Indeks osób według nazwiska

Indeks zawiera spis wszystkich nazwisk osób z naszego archiwum. Osoby o nieustalonym nazwisku nie są na tej liście umieszczone. W pierwszej kolejności umieszczono indeks wszystkich nazwisk, a dalej pod każdą z nich umieszczono wykaz osób o takim właśnie nazwisku.

??? (24) Adamowska (1) Adamska (1) Adamski (4)
Bac (4) Baczewska (1) Bahne (1) Bahr (1)
Banach (1) Banasiak (2) Bandzerewicz (3) Barankiewicz (3)
Baranowska (2) Barańska (1) Barthel de Weydenthal (8) Bartkowiak (1)
Barwińska (1) Barz (2) Basoń (1) Bąkowska (1)
Bem (1) Bernard (2) Bielanowicz (1) Bieluszko (1)
Bień (3) Biernath (1) Bieske (5) Bilska (1)
Blank (1) Blazejewski (1) Błońska (1) Błoński (2)
Bogusz (1) Bőhm (2) Bojko (1) Borys (1)
Bracławski (14) Braun (1) Brodnicka (1) Browarska (1)
Brożek (1) Bryła (1) Brzozowska (3) Brzozowski (3)
Buczko (1) Budzynski (1) Burzawa (2) Buschmann (2)
Celinska (1) Chabrowska (1) Chmielewska (1) Chojnacka (1)
Chomik (1) Christensen (1) Chruściel (4) Chudecka (1)
Chudzicka (1) Cieśla (4) Cieślak (1) Ciotek (1)
Cisek (1) Ciwinska (1) Czajkowski (2) Czerwik (1)
Czerwonka (1) Cziske (1) Czoch (1) Ćwikowska (1)
Dambski (1) Dammann (2) Dawgul (1) Dąbrowska (2)
Dembinski (1) Deyk (1) Dębska (1) Di Costanzo (2)
Di Meglio (1) Dobrowska (1) Domagalska (1) Drewnik (1)
Duczmal (5) Dudkowska (1) Dupke (1) Dwernicka (1)
Dworniczuk (1) Dziaduszek (3) Dziedzic (1) Dziemiańczuk (1)
Dzirba (3) Dziubińska (1) Eckhardt (1) Eckmann (1)
Eiserman (1) Fiedura (1) Filas (3) Filewicz (1)
Fornal (1) Fortecki (1) Fritsch (1) Fronczek (1)
Gajdomin (1) Gancarz (1) Garbacz (1) Gayk (1)
Geisler (2) Giza (1) Gliniecka (1) Glinka (1)
Gliwińska (1) Głodzik (3) Głowbiewska (1) Gołowczuk (1)
Gościcki (1) Grabiński (1) Graduszyńska (4) Graduszyński (4)
Grela (1) Grochowska (1) Grohmann (1) Grüttner (3)
Grygier (2) Grzesiuk (1) Grzyb (1) Grzybowska (1)
Gwitt (1) Hagensieker (3) Hajdacz (1) Hajdas (1)
Hałaj (1) Hamstengel (7) Hanschmann (1) Heike (6)
Hellmann (1) Hess (1) Höfer (1) Hojnik (1)
Holowski (1) Holub (1) Honesto (1) Jabczyńska (1)
Jaczuk (14) Janicka (1) Janicki (3) Jankowska (2)
Jantkowski (1) Janus (4) Jaremek (1) Jarzyński (2)
Jaskórska (1) Jaworczykowska (1) Jaworowski (1) Jedryszczyk (1)
Jeżewska (2) Jeżewski (1) Jędrychowska (2) Jędrychowski (3)
Jędrzejewicz (1) Jędrzejewska (9) Jędrzejewski (6) Jockel (1)
Joenck (1) Jukerska (1) Jurkiewicz (3) Juszczak (1)
Jutova (1) Kabalska (1) Kabza (7) Kacprzuk (1)
Kaczor (1) Kalina (1) Kamforowska (1) Kaminska (1)
Kania (2) Kaniewska (1) Kapitza (1) Kardas (3)
Karl (1) Karwat (4) Kasperczyk (1) Kasperek (1)
Kasten (1) Kędys (3) Kieball (1) Kijowska (1)
Klaus (1) Klein (1) Klinkusch (13) Kluch (1)
Kluska (1) Knitter (1) Kobylańska (1) Koch (1)
Kohlsdorf (1) Kolasa (1) Kőlby (1) Komitoff (2)
Komorek (8) Kőnig (1) Kopańska (1) Kopiec (1)
Korcz (1) Korczyński (1) Korda (4) Kornobis (4)
Korpas (1) Kosmala (2) Koszałko (1) Kotlińska (1)
Kowalczyk (1) Kozera (14) Koźlicka (1) Koźlicki (2)
Krajewska (1) Krause (6) Kroczka (1) Kroske (1)
Krystek (12) Kryszewska (2) Krzykała (1) Krzykowska (1)
Kubacka (1) Kubiak (1) Kucharska (1) Kuchta (1)
Kucybała (3) Kuczyńska (1) Kuczyński (1) Kurbiel (4)
Kurzak (3) Kuźniak (2) Kwiatkowska (1) Kwiatkowski (2)
Kyrcz (2) Laber (1) Ladach (2) Langowska (1)
Lepiarz (1) Leśniak (1) Leśniowska (1) Letkowska (1)
Lindenberg (1) Lipińska (2) Lis (1) Lisiewicz (2)
Lobüscher (3) Loedl (5) Lorenc (1) Ludynia (1)
Lutyńska (1) Lux (8) Łagowska (1) Łazarz (7)
Łońska (1) Łoński (3) Mackowiak (1) Majcherek (1)
Majewski (2) Malek (1) Malinowska (1) Malinowski (1)
Maliszewski (2) Marcinkiewicz (1) Markiewicz (1) Martyniuk (1)
Maruhn (10) Matycz (1) Mazur (4) Michałek (3)
Mielke (1) Migalska (1) Milde (1) Mirowska (1)
Monsiol (2) Mowski (1) Mroczkowska (1) Müller (2)
Müssig (1) Mynia (1) Myrcha (1) Naczkiewicz (1)
Napierała (1) Natkaniec (1) Necker (1) Nedz (1)
Neumann (5) Niedziałkowska (1) Niedzielska (1) Nogalska (1)
Nowacka (1) Nowak (6) Nowakowska (2) Nowakowski (1)
Nurek (3) Obertyńska (1) Obertyński (1) Okonowicz (1)
Okoński (1) Okroj (18) Oledzka (1) Ołtarzewska (1)
Ostrzewski (1) Otręba (1) Owsik (1) Ożarowska (10)
Ożarowski (7) Pabian (1) Paczos (1) Palusiński (1)
Pasek (1) Pasierb (10) Paszkiewicz (1) Patyk (1)
Pawęzowski (1) Pawlak (3) Pawłowska (1) Pawłowski (1)
Piątek (1) Piecykura (3) Piefkowski (47) Pifkowska (1)
Pifkowski (4) Piwko (32) Piwkowicz (2) Piwkowsk (1)
Piwkowska (221) Piwkowski (376) Piwkowski/a (2) Podgórska (2)
Podgórski (1) Pohl (21) Pohorecka (1) Pollner (1)
Porębski (3) Prochwicz (1) Prokurat (4) Przezdziecka (1)
Przeździecki (2) Przybycińska (1) Pstronska (1) Pupiec (1)
Pütz (4) Pytel (1) Raba (1) Raczkiewicz (1)
Raczyńska (2) Raczyński (2) Radziszewska (1) Ramm (1)
Rink (1) Roehlich (13) Rogala (1) Rogalski (1)
Rogowska (1) Rogowski (1) Röhlich (6) Romanowska (1)
Romanowski (4) Rondella (1) Rosenkranz (1) Rot (1)
Rozkowska (1) Ruda (1) Ruth (1) Rybaczyńska (1)
Ryssel (1) Rzeszotko (3) Sas (2) Sattler (2)
Sauer (1) Sawczyńska (1) Sawczyński (4) Sawicka (1)
Scannapieco (1) Scharmach (1) Schierenberg (1) Schilke (24)
Schlegel (1) Schobert (1) Schröder (8) Serafińczuk (1)
Serkowska (1) Seweryn (2) Siciarek (1) Sikorska (1)
Skowera (6) Skrobisz-Dreszer (1) Skura (1) Skuza (1)
Słomska (1) Słomski (1) Smyk (3) Sobiekurska (1)
Sobieszek (1) Sobottka (1) Sobstel (1) Sobulska (1)
Sokołowska (3) Sokołowski (3) Solarek (1) Soporowska (1)
Sosnowska (1) Sosnowski (1) Stachowski (1) Stanke (1)
Stańko (1) Staroszczyk (5) Starzyńska (1) Statkiewicz (1)
Stawlarska (1) Stefaniuk (1) Stelmaszek (1) Stępień (3)
Strahl (1) Stromska (1) Strzelec (2) Strzelecki (1)
Stübban (1) Stypa (3) Sudut (4) Swiatna (1)
Swiercz (1) Sygat (1) Szastak (1) Szewłoga (1)
Szlęk (3) Szwej (1) Szylko (1) Szymanik (4)
Ślebioda (1) Świdka (1) Tackowska (1) Taglialatela (15)
Tarłowska (1) Teodorowicz (1) Tonarini (1) Tur (2)
Turlewicz (2) Tuzek (1) Twardowska (1) Tyl (1)
Unsin (1) Verhülsdonk (1) Wagner (1) Waligórska (1)
Waligórski (2) Walkiewicz (3) Wasik (2) Weber (1)
Wegielek (1) Węglarska (1) Wiater (1) Wiecek (1)
Wiecławska (1) Wiecławski (1) Will (6) Wilm (2)
Wilun (1) Winiarska (1) Wiśniewska (2) Witkiewicz (1)
Wojciechowski (1) Wojciul (3) Wojtas (4) Wojtkowska (1)
Woszczyński (1) Wójtowicz (1) Wronka (1) Wróbel (1)
Wróblewska (1) Wróblewski (5) Wulff (1) Wypych (1)
Wyrwał (9) Wysocki (1) Zablocki (1) Zaborowska (1)
Zacharski (1) Zaława (1) Zapalska (1) Zasada (5)
Zawacka (1) Zberowska (1) Zdanowicz (1) Zelawska (1)
Złomaniec (1) Zolczyńska (1) Zoledowska (2) Zoledowski (2)
Zur (5) Zwolińska (1) Źurawska (1) Żmich (1)


???
  (A00208)
  (A00262)
  (A00264)
  (A00550)
  (A00796)
  (A01012)
  (A01262)
  (A01266)
  (A01270)
 Agnieszka (A00196)
 Anna (A00794)
 Anna (A01390)
 Catharina (A01121)  1842  Pechbude
 Iwona (A01293)
 Janina (A00451)
 Janina (A00479)  1922 
 Jeanny (A01150)
 Magdalena (A00793)
 Marianna (A00924)
 Marianne (A01102)  1772 
 Michał (A01271)  1984 
 Piotr (A01267)
 Władysława (A01322)    Lublin
 Zofia (A01036)

Adamowska
Adamowska Teresa (A01454)  16.01.1929  Woroniec

Adamska
Adamska Zofia (A01334)  1917  Zamość

Adamski
Adamski  (A00539)
Adamski Antoni (A01332)  1875 
Adamski Tadeusz (A01335)  1921 
Adamski Włodzimierz (A01333)    Zamość

Bac
Bac Beata (A00883)  13.11.1973 
Bac Edward, Tadeusz (A00741)  13.05.1948  Gliwice
Bac Paweł, Dariusz (A00885)  05.05.1986  Pszczyna
Bac Piotr, Mariusz (A00884)  15.05.1977  Pszczyna

Baczewska
Baczewska Zofia (A00950)

Bahne
Bahne Christel (A01525)  04.03.1958  Ense-Bremen

Bahr
Bahr Auguste, Amalie (A01485)  29.04.1892  Danzig

Banach
Banach Józef (A00530)  16.03.1926  Rawicz

Banasiak
Banasiak Bogumił (A00939)  10.02.1943  Rogóźno
Banasiak Katarzyna (A00940)  18.04.1966  Warszawa

Bandzerewicz
Bandzerewicz Bogdan, Antoni (A00902)
Bandzerewicz Maciej (A00904)  05.09.1998  Biała Podlaska
Bandzerewicz Paulina (A00903)  04.07.1994  Lublin

Barankiewicz
Barankiewicz Ada (A01628)
Barankiewicz Adam (A01626)
Barankiewicz Nina (A01627)

Baranowska
Baranowska Karolina (A00028)  1863 
Baranowska Maria (A00029)  1872  około

Barańska
Barańska Dorota (A01038)

