  16.04.1821  Małoszyce

Katharina
Klaus Katharina (A01537)  23.04.1905  Mayen

Käthe
Pohl Käthe (A01542)  11.09.1937  Düsseldorf

Kazimiera
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany
Jędrzejewska Kazimiera (A00547)
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów
Nowakowska Kazimiera (A00043)  1888 
Piwkowska Kazimiera (A00422)  30.01.1909  Stupy
Piwkowska Kazimiera (A00665)  07.07.1916  Małoszyce
Piwkowska Kazimiera (A00735)

Kazimierz
Hajdacz Kazimierz (A00110)
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Kazimierz (A00153)  11.08.1927  Oszczów
Piwkowski Kazimierz (A00171)  1928 
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków
Piwkowski Kazimierz (A00265)  22.01.1946  Witnica
Piwkowski Kazimierz (A00279)  04.01.1934  Werbkowice
Piwkowski Kazimierz (A00414)  23.01.1894  Cerekwica
Piwkowski Kazimierz (A00424)  15.06.1925  Żnin
Piwkowski Kazimierz, Jan (A00678)  03.03.1953  Żarnowiec
Piwkowski Kazimierz (A00929)  21.06.1925  Ciechanowiec
Piwkowski Kazimierz (A01338)  1938  Kalinowska
Podgórski Kazimierz (A00694)  20.07.1945  Sosnowiec
Wyrwał Kazimierz (A00842)  09.02.1933  Paterek

Kazimirs
Piwkowski Kazimirs (A00319)  1775 

Kazimirz
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo

Klara
Piefkowski Klara, Margarete (A01022)  17.12.1921  Gdańsk
Rogalski Klara, Johanna (A01020)  20.09.1899  Gdańsk

Klaus
Pohl Klaus (A01554)  12.03.1958  Düsseldorf

Klemens
Bracławski Klemens (A00968)
Piwkowski Klemens (A00426)  20.11.1927  Żnin

Kolya
Piwkowski Kolya (A01185)  28.12.1996  Flensburg

Konstancja
Piwkowska Konstancja (A00209)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski

Konstanty
Ostrzewski Konstanty (A00979)

Kostka
Piwkowska Kostka (A00290)  1896 

Krystian
Piwkowski Krystian (A00509)  10.04.1958  Ciechanowiec
Piwkowski Krystian, Julian (A00754)  05.12.1950  Będzin

Krystyna
Ciwinska Krystyna (A00508)  15.09.1936  Osada-Klonowo
Jaczuk Krystyna (A01071)
Kubiak Krystyna (A00233)  22.02.1961  Pobiedna
Kurbiel Krystyna (A00870)  1953 
Pasierb Krystyna (A01050)  02.01.1948  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Krystyna (A00069)  1926 
Piwkowska Krystyna (A00109)  1922  Rogóźno
Piwkowska Krystyna, Helena (A00643)  14.04.1949  Małoszyce
Piwkowska Krystyna (A01327)   
Zur Krystyna (A01356)  31.03.1931  Włodzimierz

Krzysztof
Chruściel Krzysztof (A00638)
Kurzak Krzysztof, Maciej (A00879)  26.08.1969 
Piwkowski Krzysztof Ryszard (A00232)  07.02.1954  Wrocław
Piwkowski Krzysztof Adam (A01297)  24.12.1961  Hrubieszów
Roehlich Krzysztof (A01162)  04.11.1976 
Waligórski Krzysztof (A01255)  26.04.1957  Poznań

Ksawery
Piwkowski Ksawery (A00008)

Kurt
Piefkowski Kurt (A01186)  11.06.1911  Gdańsk
Pohl Kurt, Rolf (A01541)  13.03.1936  Düsseldorf
Pohl Kurt (A01556)  12.08.1960  Düsseldorf

Lars
Piwkowski Lars Gerd Paul Michael (A00357)  12.03.1969  Düsseldorf

Lene
Schilke Lene (A01478)

Leokadia
Jaczuk Leokadia (A00394)  1919  Uściług
Natkaniec Leokadia (A00783)  30.01.1921  Będzin
Nogalska Leokadia Waleria Maria (A00425)  07.11.1936  Żnin
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec
Stańko Leokadia (A00713)  10.03.1930  Raszków

Leon
Korczyński Leon (A01434)
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew
Piwkowski Leon Antoni (A00427)  24.06.1930  Żnin

Leonora
Piwkowska Leonora Adelgunde Friederike (A00452)  07.04.1839  Hochstriess

Leontyna
Röhlich Leontyna Amalia Ludwika (A01141)  20.05.1866  Przemyśl

Leszek
Czajkowski Leszek (A01176)  18.01.1967  Warszawa
Kwiatkowski Leszek (A00495)  1950 

Lidia
Ludynia Lidia (A00404)  17.09.1958  Gdańsk

Lodzia
Piwkowska Lodzia (A00306)

Longin
Piwkowski Longin, Ignacy (A00636)  01.07.1924  Małoszyce

Longina
Duczmal Longina, Eugenia (A00526)  30.12.1928  Świniuchy

Lousi
Tyl Lousi (A01616)  22.11.1973  Chicago

Lucio
Taglialatela Lucio (A01583)  26.10.1949  Ischia

Lucja
Cisek Lucja (A01344)    Ząbkowice Śląskie

Lucjan
Ożarowski Lucjan (A01248)  28.03.1949  Wożuczyn
Piwkowski Lucjan (A00050)  1912  Kazań
Piwkowski Lucjan (A00778)  12.09.1912  Będzin

Lucyna
Piwkowska Lucyna (A00933)  1938 

Ludmiła
Łońska Ludmiła (A01088)  19.05.1923  Biłgoraj

Ludwig
Barthel de Weydenthal Ludwig (A00984)
Barthel de Weydenthal Ludwig (A01602)  1800  Warszawa
Piwkowski Ludwig Alex Ferdinand (A00450)  18.01.1837  Hochstriess

