Indeks osób według miejscowości

Indeks zawiera spis wszystkich miejscowości.

Ahlen (1) Bad Bramstedt (2) Bad Zwischenahn (3) Bad Zwishenahn (1)
Bamewitz (1) Barano (3) Beczkany (1) Belo Horizonte (1)
Berlin (1) Będzin (64) Biała Podlaska (7) Biała Podslaska (1)
Białą Podlaska (1) Białystok (2) Biewalde (1) Biłgoraj (2)
Błudów (1) Bochum (2) Bogdaniec (1) Bończa (6)
Borowo (1) Borszcze (1) Bratoszowice (1) Bresin (1)
Bruksela (1) Brzesko (3) Brześć Nad Bugiem (1) Brzeziny (1)
Brzozów (1) Bübingen (1) Büderich (4) Bydgoszcz (8)
Casamicciola (2) Cerekwica (2) Charsznica (1) Chełm Lubelski (2)
Chicago (1) Chorzów (1) Choszczno (11) Chwałkow (1)
Ciechanowice (1) Ciechanowiec (27) Ciechanów (3) Ciechocinek (7)
Cieszyn (1) Cudzynowice (1) Czeladź (5) Czerkasy (2)
Częstochowa (10) Danków Duży (1) Danzig (20) Dąbrowa Górnicza (34)
Dobre Miasto (3) Dołhobyczów (3) Domanice (1) Domaniż (15)
Dortmund (9) Drawno (2) Drawnsdorf (1) Dubienka (2)
Düsseldorf (37) Dutrów (1) Dzierżoniów (1) Ense-Bremen (5)
Erkrath (1) Fajsławice (1) Flensburg (6) Friedrichsgrube (1)
Gdańsk (66) Gdynia (4) Giżycko (3) Gliwice (2)
Głogów (6) Głowno (1) Głuszyca (1) Gniezno (8)
Gołąb (1) Gorzów Wielkopolski (4) Gorzyce (3) Goszd (1)
Gross-Boschpol (1) Grójec (3) Grudziądz (1) Hamburg (7)
Hamm-Heessen (1) Hannover (12) Hemer (6) Herzberg (1)
Hilden (1) Hochstriess (4) Hohenfelde (5) Hołubie (20)
Hrubieszów (36) Inowrocław (3) Ischia (17) Iszczków (1)
Janków Wielkopolski (1) Jasieniec (8) Jezewo (2) Jeziorowice (4)
Jezowo (3) Józefów (2) Justynówka (1) Kaarst (1)
Kalinowska (1) Karlsruhe (1) Katowice (7) Katyń (1)
Kaufbeuren (4) Kazań (1) Kętrzyn (7) Kirchheim (1)
Klafeld (2) Klanowek (1) Klein-Lesse (1) Klesztów (1)
Klewar (1) Kol. Orzechów (1) Kolonia Policzko (1) Komarów (1)
Konin (2) Koniuchy (3) Koniuchy /W (5) Kopaczowka (1)
Kopyczyńce (1) Koraczewko (1) Kosmów (3) Kostrzyn (3)
Koszalin (1) Kowel (8) Kozienice (1) Kożuchów (1)
Krahnsfelde (3) Kraków (12) Kranz (1) Krasnystaw (1)
Kromołow (1) Kryłów (13) Krzemieniec Podolski (2) Kurzelów (1)
Kuz. Świdnickie (1) Lacco Ameno (1) Langenfeld (1) Laskowice k/Jelcza (1)
Leżajsk (1) Lniska (1) Lübeck (2) Lublin (23)
Luck (1) Ludzinie (1) Lwów (14) Lyon (4)
Łachowice (1) Łany Wielkie (15) Łaszczów (32) Łowicz (1)
Łódź (19) Łykoszyn (1) Magdeburg (1) Malbork (1)
Malkowo (1) Małodiatycze (1) Małoniż (1) Małoszyce (170)
Marcinkowice (1) Marynka-Golska (1) Masłomęcz (1) Mayen (1)
Mehrau (1) Michorzewo (4) Miechów (1) Miętkie (1)
Mikołów (1) Mircze (4) Mischau (2) Mława (1)
Modryniec Lubelski (1) Mogilno (1) Mołozów (3) Moniatycze (2)
Montreal (1) Morąg (1) Mozołów (1) München (1)
Myszewo (4) Nabróż (3) Nadolce (1) Nakło nad Notecią (1)
Nattern (2) Nieledew (3) Nieporęt (2) Nortwich (1)
Nowa Sól (3) Nowa Wieś (1) Nowa Wilejka (1) Nowe Świeciany (2)
Nowe Warpno (1) Nowoczerkask (1) Nowy Sącz (3) Nowy Targ (1)
Obiechów (2) Odensee (1) około (3) Oldenburg (1)
Olkusz (3) Olsztyn (8) Opatów (1) Ornatowice (2)
Orneta (2) Osada-Klonowo (1) Osłonin (1) Ostrowiec Świętokrzyski (1)
Oszczów (2) Otola (10) Otwock (2) Panigrudz (1)
Pantiac (3) Paryż (1) Paterek (1) Pechbude (10)
Pempau (5) Pempowo (6) Perespa (2) Piaseczno (3)
Piaski (2) Piaski Szlacheckie (2) Pikarnia (1) Pilica (2)
Piła (1) Pisz (1) Pobiedna (1) Podhajce /W (1)
Podhorce (8) Pomorowic (4) Pomorów (1) Poniczów (4)
Poryck (1) Porycko (1) Posadów (2) Poznań (7)
Prehoryłe (1) Pruszków (2) Przedbórz (1) Przełaj (1)
Przemyśl (3) Przetycz (1) Przyłęk Mały (1) Psiarków (1)
Pszczyna (2) Pukarzewo (1) Pukarzów (1) Puławy (4)
Rachanie (10) Rachome (1) Radecznica (1) Radevormwald (4)
Radomsko (1) Radzyń Podlaski (5) Ramkau (1) Raszków (1)
Rawicz (1) Recklinghausen (7) Rejowiec (1) Rogalewszczyzna (1)
Rogów (1) Rogóźno (3) Rokitno (4) Rosenau (1)
Rosja (1) Rozkopaczew (1) Rozyszcze (3) Ruthen (1)
Rutkowice (1) Rybnica (1) Rybnik (1) Rzepin (2)
Rzeplin (1) Rzeszów (1) Sandomierz (3) Sarnaki (1)
Saulin (1) Schilla (1) Schönbruck (1) Seeresen (2)
Seychellen (1) Siegen (1) Sielec (1) Siemianowice Śl. (2)
Siemiatycze (1) Skarżysko Kamienna (1) Skierbieszów (1) Skierniewice (1)
Skowronno Górne (1) Skrzatusz (1) Skwierzyna (5) Słupia (1)
Słupsk (9) Sofia (3) Sokołowo (1) Sopot (3)
Sosnowiec (26) Sól (1) Stalingard (1) Stanisławów (1)
Stara Wieś (3) Stargard (1) Steniatyn (1) Stronie (1)
Stupy (1) Sulęcin (1) Sułkowice (1) Szczecin (1)
Szczekociny (12) Szczytno (1) Szprotawa (1) Szubin (1)
Świątki (1) Świdnica (1) Świebodzin (1) Świniuchy (2)
Świnoujście (2) Tarasówka (1) Tarnogród (1) Tarnowskie Góry (5)
Teptiuków (3) Tomaszów Lubelski (30) Toruń (8) Trawniki Lubelskie (1)
Troisdorf (3) Tuczapy (2) Tuczępy (3) Turkowice (3)
Tyszowce (1) Ustka (5) Uściług (3) Wałbrzych (17)
Warszawa (53) Wągrowiec (1) Weidenau (1) Werbkowice (5)
Westerland (1) Węgoj (1) Wickede (7) Wieliczka (1)
Wielkie Łuki (1) Wilno (1) Wisła (3) Witnica (10)
Włodzimierz (5) Włodzimierzówka (1) Włoszczowa (2) Wojkowice (1)
Wojsławice (4) Wola Obrzanska (1) Wola Uchańska (1) Wonneberg (2)
Woroniec (1) Wożuczyn (5) Wólka Ołudzka (1) Wroclaw (1)
Wrocław (26) Wschowa (3) Wysokie Mazowieckie (1) Zamość (15)
Zaręka (1) Zarzecze (1) Zawiercie (8) Ząbkowice (2)
Ząbkowice Śląskie (7) Zdolnunow (1) Zgorzelec (1) Ziegenhals (1)
Zielona Góra (8) Zielonka (1) Złotów (1) Zuckau (24)
Zwierzyniec (2) Żabinka (2) Żagań (1) Żarnowiec (7)
Żnin (12) Żydaczów (3)    


Ahlen
Heike Oliver (A01504)  27.08.1969  Ahlen

Bad Bramstedt
Pifkowski Manfred Klaus (A00355)  05.06.1951  Bad Bramstedt

Bad Zwischenahn
Buschmann Dieter (A01404)    Bad Zwischenahn
Maruhn Elfriede (A01397)  27.05.1907  Gdańsk
Verhülsdonk  (A01405)

Bad Zwishenahn
Buschmann Gustav (A01400)

Bamewitz
Piwkowski Jakob (A00795)  12.07.1768  Bamewitz

Barano
Di Costanzo Maria (A01587)  12.08.1969  Ischia
Di Meglio Maria (A01580)  28.05.1949  Barano

Beczkany
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany

Belo Horizonte
Pütz Michael (A01561)  1960  Belo Horizonte

Berlin
Lux Heinrich (A01131)  31.08.1863  Friedrichsgrube

Będzin
Grygier Jacek, Wawrzyniec (A00719)  24.07.1948  Będzin
Kaczor Barbara, Czesława (A00761)  14.02.1956  Wojkowice
Kędys Roman (A00724)
Kosmala Bronisław (A00788)  17.04.1943  Będzin
Kozera Marian (A00781)  14.11.1912  Będzin
Kozera Anna (A00855)  23.04.1935  Będzin
Kozera Grażyna, Krystyna (A00856)  10.11.1945  Będzin
Kucharska Henryka, Mirosława (A00749)  28.09.1949  Będzin
Kuchta Grażyna, Genowefa (A00722)  14.04.1955  Malbork
Kucybała Stanisław (A00709)  15.10.1927  Skowronno Górne
Kuźniak Robert, Kazimierz (A00731)  10.12.1972  Zawiercie
Laber Bogusław (A00757)  08.06.1939  Mława
Lis Barbara, Danuta (A00786)  26.06.1947  Częstochowa
Migalska Anna, Halina (A00721)  09.05.1956  Będzin
Natkaniec Leokadia (A00783)  30.01.1921  Będzin
Nurek Tomasz, Krzysztof (A00729)  07.01.1958  Będzin
Piątek Jadwiga, Wanda (A00747)  08.11.1954  Sosnowiec
Piwkowska Teresa (A00723)  11.09.1954  Będzin
Piwkowska Elżbieta, Maria (A00728)  05.11.1957  Będzin
Piwkowska Sylwia, Agata (A00730)  28.06.1976  Będzin
Piwkowska Ewelina, Karolina (A00732)  19.11.1978  Będzin
Piwkowska Marta, Katarzyna (A00734)  07.12.1993  Będzin
Piwkowska Danuta, Aniela (A00752)  24.05.1948  Będzin
Piwkowska Irena, Zofia (A00756)  20.05.1952  Będzin
Piwkowska Maria, Leokadia (A00758)  28.01.1955  Będzin
Piwkowska Halina, Sabina (A00762)  22.05.1958  Będzin
Piwkowska Magdalena, Maria (A00773)  11.07.1982  Będzin
Piwkowska Regina (A00780)  17.12.1914  Będzin
Piwkowska Zofia (A00784)  08.09.1920  Będzin
Piwkowska Irena, Janina (A00787)  12.07.1944  Będzin
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00704)  03.02.1912  Małoszyce
Piwkowski Edward, Lucjan (A00720)  02.01.1950  Będzin
Piwkowski Michał (A00733)  14.09.1979  Będzin
Piwkowski Krystian, Julian (A00754)  05.12.1950  Będzin
Piwkowski Stanisław, Ryszard (A00760)  18.05.1956  Będzin
Piwkowski Lucjan (A00778)  12.09.1912  Będzin
Piwkowski Jan (A00782)  23.06.1918  Będzin
Piwkowski Zbigniew, Marian (A00785)  08.09.1941  Będzin
Piwkowski Mariusz (A01098)  20.07.2000  Będzin
Przybycińska Wiesława, Leokadia (A00718)  01.11.1936  Brześć Nad Bugiem
Raczyńska Marzena, Paulina (A00891)  12.11.1986  Będzin
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec
Siciarek Iwona, Małgorzata (A00755)  08.08.1954  Dąbrowa Górnicza
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze
Stępień Andrzej, Jan (A00759)  29.03.1956  Będzin
Stypa Witold, Tadeusz (A00753)  06.11.1943  Sosnowiec
Stypa Anna, Małgorzata (A00887)  27.01.1976  Będzin
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza

Biała Podlaska
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec
Bandzerewicz Maciej (A00904)  05.09.1998  Biała Podlaska
Piwkowska Mirosława (A01456)  01.1951  Biała Podlaska
Piwkowski Bolesław (A01453)  17.07.1926  Kryłów
Piwkowski Stefan (A01455)  07.12.1949  Biała Podlaska
Piwkowski Jan (A01457)  27.07.1952  Biała Podlaska
Węglarska Urszula (A00293)  02.01.1937  Biała Podlaska