Barthel de Weydenthal
Barthel de Weydenthal Alfred (A01600)  1800 (ca)  Warszawa
Barthel de Weydenthal Fryderyk (A01603)  1805 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan (A01595)  1704 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01596)  1745 (ca) 
Barthel de Weydenthal Jan, Fryderyk (A01598)  1770 
Barthel de Weydenthal Ludwig (A00984)
Barthel de Weydenthal Ludwig (A01602)  1800  Warszawa
Barthel de Weydenthal Wilhelm (A01597)  1769 (ca) 

Bartkowiak
Bartkowiak Bożena (A01250)  1959 

Barwińska
Barwińska Aniela (A00658)  04.09.1912 

Barz
Barz Heinz, Dieter, Rolf (A01567)  21.10.1946  Düsseldorf
Barz Tanja (A01568)  11.11.1980 

Basoń
Basoń Władysława (A00664)  03.04.1916  Otola

Bąkowska
Bąkowska Rozalia (A01429)  1818  Moniatycze

Bem
Bem Marianna (A00613)  1878 (około)  Otola

Bernard
Bernard  (A00121)
Bernard Dorota (A00477)  09.03.1982 

Bielanowicz
Bielanowicz Ewa, Julia (A00746)  16.02.1947  Dąbrowa Górnicza

Bieluszko
Bieluszko Jan (A00035)

Bień
Bień Grzegorz (A01041)  22.02.1999  Tomaszów Lubelski
Bień Maciej (A01040)  18.01.1996  Zamość
Bień Piotr (A00946)  11.07.1973  Łaszczów

Biernath
Biernath Catharina (A00409)  1844  Schilla

Bieske
Bieske Ewa (A00431)  06.06.1957  Warszawa
Bieske Jan (A01589)
Bieske Maciej (A01592)  17.10.1925  Warszawa
Bieske Michael, Włodzimierz, Kazimierz (A01590)    Tomaszów Lubelski
Bieske Tomasz (A01594)  22.11.1955  Warszawa

Bilska
Bilska Teofila (A00039)  1866 (prawdopodobnie)  Posadów

Blank
Blank Helene (A01218)  02.01.1956  Kaufbeuren

Blazejewski
Blazejewski Emilie (A01196)  29.10.1886  Klafeld

Błońska
Błońska Anna (A01367)  15.12.1972  Lublin

Błoński
Błoński Marcin (A01368)  29.10.1977  Lublin
Błoński Zygmunt (A01366)  24.08.1947  Hrubieszów

Bogusz
Bogusz Jadwiga (A00055)  1947  Węgoj

Bőhm
Bőhm  (A01484)
Bőhm Else (A01482)

Bojko
Bojko Jolanta (A00245)  04.08.1952  Zawiercie

Borys
Borys Helena (A01369)

Bracławski
Bracławski Felix (A00970)
Bracławski Franciszek (A00964)
Bracławski Jan (A00958)
Bracławski Jan (A00960)
Bracławski Jan (A00965)
Bracławski Jan, Karol (A00966)
Bracławski Jan, Nepumuc (A00967)
Bracławski Jozef (A00959)  1764 
Bracławski Klemens (A00968)
Bracławski Łukasz (A00955)
Bracławski Mikołaj (A00961)
Bracławski Paweł (A00963)
Bracławski Stefan (A00962)
Bracławski Wojciech (A00969)

Braun
Braun Joachim (A00411)

Brodnicka
Brodnicka Jadwiga (A00214)  20.03.1911  Kopaczowka

Browarska
Browarska Danuta (A00256)  15.06.1927  Klewar

Brożek
Brożek Marianna (A00619)  25.01.1887  Małoszyce

Bryła
Bryła Balbina (A00611)  1867 (około) 

Brzozowska
Brzozowska Barbara (A00492)  1950 
Brzozowska Danuta (A00491)  1948 
Brzozowska Genowefa (A00187)  18.03.1934  Kraków

Brzozowski
Brzozowski Andrzej (A00490)  1945 
Brzozowski Brunon (A00068)  1914 
Brzozowski Wojciech (A00493)  1952 

Buczko
Buczko Stanisława (A00369)  06.01.1943  Wola Obrzanska

Budzynski
Budzynski Mirosław (A01623)

Burzawa
Burzawa Andrzej (A01159)  11.10.1945 
Burzawa Tomasz (A01160)  12.09.1974 

Buschmann
Buschmann Dieter (A01404)    Bad Zwischenahn
Buschmann Gustav (A01400)

Celinska
Celinska Maria Janina (A00194)  01.01.1957  Lublin

Chabrowska
Chabrowska Anna (A01677)

Chmielewska
Chmielewska Barbara (A00077)  1953 

Chojnacka
Chojnacka Ewa (A01168)  26.03.1964 

Chomik
Chomik Janina (A00219)  21.02.1918  Nowoczerkask

Christensen
Christensen Gabriela (A01183)  29.06.1963  Flensburg

Chruściel
Chruściel Elżbieta (A00865)
Chruściel Krzysztof (A00638)
Chruściel Stanisław (A00864)
Chruściel Wacław (A00866)

Chudecka
Chudecka Stefania (A00660)  26.09.1909  Łany Wielkie

Chudzicka
Chudzicka Magdalena (A01177)  01.11.1973  Ostrowiec Świętokrzyski

Cieśla
Cieśla Barbara (A00859)  1952 
Cieśla Franciszek (A00711)  11.01.1928  Jasieniec
Cieśla Halina (A00857)  1949 
Cieśla Marian (A00858)  1950 

Cieślak
Cieślak Marianna (A01659)  1875 (około)  Hołubie

Ciotek
Ciotek  (A01370)

Cisek
Cisek Lucja (A01344)    Ząbkowice Śląskie

Ciwinska
Ciwinska Krystyna (A00508)  15.09.1936  Osada-Klonowo

Czajkowski
Czajkowski Leszek (A01176)  18.01.1967  Warszawa
Czajkowski Wiesław (A01175)  28.02.1931 

Czerwik
Czerwik  (A00365)

Czerwonka
Czerwonka Ingeborg (A01518)  13.10.1936  Dortmund

Cziske
Cziske Johanna Ida (A00455)

Czoch
Czoch Wanda (A01615)  23.06.1950  Wola Uchańska

Ćwikowska
Ćwikowska Wacława (A01052)  13.01.1952  Żabinka

Dambski
Dambski Josephine (A01392)  09.04.1843  Biewalde

Dammann
Dammann Brigitte (A01510)  25.08.1952  Hamburg
Dammann Friedrich, Karl, Heinrich (A01509)  14.02.1925  Hamburg

Dawgul
Dawgul Józefa (A00243)  25.12.1928 

Dąbrowska
Dąbrowska Agnieszka (A01425)  1775 (ca.) 
Dąbrowska Maryanna (A00580)  1797  Małoszyce

Dembinski
Dembinski Walerian (A00420)  17.11.1885  Żnin

Deyk
Deyk Marianne (A01010)  18.10.1845  Borowo

Dębska
Dębska Wanda Maria (A00189)

Di Costanzo
Di Costanzo Maria (A01587)  12.08.1969  Ischia
Di Costanzo Maria, Grazia (A01571)  02.02.1885  Ischia

Di Meglio
Di Meglio Maria (A01580)  28.05.1949  Barano

Dobrowska
Dobrowska Renate (A01319)  1961 

Domagalska
Domagalska Izabela (A01638)  1943  Katowice

Drewnik
Drewnik Władysława, Ewa (A01467)  06.02.1955  Warszawa

Duczmal
Duczmal Albina, Barbara (A00528)  28.02.1936  Błudów
Duczmal Augustyn (A00529)  10.01.1940  Koniuchy
Duczmal Longina, Eugenia (A00526)  30.12.1928  Świniuchy
Duczmal Piotr (A00525)  17.11.1901  Janków Wielkopolski
Duczmal Teresa, Danuta (A00527)  24.01.1932  Świniuchy

Dudkowska
Dudkowska teresa (A01663)

Dupke
Dupke Hermine (A01378)

Dwernicka
Dwernicka Janina (A01238)

Dworniczuk
Dworniczuk Stanisława (A00200)  15.11.1951  Tomaszów Lubelski

Dziaduszek
Dziaduszek Joanna, Katarzyna (A01056)  16.04.1995  Tomaszów Lubelski
Dziaduszek Magdalena (A01057)  15.01.1998  Lublin
Dziaduszek Mirosław (A01054)  10.09.1964  Tomaszów Lubelski

Dziedzic
Dziedzic Grażyna, Maria (A00091)  04.11.1951 

Dziemiańczuk
Dziemiańczuk Stanisława (A01459)  03.06.1948  Orneta

Dzirba
Dzirba Artur (A01361)  11.12.1969  Lublin
Dzirba Donata (A01362)  20.12.1974  Lublin
Dzirba Henryk (A01360)  04.08.1935  Rachome

Dziubińska
Dziubińska Apolonia (A01645)

Eckhardt
Eckhardt  (A00571)

Eckmann
Eckmann Wladislaus (A00462)  15.09.1894  Gdańsk

Eiserman
Eiserman Maryanna (A01601)  1772 (ca) 

Fiedura
Fiedura Irena Janina (A00363)  08.11.1926  Sokołowo

Filas
Filas Agnieszka (A00874)  1981 
Filas Angelika (A00875)  1983 
Filas Antoni, Jerzy (A00681)  09.08.1954  Konin

Filewicz
Filewicz  (A01306)

Fornal
Fornal Monika, Mariola (A00920)  06.06.1977  Brzozów

Fortecki
Fortecki Jan (A00377)  10.11.1966  Drawno

Fritsch
Fritsch Sabine (A01522)  07.11.1966 

Fronczek
Fronczek Danuta (A01245)

Gajdomin
Gajdomin Irena (A00053)  03.01.1944  Tarasówka

Gancarz
Gancarz Franciszka (A00217)  01.10.1908  Porycko

Garbacz
Garbacz Anastazja (A01652)  1804 (około)  Rachanie

Gayk
Gayk  (A00286)

Geisler
Geisler August (A01377)  1817 (ca.) 
Geisler Rosalie Luise (A01376)  08.05.1847  Gross-Boschpol

Giza
Giza Iwona (A01032)  30.12.1972  Kożuchów

Gliniecka
Gliniecka Ewa (A00075)  1949 

Glinka
Glinka Anna (A00907)  07.08.1977  Kostrzyn

Gliwińska
Gliwińska Maryanna (A01428)  1815 

Głodzik
Głodzik Gabriela (A00483)  22.05.1979  Wałbrzych
Głodzik Izabela (A00482)  05.10.1976  Wałbrzych
Głodzik Wiktor (A00481)  1942 

Głowbiewska
Głowbiewska  (A00981)

Gołowczuk
Gołowczuk Maria (A00210)  28.08.1902  Zdolnunow

Gościcki
Gościcki Jan (A00990)

Grabiński
Grabiński  (A00978)

Graduszyńska
Graduszyńska Adianna (A01639)  26.10.1975  Warszawa
Graduszyńska Aleksandra (A01637)  26.11.1996  Warszawa
Graduszyńska Hanna (A00538)    Wałbrzych
Graduszyńska Seweryna (A00537)    Wałbrzych

Graduszyński
Graduszyński Andrzej (A00535)  11.05.1939  Kowel
Graduszyński Edmund (A00534)  16.11.1908  Dubienka
Graduszyński Marian (A00536)    Kowel
Graduszyński Piotr (A01635)  28.04.1965  Warszawa

Grela
Grela Edward (A00716)  03.02.1922 

Grochowska
Grochowska Katarzyna (A01647)

Grohmann
Grohmann  (A00996)

Grüttner
Grüttner Andreas (A01126)
Grüttner Joseph Andreas (A01128)  31.07.1804  Ziegenhals
Grüttner Josephine (A01130)  20.03.1830  Weidenau

Grygier
Grygier Cecylia (A00700)  11.11.1921  Osłonin
Grygier Jacek, Wawrzyniec (A00719)  24.07.1948  Będzin

Grzesiuk
Grzesiuk Janina (A01058)  1929  Włodzimierz

Grzyb
Grzyb Łucja (A00057)  07.03.1949  Szczytno

Grzybowska
Grzybowska Agnieszka (A01642)

Gwitt
Gwitt Antonia (A00413)  26.12.1872  Sielec

Hagensieker
Hagensieker Petra (A01501)  23.07.1959  Recklinghausen
Hagensieker Rolf, Heinz (A01500)  23.07.1937  Recklinghausen
Hagensieker Torben (A01502)  04.01.1965  Recklinghausen

Hajdacz
Hajdacz Kazimierz (A00110)

Hajdas
Hajdas Stanisława (A00628)  16.11.1902  Małoszyce

Hałaj
Hałaj Czesława, Teresa (A00905)  03.09.1956  Rokitno

Hamstengel
Hamstengel August (A01407)
Hamstengel Bernhard (A01399)    Gdańsk
Hamstengel Herman (A01406)
Hamstengel Horst (A01402)  1932 
Hamstengel Renate (A01403)  1940 
Hamstengel Rudolf (A01409)
Hamstengel Ruth (A01408)