Ludwik
Kabza Ludwik (A00829)  15.09.1894  Małoszyce
Piwkowski Ludwik (A00974)
Zasada Ludwik (A01667)  08.1967  Zielona Góra

Ludwika
Piwkowska Ludwika (A00650)  25.08.1896  Małoszyce

Luise
Klinkusch Luise (A01470)
Maruhn Luise Berta (A00350)  14.10.1915  Gdańsk

Łucja
Grzyb Łucja (A00057)  07.03.1949  Szczytno
Piwkowska Łucja (A00207)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Łucja (A00270)  22.09.1962  Wałbrzych

Łukasz
Bracławski Łukasz (A00955)
Łazarz Łukasz (A00609)  1842 (około)  Małoszyce
Piwko Łukasz (A01422)  1770 (około) 
Piwkowski Łukasz (A00127)  14.03.1990  Kraków
Piwkowski Łukasz, Adam (A00686)  08.08.1986  Dąbrowa Górnicza

Maciej
Bandzerewicz Maciej (A00904)  05.09.1998  Biała Podlaska
Bień Maciej (A01040)  18.01.1996  Zamość
Bieske Maciej (A01592)  17.10.1925  Warszawa
Kurzak Maciej (A00696)  09.11.1941  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Maciej Michał (A00442)  22.10.1956  Warszawa
Piwkowski Maciej (A00487)  25.10.1981  Hrubieszów
Piwkowski Maciej (A00951)
Smyk Maciej (A01612)  17.12.2003  Lublin

Magda
Piwkowska Magda, Monika (A01469)  09.07.1986  Warszawa
Staroszczyk Magda (A01672)  06.10.1988  Włoszczowa
Tur Magda (A01621)

Magdalena
 Magdalena (A00793)
Chudzicka Magdalena (A01177)  01.11.1973  Ostrowiec Świętokrzyski
Dziaduszek Magdalena (A01057)  15.01.1998  Lublin
Piwkowska Magdalena (A00183)  14.12.1990  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Magdalena (A00197)  05.07.1984 
Piwkowska Magdalena, Maria (A00773)  11.07.1982  Będzin
Piwkowski Magdalena Jadwiga (A00472)  05.08.1969 
Roehlich Magdalena (A01171)  10.04.1995 

Maksymilian
Słomski Maksymilian (A00922)

Małgorzata
Jaczuk Małgorzata (A01068)  1978  Gdańsk
Jurkiewicz Małgorzata, Elżbieta (A00900)  01.12.1963  Tomaszów Lubelski
Lorenc Małgorzata (A01069)
Ożarowska Małgorzata (A01259)  1946  Podhorce
Piecykura Małgorzata (A00873)  1963 
Piwkowska Małgorzata (A00120)  09.08.1954  Wisła
Piwkowska Małgorzata (A00124)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Małgorzata (A00299)  09.09.1962  Wrocław
Piwkowska Małgorzata (A00499)  1968 
Piwkowska Małgorzata (A00516)  17.06.1962  Ciechanowiec
Piwkowska Małgorzata, Agata (A00768)  20.09.1974  Sosnowiec
Roehlich Małgorzata (A01169)  26.12.1993 
Stelmaszek Małgorzata (A01347)  1969  Wrocław
Swiercz Małgorzata (A01674)
Wojtas Małgorzata (A01165)  1972 

Manfred
Pifkowski Manfred Klaus (A00355)  05.06.1951  Bad Bramstedt

Marcela
Martyniuk Marcela (A01450)  1900  Kryłów

Marcin
Błoński Marcin (A01368)  29.10.1977  Lublin
Kozera Marcin (A00600)  1818 (około)  Małoszyce
Krystek Marcin (A01233)  1975  Toruń
Kurzak Marcin, Paweł (A00880)  27.04.1977 
Mazur Marcin (A00809)  10.11.1835  Małoszyce
Piwko Marcin (A01646)
Piwkowski Marcin (A00082)  1984 
Piwkowski Marcin (A00130)  11.04.1962 
Piwkowski Marcin (A00167)  23.06.1994  Warszawa
Piwkowski Marcin (A00179)  01.03.1977  Mikołów
Piwkowski Marcin (A00239)  07.12.1972  Łódź
Piwkowski Marcin (A00405)  11.03.1982  Zamość
Piwkowski Marcin Wojciech (A00436)  30.03.1960  Warszawa

Marek
Piwkowski Marek Piotr (A00099)  22.01.1949  Skrzatusz
Piwkowski Marek Wojciech (A00177)  02.07.1960  Łaszczów
Piwkowski Marek Tadeusz (A00193)  10.01.1961  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Marek (A00252)  25.07.1963  Lublin
Piwkowski Marek (A00309)
Piwkowski Marek Piotr (A00468)  12.06.1959 
Piwkowski Marek, Julian (A00726)  16.02.1958  Wrocław
Piwkowski Marek (A01328)   
Piwkowski Marek (A01318)  1960 
Wojciul Marek (A01609)  23.09.1980  Rzepin
Zoledowski Marek (A01298)

Margarete
Maruhn Margarete (A01396)
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk

Maria
Baranowska Maria (A00029)  1872  około
Celinska Maria Janina (A00194)  01.01.1957  Lublin
Di Costanzo Maria, Grazia (A01571)  02.02.1885  Ischia
Di Costanzo Maria (A01587)  12.08.1969  Ischia
Di Meglio Maria (A01580)  28.05.1949  Barano
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow
Holowski Maria (A00327)    Jezewo
Jędrzejewska Maria (A00546)
Jędrzejewska Maria (A00569)  10.10.1898 
Kaminska Maria (A00927)  1896 
Kardas Maria, Bożena (A00943)  29.06.1999  Łódź
Klinkusch Maria (A01472)
Komitoff Maria (A00533)  05.04.1978  Sofia
Koszałko Maria, Karolina (A00034)
Krystek Maria Hanna (A01237)  1997  Toruń
Krzykała Maria (A00266)  08.12.1948  Witnica
Mirowska Maria (A00229)  05.09.1951  Przyłęk Mały
Monsiol Maria (A00025)  1861 (około)  Stronie
Müller Maria (A01548)
Piwkowska Maria (A00015)  1872  Mircze
Piwkowska Maria (A00067)  1922 
Piwkowska Maria (A00108)  05.12.1907 
Piwkowska Maria (A00224)  06.12.1916  Borszcze
Piwkowska Maria Teresa (A00226)  20.07.1944  Zwierzyniec
Piwkowska Maria (A00390)
Piwkowska Maria (A00641)  26.08.1946  Małoszyce
Piwkowska Maria, Leokadia (A00758)  28.01.1955  Będzin
Piwkowska Maria (A00908)  1897 
Piwkowska Maria (A00991)
Piwkowska Maria (A01305)
Piwkowski Maria Martha (A00345)  08.01.1886 
Piwkowski Maria Martha (A00458)  08.01.1896  Gdańsk
Piwkowski Maria (A01082)  01.1894  Zuckau
Pohorecka Maria (A00062)  1920 
Raczkiewicz Maria (A00565)
Roehlich Maria (A01154)  21.01.1945 
Rogowska Maria (A00030)  1876 
Romanowska Maria (A01314)  1978 
Sawczyńska Maria (A00563)
Taglialatela Maria (A01572)

Marian
Cieśla Marian (A00858)  1950 
Graduszyński Marian (A00536)    Kowel
Kozera Marian (A00781)  14.11.1912  Będzin
Kurbiel Marian (A00871)  1957 
Loedl Marian Roman (A00556)  13.07.1898  Lwów
Piecykura Marian (A00872)  1962 
Piwkowski Marian Antoni (A00186)  17.01.1935  Domaniż
Piwkowski Marian (A00242)  21.06.1926  Luck
Piwkowski Marian, Wojciech (A00689)  25.03.1939  Łany Wielkie
Piwkowski Marian (A01371)  03.05.1951  Dobre Miasto

Marianna
 Marianna (A00924)
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Cieślak Marianna (A01659)  1875 (około)  Hołubie
Kabza Marianna (A00833)
Komorek Marianna (A00825)  1916 
Markiewicz Marianna (A00045)  07.11.1887  Chełm Lubelski
Mazur Marianna (A00811)  1854 (?) 
Okonowicz Marianna (A00026)  1839 (około) 
Piwkowska Marianna (A00632)  19.08.1905  Małoszyce
Piwkowska Marianna, Wanda (A00637)  02.01.1927  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00656)  26.03.1902  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00707)  02.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00710)  27.10.1923  Małoszyce
Szwej Marianna (A00702)  14.12.1909  Jasieniec
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce
Zwolińska Marianna (A00170)  20.01.1928  Łaszczów

Marianne
 Marianne (A01102)  1772 
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo
Okroj Marianne (A01118)  02.1885  Pechbude
Serkowska Marianne (A01117)  1820  Seeresen
Weber Marianne (A01107)  1824  Pechbude

Mario
Taglialatela Mario (A01579)  17.01.1948  Ischia

Mariola
Piwkowska Mariola (A00269)  18.05.1960  Wałbrzych
Piwkowska Mariola (A00519)  22.11.1965  Ciechanowiec

Mariusz
Kardas Mariusz (A00941)  25.11.1965  Gdynia
Piwkowski Mariusz (A00513)  20.10.1993  Ciechanów
Piwkowski Mariusz (A01098)  20.07.2000  Będzin
Stefaniuk Mariusz (A00500)  1966 
Wiecławski Mariusz (A01444)

Marlene
Joenck Marlene (A01499)  15.10.1937 

Marta
Michałek Marta (A01439)  11.04.1994  Wałbrzych
Piwkowska Marta, Katarzyna (A00734)  07.12.1993  Będzin
Piwkowska Marta, Agata (A00790)  30.01.1970  Sosnowiec
Roehlich Marta (A01156)  06.07.1949 

Martin
Piefkowski Martin (A01215)  1959 (około)  Hannover
Piwkowski Martin (A01079)  11.11.1859  Zuckau
Schilke Martin (A01531)  07.10.1966  Dortmund

Martina
Piefkowski Martina (A01220)  23.01.1987  Flensburg

Maryana
Zberowska Maryana (A00313)

Maryanna
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce
Eiserman Maryanna (A01601)  1772 (ca) 
Gliwińska Maryanna (A01428)  1815 
Kozera Maryanna (A00816)  09.08.1851  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00804)  23.04.1886  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00808)  30.01.1893  Małoszyce
Pasek Maryanna (A00575)  1775 (około) 
Piwko Maryanna (A00591)  06.08.1825  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00597)  31.12.1819  Małoszyce
Piwkowska Maryanna (A01433)  30.12.1844  Bończa
Zablocki Maryanna (A00308)

Maryanne
Ryssel Maryanne (A01599)

Marzena
Janicka Marzena (A01343)
Piwkowska Marzena (A00515)  04.06.1961 
Raczyńska Marzena, Paulina (A00891)  12.11.1986  Będzin
Sikorska Marzena (A01236)

Massimiliano
Taglialatela Massimiliano (A01581)  05.07.1977  Ischia

Mateusz
Piwkowski Mateusz (A01443)  05.03.1993  Wałbrzych
Stępień Mateusz (A00888)  01.04.1981 

Matheusz
Porębski Matheusz (A01445)

Mathilde
Piwkowska Mathilde (A00435)  11.06.1994  Lyon

Mauriecio
Tonarini Mauriecio (A01320)  1961 

Maurizo
Taglialatela Maurizo (A01582)  08.04.1982  Ischia

Meta
Schröder Meta (A01381)  10.09.1881  Krahnsfelde

Michael
Bieske Michael, Włodzimierz, Kazimierz (A01590)    Tomaszów Lubelski
Okroj Michael (A01100)  1777  Myszewo
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Michael (A00432)  15.03.1983  Lyon
Piwkowski Michael (A01003)  24.08.1864  Pempau
Pütz Michael (A01561)  1960  Belo Horizonte