Biała Podslaska
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec

Białą Podlaska
Piwkowska Agnieszka (A01458)  04.1959  Białą Podlaska

Białystok
Piwkowski Lucjan (A00050)  1912  Kazań
Piwkowski Edward (A00359)  01.04.1899  Białystok

Biewalde
Dambski Josephine (A01392)  09.04.1843  Biewalde

Biłgoraj
Łońska Ludmiła (A01088)  19.05.1923  Biłgoraj
Szymanik Teresa (A01091)  16.02.1947  Biłgoraj

Błudów
Duczmal Albina, Barbara (A00528)  28.02.1936  Błudów

Bochum
Piwkowska Wanesa (A01606)  22.04.2003  Bochum
Zawacka Ewa (A01605)  25.12.1968  Pisz

Bogdaniec
Piwkowski Tomasz (A00274)  20.10.1971  Bogdaniec

Bończa
Bąkowska Rozalia (A01429)  1818  Moniatycze
Piwkowska Władysława (A01431)  03.11.1840  Bończa
Piwkowska Maryanna (A01433)  30.12.1844  Bończa
Piwkowski Józef (A01432)  27.06.1843  Bończa

Borowo
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo

Borszcze
Piwkowska Maria (A00224)  06.12.1916  Borszcze

Bratoszowice
Zelawska Helena (A00986)    Bratoszowice

Bresin
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol

Bruksela
Fornal Monika, Mariola (A00920)  06.06.1977  Brzozów

Brzesko
Pabian Aneta (A01084)  21.03.1978  Brzesko
Piwkowska Alicja, Teresa (A01085)  06.09.2000  Brzesko

Brześć Nad Bugiem
Przybycińska Wiesława, Leokadia (A00718)  01.11.1936  Brześć Nad Bugiem

Brzeziny
Gliwińska Maryanna (A01428)  1815 

Brzozów
Fornal Monika, Mariola (A00920)  06.06.1977  Brzozów

Bübingen
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany

Büderich
Pohl Ellen (A01544)  28.05.1953  Büderich
Pohl Reiner (A01545)  08.05.1956  Büderich
Pohl Astrid (A01546)  16.11.1958  Büderich
Pohl Ingrid (A01547)  19.07.1969  Büderich

Bydgoszcz
Krystek Natalia (A01235)  1984  Bydgoszcz
Piwkowska Grażyna (A00073)  14.10.1946  Bydgoszcz
Piwkowska Elżbieta, Aleksandra (A00440)  01.09.1954  Bydgoszcz
Piwkowska Monika (A00744)  06.02.1993  Bydgoszcz
Piwkowski Kazimierz (A00414)  23.01.1894  Cerekwica
Pohorecka Maria (A00062)  1920 
Tackowska Iwona (A00743)  23.05.1958  Bydgoszcz

Casamicciola
Scannapieco Anna (A01585)  08.02.1951  Casamicciola

Cerekwica
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec
Piwkowski Kazimierz (A00414)  23.01.1894  Cerekwica

Charsznica
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica

Chełm Lubelski
Markiewicz Marianna (A00045)  07.11.1887  Chełm Lubelski

Chicago
Tyl Lousi (A01616)  22.11.1973  Chicago

Chorzów
Jedryszczyk Barbara (A00150)  16.09.1927  Chorzów

Choszczno
Fiedura Irena Janina (A00363)  08.11.1926  Sokołowo
Piwkowska Dorota (A00376)  27.07.1972  Choszczno
Piwkowska Agnieszka, Monika (A00378)  09.01.1977  Choszczno
Piwkowski Henryk (A00362)  20.09.1927  Ciechanowiec
Piwkowski Bogdan (A00374)  07.05.1957  Choszczno
Piwkowski  (A00501)  06.01.1968  Choszczno
Piwkowski Igor Marek (A00502)  30.07.1971  Choszczno
Pytel Alicja Izabela (A00375)  07.05.1960  Choszczno
Romanowski Waldemar Henryk (A00371)  31.05.1943  Toruń
Romanowski Przemysław (A00503)  24.12.1978  Choszczno

Chwałkow
Mackowiak Janina (A00283)  27.04.1944  Chwałkow

Ciechanowice
Piwkowski Ryszard (A00368)  20.10.1946  Ciechanowice

Ciechanowiec
Kacprzuk Apolonia (A00930)  15.08.1927  Ciechanowiec
Kaminska Maria (A00927)  1896 
Lipińska Cecylia (A00511)  03.02.1963  Ciechanowiec
Piwkowska Feliksa (A00364)  15.04.1929  Ciechanowiec
Piwkowska Władysława (A00366)  01.10.1935  Ciechanowiec
Piwkowska Janina Irena (A00370)  23.06.1949  Ciechanowiec
Piwkowska Halina (A00514)  22.02.1960  Ciechanowiec
Piwkowska Małgorzata (A00516)  17.06.1962  Ciechanowiec
Piwkowska Jolanta (A00518)  16.07.1964  Ciechanowiec
Piwkowska Mariola (A00519)  22.11.1965  Ciechanowiec
Piwkowska Renata (A00521)  09.1971  Ciechanowiec
Piwkowska Urszula (A00522)  02.06.1974  Ciechanowiec
Piwkowska Janina (A00928)  17.05.1922  Ciechanowiec
Piwkowski Roman (A00361)  28.02.1939  Ciechanowiec
Piwkowski Henryk (A00362)  20.09.1927  Ciechanowiec
Piwkowski Wiesław (A00367)  14.02.1943  Ciechanowiec
Piwkowski Krystian (A00509)  10.04.1958  Ciechanowiec
Piwkowski Andrzej (A00510)  11.02.1959  Ciechanowiec
Piwkowski Jarosław (A00520)  18.12.1969  Ciechanowiec
Piwkowski Jan (A00926)  1901 
Piwkowski Kazimierz (A00929)  21.06.1925  Ciechanowiec
Piwkowski Piotr (A00931)  15.10.1931  Ciechanowiec
Wojtkowska Jadwiga (A00360)  1899  Ciechanowiec

Ciechanów
Oledzka Wanda (A00932)  09.04.1939  Ciechanów
Piwkowska Karolina (A00512)  04.06.1987  Ciechanów
Piwkowski Mariusz (A00513)  20.10.1993  Ciechanów

Ciechocinek
Krystek Jan (A01227)  1910  Podhorce
Krystek Adam (A01230)  1949  Tomaszów Lubelski
Krystek Piotr (A01239)  1974  Ciechocinek
Krystek Anna (A01240)  1979  Ciechocinek
Ożarowska Eugenia (A01224)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowska Barbara (A01258)  1943  Podhorce
Ożarowski Wacław (A01226)  01.05.1921  Podhorce

Cieszyn
Loedl Marian Roman (A00556)  13.07.1898  Lwów

Cudzynowice
Walkiewicz Stanisław (A00692)  04.01.1935  Cudzynowice

Czeladź
Piwkowska Emila (A00708)  04.09.1921  Małoszyce
Piwkowska Agnieszka, Magdalena (A00770)  26.03.1978  Czeladź
Piwkowska Karolina, Anna (A00772)  09.12.1980  Czeladź
Piwkowski Grzegorz (A00766)  02.07.1980  Czeladź
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec

Czerkasy
Jurkiewicz Adolf, Julian (A00899)  15.02.1932  Czerkasy
Lisiewicz Elżbieta (A00898)  02.11.1875  Czerkasy

Częstochowa
Lis Barbara, Danuta (A00786)  26.06.1947  Częstochowa
Piwkowska Stanisława (A00775)  1910 (około)  Częstochowa
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00774)  1907 (lub 1908)  Częstochowa
Przeździecki Edward (A00777)  05.06.1906  Częstochowa
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce

Danków Duży
Staroszczyk Rafał (A01668)  28.02.1957  Danków Duży

Danzig
Bahr Auguste, Amalie (A01485)  29.04.1892  Danzig
Heike Paul, August (A01495)  14.09.1909  Danzig
Heike Egon, Paul (A01496)  22.08.1932  Danzig
Heike Ingrid, Charlotte (A01497)  21.12.1936  Danzig
Heike Winfried, Horst (A01498)  13.12.1943  Danzig
Mielke Pauline, Malwine, Amalie (A01476)  11.11.1860  Danzig
Milde Hannelore (A01503)  03.03.1947 
Necker Karl (A01494)
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk
Schilke Eduard (A01475)  31.05.1856  Danzig
Schilke Elisabeth (A01480)  1884  Danzig
Schilke Eduard, Johannes (A01481)  14.04.1893  Danzig
Schilke Gerda (A01506)  18.12.1924  Danzig
Schilke Gerhard (A01507)  19.05.1927  Danzig
Schilke Edwin, Hugo (A01508)  09.10.1928  Danzig
Stanke Erich (A01491)
Will Paula, Margarethe (A01490)  17.04.1910  Danzig

Dąbrowa Górnicza
Bielanowicz Ewa, Julia (A00746)  16.02.1947  Dąbrowa Górnicza
Grela Edward (A00716)  03.02.1922 
Kurbiel Franciszek (A00670)  04.10.1929  Sułkowice
Kurzak Maciej (A00696)  09.11.1941  Dąbrowa Górnicza
Kyrcz Przemysław, Roman (A00769)  28.10.1971  Dąbrowa Górnicza
Palusiński Jan, Marian (A00715)  13.05.1927  Psiarków
Piwkowska Ewa (A00261)  13.10.1939  Kowel
Piwkowska Janina, Małgorzata (A00669)  13.07.1927  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Czesława, Janina (A00672)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Halina, Barbara (A00714)  25.10.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Józef (A00652)  03.08.1898  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00671)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Edward, Józef (A00673)  08.06.1932  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Łukasz, Adam (A00686)  08.08.1986  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Wiktor, Feliks (A00717)  23.04.1936  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Michał, Paweł (A00771)  13.06.1987  Dąbrowa Górnicza
Podgórski Kazimierz (A00694)  20.07.1945  Sosnowiec
Seweryn Jadwiga (A00653)  23.09.1895 (lub 1897)  Rokitno
Siciarek Iwona, Małgorzata (A00755)  08.08.1954  Dąbrowa Górnicza
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze
Szastak Olga, Apolonia (A00699)  14.05.1908  Sosnowiec
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza
Walkiewicz Stanisław (A00692)  04.01.1935  Cudzynowice
Walkiewicz Jolanta, Barbara (A00876)  29.11.1962  Dąbrowa Górnicza
Walkiewicz Waldemar, Walenty (A00877)  20.03.1965  Dąbrowa Górnicza

Dobre Miasto
Piwkowska Hanna (A00277)  26.07.1952  Dobre Miasto
Piwkowski Marian (A01371)  03.05.1951  Dobre Miasto
Wróblewski Waldemar (A01464)  29.05.1967  Dobre Miasto

Dołhobyczów
Sas Janina (A00154)  13.01.1926  Dołhobyczów
Serafińczuk Tadeusz (A00945)  28.11.1939  Piaseczno

Domanice
Staroszczyk Rafał (A01668)  28.02.1957  Danków Duży

Domaniż
Karwat Teodozja (A00140)  23.04.1903  Domaniż
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Karwat Piotr (A00897)  1865 (około)  Komarów
Karwat Antoni (A01664)  1900 (około)  Domaniż
Lisiewicz Elżbieta (A00898)  02.11.1875  Czerkasy
Pasierb Romuald (A01045)  20.01.1946  Domaniż
Pasierb Artur (A01047)  30.03.1972  Domaniż
Pasierb Jerzy (A01051)  26.06.1950  Domaniż
Piwkowska Adela (A00160)  17.12.1923  Domaniż
Piwkowska Teresa, Maria (A00185)  24.03.1941  Domaniż
Piwkowski Henryk (A00162)  02.12.1930  Domaniż
Piwkowski Marian Antoni (A00186)  17.01.1935  Domaniż

Dortmund
Czerwonka Ingeborg (A01518)  13.10.1936  Dortmund
Schilke Paul (A01477)
Schilke Horst (A01515)  18.02.1963  Dortmund
Schilke Holger (A01516)  11.01.1965  Dortmund
Schilke Bernd (A01517)  16.07.1956  Dortmund
Schilke Reinhard (A01530)  24.05.1958  Dortmund
Schilke Martin (A01531)  07.10.1966  Dortmund
Wiecek Edeltraut (A01514)  16.11.1933 

Drawno
Buczko Stanisława (A00369)  06.01.1943  Wola Obrzanska
Fortecki Jan (A00377)  10.11.1966  Drawno

Drawnsdorf
Maruhn Gottfried (A01391)  24.04.1843  Drawnsdorf

Dubienka
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Wójtowicz Anna (A00157)  18.02.1956  Dubienka