Hanschmann
Hanschmann Ruth (A01419)  11.12.1942  Radevormwald

Heike
Heike Egon, Paul (A01496)  22.08.1932  Danzig
Heike Ingrid, Charlotte (A01497)  21.12.1936  Danzig
Heike Oliver (A01504)  27.08.1969  Ahlen
Heike Paul, August (A01495)  14.09.1909  Danzig
Heike Thomas (A01505)  13.05.1974  Hamm-Heessen
Heike Winfried, Horst (A01498)  13.12.1943  Danzig

Hellmann
Hellmann Bettina (A00437)  06.10.1962 

Hess
Hess Guido (A00473)

Höfer
Höfer Waltraud (A01212)  20.02.1935  Hannover

Hojnik
Hojnik Anna (A01161)  18.07.1952 

Holowski
Holowski Maria (A00327)    Jezewo

Holub
Holub Renata (A00288)  19.09.1974  Głogów

Honesto
Honesto Kazimiera (A00416)  04.03.1897  Beczkany

Jabczyńska
Jabczyńska Jadwiga (A00117)  1936  Stanisławów

Jaczuk
Jaczuk Adelina (A01062)  1953  Gdańsk
Jaczuk Antoni (A00392)  1892  Hrubieszów
Jaczuk Helena (A00395)  1921  Uściług
Jaczuk Janina (A00396)  1923  Pomorowic
Jaczuk Krystyna (A01071)
Jaczuk Leokadia (A00394)  1919  Uściług
Jaczuk Małgorzata (A01068)  1978  Gdańsk
Jaczuk Mieczysław (A00400)  1929  Pomorowic
Jaczuk Przemysław, Jan (A01059)  1951  Gdańsk
Jaczuk Stanisław (A01070)
Jaczuk Tadeusz (A00399)  1927  Pomorowic
Jaczuk Tadeusz (A01072)
Jaczuk Tomasz (A01067)  1976 
Jaczuk Zofia (A01321)

Janicka
Janicka Marzena (A01343)

Janicki
Janicki Artur (A01341)
Janicki Ireneusz (A01342)
Janicki Mieczysław (A01340)

Jankowska
Jankowska Barbara (A00295)
Jankowska Zuzanna (A01037)  10.08.1944  Rogalewszczyzna

Jantkowski
Jantkowski Rosalie (A01011)

Janus
Janus Anna (A00846)  1945 
Janus Bożena (A00847)  1949 
Janus Stefan (A00666)
Janus Waldemar (A00845)  1944 

Jaremek
Jaremek Bogdan (A01350)  1957 

Jarzyński
Jarzyński Henryk (A01043)  24.06.1945  Kol. Orzechów
Jarzyński Tomasz (A01044)  21.12.1971  Warszawa

Jaskórska
Jaskórska Zofia (A01285)

Jaworczykowska
Jaworczykowska Julia (A00543)  05.10.1848  Kopyczyńce

Jaworowski
Jaworowski Bronisław (A00997)

Jedryszczyk
Jedryszczyk Barbara (A00150)  16.09.1927  Chorzów

Jeżewska
Jeżewska Franciszka (A00566)  15.06.1871  Poznań
Jeżewska Rozalia (A00567)

Jeżewski
Jeżewski  (A00564)

Jędrychowska
Jędrychowska Danuta (A00860)  1948 
Jędrychowska Dorota (A00863)  1964 

Jędrychowski
Jędrychowski Aleksander (A00862)  1951 
Jędrychowski Józef (A00635)  1918 (około)  Małoszyce
Jędrychowski Zbigniew (A00861)  1950 

Jędrzejewicz
Jędrzejewicz  (A00976)

Jędrzejewska
Jędrzejewska  (A00380)
Jędrzejewska  (A00540)
Jędrzejewska Janina (A00570)  22.02.1900 
Jędrzejewska Joanna (A00552)  19.08.1919 
Jędrzejewska Kazimiera (A00547)
Jędrzejewska Maria (A00546)
Jędrzejewska Maria (A00569)  10.10.1898 
Jędrzejewska Stanisława (A00548)
Jędrzejewska Zofia (A00104)  20.03.1897  Lwów

Jędrzejewski
Jędrzejewski  (A00041)
Jędrzejewski Dionizy (A00542)  02.01.1840  Podhajce /W
Jędrzejewski Hilary (A00549)  13.05.1869  Iszczków
Jędrzejewski Mieczysław (A00544)
Jędrzejewski Stanisław (A00551)  05.05.1912 
Jędrzejewski Włodzimierz (A00545)  20.07.1870 

Jockel
Jockel Sabine (A01533)  27.10.1967 

Joenck
Joenck Marlene (A01499)  15.10.1937 

Jukerska
Jukerska Elisabeth (A01073)  1820  Klein-Lesse

Jurkiewicz
Jurkiewicz Adolf, Julian (A00899)  15.02.1932  Czerkasy
Jurkiewicz Joanna, Stanisława (A00901)  24.09.1968  Lublin
Jurkiewicz Małgorzata, Elżbieta (A00900)  01.12.1963  Tomaszów Lubelski

Juszczak
Juszczak Czesława (A00066)  14.07.1925 

Jutova
Jutova Anastasia (A01543)  15.12.1925 

Kabalska
Kabalska Rozalia (A00617)  1878 (około) 

Kabza
Kabza Franciszek (A00615)  13.10.1862  Małoszyce
Kabza Franciszek (A00831)  30.09.1899  Małoszyce
Kabza Jan (A00832)  22.03.1902  Małoszyce
Kabza Józef (A00830)  18.03.1897  Małoszyce
Kabza Ludwik (A00829)  15.09.1894  Małoszyce
Kabza Marianna (A00833)
Kabza Mikołaj (A00834)

Kacprzuk
Kacprzuk Apolonia (A00930)  15.08.1927  Ciechanowiec

Kaczor
Kaczor Barbara, Czesława (A00761)  14.02.1956  Wojkowice

Kalina
Kalina Antoni (A00992)

Kamforowska
Kamforowska  (A00024)

Kaminska
Kaminska Maria (A00927)  1896 

Kania
Kania Jadwiga (A01336)  1902  Poryck
Kania Kazimiera (A01272)  1891  Kosmów

Kaniewska
Kaniewska Barbara (A01315)

Kapitza
Kapitza Rosemarie (A01191)  22.04.1960 

Kardas
Kardas Julia, Agata (A00942)  08.10.1993  Łódź
Kardas Maria, Bożena (A00943)  29.06.1999  Łódź
Kardas Mariusz (A00941)  25.11.1965  Gdynia

Karl
Karl Christian (A01569)  06.12.1966  München

Karwat
Karwat Antoni (A01664)  1900 (około)  Domaniż
Karwat Piotr (A00897)  1865 (około)  Komarów
Karwat Stanisława (A00144)  30.04.1910  Domaniż
Karwat Teodozja (A00140)  23.04.1903  Domaniż

Kasperczyk
Kasperczyk Bożena, Władysława (A00646)  29.12.1956  Żarnowiec

Kasperek
Kasperek Stanisław (A00585)  1802 (lub póżniej)  Przełaj

Kasten
Kasten Christine (A01532)  02.12.1960 

Kędys
Kędys Artur (A00882)  11.02.1982 
Kędys Daniel (A00881)
Kędys Roman (A00724)

Kieball
Kieball  (A01384)

Kijowska
Kijowska Zuzanna (A00568)

Klaus
Klaus Katharina (A01537)  23.04.1905  Mayen

Klein
Klein Gisela (A01206)  04.01.1932  Klafeld

Klinkusch
Klinkusch August (A01413)
Klinkusch August Anton (A01411)  1875 (ca)  Gdańsk
Klinkusch Bernhard (A01414)
Klinkusch Erich (A01416)
Klinkusch Eveline (A01417)
Klinkusch Franz (A01415)
Klinkusch Julia (A01420)  01.07.1978  Radevormwald
Klinkusch Jürgen Otto (A01418)  17.03.1939  Gdańsk
Klinkusch Luise (A01470)
Klinkusch Maria (A01472)
Klinkusch Otto (A00348)  20.12.1909  Gdańsk
Klinkusch Otto (A01410)
Klinkusch Trude (A01471)

Kluch
Kluch Teresa (A01631)  01.01.1946  Fajsławice

Kluska
Kluska Renata, Krystyna (A00727)  09.09.1964  Wrocław

Knitter
Knitter Romana (A01442)  16.12.1971  Wałbrzych

Kobylańska
Kobylańska Zofia (A01654)  1839 (około) 

Koch
Koch Emilie (A01139)  13.02.1835 

Kohlsdorf
Kohlsdorf Sabine (A01562)

Kolasa
Kolasa Danuta (A01624)  02.05.1941  Sandomierz

Kőlby
Kőlby Peter (A01493)

Komitoff
Komitoff Ivan (A00532)  29.08.1930  Sofia
Komitoff Maria (A00533)  05.04.1978  Sofia

Komorek
Komorek Franciszek (A00826)  1919 
Komorek Franciszek, Władysław (A00626)  1878 (około)  Puławy
Komorek Jan (A00823)  1909 
Komorek Józef (A00824)  1914 
Komorek Marianna (A00825)  1916 
Komorek Mieczysława (A00828)  1930 
Komorek Stanisław (A00822)  1908 
Komorek Władysław (A00827)  1921 

Kőnig
Kőnig  (A01473)

Kopańska
Kopańska Felicja (A00428)  18.12.1930  Mogilno

Kopiec
Kopiec Agnieszka (A01448)

Korcz
Korcz Elżbieta, Zofia (A00100)  05.04.1951  Klanowek

Korczyński
Korczyński Leon (A01434)

Korda
Korda Agnieszka (A01633)  28.10.1973  Skwierzyna
Korda Alina (A01632)  20.01.1969  Skwierzyna
Korda Bogdan (A01630)  30.01.1944  Włodzimierzówka
Korda Rozalia (A01629)

Kornobis
Kornobis Jan (A00633)  1907 (około)  Jeziorowice
Kornobis Jan (A00844)
Kornobis Justyna (A00576)  1794 (lub 1802) 
Kornobis Stanisław (A00843)

Korpas
Korpas Bernardyna (A00679)  15.03.1958  Kolonia Policzko

Kosmala
Kosmala Bronisław (A00788)  17.04.1943  Będzin
Kosmala Jolanta (A00892)  1966 

Koszałko
Koszałko Maria, Karolina (A00034)

Kotlińska
Kotlińska Alina (A01276)  26.05.1931  Piaski

Kowalczyk
Kowalczyk  (A01614)

Kozera
Kozera Anna (A00817)  24.06.1853  Małoszyce
Kozera Anna (A00855)  23.04.1935  Będzin
Kozera Bartłomiey (A00814)  09.06.1849  Małoszyce
Kozera Ewa (A00821)  15.05.1866  Małoszyce
Kozera Filip (A00819)  25.05.1858  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00812)  04.04.1844  Małoszyce
Kozera Franciszka (A00818)  02.04.1856  Małoszyce
Kozera Grażyna, Krystyna (A00856)  10.11.1945  Będzin
Kozera Jan (A00813)  16.11.1846  Małoszyce
Kozera Katarzyna (A00820)  1863 (około)  Małoszyce
Kozera Marcin (A00600)  1818 (około)  Małoszyce
Kozera Marian (A00781)  14.11.1912  Będzin
Kozera Maryanna (A00816)  09.08.1851  Małoszyce
Kozera Piotr, Paweł (A00815)  16.06.1850  Małoszyce

Koźlicka
Koźlicka Irena (A00849)

Koźlicki
Koźlicki Edward (A00848)  1934 (?) 
Koźlicki Jan (A00662)  1909 (około) 

Krajewska
Krajewska Danuta (A01288)

Krause
Krause Henryk (A01146)  10.06.1889  Lwów
Krause Jan (A01151)  1965 
Krause Janusz (A01149)  15.04.1923  Lwów
Krause Julian (A01152)  1966 
Krause Teresa (A00115)  01.02.1931  Katowice
Krause Witold (A01153)  1927  Lwów

Kroczka
Kroczka Dorota (A01061)  1955  Sopot

Kroske
Kroske  (A01388)

Krystek
Krystek Adam (A01230)  1949  Tomaszów Lubelski
Krystek Agnieszka (A01242)  1972  Wschowa
Krystek Andrzej (A01228)  1947  Tomaszów Lubelski
Krystek Anna (A01240)  1979  Ciechocinek
Krystek Bartłomiej (A01234)  1978  Toruń
Krystek Jacek (A01243)  1977  Wschowa
Krystek Jan (A01227)  1910  Podhorce
Krystek Marcin (A01233)  1975  Toruń
Krystek Maria Hanna (A01237)  1997  Toruń
Krystek Natalia (A01235)  1984  Bydgoszcz
Krystek Piotr (A01239)  1974  Ciechocinek
Krystek Stanisław (A01229)  1948  Tomaszów Lubelski