Michalina
Piwkowska Michalina (A00020)  1858 (około) 

Michał
 Michał (A01271)  1984 
Nurek Michał (A00893)  1979 
Piwkowski Michał (A00007)  1849 
Piwkowski Michał (A00733)  14.09.1979  Będzin
Piwkowski Michał, Paweł (A00771)  13.06.1987  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Michał (A00923)  1869 
Roehlich Michał (A01163)  20.06.1979 

Michel
Piwkowski Michel (A01330)

Mieczysław
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Janicki Mieczysław (A01340)
Jędrzejewski Mieczysław (A00544)
Piwkowski Mieczysław (A00147)  06.01.1929  Hołubie
Piwkowski Mieczysław (A01275)  27.05.1929  Pomorów
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec

Mieczysława
Komorek Mieczysława (A00828)  1930 

Mikołaj
Bracławski Mikołaj (A00961)
Kabza Mikołaj (A00834)
Piwkowicz Mikołaj (A00952)
Romanowski Mikołaj (A01313)  1971 
Waligórski Mikołaj (A01257)  23.11.1985  Poznań

Minna
Schröder Minna (A01383)  13.07.1883  Hohenfelde

Mirosław
Budzynski Mirosław (A01623)
Dziaduszek Mirosław (A01054)  10.09.1964  Tomaszów Lubelski
Neumann Mirosław (A01372)  16.01.1959  Gorzów Wielkopolski
Piwkowski Mirosław (A00071)  1934 
Piwkowski Mirosław (A00403)  10.05.1957  Zamość
Sosnowski Mirosław (A01290)
Szlęk Mirosław (A00867)

Mirosława
Piwkowska Mirosława (A00297)  11.09.1952  Wrocław
Piwkowska Mirosława (A01456)  01.1951  Biała Podlaska

Monika
Fornal Monika, Mariola (A00920)  06.06.1977  Brzozów
Piwkowska Monika (A00095)  04.04.1972 
Piwkowska Monika (A00744)  06.02.1993  Bydgoszcz
Piwkowska Monika (A01283)  10.10.1980  Zamość
Podgórska Monika (A00878)  1970 
Pohl Monika (A01553)  25.10.1955  Düsseldorf

Nadia
Taglialatela Nadia (A01474)  08.05.1977  Ischia

Nadine
Schilke Nadine (A01521)  10.10.1997  Hemer
Schilke Nadine (A01534)  10.06.1980  Wickede

Natalia
Krystek Natalia (A01235)  1984  Bydgoszcz
Piwkowska Natalia (A00184)  25.12.1994  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Natalia (A00906)  18.10.1993  Świnoujście
Wegielek Natalia (A01591)

Nina
Barankiewicz Nina (A01627)
Staroszczyk Nina (A01671)  04.04.1986  Włoszczowa

Olga
Staroszczyk Olga (A01669)  28.02.1981  Grójec
Szastak Olga, Apolonia (A00699)  14.05.1908  Sosnowiec

Oliver
Heike Oliver (A01504)  27.08.1969  Ahlen

Oliwia
Słomska Oliwia, Jolanta (A00921)  15.03.1998  Kraków

Oskar
Piwkowsk Oskar (A01607)  02.01.2004  Głogów

Otto
Klinkusch Otto (A00348)  20.12.1909  Gdańsk
Klinkusch Otto (A01410)

Patrick
Piefkowski Patrick (A01193)  20.12.1990  Hannover

Patryk
Pawlak Patryk (A00938)  08.01.1993  Łódź
Piwkowski Patryk (A01463)  28.07.1999  Radzyń Podlaski

Paul
Heike Paul, August (A01495)  14.09.1909  Danzig
Okroj Paul (A01108)  1818  Pechbude
Piefkowski Paul, Felix (A01014)  11.09.1879  Gdańsk
Piwkowski Paul Michael (A00342)  11.09.1880  Gdańsk
Piwkowski Paul (A00457)
Schilke Paul (A01477)

Paula
Will Paula, Margarethe (A01490)  17.04.1910  Danzig

Paulina
Bandzerewicz Paulina (A00903)  04.07.1994  Lublin
Piwkowska Paulina (A00088)  1989 
Piwkowska Paulina (A00131)  1985 
Piwkowski Paulina Maria (A00476)  07.11.1997  Troisdorf

Pauline
Mielke Pauline, Malwine, Amalie (A01476)  11.11.1860  Danzig

Paweł
Bac Paweł, Dariusz (A00885)  05.05.1986  Pszczyna
Bracławski Paweł (A00963)
Pasierb Paweł (A01049)  18.05.1983  Tomaszów Lubelski
Piwko Paweł (A00596)  07.01.1819  Małoszyce
Piwkowski Paweł (A00089)  1994 
Piwkowski Paweł, Krzysztof (A00102)  18.11.1977  Rzeszów
Piwkowski Paweł (A00132)  1988 
Piwkowski Paweł (A00204)  15.01.1983  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Paweł Piotr (A00237)  26.06.1983  Wrocław
Piwkowski Paweł (A00330)
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo
Piwkowski Paweł Maciej (A00444)  06.08.1981  Warszawa
Piwkowski Paweł, Andrzej (A00648)  04.02.1980  Zawiercie
Piwkowski Paweł, Marek (A00789)  09.01.1969  Sosnowiec
Piwkowski Paweł (A01349)  2000  Ząbkowice Śląskie
Skuza Paweł (A00485)
Stępień Paweł (A00889)
Zasada Paweł (A01675)
Zoledowski Paweł (A01301)  1994  Hrubieszów