Düsseldorf
Barz Heinz, Dieter, Rolf (A01567)  21.10.1946  Düsseldorf
Jutova Anastasia (A01543)  15.12.1925 
Klaus Katharina (A01537)  23.04.1905  Mayen
Kohlsdorf Sabine (A01562)
Lobüscher Siegfried, Friedrich (A01564)  22.05.1938  Düsseldorf
Lobüscher Sigrid (A01565)  08.03.1960  Düsseldorf
Lobüscher Sonja (A01566)  23.12.1968  Düsseldorf
Pifkowska Claudia (A00358)  01.07.1967  Düsseldorf
Piwkowski Lars Gerd Paul Michael (A00357)  12.03.1969  Düsseldorf
Pohl Wilma (A00352)  22.09.1942  Düsseldorf
Pohl Johann, Joseph (A01536)  22.03.1905  Düsseldorf
Pohl Johan, Joseph (A01538)  25.09.1926  Düsseldorf
Pohl Heinz, Engelbert (A01539)  25.09.1927  Düsseldorf
Pohl Ingeborg, Margarete (A01540)  03.02.1930  Düsseldorf
Pohl Kurt, Rolf (A01541)  13.03.1936  Düsseldorf
Pohl Käthe (A01542)  11.09.1937  Düsseldorf
Pohl Heinz (A01549)  09.04.1949  Düsseldorf
Pohl Günther (A01550)  22.09.1950  Düsseldorf
Pohl Hans, Jürgen (A01551)  20.08.1952  Düsseldorf
Pohl Eva (A01552)  13.10.1953  Düsseldorf
Pohl Monika (A01553)  25.10.1955  Düsseldorf
Pohl Klaus (A01554)  12.03.1958  Düsseldorf
Pohl Karl, Heinz (A01555)  17.04.1959  Düsseldorf
Pohl Kurt (A01556)  12.08.1960  Düsseldorf
Pohl Ralph (A01557)  06.03.1964  Düsseldorf
Pohl Thomas (A01558)  29.07.1965  Düsseldorf
Pütz Karl, Heinz (A01559)  11.08.1925  Düsseldorf
Pütz Rolf (A01560)  1951  Düsseldorf
Pütz Raphael (A01563)    Düsseldorf

Dutrów
Piwkowski Zbigniew (A00169)  21.04.1925  Dutrów

Dzierżoniów
Jędrzejewski Stanisław (A00551)  05.05.1912 

Ense-Bremen
Bahne Christel (A01525)  04.03.1958  Ense-Bremen
Schilke Andreas (A01527)  14.05.1982  Ense-Bremen
Schilke Stefan (A01528)  09.12.1983  Ense-Bremen
Schilke Regina (A01529)  12.09.1987  Ense-Bremen

Erkrath
Barz Heinz, Dieter, Rolf (A01567)  21.10.1946  Düsseldorf

Fajsławice
Kluch Teresa (A01631)  01.01.1946  Fajsławice

Flensburg
Christensen Gabriela (A01183)  29.06.1963  Flensburg
Piefkowski Veronika (A01219)  23.01.1987  Flensburg
Piefkowski Martina (A01220)  23.01.1987  Flensburg
Piwkowski Juri (A01184)  05.09.1993  Flensburg
Piwkowski Kolya (A01185)  28.12.1996  Flensburg

Friedrichsgrube
Lux Heinrich (A01131)  31.08.1863  Friedrichsgrube

Gdańsk
Cziske Johanna Ida (A00455)
Eckmann Wladislaus (A00462)  15.09.1894  Gdańsk
Hamstengel Bernhard (A01399)    Gdańsk
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Jaczuk Przemysław, Jan (A01059)  1951  Gdańsk
Jaczuk Adelina (A01062)  1953  Gdańsk
Jaczuk Małgorzata (A01068)  1978  Gdańsk
Klinkusch Otto (A00348)  20.12.1909  Gdańsk
Klinkusch August Anton (A01411)  1875 (ca)  Gdańsk
Klinkusch Jürgen Otto (A01418)  17.03.1939  Gdańsk
Ludynia Lidia (A00404)  17.09.1958  Gdańsk
Maruhn Luise Berta (A00350)  14.10.1915  Gdańsk
Maruhn Bernard Friedrich (A01386)  02.10.1873  Gdańsk
Maruhn Elfriede (A01397)  27.05.1907  Gdańsk
Maruhn Charlotte (A01398)  25.02.1909  Gdańsk
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Piefkowski Anna, Elisabeth (A01013)  22.10.1876  Gdańsk
Piefkowski Paul, Felix (A01014)  11.09.1879  Gdańsk
Piefkowski Robert, Otto (A01015)  16.01.1881  Gdańsk
Piefkowski Adolf, Friedrich (A01016)  07.07.1884  Gdańsk
Piefkowski Anna, Clara (A01017)  23.04.1886  Gdańsk
Piefkowski Hermann, Albert (A01018)  03.01.1888  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01019)  26.09.1889  Gdańsk
Piefkowski Anna, Johanna (A01021)  05.10.1920  Gdańsk
Piefkowski Klara, Margarete (A01022)  17.12.1921  Gdańsk
Piefkowski Irmgard, Charlotte (A01023)  03.04.1923  Gdańsk
Piefkowski Gerhard, Heinz (A01024)  15.12.1925  Gdańsk
Piefkowski Bruno, Felix (A01025)  03.12.1926  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01027)  14.03.1929  Gdańsk
Piefkowski Henry (A01028)  1931  Gdańsk
Piefkowski Adolf, Christian (A01029)  20.12.1934  Gdańsk
Piefkowski Horst, Gunter (A01030)  07.02.1937  Gdańsk
Piefkowski Kurt (A01186)  11.06.1911  Gdańsk
Piefkowski Inge (A01187)    Gdańsk
Piefkowski Ursula (A01188)    Gdańsk
Piefkowski Christel (A01189)  23.05.1939  Gdańsk
Pifkowski Erika (A00347)  22.05.1913  Gdańsk
Pifkowski Siegfried Eckehard (A00353)  09.06.1943  Gdańsk
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Paul Michael (A00342)  11.09.1880  Gdańsk
Piwkowski Johannes (A00346)  14.04.1889  Gdańsk
Piwkowski Gerd, Paul (A00351)  07.03.1940  Gdańsk
Piwkowski Ludwig Alex Ferdinand (A00450)  18.01.1837  Hochstriess
Piwkowski Henryk Juliusz (A00454)  03.02.1870  Gdańsk
Piwkowski Maria Martha (A00458)  08.01.1896  Gdańsk
Piwkowski Charlotte, Martha (A00461)  01.02.1912  Gdańsk
Piwkowski Helga (A00463)  07.12.1928  Gdańsk
Piwkowski Hubert Michael (A00465)  28.09.1940  Gdańsk
Prokurat Agnieszka (A01064)  1979  Gdańsk
Prokurat Anna (A01065)  1981  Gdańsk
Prokurat Alicja (A01066)  1984  Gdańsk
Rogalski Klara, Johanna (A01020)  20.09.1899  Gdańsk
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk
Schröder Emma Ida (A01385)  06.12.1884  Hohenfelde
Zapalska Grażyna, Jadwiga (A00443)  22.01.1956  Gdańsk
Zdanowicz Jolanta Ewa (A00504)  28.09.1964  Gdańsk

Gdynia
Kardas Mariusz (A00941)  25.11.1965  Gdynia
Langowska Jadwiga Gertrudes (A00466)  17.10.1939  Gdynia
Sobulska Danuta (A00398)  23.01.1928  Gdynia
Starzyńska Anna (A01031)  20.02.1963  Gdynia

Giżycko
Gajdomin Irena (A00053)  03.01.1944  Tarasówka
Grzyb Łucja (A00057)  07.03.1949  Szczytno
Markiewicz Marianna (A00045)  07.11.1887  Chełm Lubelski

Gliwice
Bac Edward, Tadeusz (A00741)  13.05.1948  Gliwice

Głogów
Holub Renata (A00288)  19.09.1974  Głogów
Mackowiak Janina (A00283)  27.04.1944  Chwałkow
Piwkowsk Oskar (A01607)  02.01.2004  Głogów
Piwkowska Dominika (A00289)  06.02.1998  Głogów
Piwkowski Tomasz (A00287)  01.07.1975  Głogów

Głowno
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków

Głuszyca
Raczyńska Irena (A00223)  02.08.1921  Sarnaki

Gniezno
Bartkowiak Bożena (A01250)  1959 
Kuczyńska Dorota (A01254)  17.11.1973  Gniezno
Kuczyński Wojciech (A01253)  28.01.1946  Gniezno
Ożarowska Daria (A01251)  21.10.1983  Gniezno
Ożarowska Agata (A01252)  05.02.1986  Gniezno
Ożarowski Tomasz (A01225)  28.12.1917  Podhorce
Waligórski Krzysztof (A01255)  26.04.1957  Poznań

Gołąb
Piwkowski Stefan (A01449)  16.12.1889  Gołąb

Gorzów Wielkopolski
Neumann Ireneusz (A01435)  21.02.1965  Gorzów Wielkopolski
Neumann Adam (A01436)  09.12.1969  Gorzów Wielkopolski
Neumann Mirosław (A01372)  16.01.1959  Gorzów Wielkopolski
Neumann Bożena (A01373)  20.02.1960  Gorzów Wielkopolski

Gorzyce
Napierała Władysław (A00418)  19.05.1887  Gorzyce
Piwkowska Józefa (A00417)  16.03.1902  Michorzewo

Goszd
Korcz Elżbieta, Zofia (A00100)  05.04.1951  Klanowek

Gross-Boschpol
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol

Grójec
Piwkowski Bartosz (A00249)  16.10.1981  Grójec
Staroszczyk Olga (A01669)  28.02.1981  Grójec
Staroszczyk Agata (A01670)  28.12.1983  Grójec

Grudziądz
Raba Hanna (A00123)  01.06.1963  Grudziądz

Hamburg
Dammann Friedrich, Karl, Heinrich (A01509)  14.02.1925  Hamburg
Dammann Brigitte (A01510)  25.08.1952  Hamburg
Wilm Fred, Rüdiger (A01511)  06.08.1948  Hamburg
Wilm Dirk (A01512)  15.06.1973  Hamburg

Hamm-Heessen
Heike Thomas (A01505)  13.05.1974  Hamm-Heessen

Hannover
Höfer Waltraud (A01212)  20.02.1935  Hannover
Kapitza Rosemarie (A01191)  22.04.1960 
Piefkowski Sven (A01192)  21.04.1986  Hannover
Piefkowski Patrick (A01193)  20.12.1990  Hannover
Piefkowski Holger (A01211)  06.08.1957  Hannover
Piefkowski Wolfgang Georg (A01213)  23.04.1954  Hannover
Piefkowski Ronald (A01214)  06.08.1955  Hannover
Piefkowski Martin (A01215)  1959 (około)  Hannover
Piefkowski Gudrun (A01216)    Hannover
Piefkowski Ralf (A01217)  20.11.1961  Hannover
Scharmach Gertrud (A01210)  07.03.1927  Olsztyn

Hemer
Fritsch Sabine (A01522)  07.11.1966 
Schierenberg Bianka (A01519)  21.07.1965 
Schilke Chris (A01520)  15.06.1994  Hemer
Schilke Nadine (A01521)  10.10.1997  Hemer
Schilke Sascha (A01523)  17.11.1990  Hemer
Schilke Sarah (A01524)  07.11.1993  Hemer

Herzberg
Eckmann Wladislaus (A00462)  15.09.1894  Gdańsk

Hilden
Schobert Adelheid (A00354)  14.04.1949 

Hochstriess
Piwkowska Leonora Adelgunde Friederike (A00452)  07.04.1839  Hochstriess
Piwkowski Johann (A00448)  16.01.1833  Hochstriess
Piwkowski August, Valentin (A00449)  15.02.1835  Hochstriess
Piwkowski Ludwig Alex Ferdinand (A00450)  18.01.1837  Hochstriess

Hohenfelde
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol
Schröder Minna (A01383)  13.07.1883  Hohenfelde
Schröder Emma Ida (A01385)  06.12.1884  Hohenfelde
Schröder Georg (A01375)  1852  Saulin
Schröder Berta (A01387)  13.03.1889  Hohenfelde

Hołubie
Cieślak Marianna (A01659)  1875 (około)  Hołubie
Piwkowska Władysława (A00138)  31.07.1900  Hołubie
Piwkowska Danuta (A00168)  14.02.1923  Hołubie
Piwkowska Zofia (A01661)  23.06.1895  Hołubie
Piwkowski Teofil (A00133)  1898  Hołubie
Piwkowski Franciszek (A00137)  26.08.1889  Hołubie
Piwkowski Edward (A00139)  04.10.1894  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Piwkowski Mieczysław (A00147)  06.01.1929  Hołubie
Piwkowski Feliks (A00148)  1923  Hołubie
Piwkowski Stanisław (A00149)  1925  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00152)  28.04.1923  Hołubie
Piwkowski Józef Henryk (A00156)  19.03.1951  Hołubie
Piwkowski Franciszek (A01653)  1838  Rachanie
Piwkowski Szczepan (A01662)  16.12.1897  Hołubie