Kryszewska
Kryszewska Elisabeth (A01109)
Kryszewska Ewa (A01110)  1820 

Krzykała
Krzykała Maria (A00266)  08.12.1948  Witnica

Krzykowska
Krzykowska Joanna (A00165)  24.12.1966  Piaseczno

Kubacka
Kubacka Elżbieta (A00581)  1794 (około)  Małoszyce

Kubiak
Kubiak Krystyna (A00233)  22.02.1961  Pobiedna

Kucharska
Kucharska Henryka, Mirosława (A00749)  28.09.1949  Będzin

Kuchta
Kuchta Grażyna, Genowefa (A00722)  14.04.1955  Malbork

Kucybała
Kucybała Bożena (A00850)  1955 
Kucybała Danuta (A00851)  1961 
Kucybała Stanisław (A00709)  15.10.1927  Skowronno Górne

Kuczyńska
Kuczyńska Dorota (A01254)  17.11.1973  Gniezno

Kuczyński
Kuczyński Wojciech (A01253)  28.01.1946  Gniezno

Kurbiel
Kurbiel Ewa (A00869)  1952 
Kurbiel Franciszek (A00670)  04.10.1929  Sułkowice
Kurbiel Krystyna (A00870)  1953 
Kurbiel Marian (A00871)  1957 

Kurzak
Kurzak Krzysztof, Maciej (A00879)  26.08.1969 
Kurzak Maciej (A00696)  09.11.1941  Dąbrowa Górnicza
Kurzak Marcin, Paweł (A00880)  27.04.1977 

Kuźniak
Kuźniak Adrianna (A00895)  1995 
Kuźniak Robert, Kazimierz (A00731)  10.12.1972  Zawiercie

Kwiatkowska
Kwiatkowska Barbara (A00494)  1954 

Kwiatkowski
Kwiatkowski Leszek (A00495)  1950 
Kwiatkowski Zdzisław (A00070)

Kyrcz
Kyrcz Adam (A00896)  1996 
Kyrcz Przemysław, Roman (A00769)  28.10.1971  Dąbrowa Górnicza

Laber
Laber Bogusław (A00757)  08.06.1939  Mława

Ladach
Ladach Annemarie, Martha (A00797)  03.12.1928 
Ladach Peter Johann (A00460)

Langowska
Langowska Jadwiga Gertrudes (A00466)  17.10.1939  Gdynia

Lepiarz
Lepiarz Stanisław (A00583)  1784 (około) 

Leśniak
Leśniak Izabela (A01170)  12.01.1965 

Leśniowska
Leśniowska Katarzyna (A01137)

Letkowska
Letkowska Zofia (A01148)  28.04.1923 

Lindenberg
Lindenberg  (A01382)

Lipińska
Lipińska Cecylia (A00511)  03.02.1963  Ciechanowiec
Lipińska Jadwiga (A01060)  1952  Sopot

Lis
Lis Barbara, Danuta (A00786)  26.06.1947  Częstochowa

Lisiewicz
Lisiewicz Elżbieta (A00898)  02.11.1875  Czerkasy
Lisiewicz Franciszka, Maria (A00040)  03.10.1875  Pukarzewo

Lobüscher
Lobüscher Siegfried, Friedrich (A01564)  22.05.1938  Düsseldorf
Lobüscher Sigrid (A01565)  08.03.1960  Düsseldorf
Lobüscher Sonja (A01566)  23.12.1968  Düsseldorf

Loedl
Loedl Bolesław (A00557)
Loedl Marian Roman (A00556)  13.07.1898  Lwów
Loedl Stanisław (A00553)
Loedl Stanisław (A00554)
Loedl Tadeusz (A00555)

Lorenc
Lorenc Małgorzata (A01069)

Ludynia
Ludynia Lidia (A00404)  17.09.1958  Gdańsk

Lutyńska
Lutyńska Zofia (A00092)  08.01.1951 

Lux
Lux Clementine (A01134)  23.11.1865  Tarnowskie Góry
Lux Else (A01133)  03.07.1867  Tarnowskie Góry
Lux Franz (A01123)
Lux Heinrich (A01131)  31.08.1863  Friedrichsgrube
Lux Heinrich Friedrich Carl (A01125)  25.07.1834  Ząbkowice Śląskie
Lux Josephine (A01132)  22.09.1864  Tarnowskie Góry
Lux Philipp (A01122)
Lux Waleska Julia Adolfina (A01135)  17.10.1869  Tarnowskie Góry

Łagowska
Łagowska Danuta (A00178)  15.04.1960  Steniatyn

Łazarz
Łazarz Franciszek (A00806)  02.01.1892  Małoszyce
Łazarz Ignacy (A00807)  30.01.1893  Małoszyce
Łazarz Józef (A00805)  06.01.1888  Małoszyce
Łazarz Łukasz (A00609)  1842 (około)  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00804)  23.04.1886  Małoszyce
Łazarz Maryanna (A00808)  30.01.1893  Małoszyce
Łazarz Wiktorya (A00803)  17.12.1884  Małoszyce

Łońska
Łońska Ludmiła (A01088)  19.05.1923  Biłgoraj

Łoński
Łoński Bolesław (A01087)  1919 
Łoński Jan (A01086)  1916 
Łoński Wojciech (A00047)  1889 

Mackowiak
Mackowiak Janina (A00283)  27.04.1944  Chwałkow

Majcherek
Majcherek Celina (A00119)  20.07.1951  Kraków

Majewski
Majewski  (A01268)
Majewski Tomasz (A01269)

Malek
Malek Franciszek (A00423)  05.10.1916  Koraczewko

Malinowska
Malinowska Wincenta (A01660)  1878 (około)  Hrubieszów

Malinowski
Malinowski Ignacy (A00994)

Maliszewski
Maliszewski  (A01279)
Maliszewski Adam (A01280)  23.11.1992  Lublin

Marcinkiewicz
Marcinkiewicz Danuta, Maria (A00917)  04.05.1932  Nowa Wilejka

Markiewicz
Markiewicz Marianna (A00045)  07.11.1887  Chełm Lubelski

Martyniuk
Martyniuk Marcela (A01450)  1900  Kryłów

Maruhn
Maruhn August (A01389)
Maruhn Bernard Friedrich (A01386)  02.10.1873  Gdańsk
Maruhn Charlotte (A01398)  25.02.1909  Gdańsk
Maruhn Elfriede (A01397)  27.05.1907  Gdańsk
Maruhn Gottfried (A01391)  24.04.1843  Drawnsdorf
Maruhn Heinrich (A01394)
Maruhn Herman (A01395)
Maruhn Luise Berta (A00350)  14.10.1915  Gdańsk
Maruhn Margarete (A01396)
Maruhn Rudolf (A01393)

Matycz
Matycz Anastazja (A01644)  1817  około

Mazur
Mazur Bartłomiej (A00587)  1806 (około)  Charsznica
Mazur Karol (A00810)  31.10.1841  Małoszyce
Mazur Marcin (A00809)  10.11.1835  Małoszyce
Mazur Marianna (A00811)  1854 (?) 

Michałek
Michałek Eugeniusz (A01437)  01.09.1957  Kuz. Świdnickie
Michałek Justyna (A01438)  18.04.1983  Wałbrzych
Michałek Marta (A01439)  11.04.1994  Wałbrzych

Mielke
Mielke Pauline, Malwine, Amalie (A01476)  11.11.1860  Danzig

Migalska
Migalska Anna, Halina (A00721)  09.05.1956  Będzin

Milde
Milde Hannelore (A01503)  03.03.1947 

Mirowska
Mirowska Maria (A00229)  05.09.1951  Przyłęk Mały

Monsiol
Monsiol Józef (A00037)
Monsiol Maria (A00025)  1861 (około)  Stronie

Mowski
Mowski Anastasia (A01412)  1875 (ca) 

Mroczkowska
Mroczkowska Teresa (A00251)  03.10.1930  Trawniki Lubelskie

Müller
Müller Maria (A01548)
Müller Theresia (A01129)

Müssig
Müssig Weronika (A01127)

Mynia
Mynia Julyane (A01080)  1859  Lniska

Myrcha
Myrcha Barbara (A00079)  1952 

Naczkiewicz
Naczkiewicz Scholastyka (A00321)

Napierała
Napierała Władysław (A00418)  19.05.1887  Gorzyce

Natkaniec
Natkaniec Leokadia (A00783)  30.01.1921  Będzin

Necker
Necker Karl (A01494)

Nedz
Nedz Zofia (A00072)  1936 

Neumann
Neumann Adam (A01436)  09.12.1969  Gorzów Wielkopolski
Neumann Bożena (A01373)  20.02.1960  Gorzów Wielkopolski
Neumann Ireneusz (A01435)  21.02.1965  Gorzów Wielkopolski
Neumann Mirosław (A01372)  16.01.1959  Gorzów Wielkopolski
Neumann Piotr, Paweł (A00258)  15.04.1935  Panigrudz

Niedziałkowska
Niedziałkowska Józefa (A00031)  15.01.1867 

Niedzielska
Niedzielska Agata (A01650)  1807 (około)  Wojsławice

Nogalska
Nogalska Leokadia Waleria Maria (A00425)  07.11.1936  Żnin

Nowacka
Nowacka Aldona (A00163)  10.09.1935  Radomsko

Nowak
Nowak Anna (A00853)  1949 
Nowak Helena (A00631)  18.01.1920  Małoszyce
Nowak Jadwiga (A00852)  1944 
Nowak Katarzyna (A00606)  18.11.1825  Małoszyce
Nowak Katarzyna (A00937)  01.03.1967  Łódź
Nowak Stanisław (A00668)  17.03.1919  Wólka Ołudzka

Nowakowska
Nowakowska Joanna (A01641)  09.07.1987  Warszawa
Nowakowska Kazimiera (A00043)  1888 

Nowakowski
Nowakowski Romuald (A01640)  20.12.1954  Zgorzelec

Nurek
Nurek Katarzyna (A00894)  1982 
Nurek Michał (A00893)  1979 
Nurek Tomasz, Krzysztof (A00729)  07.01.1958  Będzin

Obertyńska
Obertyńska Ewa (A01311)  17.11.1946 

Obertyński
Obertyński  (A01310)

Okonowicz
Okonowicz Marianna (A00026)  1839 (około) 

Okoński
Okoński  (A00033)

Okroj
Okroj  (A01099)
Okroj Albrecht (A01101)  1778 
Okroj Andreas (A01113)  1810 
Okroj August (A01120)  01.1873  Pechbude
Okroj Catharina, Carolina (A00335)  06.07.1847  Pikarnia
Okroj Franz (A01114)  1811 
Okroj Franz (A01116)  1811 
Okroj Franz (A01119)  10.1864  Pechbude
Okroj Ignaz (A01111)  1800 
Okroj Jacob (A01104)  1794 
Okroj Jacob (A01105)  1815  Mischau
Okroj Jakob (A01112)  1804 
Okroj Johann (A01103)  1785 
Okroj Johann (A01106)  1816 
Okroj Johann (A01115)  1818 
Okroj Marianne (A01118)  02.1885  Pechbude
Okroj Michael (A01100)  1777  Myszewo
Okroj Paul (A01108)  1818  Pechbude

Oledzka
Oledzka Wanda (A00932)  09.04.1939  Ciechanów

Ołtarzewska
Ołtarzewska  (A00206)

Ostrzewski
Ostrzewski Konstanty (A00979)

Otręba
Otręba Wanda, Elżbieta (A00751)  15.01.1945  Otola

Owsik
Owsik Grażyna (A00944)

Ożarowska
Ożarowska Agata (A01252)  05.02.1986  Gniezno
Ożarowska Aleksandra (A01265)  1994 
Ożarowska Barbara (A01258)  1943  Podhorce
Ożarowska Daria (A01251)  21.10.1983  Gniezno
Ożarowska Eugenia (A01224)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowska Hanna (A01261)
Ożarowska Jolanta (A01249)  12.06.1958  Tomaszów Lubelski
Ożarowska Justyna (A01263)  1975 
Ożarowska Małgorzata (A01259)  1946  Podhorce
Ożarowska Zuzanna (A01247)  25.11.1945  Tomaszów Lubelski

Ożarowski
Ożarowski Jan (A01260)
Ożarowski Janusz (A01246)  13.04.1947  Wożuczyn
Ożarowski Lucjan (A01248)  28.03.1949  Wożuczyn
Ożarowski Tomasz (A00136)
Ożarowski Tomasz (A01225)  28.12.1917  Podhorce
Ożarowski Tomasz (A01264)  1977 
Ożarowski Wacław (A01226)  01.05.1921  Podhorce

Pabian
Pabian Aneta (A01084)  21.03.1978  Brzesko

Paczos
Paczos Bernarda, Bożena (A00202)  28.01.1959  Tuczapy

Palusiński
Palusiński Jan, Marian (A00715)  13.05.1927  Psiarków

Pasek
Pasek Maryanna (A00575)  1775 (około) 