Peter
Kőlby Peter (A01493)
Ladach Peter Johann (A00460)
Piefkowski Peter (A01198)
Röhlich Peter Johann (A01138)  1836 

Petra
Hagensieker Petra (A01501)  23.07.1959  Recklinghausen

Philip
Piwkowski Philip (A00438)  07.01.1991  Lübeck

Philipp
Lux Philipp (A01122)

Piotr
 Piotr (A01267)
Bac Piotr, Mariusz (A00884)  15.05.1977  Pszczyna
Bień Piotr (A00946)  11.07.1973  Łaszczów
Duczmal Piotr (A00525)  17.11.1901  Janków Wielkopolski
Graduszyński Piotr (A01635)  28.04.1965  Warszawa
Karwat Piotr (A00897)  1865 (około)  Komarów
Kozera Piotr, Paweł (A00815)  16.06.1850  Małoszyce
Krystek Piotr (A01239)  1974  Ciechocinek
Neumann Piotr, Paweł (A00258)  15.04.1935  Panigrudz
Pawlak Piotr (A00936)  04.10.1965  Łódź
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze
Piwkowski Piotr (A00078)  1953 
Piwkowski Piotr (A00096)  09.12.1979  Słupsk
Piwkowski Piotr Tomasz (A00101)  26.12.1975  Koszalin
Piwkowski Piotr (A00254)  15.10.1943  Kowel
Piwkowski Piotr (A00267)  19.05.1958  Skwierzyna
Piwkowski Piotr (A00387)
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00683)  05.05.1977  Zawiercie
Piwkowski Piotr (A00774)  1907 (lub 1908)  Częstochowa
Piwkowski Piotr (A00912)  19.05.1898  Mozołów
Piwkowski Piotr (A00931)  15.10.1931  Ciechanowiec
Piwkowski Piotr, Mariusz (A01468)  14.04.1979  Warszawa
Piwkowski Piotr (A01348)  1996  Ząbkowice
Wojciechowski Piotr (A01622)
Wróblewski Piotr (A01465)  10.09.1991  Radzyń Podlaski
Zasada Piotr (A01666)  17.01.1957  Morąg
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów

Przemysław
Jaczuk Przemysław, Jan (A01059)  1951  Gdańsk
Kyrcz Przemysław, Roman (A00769)  28.10.1971  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Przemysław (A00301)  01.1967  Wrocław
Romanowski Przemysław (A00503)  24.12.1978  Choszczno

Rafał
Piwkowski Rafał (A00059)  1975  Kętrzyn
Piwkowski Rafał (A00159)  14.01.1979  Krasnystaw
Piwkowski Rafał (A01461)  17.06.1975  Olsztyn
Staroszczyk Rafał (A01668)  28.02.1957  Danków Duży

Ralf
Piefkowski Ralf (A01217)  20.11.1961  Hannover
Piwkowski Ralf (A01181)  01.11.1966  Kaufbeuren

Ralph
Pohl Ralph (A01557)  06.03.1964  Düsseldorf

Raphael
Pütz Raphael (A01563)    Düsseldorf

Regina
Piwkowska Regina (A00780)  17.12.1914  Będzin
Schilke Regina (A01529)  12.09.1987  Ense-Bremen

Reiner
Pohl Reiner (A01545)  08.05.1956  Büderich

Reinhard
Schilke Reinhard (A01530)  24.05.1958  Dortmund

Renata
Holub Renata (A00288)  19.09.1974  Głogów
Kluska Renata, Krystyna (A00727)  09.09.1964  Wrocław
Piwkowska Renata (A00521)  09.1971  Ciechanowiec
Sobieszek Renata, Agnieszka (A01462)  06.07.1976  Radzyń Podlaski

Renate
Dobrowska Renate (A01319)  1961 
Hamstengel Renate (A01403)  1940 

Renato
Taglialatela Renato (A01573)

Restituta
Rondella Restituta (A01578)  05.02.1920  Ischia

Robert
Kuźniak Robert, Kazimierz (A00731)  10.12.1972  Zawiercie
Pawęzowski Robert, Adam (A00791)  01.05.1969  Sosnowiec
Piefkowski Robert, Otto (A01015)  16.01.1881  Gdańsk
Piwkowski Robert, Dariusz (A00764)  26.11.1966  Sosnowiec
Turlewicz Robert (A00497)  1971 

Rolf
Hagensieker Rolf, Heinz (A01500)  23.07.1937  Recklinghausen
Pütz Rolf (A01560)  1951  Düsseldorf

Roman
Kędys Roman (A00724)
Piwkowski Roman (A00065)  1920 
Piwkowski Roman (A00361)  28.02.1939  Ciechanowiec

Romana
Knitter Romana (A01442)  16.12.1971  Wałbrzych

Romuald
Nowakowski Romuald (A01640)  20.12.1954  Zgorzelec
Pasierb Romuald (A01045)  20.01.1946  Domaniż
Piwkowski Romuald (A00158)  07.07.1954  Mircze

Ronald
Piefkowski Ronald (A01214)  06.08.1955  Hannover

Rosalie
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol
Jantkowski Rosalie (A01011)
Piwkowska Rosalie Clara (A00341)  15.07.1879 

Rosemarie
Kapitza Rosemarie (A01191)  22.04.1960 
Sobottka Rosemarie (A00356)
Unsin Rosemarie (A01180)

Rozalia
Bąkowska Rozalia (A01429)  1818  Moniatycze
Jeżewska Rozalia (A00567)
Kabalska Rozalia (A00617)  1878 (około) 
Korda Rozalia (A01629)
Piwkowska Rozalia (A01657)  30.12.1884  Stara Wieś

Rudolf
Hamstengel Rudolf (A01409)
Maruhn Rudolf (A01393)
Piwkowski Rudolf (A00011)  1878 
Schröder Rudolf (A01380)  08.11.1878  Krahnsfelde