Hrubieszów
Błoński Zygmunt (A01366)  24.08.1947  Hrubieszów
Czoch Wanda (A01615)  23.06.1950  Wola Uchańska
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko
Jaczuk Antoni (A00392)  1892  Hrubieszów
Malinowska Wincenta (A01660)  1878 (około)  Hrubieszów
Piwkowska Stanisława (A00391)  1892  Hrubieszów
Piwkowska Aniela (A00393)  1908 
Piwkowska Agnieszka (A00489)  26.06.1980  Hrubieszów
Piwkowska Elżbieta (A01296)  19.11.1960  Hrubieszów
Piwkowska Władysława (A01451)  1919  Hrubieszów
Piwkowska Halina (A01339)  1946  Hrubieszów
Piwkowski Adam (A00009)  1859 
Piwkowski Jan (A00014)  1860 (około)  Turkowice
Piwkowski Jan (A00049)  1909 
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Piwkowski Ireneusz (A00292)  11.07.1937  Hrubieszów
Piwkowski Antoni (A00383)  1882  Hrubieszów
Piwkowski Władysław (A00384)  1889 
Piwkowski Jan (A00486)  15.07.1978  Hrubieszów
Piwkowski Maciej (A00487)  25.10.1981  Hrubieszów
Piwkowski Wojciech (A00488)  12.06.1983  Hrubieszów
Piwkowski Jan (A01274)  1924 
Piwkowski Krzysztof Adam (A01297)  24.12.1961  Hrubieszów
Piwkowski Bolesław (A01325)  1946  Hrubieszów
Winiarska Danuta (A01295)  19.11.1941  Hrubieszów
Zoledowska Aneta (A01299)  1982  Hrubieszów
Zoledowska Izabela (A01300)  1987  Hrubieszów
Zoledowski Paweł (A01301)  1994  Hrubieszów
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów
Zur Zdzisław (A01358)  17.01.1941  Włodzimierz
Zur Danuta (A01359)  01.11.1947  Hrubieszów

Inowrocław
Piwkowska Jolanta (A00093)  17.01.1952  Inowrocław
Piwkowski Jerzy (A00090)  21.02.1948  Inowrocław
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

Ischia
Di Costanzo Maria, Grazia (A01571)  02.02.1885  Ischia
Di Costanzo Maria (A01587)  12.08.1969  Ischia
Rondella Restituta (A01578)  05.02.1920  Ischia
Taglialatela Nadia (A01474)  08.05.1977  Ischia
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01570)  27.09.1882  Ischia
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01577)  07.05.1914  Ischia
Taglialatela Mario (A01579)  17.01.1948  Ischia
Taglialatela Massimiliano (A01581)  05.07.1977  Ischia
Taglialatela Maurizo (A01582)  08.04.1982  Ischia
Taglialatela Lucio (A01583)  26.10.1949  Ischia
Taglialatela Antonio (A01584)  09.07.1954  Ischia
Taglialatela Sabina (A01586)  15.11.1981  Ischia

Iszczków
Jędrzejewski Hilary (A00549)  13.05.1869  Iszczków

Janków Wielkopolski
Duczmal Piotr (A00525)  17.11.1901  Janków Wielkopolski

Jasieniec
Cieśla Franciszek (A00711)  11.01.1928  Jasieniec
Piwkowski Eugeniusz (A00736)  05.09.1936  Jasieniec
Piwkowski Stanisław (A00738)    Jasieniec
Piwkowski Edward, Józef (A00745)  09.10.1942  Jasieniec
Piwkowski Zenobiusz, Marian (A00748)  11.09.1943  Jasieniec
Piwkowski Walerian, Władysław (A00750)  30.08.1945  Jasieniec
Strzelec Aniela (A00705)  20.07.1918  Jasieniec
Szwej Marianna (A00702)  14.12.1909  Jasieniec

Jezewo
Holowski Maria (A00327)    Jezewo
Naczkiewicz Scholastyka (A00321)

Jeziorowice
Kornobis Jan (A00633)  1907 (około)  Jeziorowice
Seweryn Józefa (A00607)  1849 (około)  Jeziorowice
Sobstel Zofia, Janina (A00737)  03.11.1939  Jeziorowice

Jezowo
Piwkowski Joachim (A00312)  1746 
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo
Zberowska Maryana (A00313)

Józefów
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż

Justynówka
Pasierb Halina (A01042)  13.07.1944  Justynówka

Kaarst
Pohl Johan, Joseph (A01538)  25.09.1926  Düsseldorf

Kalinowska
Piwkowski Kazimierz (A01338)  1938  Kalinowska

Karlsruhe
Sattler Sibylle (A01221)  06.07.1959  Karlsruhe

Katowice
Domagalska Izabela (A01638)  1943  Katowice
Krause Teresa (A00115)  01.02.1931  Katowice
Kucharska Henryka, Mirosława (A00749)  28.09.1949  Będzin
Piwkowski Jakub (A00180)  08.01.1979  Katowice
Raczyński Sebastian, Andrzej (A00890)  29.11.1978  Katowice
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl

Katyń
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów

Kaufbeuren
Blank Helene (A01218)  02.01.1956  Kaufbeuren
Piwkowski Ralf (A01181)  01.11.1966  Kaufbeuren
Piwkowski Donia (A01182)  21.01.1969  Kaufbeuren

Kazań
Piwkowski Lucjan (A00050)  1912  Kazań

Kętrzyn
Bogusz Jadwiga (A00055)  1947  Węgoj
Kopiec Agnieszka (A01448)
Piwkowska Katarzyna (A00060)  02.10.1972  Kętrzyn
Piwkowski Ewald (A00056)  19.04.1949  Kętrzyn
Piwkowski Tomasz (A00058)  05.07.1971  Kętrzyn
Piwkowski Rafał (A00059)  1975  Kętrzyn
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna

Kirchheim
Sattler Sibylle (A01221)  06.07.1959  Karlsruhe

Klafeld
Blazejewski Emilie (A01196)  29.10.1886  Klafeld
Klein Gisela (A01206)  04.01.1932  Klafeld

Klanowek
Korcz Elżbieta, Zofia (A00100)  05.04.1951  Klanowek

Klein-Lesse
Jukerska Elisabeth (A01073)  1820  Klein-Lesse

Klesztów
Jeżewska Rozalia (A00567)

Klewar
Browarska Danuta (A00256)  15.06.1927  Klewar

Kol. Orzechów
Jarzyński Henryk (A01043)  24.06.1945  Kol. Orzechów

Kolonia Policzko
Korpas Bernardyna (A00679)  15.03.1958  Kolonia Policzko

Komarów
Karwat Piotr (A00897)  1865 (około)  Komarów

Konin
Filas Antoni, Jerzy (A00681)  09.08.1954  Konin
Piwkowska Maria (A00015)  1872  Mircze

Koniuchy
Duczmal Augustyn (A00529)  10.01.1940  Koniuchy
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy

Koniuchy /W
Piwkowska Janina (A00225)  19.09.1942  Koniuchy /W
Piwkowski Julian (A00019)  1875 
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Władysław (A00222)  02.04.1914  Koniuchy /W
Piwkowski Julian (A00250)  13.04.1930  Koniuchy /W

Kopaczowka
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka

Kopyczyńce
Jaworczykowska Julia (A00543)  05.10.1848  Kopyczyńce

Koraczewko
Malek Franciszek (A00423)  05.10.1916  Koraczewko

Kosmów
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów

Kostrzyn
Glinka Anna (A00907)  07.08.1977  Kostrzyn
Piwkowska Anna (A00275)  10.03.1977  Kostrzyn
Piwkowski Andrzej (A00276)  08.04.1984  Kostrzyn

Koszalin
Piwkowski Piotr Tomasz (A00101)  26.12.1975  Koszalin

Kowel
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Graduszyński Andrzej (A00535)  11.05.1939  Kowel
Graduszyński Marian (A00536)    Kowel
Piwkowska Ewa (A00261)  13.10.1939  Kowel
Piwkowska Janina (A00263)  17.09.1941  Kowel
Piwkowski Stanisław (A00052)  27.08.1941  Kowel
Piwkowski Piotr (A00254)  15.10.1943  Kowel
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna

Kozienice
Zasada Hanna (A01665)  23.08.1955  Kozienice

Kożuchów
Giza Iwona (A01032)  30.12.1972  Kożuchów

Krahnsfelde
Schröder Rudolf (A01380)  08.11.1878  Krahnsfelde
Schröder Karl Friedrich (A01379)  10.05.1876  Krahnsfelde
Schröder Meta (A01381)  10.09.1881  Krahnsfelde

Kraków
Brzozowska Genowefa (A00187)  18.03.1934  Kraków
Loedl Stanisław (A00554)
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry
Majcherek Celina (A00119)  20.07.1951  Kraków
Piwkowska Krystyna (A00069)  1926 
Piwkowska Małgorzata (A00124)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Joanna (A00125)  09.08.1975  Kraków
Piwkowski Artur (A00126)  26.05.1986  Kraków
Piwkowski Łukasz (A00127)  14.03.1990  Kraków
Raba Hanna (A00123)  01.06.1963  Grudziądz
Roehlich Henryk (A01147)  07.01.1917  Lwów
Słomska Oliwia, Jolanta (A00921)  15.03.1998  Kraków

Kranz
Piwkowska Gertrude (A00410)  1845  Kranz

Krasnystaw
Piwkowski Rafał (A00159)  14.01.1979  Krasnystaw

Kromołow
Kabalska Rozalia (A00617)  1878 (około) 

Kryłów
Cieślak Marianna (A01659)  1875 (około)  Hołubie
Martyniuk Marcela (A01450)  1900  Kryłów
Piwkowska Maria (A00108)  05.12.1907 
Piwkowska Teresa (A01452)  1923  Kryłów
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice
Piwkowski Feliks (A00107)  1904 
Piwkowski Zygmunt Kryspin (A01286)  1929  Kryłów
Piwkowski Stefan (A01449)  16.12.1889  Gołąb
Piwkowski Bolesław (A01453)  17.07.1926  Kryłów
Piwkowski Józef (A01619)  1867  Kryłów

Krzemieniec Podolski
Piwkowska Łucja (A00207)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Konstancja (A00209)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski

Kurzelów
Rink Arnold (A01673)  08.12.1964 

Kuz. Świdnickie
Michałek Eugeniusz (A01437)  01.09.1957  Kuz. Świdnickie

Lacco Ameno
Taglialatela Giuseppe (A01588)  29.10.1996  Lacco Ameno

Langenfeld
Pohl Johann, Joseph (A01536)  22.03.1905  Düsseldorf

Laskowice k/Jelcza
Strzelec Wincenty (A00655)

Leżajsk
Piwkowski Wincenty (A01618)  1832  Leżajsk

Lniska
Mynia Julyane (A01080)  1859  Lniska

Lübeck
Piwkowska Wele (A00439)  25.09.1995  Lübeck
Piwkowski Philip (A00438)  07.01.1991  Lübeck

Lublin
 Władysława (A01322)    Lublin
Bandzerewicz Bogdan, Antoni (A00902)
Bandzerewicz Paulina (A00903)  04.07.1994  Lublin
Błońska Anna (A01367)  15.12.1972  Lublin
Błoński Marcin (A01368)  29.10.1977  Lublin
Celinska Maria Janina (A00194)  01.01.1957  Lublin
Dziaduszek Magdalena (A01057)  15.01.1998  Lublin
Dzirba Artur (A01361)  11.12.1969  Lublin
Dzirba Donata (A01362)  20.12.1974  Lublin
Jurkiewicz Joanna, Stanisława (A00901)  24.09.1968  Lublin
Maliszewski Adam (A01280)  23.11.1992  Lublin
Pawłowska Julia, Teresa (A01610)  23.03.2001  Lublin
Piwkowska Anna Maria (A00198)  15.10.1989  Lublin
Piwkowska Ewa (A01277)  03.12.1958  Lublin
Piwkowska Joanna (A01278)  07.05.1964  Lublin
Piwkowska Joanna (A01303)  18.03.1989  Lublin
Piwkowska Agata (A01304)  07.03.1995  Lublin
Piwkowski Marek (A00252)  25.07.1963  Lublin
Smyk Maciej (A01612)  17.12.2003  Lublin
Sokołowska Bożena (A01095)  23.03.1949  Lublin
Sokołowska Grażyna (A01096)  27.03.1951  Lublin
Sokołowska Ewa (A01097)  21.05.1955  Lublin
Sokołowski Ignacy (A01094)  09.11.1947  Lublin

Luck
Piwkowski Marian (A00242)  21.06.1926  Luck

Ludzinie
Piwkowski Wacław (A01273)  02.07.1922  Ludzinie

Lwów
Jeżewska Franciszka (A00566)  15.06.1871  Poznań
Jędrzejewska Zofia (A00104)  20.03.1897  Lwów
Jędrzejewski Dionizy (A00542)  02.01.1840  Podhajce /W
Jędrzejewski Włodzimierz (A00545)  20.07.1870 
Krause Henryk (A01146)  10.06.1889  Lwów
Krause Janusz (A01149)  15.04.1923  Lwów
Krause Witold (A01153)  1927  Lwów
Loedl Marian Roman (A00556)  13.07.1898  Lwów
Roehlich Henryk (A01144)  1897  Lwów
Roehlich Emilia (A01145)  05.02.1898  Lwów
Roehlich Henryk (A01147)  07.01.1917  Lwów
Röhlich Stefania, Anna (A01140)  24.12.1862  Żydaczów

Lyon
Piwkowska Cecylia (A00433)  14.03.1985  Lyon
Piwkowska Ariane (A00434)  17.10.1989  Lyon
Piwkowska Mathilde (A00435)  11.06.1994  Lyon
Piwkowski Michael (A00432)  15.03.1983  Lyon