Pasierb
Pasierb Artur (A01047)  30.03.1972  Domaniż
Pasierb Ewa (A01055)  21.12.1979  Łaszczów
Pasierb Halina (A01042)  13.07.1944  Justynówka
Pasierb Jerzy (A01051)  26.06.1950  Domaniż
Pasierb Justyna (A01048)  02.06.1974  Łaszczów
Pasierb Katarzyna (A01053)  08.11.1972  Tomaszów Lubelski
Pasierb Krystyna (A01050)  02.01.1948  Tomaszów Lubelski
Pasierb Paweł (A01049)  18.05.1983  Tomaszów Lubelski
Pasierb Romuald (A01045)  20.01.1946  Domaniż
Pasierb Stanisław (A00161)  14.04.1909  Nowa Wieś

Paszkiewicz
Paszkiewicz Janina (A01172)  05.09.1908  Nowy Sącz

Patyk
Patyk Bożena (A01241)

Pawęzowski
Pawęzowski Robert, Adam (A00791)  01.05.1969  Sosnowiec

Pawlak
Pawlak Jacek (A00935)  10.05.1942  Łódź
Pawlak Patryk (A00938)  08.01.1993  Łódź
Pawlak Piotr (A00936)  04.10.1965  Łódź

Pawłowska
Pawłowska Julia, Teresa (A01610)  23.03.2001  Lublin

Pawłowski
Pawłowski Tomasz (A01083)  26.07.1965 

Piątek
Piątek Jadwiga, Wanda (A00747)  08.11.1954  Sosnowiec

Piecykura
Piecykura Jan, Józef (A00675)  22.06.1934  Małoszyce
Piecykura Małgorzata (A00873)  1963 
Piecykura Marian (A00872)  1962 

Piefkowski
Piefkowski Adolf, Christian (A01029)  20.12.1934  Gdańsk
Piefkowski Adolf, Friedrich (A01016)  07.07.1884  Gdańsk
Piefkowski Agnes (A01199)  1912 
Piefkowski Andre (A01190)  07.05.1959  Westerland
Piefkowski Andrea (A01209)  23.11.1963 
Piefkowski Andreas (A01194)
Piefkowski Anna (A01200)  29.01.1914 
Piefkowski Anna, Clara (A01017)  23.04.1886  Gdańsk
Piefkowski Anna, Elisabeth (A01013)  22.10.1876  Gdańsk
Piefkowski Anna, Johanna (A01021)  05.10.1920  Gdańsk
Piefkowski Bettina (A01207)  07.02.1955 
Piefkowski Bruno, Felix (A01025)  03.12.1926  Gdańsk
Piefkowski Christel (A01189)  23.05.1939  Gdańsk
Piefkowski Daniel (A01223)
Piefkowski Erika (A01201)  02.03.1922 
Piefkowski Franz (A01197)  1910 
Piefkowski Franz, Hermann (A01019)  26.09.1889  Gdańsk
Piefkowski Franz, Hermann (A01027)  14.03.1929  Gdańsk
Piefkowski Georg (A01204)  02.04.1927  Olsztyn
Piefkowski Gerhard, Heinz (A01024)  15.12.1925  Gdańsk
Piefkowski Gudrun (A01216)    Hannover
Piefkowski Heinrich (A01203)  11.06.1925  Olsztyn
Piefkowski Henry (A01028)  1931  Gdańsk
Piefkowski Herbert (A01205)  24.12.1928  Olsztyn
Piefkowski Hermann, Albert (A01018)  03.01.1888  Gdańsk
Piefkowski Hildegard, Else (A01026)  19.02.1928 
Piefkowski Holger (A01211)  06.08.1957  Hannover
Piefkowski Horst, Gunter (A01030)  07.02.1937  Gdańsk
Piefkowski Inge (A01187)    Gdańsk
Piefkowski Irmgard (A01202)  27.11.1923 
Piefkowski Irmgard, Charlotte (A01023)  03.04.1923  Gdańsk
Piefkowski Josef (A01195)  12.05.1886  Rosenau
Piefkowski Julia (A01208)  11.07.1962 
Piefkowski Klara, Margarete (A01022)  17.12.1921  Gdańsk
Piefkowski Kurt (A01186)  11.06.1911  Gdańsk
Piefkowski Martin (A01215)  1959 (około)  Hannover
Piefkowski Martina (A01220)  23.01.1987  Flensburg
Piefkowski Patrick (A01193)  20.12.1990  Hannover
Piefkowski Paul, Felix (A01014)  11.09.1879  Gdańsk
Piefkowski Peter (A01198)
Piefkowski Ralf (A01217)  20.11.1961  Hannover
Piefkowski Robert, Otto (A01015)  16.01.1881  Gdańsk
Piefkowski Ronald (A01214)  06.08.1955  Hannover
Piefkowski Sven (A01192)  21.04.1986  Hannover
Piefkowski Ursula (A01188)    Gdańsk
Piefkowski Veronika (A01219)  23.01.1987  Flensburg
Piefkowski Wolfgang Georg (A01213)  23.04.1954  Hannover

Pifkowska
Pifkowska Claudia (A00358)  01.07.1967  Düsseldorf

Pifkowski
Pifkowski Erika (A00347)  22.05.1913  Gdańsk
Pifkowski Gerhard, Paul (A00349)  09.02.1918 
Pifkowski Manfred Klaus (A00355)  05.06.1951  Bad Bramstedt
Pifkowski Siegfried Eckehard (A00353)  09.06.1943  Gdańsk

Piwko
Piwko Adam (A00590)  24.12.1823  Małoszyce
Piwko Agnieszka (A00586)  20.01.1814  Małoszyce
Piwko Anna (A00604)  1833 (około) 
Piwko Antoni (A01648)  1810  Rachanie
Piwko Antoni (A01651)  1804 (około)  Rachanie
Piwko Barbara (A00589)  20.11.1821  Małoszyce
Piwko Barbara (A00599)  01.12.1823  Małoszyce
Piwko Bartłomiey (A00579)  18.08.1789 (?)  Małoszyce
Piwko Floryan (A00957)
Piwko Franciszek (A00001)  1804 (ca.)  Łaszczów
Piwko Franciszek (A01423)  1814  Rachanie
Piwko Franciszka (A00582)  06.05.1792 (?)  Małoszyce
Piwko Helena (A00598)  02.03.1821  Małoszyce
Piwko Jan (A00574)  15.02.1782 (?)  Małoszyce
Piwko Jan, Stanisław (A00956)  1709 
Piwko Jędrzey (A00603)  13.11.1831  Małoszyce
Piwko Józef (A00605)  02.07.1837  Małoszyce
Piwko Juliana (A00601)  10.03.1827  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00578)  22.04.1787 (?)  Małoszyce
Piwko Katarzyna (A00588)  25.10.1818  Małoszyce
Piwko Łukasz (A01422)  1770 (około) 
Piwko Marcin (A01646)
Piwko Maryanna (A00591)  06.08.1825  Małoszyce
Piwko Maryanna (A00597)  31.12.1819  Małoszyce
Piwko Paweł (A00596)  07.01.1819  Małoszyce
Piwko Stanisław (A01424)  1776 (około)  Tomaszów Lubelski
Piwko Stefan (A00602)  29.08.1829  Małoszyce
Piwko Szymon (A00572)
Piwko Szymon (A00592)  01.11.1827  Małoszyce
Piwko Wiktorya (A00593)  20.09.1829  Małoszyce
Piwko Zofia (A00577)  14.05.1784 (?)  Małoszyce
Piwko Zofia (A00595)  01.05.1845  Małoszyce

Piwkowicz
Piwkowicz Jacusius (A00947)  1399 
Piwkowicz Mikołaj (A00952)