Ruth
Hamstengel Ruth (A01408)
Hanschmann Ruth (A01419)  11.12.1942  Radevormwald

Ryszard
Piwkowski Ryszard (A00368)  20.10.1946  Ciechanowice
Piwkowski Ryszard (A01317)  1955 
Sudut Ryszard (A01351)    Ząbkowice Śląskie
Sudut Ryszard (A01352)

Sabina
Taglialatela Sabina (A01586)  15.11.1981  Ischia
Wyrwał Sabina (A00838)

Sabine
Fritsch Sabine (A01522)  07.11.1966 
Jockel Sabine (A01533)  27.10.1967 
Kohlsdorf Sabine (A01562)

Salomea
Skowera Salomea (A00798)  08.11.1819  Małoszyce

Sarah
Schilke Sarah (A01524)  07.11.1993  Hemer

Sascha
Schilke Sascha (A01523)  17.11.1990  Hemer

Scholastyka
Naczkiewicz Scholastyka (A00321)

Sebastian
Raczyński Sebastian, Andrzej (A00890)  29.11.1978  Katowice

Seweryna
Graduszyńska Seweryna (A00537)    Wałbrzych

Sibylle
Sattler Sibylle (A01221)  06.07.1959  Karlsruhe

Siegfried
Lobüscher Siegfried, Friedrich (A01564)  22.05.1938  Düsseldorf
Pifkowski Siegfried Eckehard (A00353)  09.06.1943  Gdańsk

Sigrid
Lobüscher Sigrid (A01565)  08.03.1960  Düsseldorf

Sławek
Wojciul Sławek (A01608)  27.12.1976  Rzepin

Sonja
Lobüscher Sonja (A01566)  23.12.1968  Düsseldorf

Stanisław
Chruściel Stanisław (A00864)
Jaczuk Stanisław (A01070)
Jędrzejewski Stanisław (A00551)  05.05.1912 
Kasperek Stanisław (A00585)  1802 (lub póżniej)  Przełaj
Komorek Stanisław (A00822)  1908 
Kornobis Stanisław (A00843)
Krystek Stanisław (A01229)  1948  Tomaszów Lubelski
Kucybała Stanisław (A00709)  15.10.1927  Skowronno Górne
Lepiarz Stanisław (A00583)  1784 (około) 
Loedl Stanisław (A00553)
Loedl Stanisław (A00554)
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś
Piwko Stanisław (A01424)  1776 (około)  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Stanisław (A00042)  1886 
Piwkowski Stanisław (A00052)  27.08.1941  Kowel
Piwkowski Stanisław (A00103)  07.05.1897  Piaski Szlacheckie
Piwkowski Stanisław (A00149)  1925  Hołubie
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Stanisław Jerzy (A00228)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Stanisław (A00397)  15.04.1925  Pomorowic
Piwkowski Stanisław (A00401)  17.12.1949  Zamość
Piwkowski Stanisław (A00629)  15.09.1898  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00640)  20.04.1933  Małoszyce
Piwkowski Stanisław, Franciszek (A00687)  29.01.1937  Łany Wielkie
Piwkowski Stanisław, Józef (A00697)  12.07.1942  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00738)    Jasieniec
Piwkowski Stanisław (A00739)
Piwkowski Stanisław, Ryszard (A00760)  18.05.1956  Będzin
Piwkowski Stanisław (A00911)  1896  Mołozów
Piwkowski Stanisław (A00925)
Walkiewicz Stanisław (A00692)  04.01.1935  Cudzynowice
Wojciul Stanisław (A00247)  10.11.1953 

Stanisława
Buczko Stanisława (A00369)  06.01.1943  Wola Obrzanska
Dworniczuk Stanisława (A00200)  15.11.1951  Tomaszów Lubelski
Dziemiańczuk Stanisława (A01459)  03.06.1948  Orneta
Hajdas Stanisława (A00628)  16.11.1902  Małoszyce
Jędrzejewska Stanisława (A00548)
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Piwkowska Stanisława (A00012)  1884 
Piwkowska Stanisława (A00016)  1867 (około)  Turkowice
Piwkowska Stanisława (A00391)  1892  Hrubieszów
Piwkowska Stanisława (A00654)  24.04.1900  Małoszyce
Piwkowska Stanisława (A00775)  1910 (około)  Częstochowa
Piwkowska Stanisława (A00983)
Piwkowska Stanisława (A01326)
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza

Stefan
Bracławski Stefan (A00962)
Janus Stefan (A00666)
Piwko Stefan (A00602)  29.08.1829  Małoszyce
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów
Piwkowski Stefan (A00076)  1950 
Piwkowski Stefan, Jan (A00690)  30.01.1951  Żarnowiec
Piwkowski Stefan (A01449)  16.12.1889  Gołąb
Piwkowski Stefan (A01455)  07.12.1949  Biała Podlaska
Schilke Stefan (A01528)  09.12.1983  Ense-Bremen

Stefania
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie
Röhlich Stefania, Anna (A01140)  24.12.1862  Żydaczów
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze

Susan
Rzeszotko Susan (A01365)  23.06.1968  Pantiac

Sven
Piefkowski Sven (A01192)  21.04.1986  Hannover

Sylwia
Piwkowska Sylwia, Agata (A00730)  28.06.1976  Będzin
Piwkowska Sylwia (A01035)  02.11.1993  Nowa Sól

Szczepan
Piwkowski Szczepan (A01662)  16.12.1897  Hołubie

Szymon
Piwko Szymon (A00572)
Piwko Szymon (A00592)  01.11.1827  Małoszyce
Porębski Szymon (A01446)

Tadeusz
Adamski Tadeusz (A01335)  1921 
Jaczuk Tadeusz (A00399)  1927  Pomorowic
Jaczuk Tadeusz (A01072)
Loedl Tadeusz (A00555)
Piwkowski Tadeusz (A00164)  08.09.1962  Warszawa
Piwkowski Tadeusz Władysław (A00188)  24.09.1936 
Piwkowski Tadeusz (A00255)  23.06.1930  Rozyszcze
Piwkowski Tadeusz (A00322)
Serafińczuk Tadeusz (A00945)  28.11.1939  Piaseczno
Wasik Tadeusz (A01440)  12.02.1960  Opatów