Łachowice
Piwkowska Tekla (A01658)  30.12.1884  Stara Wieś

Łany Wielkie
Barwińska Aniela (A00658)  04.09.1912 
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie
Komorek Franciszek, Władysław (A00626)  1878 (około)  Puławy
Kornobis Jan (A00633)  1907 (około)  Jeziorowice
Koźlicki Jan (A00662)  1909 (około) 
Nowak Helena (A00631)  18.01.1920  Małoszyce
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka
Piwkowska Czesława, Halina (A00674)  19.08.1937  Łany Wielkie
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Stanisław, Franciszek (A00687)  29.01.1937  Łany Wielkie
Piwkowski Marian, Wojciech (A00689)  25.03.1939  Łany Wielkie
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola

Łaszczów
Bień Piotr (A00946)  11.07.1973  Łaszczów
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów
Jurkiewicz Adolf, Julian (A00899)  15.02.1932  Czerkasy
Karwat Teodozja (A00140)  23.04.1903  Domaniż
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Łagowska Danuta (A00178)  15.04.1960  Steniatyn
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś
Pasierb Justyna (A01048)  02.06.1974  Łaszczów
Pasierb Ewa (A01055)  21.12.1979  Łaszczów
Piwko Franciszek (A00001)  1804 (ca.)  Łaszczów
Piwkowska Bogumiła (A00173)  15.11.1951  Łaszczów
Piwkowska Tekla (A01430)  1835 (lub 1837) 
Piwkowski Edward (A00139)  04.10.1894  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Piwkowski Zbigniew (A00169)  21.04.1925  Dutrów
Piwkowski Zbigniew (A00174)  07.09.1953  Łaszczów
Piwkowski Waldemar (A00176)  26.02.1956  Łaszczów
Piwkowski Marek Wojciech (A00177)  02.07.1960  Łaszczów
Piwkowski Wojciech Tomasz (A00191)  20.12.1960  Łaszczów
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe
Smyk Dariusz (A01611)  20.01.1977  Łaszczów
Sokołowski Bolesław (A01093)  26.12.1908  Małoniż
Świdka Alicja Maria (A00175)  01.11.1953  Łaszczów
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów
Zwolińska Marianna (A00170)  20.01.1928  Łaszczów

Łowicz
Piwkowski Piotr (A00912)  19.05.1898  Mozołów

Łódź
Banasiak Bogumił (A00939)  10.02.1943  Rogóźno
Duczmal Piotr (A00525)  17.11.1901  Janków Wielkopolski
Kardas Mariusz (A00941)  25.11.1965  Gdynia
Kardas Julia, Agata (A00942)  08.10.1993  Łódź
Kardas Maria, Bożena (A00943)  29.06.1999  Łódź
Nowak Katarzyna (A00937)  01.03.1967  Łódź
Pawlak Jacek (A00935)  10.05.1942  Łódź
Pawlak Piotr (A00936)  04.10.1965  Łódź
Pawlak Patryk (A00938)  08.01.1993  Łódź
Piwkowska Ignaca (A00215)  31.01.1905  Teptiuków
Piwkowska Aleksandra, Maria (A00240)  18.07.1976  Łódź
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Antoni Janusz (A00227)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Stanisław Jerzy (A00228)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Marcin (A00239)  07.12.1972  Łódź
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec

Łykoszyn
Piwkowski Hipolit (A00304)  13.08.1896  Łykoszyn

Magdeburg
Piwkowski Piotr (A00774)  1907 (lub 1908)  Częstochowa

Malbork
Kuchta Grażyna, Genowefa (A00722)  14.04.1955  Malbork

Malkowo
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo

Małodiatycze
Piwkowski Aleksander (A00005)  1834  Tuczępy

Małoniż
Sokołowski Bolesław (A01093)  26.12.1908  Małoniż

Małoszyce
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Bryła Balbina (A00611)  1867 (około) 
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce
Hajdas Stanisława (A00628)  16.11.1902  Małoszyce
Jędrychowski Józef (A00635)  1918 (około)  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00615)  13.10.1862  Małoszyce
Kabza Ludwik (A00829)  15.09.1894  Małoszyce
Kabza Józef (A00830)  18.03.1897  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00831)  30.09.1899  Małoszyce
Kabza Jan (A00832)  22.03.1902  Małoszyce
Kornobis Justyna (A00576)  1794 (lub 1802) 
Kozera Marcin (A00600)  1818 (około)  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00812)  04.04.1844  Małoszyce
Kozera Jan (A00813)  16.11.1846  Małoszyce
Kozera Bartłomiey (A00814)  09.06.1849  Małoszyce
Kozera Piotr, Paweł (A00815)  16.06.1850  Małoszyce
Kozera Maryanna (A00816)  09.08.1851  Małoszyce
Kozera Anna (A00817)  24.06.1853  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00818)  02.04.1856  Małoszyce
Kozera Filip (A00819)  25.05.1858  Małoszyce
Kozera Katarzyna (A00820)  1863 (około)  Małoszyce
Kozera Ewa (A00821)  15.05.1866  Małoszyce
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce
Lepiarz Stanisław (A00583)  1784 (około) 
Łazarz Łukasz (A00609)  1842 (około)  Małoszyce
Łazarz Wiktorya (A00803)  17.12.1884  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00804)  23.04.1886  Małoszyce
Łazarz Józef (A00805)  06.01.1888  Małoszyce
Łazarz Franciszek (A00806)  02.01.1892  Małoszyce
Łazarz Ignacy (A00807)  30.01.1893  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00808)  30.01.1893  Małoszyce
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica
Mazur Marcin (A00809)  10.11.1835  Małoszyce
Mazur Karol (A00810)  31.10.1841  Małoszyce
Mazur Marianna (A00811)  1854 (?) 
Nowak Katarzyna (A00606)  18.11.1825  Małoszyce
Nowak Helena (A00631)  18.01.1920  Małoszyce
Pasek Maryanna (A00575)  1775 (około) 
Piecykura Jan, Józef (A00675)  22.06.1934  Małoszyce
Piwko Szymon (A00572)
Piwko Jan (A00574)  15.02.1782 (?)  Małoszyce
Piwko Zofia (A00577)  14.05.1784 (?)  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00578)  22.04.1787 (?)  Małoszyce
Piwko Bartłomiey (A00579)  18.08.1789 (?)  Małoszyce
Piwko Franciszka (A00582)  06.05.1792 (?)  Małoszyce
Piwko Agnieszka (A00586)  20.01.1814  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00588)  25.10.1818  Małoszyce
Piwko Barbara (A00589)  20.11.1821  Małoszyce
Piwko Adam (A00590)  24.12.1823  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00591)  06.08.1825  Małoszyce
Piwko Szymon (A00592)  01.11.1827  Małoszyce
Piwko Wiktorya (A00593)  20.09.1829  Małoszyce
Piwko Zofia (A00595)  01.05.1845  Małoszyce
Piwko Paweł (A00596)  07.01.1819  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00597)  31.12.1819  Małoszyce
Piwko Helena (A00598)  02.03.1821  Małoszyce
Piwko Barbara (A00599)  01.12.1823  Małoszyce
Piwko Juliana (A00601)  10.03.1827  Małoszyce
Piwko Stefan (A00602)  29.08.1829  Małoszyce
Piwko Jędrzey (A00603)  13.11.1831  Małoszyce
Piwko Anna (A00604)  1833 (około) 
Piwko Józef (A00605)  02.07.1837  Małoszyce
Piwkowska Katarzyna (A00594)  23.11.1814  Małoszyce
Piwkowska Tekla (A00608)  09.09.1860  Małoszyce
Piwkowska Apolonia (A00614)  29.01.1871  Małoszyce
Piwkowska Wiktoria (A00625)  14.12.1887  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00632)  19.08.1905  Małoszyce
Piwkowska Irena (A00634)  01.04.1922  Małoszyce
Piwkowska Marianna, Wanda (A00637)  02.01.1927  Małoszyce
Piwkowska Władysława, Anna (A00639)  27.06.1931  Małoszyce
Piwkowska Maria (A00641)  26.08.1946  Małoszyce
Piwkowska Krystyna, Helena (A00643)  14.04.1949  Małoszyce
Piwkowska Ludwika (A00650)  25.08.1896  Małoszyce
Piwkowska Stanisława (A00654)  24.04.1900  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00656)  26.03.1902  Małoszyce
Piwkowska Helena (A00661)  09.04.1910  Małoszyce
Piwkowska Kazimiera (A00665)  07.07.1916  Małoszyce
Piwkowska Janina (A00667)  28.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00707)  02.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Emila (A00708)  04.09.1921  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00710)  27.10.1923  Małoszyce
Piwkowska Jadwiga, Maria (A00740)  28.01.1946  Małoszyce
Piwkowska Genowefa (A00776)  24.08.1914  Małoszyce
Piwkowski Wojciech (A00610)  25.03.1867  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00612)  12.06.1869  Małoszyce
Piwkowski Bartłomiej (A00616)  14.08.1875  Małoszyce
Piwkowski Franciszek (A00618)  10.08.1878  Małoszyce
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00622)  16.02.1883  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00627)  16.06.1895  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00629)  15.09.1898  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00630)  20.03.1901  Małoszyce
Piwkowski Longin, Ignacy (A00636)  01.07.1924  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00640)  20.04.1933  Małoszyce
Piwkowski Adam, Józef (A00642)  02.01.1948  Małoszyce
Piwkowski Edward, Jan (A00645)  20.02.1951  Małoszyce
Piwkowski Zygmunt (A00647)  17.06.1954  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00652)  03.08.1898  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00657)  26.12.1903  Małoszyce
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Piwkowski Jerzy, Józef (A00676)  16.03.1939  Małoszyce
Piwkowski Stanisław, Józef (A00697)  12.07.1942  Małoszyce
Piwkowski Feliks (A00698)  03.11.1905  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00701)  30.08.1907  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00703)  25.01.1910  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00704)  03.02.1912  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00706)  11.02.1917  Małoszyce
Piwkowski Julian, Błażej (A00712)  03.02.1926  Małoszyce
Skowera Wacław (A00584)  1774 (około) 
Skowera Salomea (A00798)  08.11.1819  Małoszyce
Skowera Katarzyna (A00799)  16.04.1821  Małoszyce
Skowera Jadwiga (A00800)  03.11.1822  Małoszyce
Skowera Elżbieta (A00801)  18.11.1824  Małoszyce
Skowera Wincenty (A00802)  08.10.1828  Małoszyce
Sygat Agnieszka (A00573)
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce

Marcinkowice
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze

Marynka-Golska
Rzeszotko Eugene (A01363)  15.01.1923  Marynka-Golska

Masłomęcz
Piwkowski Stanisław (A00042)  1886 

Mayen
Klaus Katharina (A01537)  23.04.1905  Mayen

Mehrau
Piwkowska Helena (A00291)  1809 

Michorzewo
Piwkowska Józefa (A00417)  16.03.1902  Michorzewo
Piwkowska Helena (A00419)  24.04.1904  Michorzewo
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo
Piwkowski Felica (A00421)  30.05.1906  Michorzewo

Miechów
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów

Miętkie
Piwkowska Rozalia (A01657)  30.12.1884  Stara Wieś

Mikołów
Piwkowski Marcin (A00179)  01.03.1977  Mikołów

Mircze
Piwkowska Maria (A00015)  1872  Mircze
Piwkowski Bronisław (A00017)  13.08.1877  Mircze
Piwkowski Romuald (A00158)  07.07.1954  Mircze
Wójtowicz Anna (A00157)  18.02.1956  Dubienka

Mischau
Okroj Jacob (A01105)  1815  Mischau

Mława
Laber Bogusław (A00757)  08.06.1939  Mława

Modryniec Lubelski
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski

Mogilno
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno

Mołozów
Koszałko Maria, Karolina (A00034)
Piwkowski Antoni (A00910)  1895  Mołozów
Piwkowski Stanisław (A00911)  1896  Mołozów

Moniatycze
Bąkowska Rozalia (A01429)  1818  Moniatycze
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze

Montreal
Loedl Tadeusz (A00555)

Morąg
Zasada Piotr (A01666)  17.01.1957  Morąg

Mozołów
Piwkowski Piotr (A00912)  19.05.1898  Mozołów

München
Karl Christian (A01569)  06.12.1966  München

Myszewo
 Marianne (A01102)  1772 
Okroj Michael (A01100)  1777  Myszewo
Okroj Albrecht (A01101)  1778 
Okroj Johann (A01103)  1785 

Nabróż
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Rogowska Maria (A00030)  1876 

Nadolce
Piwkowski Wiesław (A00201)  02.01.1957  Nadolce

Nakło nad Notecią
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola

Nattern
Piwkowski Joseph (A00408)  1844  Nattern
Piwkowski Joseph (A00412)  06.09.1869  Nattern

Nieledew
Piwkowska Jadwiga (A00046)  01.1895  Nieledew
Piwkowski Feliks (A00044)  13.03.1888  Nieledew
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew

Nieporęt
Wróbel Andrzej (A00441)  26.07.1947  Nieporęt

Nortwich
Krause Janusz (A01149)  15.04.1923  Lwów

Nowa Sól
Piwkowska Joanna (A01033)  04.04.1990  Nowa Sól
Piwkowska Izabela (A01034)  05.09.1991  Nowa Sól
Piwkowska Sylwia (A01035)  02.11.1993  Nowa Sól