Piwkowsk
Piwkowsk Oskar (A01607)  02.01.2004  Głogów

Piwkowska
Piwkowska  (A00382)
Piwkowska Adela (A00160)  17.12.1923  Domaniż
Piwkowska Agata (A01294)
Piwkowska Agata (A01304)  07.03.1995  Lublin
Piwkowska Agnieszka (A00081)  1982 
Piwkowska Agnieszka (A00489)  26.06.1980  Hrubieszów
Piwkowska Agnieszka (A01284)  06.01.1984  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Agnieszka (A01458)  04.1959  Białą Podlaska
Piwkowska Agnieszka, Magdalena (A00770)  26.03.1978  Czeladź
Piwkowska Agnieszka, Monika (A00378)  09.01.1977  Choszczno
Piwkowska Aleksandra, Maria (A00240)  18.07.1976  Łódź
Piwkowska Alicja (A00372)  21.08.1951  Siemiatycze
Piwkowska Alicja (A00524)  27.10.1998  Warszawa
Piwkowska Alicja, Teresa (A01085)  06.09.2000  Brzesko
Piwkowska Alina, Maria (A00693)  18.07.1943  Otola
Piwkowska Ana (A00310)
Piwkowska Aneta (A00523)  17.01.1976  Wysokie Mazowieckie
Piwkowska Aniela (A00393)  1908 
Piwkowska Anna (A00086)  1978 
Piwkowska Anna (A00182)  01.09.1993  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna (A00203)  18.02.1975  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Anna (A00241)  17.03.1979  Skierniewice
Piwkowska Anna (A00275)  10.03.1977  Kostrzyn
Piwkowska Anna (A00453)
Piwkowska Anna (A00507)  17.07.1989  Ustka
Piwkowska Anna (A00919)  12.02.1963  Pruszków
Piwkowska Anna (A01460)  14.09.1971  Olsztyn
Piwkowska Anna (A01346)  1968  Ząbkowice
Piwkowska Anna Elisabeth (A00340)  22.11.1876  Wonneberg
Piwkowska Anna Maria (A00198)  15.10.1989  Lublin
Piwkowska Antonina (A01308)
Piwkowska Antosia (A00003)
Piwkowska Apolonia (A00614)  29.01.1871  Małoszyce
Piwkowska Ariane (A00434)  17.10.1989  Lyon
Piwkowska Barbara (A00480)
Piwkowska Bogumiła (A00173)  15.11.1951  Łaszczów
Piwkowska Cecylia (A00433)  14.03.1985  Lyon
Piwkowska Czesława, Halina (A00674)  19.08.1937  Łany Wielkie
Piwkowska Czesława, Janina (A00672)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Danuta (A00168)  14.02.1923  Hołubie
Piwkowska Danuta, Aniela (A00680)  22.05.1957  Żarnowiec
Piwkowska Danuta, Aniela (A00752)  24.05.1948  Będzin
Piwkowska Dominika (A00097)  27.09.1983  Słupsk
Piwkowska Dominika (A00289)  06.02.1998  Głogów
Piwkowska Dominika (A01447)  18.02.2003  Witnica
Piwkowska Dominika, Maria (A00445)  27.02.1985  Warszawa
Piwkowska Dorota (A00083)  1977 
Piwkowska Dorota (A00376)  27.07.1972  Choszczno
Piwkowska Dorota (A01625)  23.09.1968  Sandomierz
Piwkowska Dorota, Teresa (A00268)  02.10.1962  Skwierzyna
Piwkowska Elżbieta (A00284)  12.04.1946  Ornatowice
Piwkowska Elżbieta (A01296)  19.11.1960  Hrubieszów
Piwkowska Elżbieta, Aleksandra (A00440)  01.09.1954  Bydgoszcz
Piwkowska Elżbieta, Maria (A00728)  05.11.1957  Będzin
Piwkowska Emila (A00708)  04.09.1921  Małoszyce
Piwkowska Emma, Franciska, Helena (A00344)  05.05.1883 
Piwkowska Ewa (A00181)  06.04.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Ewa (A00261)  13.10.1939  Kowel
Piwkowska Ewa (A00296)  23.12.1950  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00300)  17.05.1974  Wrocław
Piwkowska Ewa (A00995)
Piwkowska Ewa (A01277)  03.12.1958  Lublin
Piwkowska Ewa, Agnieszka (A00725)  15.09.1955  Wrocław
Piwkowska Ewelina, Karolina (A00732)  19.11.1978  Będzin
Piwkowska Feliksa (A00364)  15.04.1929  Ciechanowiec
Piwkowska Florentyna, Anna (A00324)
Piwkowska Genowefa (A00776)  24.08.1914  Małoszyce
Piwkowska Gertrude (A00410)  1845  Kranz
Piwkowska Grażyna (A00073)  14.10.1946  Bydgoszcz
Piwkowska Grażyna, Anna (A00691)  24.02.1940 (o północy na 25.02.1940)  Otola
Piwkowska Halina (A00246)  27.11.1952  Sulęcin
Piwkowska Halina (A00402)  30.07.1951  Zamość
Piwkowska Halina (A00514)  22.02.1960  Ciechanowiec
Piwkowska Halina (A01339)  1946  Hrubieszów
Piwkowska Halina, Barbara (A00714)  25.10.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Halina, Sabina (A00762)  22.05.1958  Będzin
Piwkowska Hanna (A00277)  26.07.1952  Dobre Miasto
Piwkowska Hanna (A00285)
Piwkowska Hanna (A01289)
Piwkowska Helena (A00291)  1809 
Piwkowska Helena (A00305)
Piwkowska Helena (A00419)  24.04.1904  Michorzewo
Piwkowska Helena (A00661)  09.04.1910  Małoszyce
Piwkowska Ignaca (A00215)  31.01.1905  Teptiuków
Piwkowska Irena (A00257)  11.06.1932  Rozyszcze
Piwkowska Irena (A00634)  01.04.1922  Małoszyce
Piwkowska Irena (A01337)  1933  Poniczów
Piwkowska Irena, Janina (A00787)  12.07.1944  Będzin
Piwkowska Irena, Zofia (A00756)  20.05.1952  Będzin
Piwkowska Iwona, Ewa (A00685)  11.02.1982  Sosnowiec
Piwkowska Izabela (A00298)  31.03.1956  Wrocław
Piwkowska Izabela (A01034)  05.09.1991  Nowa Sól
Piwkowska Jadwiga (A00046)  01.1895  Nieledew
Piwkowska Jadwiga (A00155)  18.01.1934  Zaręka
Piwkowska Jadwiga Wiesława (A00506)  10.04.1967  Ustka
Piwkowska Jadwiga, Maria (A00740)  28.01.1946  Małoszyce
Piwkowska Jadwiga, Władysława (A00695)  17.07.1945  Otola
Piwkowska Jakub (A00085)  1983 
Piwkowska Janina (A00048)  1899 
Piwkowska Janina (A00225)  19.09.1942  Koniuchy /W
Piwkowska Janina (A00263)  17.09.1941  Kowel
Piwkowska Janina (A00667)  28.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Janina (A00913)  1899 
Piwkowska Janina (A00928)  17.05.1922  Ciechanowiec
Piwkowska Janina Irena (A00370)  23.06.1949  Ciechanowiec
Piwkowska Janina, Małgorzata (A00669)  13.07.1927  Dąbrowa Górnicza
Piwkowska Joanna (A00080)  1974 
Piwkowska Joanna (A00125)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Joanna (A00205)  08.11.1986  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Joanna (A00918)  07.02.1958  Otwock
Piwkowska Joanna (A01033)  04.04.1990  Nowa Sól
Piwkowska Joanna (A01278)  07.05.1964  Lublin
Piwkowska Joanna (A01303)  18.03.1989  Lublin
Piwkowska Johanna (A00338)
Piwkowska Jolanta (A00093)  17.01.1952  Inowrocław
Piwkowska Jolanta (A00518)  16.07.1964  Ciechanowiec
Piwkowska Jolanta, Krystyna (A00684)  23.03.1984  Pilica
Piwkowska Jowita (A00302)  03.1975  Wrocław
Piwkowska Józefa (A00417)  16.03.1902  Michorzewo
Piwkowska Julia (A00135)  1887  Posadów
Piwkowska Karolina (A00512)  04.06.1987  Ciechanów
Piwkowska Karolina, Anna (A00772)  09.12.1980  Czeladź
Piwkowska Katarzyna (A00060)  02.10.1972  Kętrzyn
Piwkowska Katarzyna (A00151)  15.09.1973  Warszawa
Piwkowska Katarzyna (A00496)  1964 
Piwkowska Katarzyna (A00594)  23.11.1814  Małoszyce
Piwkowska Kazimiera (A00422)  30.01.1909  Stupy
Piwkowska Kazimiera (A00665)  07.07.1916  Małoszyce
Piwkowska Kazimiera (A00735)
Piwkowska Konstancja (A00209)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Kostka (A00290)  1896 
Piwkowska Krystyna (A00069)  1926 
Piwkowska Krystyna (A00109)  1922  Rogóźno
Piwkowska Krystyna (A01327)   
Piwkowska Krystyna, Helena (A00643)  14.04.1949  Małoszyce
Piwkowska Leonora Adelgunde Friederike (A00452)  07.04.1839  Hochstriess
Piwkowska Lodzia (A00306)
Piwkowska Lucyna (A00933)  1938 
Piwkowska Ludwika (A00650)  25.08.1896  Małoszyce
Piwkowska Łucja (A00207)  30.12.1896  Krzemieniec Podolski
Piwkowska Łucja (A00270)  22.09.1962  Wałbrzych
Piwkowska Magda, Monika (A01469)  09.07.1986  Warszawa
Piwkowska Magdalena (A00183)  14.12.1990  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Magdalena (A00197)  05.07.1984 
Piwkowska Magdalena, Maria (A00773)  11.07.1982  Będzin
Piwkowska Małgorzata (A00120)  09.08.1954  Wisła
Piwkowska Małgorzata (A00124)  09.08.1975  Kraków
Piwkowska Małgorzata (A00299)  09.09.1962  Wrocław
Piwkowska Małgorzata (A00499)  1968 
Piwkowska Małgorzata (A00516)  17.06.1962  Ciechanowiec
Piwkowska Małgorzata, Agata (A00768)  20.09.1974  Sosnowiec
Piwkowska Maria (A00015)  1872  Mircze
Piwkowska Maria (A00067)  1922 
Piwkowska Maria (A00108)  05.12.1907 
Piwkowska Maria (A00224)  06.12.1916  Borszcze
Piwkowska Maria (A00390)
Piwkowska Maria (A00641)  26.08.1946  Małoszyce
Piwkowska Maria (A00908)  1897 
Piwkowska Maria (A00991)
Piwkowska Maria (A01305)
Piwkowska Maria Teresa (A00226)  20.07.1944  Zwierzyniec
Piwkowska Maria, Leokadia (A00758)  28.01.1955  Będzin
Piwkowska Marianna (A00632)  19.08.1905  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00656)  26.03.1902  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00707)  02.10.1919  Małoszyce
Piwkowska Marianna (A00710)  27.10.1923  Małoszyce
Piwkowska Marianna, Wanda (A00637)  02.01.1927  Małoszyce
Piwkowska Mariola (A00269)  18.05.1960  Wałbrzych
Piwkowska Mariola (A00519)  22.11.1965  Ciechanowiec
Piwkowska Marta, Agata (A00790)  30.01.1970  Sosnowiec
Piwkowska Marta, Katarzyna (A00734)  07.12.1993  Będzin
Piwkowska Maryanna (A01433)  30.12.1844  Bończa
Piwkowska Marzena (A00515)  04.06.1961 
Piwkowska Mathilde (A00435)  11.06.1994  Lyon
Piwkowska Michalina (A00020)  1858 (około) 
Piwkowska Mirosława (A00297)  11.09.1952  Wrocław
Piwkowska Mirosława (A01456)  01.1951  Biała Podlaska
Piwkowska Monika (A00095)  04.04.1972 
Piwkowska Monika (A00744)  06.02.1993  Bydgoszcz
Piwkowska Monika (A01283)  10.10.1980  Zamość
Piwkowska Natalia (A00184)  25.12.1994  Tomaszów Lubelski
Piwkowska Natalia (A00906)  18.10.1993  Świnoujście
Piwkowska Paulina (A00088)  1989 
Piwkowska Paulina (A00131)  1985 
Piwkowska Regina (A00780)  17.12.1914  Będzin
Piwkowska Renata (A00521)  09.1971  Ciechanowiec
Piwkowska Rosalie Clara (A00341)  15.07.1879 
Piwkowska Rozalia (A01657)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowska Stanisława (A00012)  1884 
Piwkowska Stanisława (A00016)  1867 (około)  Turkowice
Piwkowska Stanisława (A00391)  1892  Hrubieszów
Piwkowska Stanisława (A00654)  24.04.1900  Małoszyce
Piwkowska Stanisława (A00775)  1910 (około)  Częstochowa
Piwkowska Stanisława (A00983)
Piwkowska Stanisława (A01326)
Piwkowska Sylwia (A01035)  02.11.1993  Nowa Sól
Piwkowska Sylwia, Agata (A00730)  28.06.1976  Będzin
Piwkowska Tekla (A00608)  09.09.1860  Małoszyce
Piwkowska Tekla (A00993)
Piwkowska Tekla (A01430)  1835 (lub 1837) 
Piwkowska Tekla (A01658)  30.12.1884  Stara Wieś
Piwkowska Teresa (A00111)  1923  Rogóźno
Piwkowska Teresa (A00230)  22.09.1949  Wrocław
Piwkowska Teresa (A00280)  02.04.1935  Werbkowice
Piwkowska Teresa (A00723)  11.09.1954  Będzin
Piwkowska Teresa (A01173)  17.01.1932  Nowy Sącz
Piwkowska Teresa (A01452)  1923  Kryłów
Piwkowska Teresa, Maria (A00185)  24.03.1941  Domaniż
Piwkowska Urszula (A00522)  02.06.1974  Ciechanowiec
Piwkowska Walentyna (A00989)
Piwkowska Wanesa (A01606)  22.04.2003  Bochum
Piwkowska Wele (A00439)  25.09.1995  Lübeck
Piwkowska Wiktoria (A00625)  14.12.1887  Małoszyce
Piwkowska Władysława (A00138)  31.07.1900  Hołubie
Piwkowska Władysława (A00366)  01.10.1935  Ciechanowiec
Piwkowska Władysława (A01431)  03.11.1840  Bończa
Piwkowska Władysława (A01451)  1919  Hrubieszów
Piwkowska Władysława, Anna (A00639)  27.06.1931  Małoszyce
Piwkowska Zdzisława, Róża (A00231)  30.10.1952  Wrocław
Piwkowska Zofia (A00784)  08.09.1920  Będzin
Piwkowska Zofia (A01661)  23.06.1895  Hołubie