Tanja
Barz Tanja (A01568)  11.11.1980 

Tatiana
Smyk Tatiana (A00134)  1902 

Tekla
Piwkowska Tekla (A00608)  09.09.1860  Małoszyce
Piwkowska Tekla (A00993)
Piwkowska Tekla (A01430)  1835 (lub 1837) 
Piwkowska Tekla (A01658)  30.12.1884  Stara Wieś

Teodozja
Karwat Teodozja (A00140)  23.04.1903  Domaniż

Teofil
Piwkowski Teofil (A00133)  1898  Hołubie

Teofila
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów

teresa
Dudkowska teresa (A01663)

Teresa
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec
Duczmal Teresa, Danuta (A00527)  24.01.1932  Świniuchy
Kluch Teresa (A01631)  01.01.1946  Fajsławice
Krause Teresa (A00115)  01.02.1931  Katowice
Mroczkowska Teresa (A00251)  03.10.1930  Trawniki Lubelskie
Piwkowska Teresa (A00111)  1923  Rogóźno
Piwkowska Teresa, Maria (A00185)  24.03.1941  Domaniż
Piwkowska Teresa (A00230)  22.09.1949  Wrocław
Piwkowska Teresa (A00280)  02.04.1935  Werbkowice
Piwkowska Teresa (A00723)  11.09.1954  Będzin
Piwkowska Teresa (A01173)  17.01.1932  Nowy Sącz
Piwkowska Teresa (A01452)  1923  Kryłów
Szymanik Teresa (A01091)  16.02.1947  Biłgoraj
Zaborowska Teresa (A00129)

Theresia
Müller Theresia (A01129)

Thomas
Heike Thomas (A01505)  13.05.1974  Hamm-Heessen
Pohl Thomas (A01558)  29.07.1965  Düsseldorf

Tobias
Schilke Tobias (A01535)  19.04.1982  Wickede

Tomasz
Bieske Tomasz (A01594)  22.11.1955  Warszawa
Burzawa Tomasz (A01160)  12.09.1974 
Jaczuk Tomasz (A01067)  1976 
Jarzyński Tomasz (A01044)  21.12.1971  Warszawa
Majewski Tomasz (A01269)
Nurek Tomasz, Krzysztof (A00729)  07.01.1958  Będzin
Ożarowski Tomasz (A00136)
Ożarowski Tomasz (A01225)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowski Tomasz (A01264)  1977 
Pawłowski Tomasz (A01083)  26.07.1965 
Piwkowski Tomasz (A00058)  05.07.1971  Kętrzyn
Piwkowski Tomasz (A00128)  15.06.1958  Zielona Góra
Piwkowski Tomasz (A00253)  10.09.1967  Warszawa
Piwkowski Tomasz (A00274)  20.10.1971  Bogdaniec
Piwkowski Tomasz (A00287)  01.07.1975  Głogów
Piwkowski Tomasz (A00311)
Piwkowski Tomasz (A00320)  1778 
Piwkowski Tomasz (A00325)  1802 
Piwkowski Tomasz (A00379)  22.05.1980 
Piwkowski Tomasz (A00985)
Piwkowski Tomasz (A01331)
Stypa Tomasz, Paweł (A00886)  08.03.1970  Sosnowiec

Torben
Hagensieker Torben (A01502)  04.01.1965  Recklinghausen

Trude
Klinkusch Trude (A01471)

Ursula
Piefkowski Ursula (A01188)    Gdańsk

Urszula
Piwkowska Urszula (A00522)  02.06.1974  Ciechanowiec
Węglarska Urszula (A00293)  02.01.1937  Biała Podlaska

Veronika
Piefkowski Veronika (A01219)  23.01.1987  Flensburg

Viktor
Piwkowski Viktor (A01179)

Wacław
Chruściel Wacław (A00866)
Ożarowski Wacław (A01226)  01.05.1921  Podhorce
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Piwkowski Wacław (A01273)  02.07.1922  Ludzinie
Skowera Wacław (A00584)  1774 (około) 

Wacława
Ćwikowska Wacława (A01052)  13.01.1952  Żabinka

Waldemar
Janus Waldemar (A00845)  1944 
Piwkowski Waldemar (A00176)  26.02.1956  Łaszczów
Romanowski Waldemar Henryk (A00371)  31.05.1943  Toruń
Walkiewicz Waldemar, Walenty (A00877)  20.03.1965  Dąbrowa Górnicza
Wróblewski Waldemar (A01464)  29.05.1967  Dobre Miasto

Walentyna
Piwkowska Walentyna (A00989)

Waleria
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl

Walerian
Dembinski Walerian (A00420)  17.11.1885  Żnin
Piwkowski Walerian, Władysław (A00750)  30.08.1945  Jasieniec

Waleska
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry

Waltraud
Höfer Waltraud (A01212)  20.02.1935  Hannover

Wanda
Czoch Wanda (A01615)  23.06.1950  Wola Uchańska
Dębska Wanda Maria (A00189)
Oledzka Wanda (A00932)  09.04.1939  Ciechanów
Otręba Wanda, Elżbieta (A00751)  15.01.1945  Otola

Wanesa
Piwkowska Wanesa (A01606)  22.04.2003  Bochum

Wele
Piwkowska Wele (A00439)  25.09.1995  Lübeck

Weronika
Müssig Weronika (A01127)
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy

Wiesław
Czajkowski Wiesław (A01175)  28.02.1931 
Piwkowski Wiesław (A00201)  02.01.1957  Nadolce
Piwkowski Wiesław (A00367)  14.02.1943  Ciechanowiec
Szlęk Wiesław (A00644)