Nowa Wieś
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś

Nowa Wilejka
Marcinkiewicz Danuta, Maria (A00917)  04.05.1932  Nowa Wilejka

Nowe Świeciany
Piwkowski Wiktor (A00916)  11.12.1939  Nowe Świeciany
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki

Nowe Warpno
Piwkowski Feliks (A00044)  13.03.1888  Nieledew

Nowoczerkask
Chomik Janina (A00219)  21.02.1918  Nowoczerkask

Nowy Sącz
Czajkowski Wiesław (A01175)  28.02.1931 
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz
Piwkowska Teresa (A01173)  17.01.1932  Nowy Sącz

Nowy Targ
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

Obiechów
Strzelec Aniela (A00705)  20.07.1918  Jasieniec
Szwej Marianna (A00702)  14.12.1909  Jasieniec

Odensee
Kőlby Peter (A01493)

około
Baranowska Maria (A00029)  1872  około
Matycz Anastazja (A01644)  1817  około
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około

Oldenburg
Wróblewski Damian, Patrick (A01613)  20.02.2003  Oldenburg

Olkusz
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce
Piwkowska Stanisława (A00654)  24.04.1900  Małoszyce
Piwkowski Bartłomiej (A00616)  14.08.1875  Małoszyce

Olsztyn
Blazejewski Emilie (A01196)  29.10.1886  Klafeld
Piefkowski Heinrich (A01203)  11.06.1925  Olsztyn
Piefkowski Georg (A01204)  02.04.1927  Olsztyn
Piefkowski Herbert (A01205)  24.12.1928  Olsztyn
Piwkowska Anna (A01460)  14.09.1971  Olsztyn
Piwkowski Rafał (A01461)  17.06.1975  Olsztyn
Scharmach Gertrud (A01210)  07.03.1927  Olsztyn
Wróblewski Kacper (A01466)  11.03.2001  Olsztyn

Opatów
Wasik Tadeusz (A01440)  12.02.1960  Opatów

Ornatowice
Piwkowska Elżbieta (A00284)  12.04.1946  Ornatowice
Piwkowski Aleksander (A00282)  17.07.1936  Ornatowice

Orneta
Dziemiańczuk Stanisława (A01459)  03.06.1948  Orneta

Osada-Klonowo
Ciwinska Krystyna (A00508)  15.09.1936  Osada-Klonowo

Osłonin
Grygier Cecylia (A00700)  11.11.1921  Osłonin

Ostrowiec Świętokrzyski
Chudzicka Magdalena (A01177)  01.11.1973  Ostrowiec Świętokrzyski

Oszczów
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów
Piwkowski Kazimierz (A00153)  11.08.1927  Oszczów

Otola
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Otręba Wanda, Elżbieta (A00751)  15.01.1945  Otola
Piwkowska Grażyna, Anna (A00691)  24.02.1940 (o północy na 25.02.1940)  Otola
Piwkowska Alina, Maria (A00693)  18.07.1943  Otola
Piwkowska Jadwiga, Władysława (A00695)  17.07.1945  Otola
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola
Wyrwał Zuzanna (A00839)  21.11.1925  Otola
Wyrwał Józefa (A00840)  05.10.1927  Otola
Wyrwał Hieronim (A00841)  27.09.1929  Otola

Otwock
Piwkowska Joanna (A00918)  07.02.1958  Otwock
Piwkowski Bogdan, Mirosław (A00742)  24.06.1957  Otwock

Panigrudz
Neumann Piotr, Paweł (A00258)  15.04.1935  Panigrudz

Pantiac
Rzeszotko Eugene (A01363)  15.01.1923  Marynka-Golska
Rzeszotko Dorota (A01364)  20.11.1960  Pantiac
Rzeszotko Susan (A01365)  23.06.1968  Pantiac

Paryż
Bieske Ewa (A00431)  06.06.1957  Warszawa

Paterek
Wyrwał Kazimierz (A00842)  09.02.1933  Paterek

Pechbude
 Catharina (A01121)  1842  Pechbude
Kryszewska Ewa (A01110)  1820 
Okroj Michael (A01100)  1777  Myszewo
Okroj Paul (A01108)  1818  Pechbude
Okroj Marianne (A01118)  02.1885  Pechbude
Okroj Franz (A01119)  10.1864  Pechbude
Okroj August (A01120)  01.1873  Pechbude
Weber Marianne (A01107)  1824  Pechbude

Pempau
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo
Piwkowski Anton (A00531)  1820  Pempau
Piwkowski Anna (A01002)  16.07.1862  Pempau
Piwkowski Michael (A01003)  24.08.1864  Pempau
Piwkowski Josef (A01004)  02.03.1867  Pempau

Pempowo
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Elisabeth (A01007)  09.12.1839  Pempowo
Piwkowski Catharina (A01008)  28.04.1841  Pempowo
Piwkowski Albrecht (A01009)  19.01.1847  Pempowo

Perespa
Piwkowski Jan (A00389)  27.01.1880  Perespa
Sawicka Antonina (A00023)  1842 (około)  Rybnica

Piaseczno
Krzykowska Joanna (A00165)  24.12.1966  Piaseczno
Serafińczuk Tadeusz (A00945)  28.11.1939  Piaseczno

Piaski
Kotlińska Alina (A01276)  26.05.1931  Piaski

Piaski Szlacheckie
Piwkowski Stanisław (A00103)  07.05.1897  Piaski Szlacheckie
Rogowska Maria (A00030)  1876 

Pikarnia
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia

Pilica
Piwkowska Jolanta, Krystyna (A00684)  23.03.1984  Pilica
Piwkowski Andrzej, Krzysztof (A00682)  18.07.1975  Pilica

Piła
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów

Pisz
Zawacka Ewa (A01605)  25.12.1968  Pisz

Pobiedna
Kubiak Krystyna (A00233)  22.02.1961  Pobiedna

Podhajce /W
Jędrzejewski Dionizy (A00542)  02.01.1840  Podhajce /W

Podhorce
Krystek Jan (A01227)  1910  Podhorce
Ożarowska Eugenia (A01224)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowska Barbara (A01258)  1943  Podhorce
Ożarowska Małgorzata (A01259)  1946  Podhorce
Ożarowski Tomasz (A00136)
Ożarowski Tomasz (A01225)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowski Wacław (A01226)  01.05.1921  Podhorce
Piwkowska Julia (A00135)  1887  Posadów

Pomorowic
Jaczuk Janina (A00396)  1923  Pomorowic
Jaczuk Tadeusz (A00399)  1927  Pomorowic
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Piwkowski Stanisław (A00397)  15.04.1925  Pomorowic

Pomorów
Piwkowski Mieczysław (A01275)  27.05.1929  Pomorów

Poniczów
Jaczuk Zofia (A01321)
Piwkowska Irena (A01337)  1933  Poniczów
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około
Piwkowski Władysław (A01324)  1924 

Poryck
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck

Porycko
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko

Posadów
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów
Piwkowska Julia (A00135)  1887  Posadów

Poznań
Banach Józef (A00530)  16.03.1926  Rawicz
Duczmal Longina, Eugenia (A00526)  30.12.1928  Świniuchy
Jeżewska Franciszka (A00566)  15.06.1871  Poznań
Jędrzejewska Janina (A00570)  22.02.1900 
Waligórska Zuzanna (A01256)  26.07.1982  Poznań
Waligórski Krzysztof (A01255)  26.04.1957  Poznań
Waligórski Mikołaj (A01257)  23.11.1985  Poznań

Prehoryłe
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe

Pruszków
Piwkowska Anna (A00919)  12.02.1963  Pruszków
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki

Przedbórz
Korpas Bernardyna (A00679)  15.03.1958  Kolonia Policzko

Przełaj
Kasperek Stanisław (A00585)  1802 (lub póżniej)  Przełaj

Przemyśl
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl
Röhlich Leontyna Amalia Ludwika (A01141)  20.05.1866  Przemyśl
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl

Przetycz
Stawlarska Helena Antonia (A00505)

Przyłęk Mały
Mirowska Maria (A00229)  05.09.1951  Przyłęk Mały

Psiarków
Palusiński Jan, Marian (A00715)  13.05.1927  Psiarków

Pszczyna
Bac Piotr, Mariusz (A00884)  15.05.1977  Pszczyna
Bac Paweł, Dariusz (A00885)  05.05.1986  Pszczyna

Pukarzewo
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo

Pukarzów
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów

Puławy
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów
Komorek Franciszek, Władysław (A00626)  1878 (około)  Puławy
Piwkowska Wiktoria (A00625)  14.12.1887  Małoszyce

Rachanie
Garbacz Anastazja (A01652)  1804 (około)  Rachanie
Matycz Anastazja (A01644)  1817  około
Piwko Franciszek (A01423)  1814  Rachanie
Piwko Antoni (A01648)  1810  Rachanie
Piwko Antoni (A01651)  1804 (około)  Rachanie
Piwkowski Ignacy (A01426)  1812  Rachanie
Piwkowski Franciszek (A01653)  1838  Rachanie
Rybaczyńska Józefa (A01649)  1818 (około)  Rachanie

Rachome
Dzirba Henryk (A01360)  04.08.1935  Rachome

Radecznica
Piwkowski Czesław (A00152)  28.04.1923  Hołubie

Radevormwald
Hanschmann Ruth (A01419)  11.12.1942  Radevormwald
Klinkusch Julia (A01420)  01.07.1978  Radevormwald
Pifkowski Erika (A00347)  22.05.1913  Gdańsk

Radomsko
Nowacka Aldona (A00163)  10.09.1935  Radomsko

Radzyń Podlaski
Piwkowski Patryk (A01463)  28.07.1999  Radzyń Podlaski
Sobieszek Renata, Agnieszka (A01462)  06.07.1976  Radzyń Podlaski
Wróblewski Waldemar (A01464)  29.05.1967  Dobre Miasto
Wróblewski Piotr (A01465)  10.09.1991  Radzyń Podlaski

Ramkau
Piwkowski Augustine (A01005)  09.03.1870  Ramkau

Raszków
Stańko Leokadia (A00713)  10.03.1930  Raszków

Rawicz
Banach Józef (A00530)  16.03.1926  Rawicz

Recklinghausen
Hagensieker Rolf, Heinz (A01500)  23.07.1937  Recklinghausen
Hagensieker Petra (A01501)  23.07.1959  Recklinghausen
Hagensieker Torben (A01502)  04.01.1965  Recklinghausen
Heike Paul, August (A01495)  14.09.1909  Danzig
Schilke Elisabeth (A01480)  1884  Danzig
Will Paula, Margarethe (A01490)  17.04.1910  Danzig

Rejowiec
Piwkowski Ireneusz (A00054)  28.06.1944  Rejowiec

Rogalewszczyzna
Jankowska Zuzanna (A01037)  10.08.1944  Rogalewszczyzna

Rogów
Mirowska Maria (A00229)  05.09.1951  Przyłęk Mały

Rogóźno
Banasiak Bogumił (A00939)  10.02.1943  Rogóźno
Piwkowska Krystyna (A00109)  1922  Rogóźno
Piwkowska Teresa (A00111)  1923  Rogóźno

Rokitno
Hałaj Czesława, Teresa (A00905)  03.09.1956  Rokitno
Seweryn Józefa (A00607)  1849 (około)  Jeziorowice
Seweryn Jadwiga (A00653)  23.09.1895 (lub 1897)  Rokitno

Rosenau
Piefkowski Josef (A01195)  12.05.1886  Rosenau

Rosja
Klinkusch Otto (A00348)  20.12.1909  Gdańsk

Rozkopaczew
Piwkowski Jerzy (A00114)  02.12.1924  Rozkopaczew

Rozyszcze
Piwkowska Irena (A00257)  11.06.1932  Rozyszcze
Piwkowski Tadeusz (A00255)  23.06.1930  Rozyszcze
Piwkowski Antoni (A00259)  01.05.1933  Rozyszcze

Ruthen
Piwkowski Anna (A01074)  10.10.1846  Ruthen

Rutkowice
Wiśniewska Danuta (A00260)  25.11.1936  Rutkowice

Rybnica
Sawicka Antonina (A00023)  1842 (około)  Rybnica

Rybnik
Roehlich Emilia (A01145)  05.02.1898  Lwów

Rzepin
Wojciul Sławek (A01608)  27.12.1976  Rzepin
Wojciul Marek (A01609)  23.09.1980  Rzepin

Rzeplin
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów

Rzeszów
Piwkowski Paweł, Krzysztof (A00102)  18.11.1977  Rzeszów

Sandomierz
Kolasa Danuta (A01624)  02.05.1941  Sandomierz
Piwkowska Dorota (A01625)  23.09.1968  Sandomierz

Sarnaki
Raczyńska Irena (A00223)  02.08.1921  Sarnaki

Saulin
Schröder Georg (A01375)  1852  Saulin

Schilla
Biernath Catharina (A00409)  1844  Schilla

Schönbruck
Biernath Catharina (A00409)  1844  Schilla

Seeresen
Serkowska Marianne (A01117)  1820  Seeresen

Seychellen
Karl Christian (A01569)  06.12.1966  München

Siegen
Klein Gisela (A01206)  04.01.1932  Klafeld

Sielec
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec

Siemianowice Śl.
Sauer Barbara, Krystyna (A00192)  04.12.1959  Siemianowice Śl.