Piwkowski
Piwkowski  (A00381)
Piwkowski  (A00407)
Piwkowski  (A00501)  06.01.1968  Choszczno
Piwkowski  (A01421)  1745 (około) 
Piwkowski Adam (A00009)  1859 
Piwkowski Adam (A00336)  1853 
Piwkowski Adam (A00620)  22.12.1880  Małoszyce
Piwkowski Adam (A00987)
Piwkowski Adam, Józef (A00642)  02.01.1948  Małoszyce
Piwkowski Adam, Piotr (A00199)  31.01.1950  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Adolf (A00318)  1774 
Piwkowski Albrecht (A01009)  19.01.1847  Pempowo
Piwkowski Aleksander (A00005)  1834  Tuczępy
Piwkowski Aleksander (A00122)  30.04.1958  Żagań
Piwkowski Aleksander (A00282)  17.07.1936  Ornatowice
Piwkowski Andreas, Tomasz (A00329)  08.08.1836  Zuckau
Piwkowski Andrzej (A00074)  1948 
Piwkowski Andrzej (A00271)  28.09.1965  Wałbrzych
Piwkowski Andrzej (A00276)  08.04.1984  Kostrzyn
Piwkowski Andrzej (A00510)  11.02.1959  Ciechanowiec
Piwkowski Andrzej, Krzysztof (A00682)  18.07.1975  Pilica
Piwkowski Anna (A00998)  21.08.1931  Zuckau
Piwkowski Anna (A01002)  16.07.1862  Pempau
Piwkowski Anna (A01074)  10.10.1846  Ruthen
Piwkowski Anna (A01075)  23.09.1847  Zuckau
Piwkowski Anton (A00531)  1820  Pempau
Piwkowski Anton (A01081)  12.04.1893  Zuckau
Piwkowski Antoni (A00216)  07.06.1907  Teptiuków
Piwkowski Antoni (A00259)  01.05.1933  Rozyszcze
Piwkowski Antoni (A00383)  1882  Hrubieszów
Piwkowski Antoni (A00910)  1895  Mołozów
Piwkowski Antoni (A00971)
Piwkowski Antoni Janusz (A00227)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Antoni Zbigniew (A01287)  31.10.1931  Skierbieszów
Piwkowski Arkadiusz, Krzysztof (A00236)  24.03.1982  Wrocław
Piwkowski Artur (A00126)  26.05.1986  Kraków
Piwkowski Artur (A01282)  25.10.1973  Zamość
Piwkowski Artur, Stanisław (A00767)  06.09.1970  Sosnowiec
Piwkowski August (A01076)  06.08.1849  Zuckau
Piwkowski August, Valentin (A00449)  15.02.1835  Hochstriess
Piwkowski Augustine (A01005)  09.03.1870  Ramkau
Piwkowski Augustyn (A00294)  23.09.1942  Werbkowice
Piwkowski Barbara, Jadwiga (A00469)  24.07.1960 
Piwkowski Bartłomiej (A00616)  14.08.1875  Małoszyce
Piwkowski Bartłomiej (A01039)
Piwkowski Bartosz (A00249)  16.10.1981  Grójec
Piwkowski Beata, Ursula (A00474)  25.07.1970 
Piwkowski Bogdan (A00374)  07.05.1957  Choszczno
Piwkowski Bogdan, Mirosław (A00742)  24.06.1957  Otwock
Piwkowski Bolesław (A00659)  04.08.1906  Małoszyce
Piwkowski Bolesław (A01453)  17.07.1926  Kryłów
Piwkowski Bolesław (A01325)  1946  Hrubieszów
Piwkowski Bronisław (A00017)  13.08.1877  Mircze
Piwkowski Catharina (A01008)  28.04.1841  Pempowo
Piwkowski Charlotte, Martha (A00461)  01.02.1912  Gdańsk
Piwkowski Christiano (A00792)
Piwkowski Czesław (A00141)  20.07.1900  Hołubie
Piwkowski Czesław (A00152)  28.04.1923  Hołubie
Piwkowski Dominik (A00248)  09.01.1977  Zawiercie
Piwkowski Donia (A01182)  21.01.1969  Kaufbeuren
Piwkowski Eduard (A01178)
Piwkowski Edward (A00139)  04.10.1894  Hołubie
Piwkowski Edward (A00359)  01.04.1899  Białystok
Piwkowski Edward (A00517)  18.05.1963 
Piwkowski Edward (A01329)   
Piwkowski Edward, Jan (A00645)  20.02.1951  Małoszyce
Piwkowski Edward, Józef (A00673)  08.06.1932  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Edward, Józef (A00745)  09.10.1942  Jasieniec
Piwkowski Edward, Lucjan (A00720)  02.01.1950  Będzin
Piwkowski Elisabeth (A01007)  09.12.1839  Pempowo
Piwkowski Eugeniusz (A00736)  05.09.1936  Jasieniec
Piwkowski Ewald (A00056)  19.04.1949  Kętrzyn
Piwkowski Felica (A00421)  30.05.1906  Michorzewo
Piwkowski Feliks (A00018)  20.08.1862  Turkowice
Piwkowski Feliks (A00044)  13.03.1888  Nieledew
Piwkowski Feliks (A00107)  1904 
Piwkowski Feliks (A00148)  1923  Hołubie
Piwkowski Feliks (A00220)  27.08.1911  Koniuchy /W
Piwkowski Feliks (A00317)  1772 
Piwkowski Feliks (A00388)
Piwkowski Feliks (A00698)  03.11.1905  Małoszyce
Piwkowski Feliks (A00949)
Piwkowski Franciskus, Nicolaus (A01006)  12.12.1838  Zuckau
Piwkowski Franciszek (A00137)  26.08.1889  Hołubie
Piwkowski Franciszek (A00323)
Piwkowski Franciszek (A00618)  10.08.1878  Małoszyce
Piwkowski Franciszek (A01653)  1838  Rachanie
Piwkowski Franciszek, Jakub (A00999)  18.11.1832  Zuckau
Piwkowski Franz (A00337)
Piwkowski Franz (A01077)  13.07.1853  Zuckau
Piwkowski Gerd, Paul (A00351)  07.03.1940  Gdańsk
Piwkowski Grzegorz (A00087)  1980 
Piwkowski Grzegorz (A00166)  04.09.1968  Warszawa
Piwkowski Grzegorz (A00766)  02.07.1980  Czeladź
Piwkowski Hans (A00456)
Piwkowski Helga (A00463)  07.12.1928  Gdańsk
Piwkowski Helga Hiltrud (A00475)  29.01.1973 
Piwkowski Henryk (A00162)  02.12.1930  Domaniż
Piwkowski Henryk (A00362)  20.09.1927  Ciechanowiec
Piwkowski Henryk Juliusz (A00454)  03.02.1870  Gdańsk
Piwkowski Hipolit (A00304)  13.08.1896  Łykoszyn
Piwkowski Hubert (A00084)  1986 
Piwkowski Hubert Michael (A00465)  28.09.1940  Gdańsk
Piwkowski Ignacy (A00973)
Piwkowski Ignacy (A01426)  1812  Rachanie
Piwkowski Igor Marek (A00502)  30.07.1971  Choszczno
Piwkowski Ireneusz (A00054)  28.06.1944  Rejowiec
Piwkowski Ireneusz (A00292)  11.07.1937  Hrubieszów
Piwkowski Jacek (A00273)  15.03.1970  Witnica
Piwkowski Jacek (A01345)  1966  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Jacek Andrzej (A00195)  24.09.1965  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jacek Marian (A00098)  11.09.1947 
Piwkowski Jacek Paweł (A00430)  11.02.1957  Warszawa
Piwkowski Jakob (A00446)
Piwkowski Jakob (A00795)  12.07.1768  Bamewitz
Piwkowski Jakob, Norbert (A01000)  07.07.1834  Zuckau
Piwkowski Jakub (A00180)  08.01.1979  Katowice
Piwkowski Jan (A00002)
Piwkowski Jan (A00013)  1890 
Piwkowski Jan (A00014)  1860 (około)  Turkowice
Piwkowski Jan (A00049)  1909 
Piwkowski Jan (A00244)  24.11.1951  Zielona Góra
Piwkowski Jan (A00389)  27.01.1880  Perespa
Piwkowski Jan (A00486)  15.07.1978  Hrubieszów
Piwkowski Jan (A00612)  12.06.1869  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00630)  20.03.1901  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00657)  26.12.1903  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00671)  06.05.1930  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Jan (A00701)  30.08.1907  Małoszyce
Piwkowski Jan (A00782)  23.06.1918  Będzin
Piwkowski Jan (A00926)  1901 
Piwkowski Jan (A00975)
Piwkowski Jan (A01274)  1924 
Piwkowski Jan (A01427)  1818  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Jan (A01457)  27.07.1952  Biała Podlaska
Piwkowski Jan (A01656)  25.12.1879  Stara Wieś
Piwkowski Janusz (A00116)  05.11.1925  Zielona Góra
Piwkowski Janusz (A00118)  02.05.1953  Wisła
Piwkowski Janusz (A01617)  1899 
Piwkowski Jarosław (A00520)  18.12.1969  Ciechanowiec
Piwkowski Jaruslaus Christoph (A00470)  04.10.1961 
Piwkowski Jasschoni (A00948)  1489 
Piwkowski Jerzy (A00090)  21.02.1948  Inowrocław
Piwkowski Jerzy (A00114)  02.12.1924  Rozkopaczew
Piwkowski Jerzy (A00190)  24.05.1955 
Piwkowski Jerzy (A00315)
Piwkowski Jerzy (A01292)  1963 
Piwkowski Jerzy, Józef (A00676)  16.03.1939  Małoszyce
Piwkowski Joachim (A00312)  1746 
Piwkowski Johan Hubert (A00467)  26.02.1958 
Piwkowski Johann (A00333)  1844 
Piwkowski Johann (A00448)  16.01.1833  Hochstriess
Piwkowski Johann Leo (A00339)  05.06.1888 
Piwkowski Johannes (A00346)  14.04.1889  Gdańsk
Piwkowski Jolanta Jadwiga (A00471)  07.06.1966 
Piwkowski Josef (A01004)  02.03.1867  Pempau
Piwkowski Joseph (A00408)  1844  Nattern
Piwkowski Joseph (A00412)  06.09.1869  Nattern
Piwkowski Josephina (A01078)  05.11.1857  Zuckau
Piwkowski Jozef (A00307)  1721 
Piwkowski Jozef (A00314)  1771 
Piwkowski Jozef (A00316)  1771 
Piwkowski Jozef (A00331)
Piwkowski Józef (A00004)
Piwkowski Józef (A00010)  1867 (około) 
Piwkowski Józef (A00027)  1857  około
Piwkowski Józef (A00213)  17.03.1903  Modryniec Lubelski
Piwkowski Józef (A00622)  16.02.1883  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00627)  16.06.1895  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00652)  03.08.1898  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00703)  25.01.1910  Małoszyce
Piwkowski Józef (A00706)  11.02.1917  Małoszyce
Piwkowski Józef (A01307)
Piwkowski Józef (A01432)  27.06.1843  Bończa
Piwkowski Józef (A01619)  1867  Kryłów
Piwkowski Józef (A01655)  1868 (ca.)  Tuczapy
Piwkowski Józef Henryk (A00156)  19.03.1951  Hołubie
Piwkowski Julian (A00006)  07.01.1837  Tuczępy
Piwkowski Julian (A00019)  1875 
Piwkowski Julian (A00105)  31.01.1899  Nabróż
Piwkowski Julian (A00250)  13.04.1930  Koniuchy /W
Piwkowski Julian (A00328)  1811 
Piwkowski Julian (A00332)
Piwkowski Julian (A00909)  1894 
Piwkowski Julian (A00982)
Piwkowski Julian, Błażej (A00712)  03.02.1926  Małoszyce
Piwkowski Juri (A01184)  05.09.1993  Flensburg
Piwkowski Karol (A00303)  1899 
Piwkowski Kazimierz (A00143)  02.03.1903  Hołubie
Piwkowski Kazimierz (A00153)  11.08.1927  Oszczów
Piwkowski Kazimierz (A00171)  1928 
Piwkowski Kazimierz (A00218)  27.07.1909  Teptiuków
Piwkowski Kazimierz (A00265)  22.01.1946  Witnica
Piwkowski Kazimierz (A00279)  04.01.1934  Werbkowice
Piwkowski Kazimierz (A00414)  23.01.1894  Cerekwica
Piwkowski Kazimierz (A00424)  15.06.1925  Żnin
Piwkowski Kazimierz (A00929)  21.06.1925  Ciechanowiec
Piwkowski Kazimierz (A01338)  1938  Kalinowska
Piwkowski Kazimierz, Jan (A00678)  03.03.1953  Żarnowiec
Piwkowski Kazimirs (A00319)  1775 
Piwkowski Kazimirz Jozef (A00326)  1803  Jezowo
Piwkowski Klemens (A00426)  20.11.1927  Żnin
Piwkowski Kolya (A01185)  28.12.1996  Flensburg
Piwkowski Krystian (A00509)  10.04.1958  Ciechanowiec
Piwkowski Krystian, Julian (A00754)  05.12.1950  Będzin
Piwkowski Krzysztof Adam (A01297)  24.12.1961  Hrubieszów
Piwkowski Krzysztof Ryszard (A00232)  07.02.1954  Wrocław
Piwkowski Ksawery (A00008)
Piwkowski Lars Gerd Paul Michael (A00357)  12.03.1969  Düsseldorf
Piwkowski Leon (A00385)  07.03.1894  Nieledew
Piwkowski Leon Antoni (A00427)  24.06.1930  Żnin
Piwkowski Longin, Ignacy (A00636)  01.07.1924  Małoszyce
Piwkowski Lucjan (A00050)  1912  Kazań
Piwkowski Lucjan (A00778)  12.09.1912  Będzin
Piwkowski Ludwig Alex Ferdinand (A00450)  18.01.1837  Hochstriess
Piwkowski Ludwik (A00974)
Piwkowski Łukasz (A00127)  14.03.1990  Kraków
Piwkowski Łukasz, Adam (A00686)  08.08.1986  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Maciej (A00487)  25.10.1981  Hrubieszów
Piwkowski Maciej (A00951)
Piwkowski Maciej Michał (A00442)  22.10.1956  Warszawa
Piwkowski Magdalena Jadwiga (A00472)  05.08.1969 
Piwkowski Marcin (A00082)  1984 
Piwkowski Marcin (A00130)  11.04.1962 
Piwkowski Marcin (A00167)  23.06.1994  Warszawa
Piwkowski Marcin (A00179)  01.03.1977  Mikołów
Piwkowski Marcin (A00239)  07.12.1972  Łódź
Piwkowski Marcin (A00405)  11.03.1982  Zamość
Piwkowski Marcin Wojciech (A00436)  30.03.1960  Warszawa
Piwkowski Marek (A00252)  25.07.1963  Lublin
Piwkowski Marek (A00309)
Piwkowski Marek (A01328)   
Piwkowski Marek (A01318)  1960 
Piwkowski Marek Piotr (A00099)  22.01.1949  Skrzatusz
Piwkowski Marek Piotr (A00468)  12.06.1959 
Piwkowski Marek Tadeusz (A00193)  10.01.1961  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Marek Wojciech (A00177)  02.07.1960  Łaszczów
Piwkowski Marek, Julian (A00726)  16.02.1958  Wrocław
Piwkowski Maria (A01082)  01.1894  Zuckau
Piwkowski Maria Martha (A00345)  08.01.1886 
Piwkowski Maria Martha (A00458)  08.01.1896  Gdańsk
Piwkowski Marian (A00242)  21.06.1926  Luck
Piwkowski Marian (A01371)  03.05.1951  Dobre Miasto
Piwkowski Marian Antoni (A00186)  17.01.1935  Domaniż
Piwkowski Marian, Wojciech (A00689)  25.03.1939  Łany Wielkie
Piwkowski Mariusz (A00513)  20.10.1993  Ciechanów
Piwkowski Mariusz (A01098)  20.07.2000  Będzin
Piwkowski Martin (A01079)  11.11.1859  Zuckau
Piwkowski Mateusz (A01443)  05.03.1993  Wałbrzych
Piwkowski Michael (A00432)  15.03.1983  Lyon
Piwkowski Michael (A01003)  24.08.1864  Pempau
Piwkowski Michael Paul (A00334)  26.09.1843  Pempowo
Piwkowski Michał (A00007)  1849 
Piwkowski Michał (A00733)  14.09.1979  Będzin
Piwkowski Michał (A00923)  1869 
Piwkowski Michał, Paweł (A00771)  13.06.1987  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Michel (A01330)
Piwkowski Mieczysław (A00147)  06.01.1929  Hołubie
Piwkowski Mieczysław (A01275)  27.05.1929  Pomorów
Piwkowski Mirosław (A00071)  1934 
Piwkowski Mirosław (A00403)  10.05.1957  Zamość
Piwkowski Patryk (A01463)  28.07.1999  Radzyń Podlaski
Piwkowski Paul (A00457)
Piwkowski Paul Michael (A00342)  11.09.1880  Gdańsk
Piwkowski Paulina Maria (A00476)  07.11.1997  Troisdorf
Piwkowski Paweł (A00089)  1994 
Piwkowski Paweł (A00132)  1988 
Piwkowski Paweł (A00204)  15.01.1983  Tomaszów Lubelski
Piwkowski Paweł (A00330)
Piwkowski Paweł (A00415)  24.11.1899  Michorzewo
Piwkowski Paweł (A01349)  2000  Ząbkowice Śląskie
Piwkowski Paweł Maciej (A00444)  06.08.1981  Warszawa
Piwkowski Paweł Piotr (A00237)  26.06.1983  Wrocław
Piwkowski Paweł, Andrzej (A00648)  04.02.1980  Zawiercie
Piwkowski Paweł, Krzysztof (A00102)  18.11.1977  Rzeszów
Piwkowski Paweł, Marek (A00789)  09.01.1969  Sosnowiec
Piwkowski Philip (A00438)  07.01.1991  Lübeck
Piwkowski Piotr (A00078)  1953 
Piwkowski Piotr (A00096)  09.12.1979  Słupsk
Piwkowski Piotr (A00254)  15.10.1943  Kowel
Piwkowski Piotr (A00267)  19.05.1958  Skwierzyna
Piwkowski Piotr (A00387)
Piwkowski Piotr (A00623)  25.05.1885  Małoszyce
Piwkowski Piotr (A00683)  05.05.1977  Zawiercie
Piwkowski Piotr (A00774)  1907 (lub 1908)  Częstochowa
Piwkowski Piotr (A00912)  19.05.1898  Mozołów
Piwkowski Piotr (A00931)  15.10.1931  Ciechanowiec
Piwkowski Piotr (A01348)  1996  Ząbkowice
Piwkowski Piotr Julian (A00063)  30.05.1918  Moniatycze
Piwkowski Piotr Tomasz (A00101)  26.12.1975  Koszalin
Piwkowski Piotr, Mariusz (A01468)  14.04.1979  Warszawa
Piwkowski Przemysław (A00301)  01.1967  Wrocław
Piwkowski Rafał (A00059)  1975  Kętrzyn
Piwkowski Rafał (A00159)  14.01.1979  Krasnystaw
Piwkowski Rafał (A01461)  17.06.1975  Olsztyn
Piwkowski Ralf (A01181)  01.11.1966  Kaufbeuren
Piwkowski Robert, Dariusz (A00764)  26.11.1966  Sosnowiec
Piwkowski Roman (A00065)  1920 
Piwkowski Roman (A00361)  28.02.1939  Ciechanowiec
Piwkowski Romuald (A00158)  07.07.1954  Mircze
Piwkowski Rudolf (A00011)  1878 
Piwkowski Ryszard (A00368)  20.10.1946  Ciechanowice
Piwkowski Ryszard (A01317)  1955 
Piwkowski Stanisław (A00042)  1886 
Piwkowski Stanisław (A00052)  27.08.1941  Kowel
Piwkowski Stanisław (A00103)  07.05.1897  Piaski Szlacheckie
Piwkowski Stanisław (A00149)  1925  Hołubie
Piwkowski Stanisław (A00211)  18.11.1900  Kosmów
Piwkowski Stanisław (A00397)  15.04.1925  Pomorowic
Piwkowski Stanisław (A00401)  17.12.1949  Zamość
Piwkowski Stanisław (A00629)  15.09.1898  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00640)  20.04.1933  Małoszyce
Piwkowski Stanisław (A00738)    Jasieniec
Piwkowski Stanisław (A00739)
Piwkowski Stanisław (A00911)  1896  Mołozów
Piwkowski Stanisław (A00925)
Piwkowski Stanisław Jerzy (A00228)  16.09.1948  Łódź
Piwkowski Stanisław, Franciszek (A00687)  29.01.1937  Łany Wielkie
Piwkowski Stanisław, Józef (A00697)  12.07.1942  Małoszyce
Piwkowski Stanisław, Ryszard (A00760)  18.05.1956  Będzin
Piwkowski Stefan (A00061)  14.09.1915  Oszczów
Piwkowski Stefan (A00076)  1950 
Piwkowski Stefan (A01449)  16.12.1889  Gołąb
Piwkowski Stefan (A01455)  07.12.1949  Biała Podlaska
Piwkowski Stefan, Jan (A00690)  30.01.1951  Żarnowiec
Piwkowski Szczepan (A01662)  16.12.1897  Hołubie
Piwkowski Tadeusz (A00164)  08.09.1962  Warszawa
Piwkowski Tadeusz (A00255)  23.06.1930  Rozyszcze
Piwkowski Tadeusz (A00322)
Piwkowski Tadeusz Władysław (A00188)  24.09.1936 
Piwkowski Teofil (A00133)  1898  Hołubie
Piwkowski Tomasz (A00058)  05.07.1971  Kętrzyn
Piwkowski Tomasz (A00128)  15.06.1958  Zielona Góra
Piwkowski Tomasz (A00253)  10.09.1967  Warszawa
Piwkowski Tomasz (A00274)  20.10.1971  Bogdaniec
Piwkowski Tomasz (A00287)  01.07.1975  Głogów
Piwkowski Tomasz (A00311)
Piwkowski Tomasz (A00320)  1778 
Piwkowski Tomasz (A00325)  1802 
Piwkowski Tomasz (A00379)  22.05.1980 
Piwkowski Tomasz (A00985)
Piwkowski Tomasz (A01331)
Piwkowski Viktor (A01179)
Piwkowski Wacław (A00106)  1901 (jesień)  Nabróż
Piwkowski Wacław (A00145)  15.09.1909  Hołubie
Piwkowski Wacław (A01273)  02.07.1922  Ludzinie
Piwkowski Waldemar (A00176)  26.02.1956  Łaszczów
Piwkowski Walerian, Władysław (A00750)  30.08.1945  Jasieniec
Piwkowski Wiesław (A00201)  02.01.1957  Nadolce
Piwkowski Wiesław (A00367)  14.02.1943  Ciechanowiec
Piwkowski Wiktor (A00916)  11.12.1939  Nowe Świeciany
Piwkowski Wiktor, Feliks (A00717)  23.04.1936  Dąbrowa Górnicza
Piwkowski Wincenty (A00386)
Piwkowski Wincenty (A01618)  1832  Leżajsk
Piwkowski Władysław (A00222)  02.04.1914  Koniuchy /W
Piwkowski Władysław (A00384)  1889 
Piwkowski Władysław (A00663)  24.05.1913  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A00704)  03.02.1912  Małoszyce
Piwkowski Władysław (A01324)  1924 
Piwkowski Włodzimierz, Jerzy (A00915)  17.10.1932  Wilno
Piwkowski Wojciech (A00238)  23.04.1898  Kosmów
Piwkowski Wojciech (A00406)  16.09.1984  Zamość
Piwkowski Wojciech (A00488)  12.06.1983  Hrubieszów
Piwkowski Wojciech (A00610)  25.03.1867  Małoszyce
Piwkowski Wojciech (A00954)
Piwkowski Wojciech (A01309)
Piwkowski Wojciech Tomasz (A00191)  20.12.1960  Łaszczów
Piwkowski Wojciech, Rafał (A00649)  14.02.1982  Zawiercie
Piwkowski Zbigniew (A00169)  21.04.1925  Dutrów
Piwkowski Zbigniew (A00174)  07.09.1953  Łaszczów
Piwkowski Zbigniew (A00272)  20.05.1968 
Piwkowski Zbigniew, Marian (A00785)  08.09.1941  Będzin
Piwkowski Zdzisław (A01323)  1922 
Piwkowski Zenobiusz, Marian (A00748)  11.09.1943  Jasieniec
Piwkowski Zygmunt (A00647)  17.06.1954  Małoszyce
Piwkowski Zygmunt Kryspin (A01286)  1929  Kryłów