Wiesława
Przybycińska Wiesława, Leokadia (A00718)  01.11.1936  Brześć Nad Bugiem

Wiktor
Głodzik Wiktor (A00481)  1942 
Piwkowski Wiktor, Feliks (A00717)  23.04.1936  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Wiktor (A00916)  11.12.1939  Nowe Świeciany

Wiktoria
Piwkowska Wiktoria (A00625)  14.12.1887  Małoszyce

Wiktorya
Łazarz Wiktorya (A00803)  17.12.1884  Małoszyce
Piwko Wiktorya (A00593)  20.09.1829  Małoszyce

Wilhelm
Barthel de Weydenthal Wilhelm (A01597)  1769 (ca) 

Wilma
Pohl Wilma (A00352)  22.09.1942  Düsseldorf

Wincenta
Malinowska Wincenta (A01660)  1878 (około)  Hrubieszów

Wincenty
Piwkowski Wincenty (A00386)
Piwkowski Wincenty (A01618)  1832  Leżajsk
Skowera Wincenty (A00802)  08.10.1828  Małoszyce
Strzelec Wincenty (A00655)

Winfried
Heike Winfried, Horst (A01498)  13.12.1943  Danzig

Witold
Krause Witold (A01153)  1927  Lwów
Przeździecki Witold (A00854)  1956 
Stypa Witold, Tadeusz (A00753)  06.11.1943  Sosnowiec

Wladislaus
Eckmann Wladislaus (A00462)  15.09.1894  Gdańsk

Władysław
Komorek Władysław (A00827)  1921 
Napierała Władysław (A00418)  19.05.1887  Gorzyce
Piwkowski Władysław (A00222)  02.04.1914  Koniuchy /W
Piwkowski Władysław (A00384)  1889 
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00704)  03.02.1912  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A01324)  1924 

Władysława
 Władysława (A01322)    Lublin
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola
Drewnik Władysława, Ewa (A01467)  06.02.1955  Warszawa
Piwkowska Władysława (A00138)  31.07.1900  Hołubie
Piwkowska Władysława (A00366)  01.10.1935  Ciechanowiec
Piwkowska Władysława, Anna (A00639)  27.06.1931  Małoszyce
Piwkowska Władysława (A01431)  03.11.1840  Bończa
Piwkowska Władysława (A01451)  1919  Hrubieszów

Włodzimierz
Adamski Włodzimierz (A01333)    Zamość
Jędrzejewski Włodzimierz (A00545)  20.07.1870 
Piwkowski Włodzimierz, Jerzy (A00915)  17.10.1932  Wilno

Wojciech
Bracławski Wojciech (A00969)
Brzozowski Wojciech (A00493)  1952 
Kuczyński Wojciech (A01253)  28.01.1946  Gniezno
Łoński Wojciech (A00047)  1889 
Piwkowski Wojciech Tomasz (A00191)  20.12.1960  Łaszczów
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów
Piwkowski Wojciech (A00406)  16.09.1984  Zamość
Piwkowski Wojciech (A00488)  12.06.1983  Hrubieszów
Piwkowski Wojciech (A00610)  25.03.1867  Małoszyce
Piwkowski Wojciech, Rafał (A00649)  14.02.1982  Zawiercie
Piwkowski Wojciech (A00954)
Piwkowski Wojciech (A01309)
Prokurat Wojciech (A01063)

Wolfgang
Piefkowski Wolfgang Georg (A01213)  23.04.1954  Hannover

Zbigniew
Jędrychowski Zbigniew (A00861)  1950 
Piwkowski Zbigniew (A00169)  21.04.1925  Dutrów
Piwkowski Zbigniew (A00174)  07.09.1953  Łaszczów
Piwkowski Zbigniew (A00272)  20.05.1968 
Piwkowski Zbigniew, Marian (A00785)  08.09.1941  Będzin
Roehlich Zbigniew (A01158)  06.10.1963 

Zdzisław
Kwiatkowski Zdzisław (A00070)
Piwkowski Zdzisław (A01323)  1922 
Zur Zdzisław (A01358)  17.01.1941  Włodzimierz

Zdzisława
Piwkowska Zdzisława, Róża (A00231)  30.10.1952  Wrocław

Zenobiusz
Piwkowski Zenobiusz, Marian (A00748)  11.09.1943  Jasieniec

Zofia
 Zofia (A01036)
Adamska Zofia (A01334)  1917  Zamość
Baczewska Zofia (A00950)
Jaczuk Zofia (A01321)
Jaskórska Zofia (A01285)
Jędrzejewska Zofia (A00104)  20.03.1897  Lwów
Kobylańska Zofia (A01654)  1839 (około) 
Letkowska Zofia (A01148)  28.04.1923 
Lutyńska Zofia (A00092)  08.01.1951 
Nedz Zofia (A00072)  1936 
Piwko Zofia (A00577)  14.05.1784 (?)  Małoszyce
Piwko Zofia (A00595)  01.05.1845  Małoszyce
Piwkowska Zofia (A00784)  08.09.1920  Będzin
Piwkowska Zofia (A01661)  23.06.1895  Hołubie
Sobstel Zofia, Janina (A00737)  03.11.1939  Jeziorowice

Zuzanna
Jankowska Zuzanna (A01037)  10.08.1944  Rogalewszczyzna
Kijowska Zuzanna (A00568)
Ożarowska Zuzanna (A01247)  25.11.1945  Tomaszów Lubelski
Waligórska Zuzanna (A01256)  26.07.1982  Poznań
Wyrwał Zuzanna (A00839)  21.11.1925  Otola

Zygmunt
Błoński Zygmunt (A01366)  24.08.1947  Hrubieszów
Piwkowski Zygmunt (A00647)  17.06.1954  Małoszyce
Piwkowski Zygmunt Kryspin (A01286)  1929  Kryłów


Webmaster:
Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyright (c) Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja:
wtorek 25.12.2001