Siemiatycze
Piwkowska Alicja (A00372)  21.08.1951  Siemiatycze

Skarżysko Kamienna
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna

Skierbieszów
Piwkowski Antoni Zbigniew (A01287)  31.10.1931  Skierbieszów

Skierniewice
Piwkowska Anna (A00241)  17.03.1979  Skierniewice

Skowronno Górne
Kucybała Stanisław (A00709)  15.10.1927  Skowronno Górne

Skrzatusz
Piwkowski Marek Piotr (A00099)  22.01.1949  Skrzatusz

Skwierzyna
Browarska Danuta (A00256)  15.06.1927  Klewar
Korda Alina (A01632)  20.01.1969  Skwierzyna
Korda Agnieszka (A01633)  28.10.1973  Skwierzyna
Piwkowska Dorota, Teresa (A00268)  02.10.1962  Skwierzyna
Piwkowski Piotr (A00267)  19.05.1958  Skwierzyna

Słupia
Stańko Leokadia (A00713)  10.03.1930  Raszków

Słupsk
Łoński Wojciech (A00047)  1889 
Piwkowska Jadwiga (A00046)  01.1895  Nieledew
Piwkowska Dominika (A00097)  27.09.1983  Słupsk
Piwkowski Jerzy (A00090)  21.02.1948  Inowrocław
Piwkowski Piotr (A00096)  09.12.1979  Słupsk
Szymanik Andrzej (A01092)  29.08.1953  Słupsk
Wróblewska Karolina (A00484)  16.12.1979  Słupsk
Wróblewski Janusz (A00094)  22.08.1956  Słupsk
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław

Sofia
Duczmal Albina, Barbara (A00528)  28.02.1936  Błudów
Komitoff Ivan (A00532)  29.08.1930  Sofia
Komitoff Maria (A00533)  05.04.1978  Sofia

Sokołowo
Fiedura Irena Janina (A00363)  08.11.1926  Sokołowo

Sopot
Kroczka Dorota (A01061)  1955  Sopot
Lipińska Jadwiga (A01060)  1952  Sopot

Sosnowiec
Barwińska Aniela (A00658)  04.09.1912 
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie
Filas Antoni, Jerzy (A00681)  09.08.1954  Konin
Otręba Wanda, Elżbieta (A00751)  15.01.1945  Otola
Pawęzowski Robert, Adam (A00791)  01.05.1969  Sosnowiec
Piątek Jadwiga, Wanda (A00747)  08.11.1954  Sosnowiec
Piwkowska Iwona, Ewa (A00685)  11.02.1982  Sosnowiec
Piwkowska Małgorzata, Agata (A00768)  20.09.1974  Sosnowiec
Piwkowska Marta, Agata (A00790)  30.01.1970  Sosnowiec
Piwkowski Feliks (A00698)  03.11.1905  Małoszyce
Piwkowski Robert, Dariusz (A00764)  26.11.1966  Sosnowiec
Piwkowski Artur, Stanisław (A00767)  06.09.1970  Sosnowiec
Piwkowski Lucjan (A00778)  12.09.1912  Będzin
Piwkowski Zbigniew, Marian (A00785)  08.09.1941  Będzin
Piwkowski Paweł, Marek (A00789)  09.01.1969  Sosnowiec
Podgórski Kazimierz (A00694)  20.07.1945  Sosnowiec
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec
Stypa Witold, Tadeusz (A00753)  06.11.1943  Sosnowiec
Stypa Tomasz, Paweł (A00886)  08.03.1970  Sosnowiec
Szastak Olga, Apolonia (A00699)  14.05.1908  Sosnowiec
Tuzek Czesława, Anna (A00688)  20.07.1938  Sosnowiec
Twardowska Ilona, Barbara (A00765)  29.11.1968  Sosnowiec

Sól
Szymanik Aleksander (A01089)  13.12.1913  Tarnogród

Stalingard
Piefkowski Franz (A01197)  1910 

Stanisławów
Jabczyńska Jadwiga (A00117)  1936  Stanisławów

Stara Wieś
Piwkowska Rozalia (A01657)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowska Tekla (A01658)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowski Jan (A01656)  25.12.1879  Stara Wieś

Stargard
Schröder Heinrich (A01374)    Stargard

Steniatyn
Łagowska Danuta (A00178)  15.04.1960  Steniatyn

Stronie
Monsiol Maria (A00025)  1861 (około)  Stronie

Stupy
Piwkowska Kazimiera (A00422)  30.01.1909  Stupy

Sulęcin
Piwkowska Halina (A00246)  27.11.1952  Sulęcin

Sułkowice
Kurbiel Franciszek (A00670)  04.10.1929  Sułkowice

Szczecin
Piwkowski  (A00501)  06.01.1968  Choszczno

Szczekociny
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00615)  13.10.1862  Małoszyce
Kasperek Stanisław (A00585)  1802 (lub póżniej)  Przełaj
Kozera Marcin (A00600)  1818 (około)  Małoszyce
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce
Łazarz Łukasz (A00609)  1842 (około)  Małoszyce
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica
Nowak Katarzyna (A00606)  18.11.1825  Małoszyce
Pasek Maryanna (A00575)  1775 (około) 
Skowera Wacław (A00584)  1774 (około) 
Szlęk Wiesław (A00644)

Szczytno
Grzyb Łucja (A00057)  07.03.1949  Szczytno

Szprotawa
Jędrzejewski Hilary (A00549)  13.05.1869  Iszczków

Szubin
Malek Franciszek (A00423)  05.10.1916  Koraczewko

Świątki
Piwkowski Kazimierz (A00279)  04.01.1934  Werbkowice

Świdnica
Statkiewicz Kalina (A00429)  01.11.1948  Świdnica

Świebodzin
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow

Świniuchy
Duczmal Longina, Eugenia (A00526)  30.12.1928  Świniuchy
Duczmal Teresa, Danuta (A00527)  24.01.1932  Świniuchy

Świnoujście
Hałaj Czesława, Teresa (A00905)  03.09.1956  Rokitno
Piwkowska Natalia (A00906)  18.10.1993  Świnoujście

Tarasówka
Gajdomin Irena (A00053)  03.01.1944  Tarasówka

Tarnogród
Szymanik Aleksander (A01089)  13.12.1913  Tarnogród

Tarnowskie Góry
Lux Heinrich Friedrich Carl (A01125)  25.07.1834  Ząbkowice Śląskie
Lux Josephine (A01132)  22.09.1864  Tarnowskie Góry
Lux Else (A01133)  03.07.1867  Tarnowskie Góry
Lux Clementine (A01134)  23.11.1865  Tarnowskie Góry
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry

Teptiuków
Piwkowska Ignaca (A00215)  31.01.1905  Teptiuków
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków

Tomaszów Lubelski
Bień Grzegorz (A01041)  22.02.1999  Tomaszów Lubelski
Bieske Michael, Włodzimierz, Kazimierz (A01590)    Tomaszów Lubelski
Dworniczuk Stanisława (A00200)  15.11.1951  Tomaszów Lubelski
Dziaduszek Mirosław (A01054)  10.09.1964  Tomaszów Lubelski
Dziaduszek Joanna, Katarzyna (A01056)  16.04.1995  Tomaszów Lubelski
Jurkiewicz Małgorzata, Elżbieta (A00900)  01.12.1963  Tomaszów Lubelski
Krystek Andrzej (A01228)  1947  Tomaszów Lubelski
Krystek Stanisław (A01229)  1948  Tomaszów Lubelski
Krystek Adam (A01230)  1949  Tomaszów Lubelski
Ożarowska Zuzanna (A01247)  25.11.1945  Tomaszów Lubelski
Ożarowska Jolanta (A01249)  12.06.1958  Tomaszów Lubelski
Pasierb Paweł (A01049)  18.05.1983  Tomaszów Lubelski
Pasierb Krystyna (A01050)  02.01.1948  Tomaszów Lubelski
Pasierb Katarzyna (A01053)  08.11.1972  Tomaszów Lubelski
Piwko Stanisław (A01424)  1776 (około)  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Ewa (A00181)  06.04.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna (A00182)  01.09.1993  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Magdalena (A00183)  14.12.1990  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Natalia (A00184)  25.12.1994  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna (A00203)  18.02.1975  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Joanna (A00205)  08.11.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Agnieszka (A01284)  06.01.1984  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jan (A00013)  1890 
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Feliks (A00148)  1923  Hołubie
Piwkowski Marek Tadeusz (A00193)  10.01.1961  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jacek Andrzej (A00195)  24.09.1965  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Adam, Piotr (A00199)  31.01.1950  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Paweł (A00204)  15.01.1983  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jan (A01427)  1818  Tomaszów Lubelski

Toruń
Brzozowski Brunon (A00068)  1914 
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno
Krystek Marcin (A01233)  1975  Toruń
Krystek Bartłomiej (A01234)  1978  Toruń
Krystek Maria Hanna (A01237)  1997  Toruń
Podgórska Hanna (A01231)  1954  Toruń
Romanowski Waldemar Henryk (A00371)  31.05.1943  Toruń
Soporowska Aleksandra (A01232)  1956  Toruń

Trawniki Lubelskie
Mroczkowska Teresa (A00251)  03.10.1930  Trawniki Lubelskie

Troisdorf
Piwkowski Charlotte, Martha (A00461)  01.02.1912  Gdańsk
Piwkowski Helga (A00463)  07.12.1928  Gdańsk
Piwkowski Paulina Maria (A00476)  07.11.1997  Troisdorf

Tuczapy
Paczos Bernarda, Bożena (A00202)  28.01.1959  Tuczapy
Piwkowski Józef (A01655)  1868 (ca.)  Tuczapy

Tuczępy
Dąbrowska Agnieszka (A01425)  1775 (ca.) 
Piwkowski Aleksander (A00005)  1834  Tuczępy
Piwkowski Julian (A00006)  07.01.1837  Tuczępy

Turkowice
Piwkowska Stanisława (A00016)  1867 (około)  Turkowice
Piwkowski Jan (A00014)  1860 (około)  Turkowice
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice

Tyszowce
Monsiol Maria (A00025)  1861 (około)  Stronie

Ustka
Piwkowska Feliksa (A00364)  15.04.1929  Ciechanowiec
Piwkowska Jadwiga Wiesława (A00506)  10.04.1967  Ustka
Piwkowska Anna (A00507)  17.07.1989  Ustka
Piwkowski Edward (A00359)  01.04.1899  Białystok

Uściług
Jaczuk Leokadia (A00394)  1919  Uściług
Jaczuk Helena (A00395)  1921  Uściług
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów

Wałbrzych
Głodzik Izabela (A00482)  05.10.1976  Wałbrzych
Głodzik Gabriela (A00483)  22.05.1979  Wałbrzych
Graduszyńska Seweryna (A00537)    Wałbrzych
Graduszyńska Hanna (A00538)    Wałbrzych
Knitter Romana (A01442)  16.12.1971  Wałbrzych
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo
Michałek Eugeniusz (A01437)  01.09.1957  Kuz. Świdnickie
Michałek Justyna (A01438)  18.04.1983  Wałbrzych
Michałek Marta (A01439)  11.04.1994  Wałbrzych
Piwkowska Mariola (A00269)  18.05.1960  Wałbrzych
Piwkowska Łucja (A00270)  22.09.1962  Wałbrzych
Piwkowski Andrzej (A00271)  28.09.1965  Wałbrzych
Piwkowski Mateusz (A01443)  05.03.1993  Wałbrzych
Wasik Tadeusz (A01440)  12.02.1960  Opatów
Wasik Andrzej (A01441)  30.11.1985  Wałbrzych
Wiśniewska Danuta (A00260)  25.11.1936  Rutkowice

Warszawa
Banasiak Katarzyna (A00940)  18.04.1966  Warszawa
Barthel de Weydenthal Alfred (A01600)  1800 (ca)  Warszawa
Barthel de Weydenthal Ludwig (A01602)  1800  Warszawa
Bieske Ewa (A00431)  06.06.1957  Warszawa
Bieske Maciej (A01592)  17.10.1925  Warszawa
Bieske Tomasz (A01594)  22.11.1955  Warszawa
Czajkowski Leszek (A01176)  18.01.1967  Warszawa
Drewnik Władysława, Ewa (A01467)  06.02.1955  Warszawa
Graduszyńska Aleksandra (A01637)  26.11.1996  Warszawa
Graduszyńska Adianna (A01639)  26.10.1975  Warszawa
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Graduszyński Andrzej (A00535)  11.05.1939  Kowel
Graduszyński Piotr (A01635)  28.04.1965  Warszawa
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany
Jarzyński Henryk (A01043)  24.06.1945  Kol. Orzechów
Jarzyński Tomasz (A01044)  21.12.1971  Warszawa
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno
Krause Henryk (A01146)  10.06.1889  Lwów
Mroczkowska Teresa (A00251)  03.10.1930  Trawniki Lubelskie
Nowacka Aldona (A00163)  10.09.1935  Radomsko
Nowakowska Joanna (A01641)  09.07.1987  Warszawa
Nowakowski Romuald (A01640)  20.12.1954  Zgorzelec
Piwkowska Katarzyna (A00151)  15.09.1973  Warszawa
Piwkowska Konstancja (A00209)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Maria (A00224)  06.12.1916  Borszcze
Piwkowska Dominika, Maria (A00445)  27.02.1985  Warszawa
Piwkowska Alicja (A00524)  27.10.1998  Warszawa
Piwkowska Agnieszka (A01458)  04.1959  Białą Podlaska
Piwkowska Magda, Monika (A01469)  09.07.1986  Warszawa
Piwkowski Tadeusz (A00164)  08.09.1962  Warszawa
Piwkowski Grzegorz (A00166)  04.09.1968  Warszawa
Piwkowski Marcin (A00167)  23.06.1994  Warszawa
Piwkowski Kazimierz (A00171)  1928 
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Tomasz (A00253)  10.09.1967  Warszawa
Piwkowski Jacek Paweł (A00430)  11.02.1957  Warszawa
Piwkowski Marcin Wojciech (A00436)  30.03.1960  Warszawa
Piwkowski Maciej Michał (A00442)  22.10.1956  Warszawa
Piwkowski Paweł Maciej (A00444)  06.08.1981  Warszawa
Piwkowski Piotr, Mariusz (A01468)  14.04.1979  Warszawa
Przezdziecka Barbara (A01634)
Radziszewska Ewa (A01636)  1966  Warszawa
Ryssel Maryanne (A01599)
Statkiewicz Kalina (A00429)  01.11.1948  Świdnica
Strzelecki Eugeniusz (A01174)  28.07.1926 
Wiśniewska Anna (A01593)  06.12.1951  Warszawa
Wypych Anna (A00172)  22.07.1934  Warszawa
Zacharski Dominik (A00478)  19.01.1977  Warszawa

Wągrowiec
Piwkowski Felica (A00421)  30.05.1906  Michorzewo

Weidenau
Grüttner Josephine (A01130)  20.03.1830  Weidenau

Werbkowice
Piwkowska Łucja (A00207)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Teresa (A00280)  02.04.1935  Werbkowice
Piwkowski Kazimierz (A00279)  04.01.1934  Werbkowice
Piwkowski Augustyn (A00294)  23.09.1942  Werbkowice
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy

Westerland
Piefkowski Andre (A01190)  07.05.1959  Westerland

Węgoj
Bogusz Jadwiga (A00055)  1947  Węgoj

Wickede
Bahr Auguste, Amalie (A01485)  29.04.1892  Danzig
Czerwonka Ingeborg (A01518)  13.10.1936  Dortmund
Kasten Christine (A01532)  02.12.1960 
Sattler Karin (A01526)  30.11.1954 
Schilke Eduard, Johannes (A01481)  14.04.1893  Danzig
Schilke Nadine (A01534)  10.06.1980  Wickede
Schilke Tobias (A01535)  19.04.1982  Wickede

Wieliczka
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl

Wielkie Łuki
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki

Wilno
Piwkowski Włodzimierz, Jerzy (A00915)  17.10.1932  Wilno

Wisła
Piwkowska Małgorzata (A00120)  09.08.1954  Wisła
Piwkowski Janusz (A00118)  02.05.1953  Wisła
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl

Witnica
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka
Glinka Anna (A00907)  07.08.1977  Kostrzyn
Krzykała Maria (A00266)  08.12.1948  Witnica
Neumann Piotr, Paweł (A00258)  15.04.1935  Panigrudz
Piwkowska Dominika (A01447)  18.02.2003  Witnica
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski
Piwkowski Kazimierz (A00265)  22.01.1946  Witnica
Piwkowski Jacek (A00273)  15.03.1970  Witnica
Wiecławska Agata (A01604)  30.10.2003  Witnica
Wiecławski Mariusz (A01444)

Włodzimierz
Grzesiuk Janina (A01058)  1929  Włodzimierz
Piwkowski Józef (A00010)  1867 (około) 
Zur Krystyna (A01356)  31.03.1931  Włodzimierz
Zur Halina (A01357)  12.08.1932  Włodzimierz
Zur Zdzisław (A01358)  17.01.1941  Włodzimierz

Włodzimierzówka
Korda Bogdan (A01630)  30.01.1944  Włodzimierzówka

Włoszczowa
Staroszczyk Nina (A01671)  04.04.1986  Włoszczowa
Staroszczyk Magda (A01672)  06.10.1988  Włoszczowa

Wojkowice
Kaczor Barbara, Czesława (A00761)  14.02.1956  Wojkowice

Wojsławice
Niedzielska Agata (A01650)  1807 (około)  Wojsławice
Piwkowska Stanisława (A00012)  1884 
Piwkowski Rudolf (A00011)  1878 

Wola Obrzanska
Buczko Stanisława (A00369)  06.01.1943  Wola Obrzanska

Wola Uchańska
Czoch Wanda (A01615)  23.06.1950  Wola Uchańska

Wonneberg
Piwkowska Anna Elisabeth (A00340)  22.11.1876  Wonneberg
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk

Woroniec
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec

Wożuczyn
Ożarowski Janusz (A01246)  13.04.1947  Wożuczyn
Ożarowski Lucjan (A01248)  28.03.1949  Wożuczyn
Szewłoga Jadwiga (A01244)  03.02.1925  Wożuczyn
Wiater Anna (A01046)  27.08.1950  Wożuczyn

Wólka Ołudzka
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka

Wroclaw
Piwkowska Teresa (A00230)  22.09.1949  Wrocław

Wrocław
Kluska Renata, Krystyna (A00727)  09.09.1964  Wrocław
Kubiak Krystyna (A00233)  22.02.1961  Pobiedna
Lux Josephine (A01132)  22.09.1864  Tarnowskie Góry
Lux Else (A01133)  03.07.1867  Tarnowskie Góry
Lux Clementine (A01134)  23.11.1865  Tarnowskie Góry
Piwkowska Teresa (A00230)  22.09.1949  Wrocław
Piwkowska Zdzisława, Róża (A00231)  30.10.1952  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00296)  23.12.1950  Wrocław
Piwkowska Mirosława (A00297)  11.09.1952  Wrocław
Piwkowska Izabela (A00298)  31.03.1956  Wrocław
Piwkowska Małgorzata (A00299)  09.09.1962  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00300)  17.05.1974  Wrocław
Piwkowska Jowita (A00302)  03.1975  Wrocław
Piwkowska Ewa, Agnieszka (A00725)  15.09.1955  Wrocław
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków
Piwkowski Władysław (A00222)  02.04.1914  Koniuchy /W
Piwkowski Krzysztof Ryszard (A00232)  07.02.1954  Wrocław
Piwkowski Arkadiusz, Krzysztof (A00236)  24.03.1982  Wrocław
Piwkowski Paweł Piotr (A00237)  26.06.1983  Wrocław
Piwkowski Przemysław (A00301)  01.1967  Wrocław
Piwkowski Julian, Błażej (A00712)  03.02.1926  Małoszyce
Piwkowski Marek, Julian (A00726)  16.02.1958  Wrocław
Stelmaszek Małgorzata (A01347)  1969  Wrocław
Tyl Lousi (A01616)  22.11.1973  Chicago
Węglarska Urszula (A00293)  02.01.1937  Biała Podlaska

Wschowa
Grygier Cecylia (A00700)  11.11.1921  Osłonin
Krystek Agnieszka (A01242)  1972  Wschowa
Krystek Jacek (A01243)  1977  Wschowa

Wysokie Mazowieckie
Piwkowska Aneta (A00523)  17.01.1976  Wysokie Mazowieckie

Zamość
Adamska Zofia (A01334)  1917  Zamość
Adamski Antoni (A01332)  1875 
Adamski Włodzimierz (A01333)    Zamość
Bień Maciej (A01040)  18.01.1996  Zamość
Korda Rozalia (A01629)
Ludynia Lidia (A00404)  17.09.1958  Gdańsk
Piwkowska Michalina (A00020)  1858 (około) 
Piwkowska Halina (A00402)  30.07.1951  Zamość
Piwkowska Monika (A01283)  10.10.1980  Zamość
Piwkowski Stanisław (A00401)  17.12.1949  Zamość
Piwkowski Mirosław (A00403)  10.05.1957  Zamość
Piwkowski Marcin (A00405)  11.03.1982  Zamość
Piwkowski Wojciech (A00406)  16.09.1984  Zamość
Piwkowski Artur (A01282)  25.10.1973  Zamość
Złomaniec Jadwiga (A01302)

Zaręka
Piwkowska Jadwiga (A00155)  18.01.1934  Zaręka

Zarzecze
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze

Zawiercie
Bojko Jolanta (A00245)  04.08.1952  Zawiercie
Koźlicki Jan (A00662)  1909 (około) 
Kuźniak Robert, Kazimierz (A00731)  10.12.1972  Zawiercie
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka
Piwkowski Dominik (A00248)  09.01.1977  Zawiercie
Piwkowski Paweł, Andrzej (A00648)  04.02.1980  Zawiercie
Piwkowski Wojciech, Rafał (A00649)  14.02.1982  Zawiercie
Piwkowski Piotr (A00683)  05.05.1977  Zawiercie

Ząbkowice
Piwkowska Anna (A01346)  1968  Ząbkowice
Piwkowski Piotr (A01348)  1996  Ząbkowice

Ząbkowice Śląskie
Cisek Lucja (A01344)    Ząbkowice Śląskie
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck
Lux Heinrich Friedrich Carl (A01125)  25.07.1834  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew
Piwkowski Paweł (A01349)  2000  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Jacek (A01345)  1966  Ząbkowice Śląskie
Sudut Ryszard (A01351)    Ząbkowice Śląskie

Zdolnunow
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow

Zgorzelec
Nowakowski Romuald (A01640)  20.12.1954  Zgorzelec

Ziegenhals
Grüttner Joseph Andreas (A01128)  31.07.1804  Ziegenhals

Zielona Góra
Jędrzejewska Zofia (A00104)  20.03.1897  Lwów
Jędrzejewska Maria (A00569)  10.10.1898 
Piwkowski Stanisław (A00103)  07.05.1897  Piaski Szlacheckie
Piwkowski Janusz (A00116)  05.11.1925  Zielona Góra
Piwkowski Tomasz (A00128)  15.06.1958  Zielona Góra
Piwkowski Marian (A00242)  21.06.1926  Luck
Piwkowski Jan (A00244)  24.11.1951  Zielona Góra
Zasada Ludwik (A01667)  08.1967  Zielona Góra

Zielonka
Kluch Teresa (A01631)  01.01.1946  Fajsławice

Złotów
Piwkowska Ludwika (A00650)  25.08.1896  Małoszyce

Zuckau
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo
Holowski Maria (A00327)    Jezewo
Mynia Julyane (A01080)  1859  Lniska
Piwkowski Andreas, Tomasz (A00329)  08.08.1836  Zuckau
Piwkowski Anna (A00998)  21.08.1931  Zuckau
Piwkowski Franciszek, Jakub (A00999)  18.11.1832  Zuckau
Piwkowski Jakob, Norbert (A01000)  07.07.1834  Zuckau
Piwkowski Franciskus, Nicolaus (A01006)  12.12.1838  Zuckau
Piwkowski Anna (A01075)  23.09.1847  Zuckau
Piwkowski August (A01076)  06.08.1849  Zuckau
Piwkowski Franz (A01077)  13.07.1853  Zuckau
Piwkowski Josephina (A01078)  05.11.1857  Zuckau
Piwkowski Martin (A01079)  11.11.1859  Zuckau
Piwkowski Anton (A01081)  12.04.1893  Zuckau
Piwkowski Maria (A01082)  01.1894  Zuckau
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo
Stromska Josephine (A01001)
Weber Marianne (A01107)  1824  Pechbude

Zwierzyniec
Piwkowska Maria Teresa (A00226)  20.07.1944  Zwierzyniec
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec

Żabinka
Ćwikowska Wacława (A01052)  13.01.1952  Żabinka

Żagań
Piwkowski Aleksander (A00122)  30.04.1958  Żagań

Żarnowiec
Cieśla Franciszek (A00711)  11.01.1928  Jasieniec
Kasperczyk Bożena, Władysława (A00646)  29.12.1956  Żarnowiec
Piecykura Jan, Józef (A00675)  22.06.1934  Małoszyce
Piwkowska Danuta, Aniela (A00680)  22.05.1957  Żarnowiec
Piwkowski Kazimierz, Jan (A00678)  03.03.1953  Żarnowiec
Piwkowski Stefan, Jan (A00690)  30.01.1951  Żarnowiec

Żnin
Dembinski Walerian (A00420)  17.11.1885  Żnin
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec
Nogalska Leokadia Waleria Maria (A00425)  07.11.1936  Żnin
Piwkowska Helena (A00419)  24.04.1904  Michorzewo
Piwkowska Kazimiera (A00422)  30.01.1909  Stupy
Piwkowski Joseph (A00412)  06.09.1869  Nattern
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo
Piwkowski Kazimierz (A00424)  15.06.1925  Żnin
Piwkowski Klemens (A00426)  20.11.1927  Żnin
Piwkowski Leon Antoni (A00427)  24.06.1930  Żnin

Żydaczów
Röhlich Peter Johann (A01138)  1836 
Röhlich Stefania, Anna (A01140)  24.12.1862  Żydaczów
Röhlich Carl (A01143)  1869  Żydaczów


Webmaster:
Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyright (c) Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja:
wtorek 25.12.2001