Piwkowski/a
Piwkowski/a  (A00021)
Piwkowski/a  (A00022)

Podgórska
Podgórska Hanna (A01231)  1954  Toruń
Podgórska Monika (A00878)  1970 

Podgórski
Podgórski Kazimierz (A00694)  20.07.1945  Sosnowiec

Pohl
Pohl Astrid (A01546)  16.11.1958  Büderich
Pohl Ellen (A01544)  28.05.1953  Büderich
Pohl Eva (A01552)  13.10.1953  Düsseldorf
Pohl Günther (A01550)  22.09.1950  Düsseldorf
Pohl Hans, Jürgen (A01551)  20.08.1952  Düsseldorf
Pohl Heinz (A01549)  09.04.1949  Düsseldorf
Pohl Heinz, Engelbert (A01539)  25.09.1927  Düsseldorf
Pohl Ingeborg, Margarete (A01540)  03.02.1930  Düsseldorf
Pohl Ingrid (A01547)  19.07.1969  Büderich
Pohl Johan, Joseph (A01538)  25.09.1926  Düsseldorf
Pohl Johann, Joseph (A01536)  22.03.1905  Düsseldorf
Pohl Karl, Heinz (A01555)  17.04.1959  Düsseldorf
Pohl Käthe (A01542)  11.09.1937  Düsseldorf
Pohl Klaus (A01554)  12.03.1958  Düsseldorf
Pohl Kurt (A01556)  12.08.1960  Düsseldorf
Pohl Kurt, Rolf (A01541)  13.03.1936  Düsseldorf
Pohl Monika (A01553)  25.10.1955  Düsseldorf
Pohl Ralph (A01557)  06.03.1964  Düsseldorf
Pohl Reiner (A01545)  08.05.1956  Büderich
Pohl Thomas (A01558)  29.07.1965  Düsseldorf
Pohl Wilma (A00352)  22.09.1942  Düsseldorf

Pohorecka
Pohorecka Maria (A00062)  1920 

Pollner
Pollner Johanna (A01124)

Porębski
Porębski Bogdan (A01643)
Porębski Matheusz (A01445)
Porębski Szymon (A01446)

Prochwicz
Prochwicz  (A00036)

Prokurat
Prokurat Agnieszka (A01064)  1979  Gdańsk
Prokurat Alicja (A01066)  1984  Gdańsk
Prokurat Anna (A01065)  1981  Gdańsk
Prokurat Wojciech (A01063)

Przezdziecka
Przezdziecka Barbara (A01634)

Przeździecki
Przeździecki Edward (A00777)  05.06.1906  Częstochowa
Przeździecki Witold (A00854)  1956 

Przybycińska
Przybycińska Wiesława, Leokadia (A00718)  01.11.1936  Brześć Nad Bugiem

Pstronska
Pstronska Honorata (A00977)

Pupiec
Pupiec Leokadia (A00221)  29.10.1922  Zwierzyniec

Pütz
Pütz Karl, Heinz (A01559)  11.08.1925  Düsseldorf
Pütz Michael (A01561)  1960  Belo Horizonte
Pütz Raphael (A01563)    Düsseldorf
Pütz Rolf (A01560)  1951  Düsseldorf

Pytel
Pytel Alicja Izabela (A00375)  07.05.1960  Choszczno

Raba
Raba Hanna (A00123)  01.06.1963  Grudziądz

Raczkiewicz
Raczkiewicz Maria (A00565)

Raczyńska
Raczyńska Irena (A00223)  02.08.1921  Sarnaki
Raczyńska Marzena, Paulina (A00891)  12.11.1986  Będzin

Raczyński
Raczyński Mieczysław, Sylwester (A00763)  01.01.1957  Sosnowiec
Raczyński Sebastian, Andrzej (A00890)  29.11.1978  Katowice

Radziszewska
Radziszewska Ewa (A01636)  1966  Warszawa

Ramm
Ramm  (A00459)

Rink
Rink Arnold (A01673)  08.12.1964 

Roehlich
Roehlich Andrzej (A01155)  25.11.1946 
Roehlich Czesław (A01157)  09.12.1952 
Roehlich Emilia (A01145)  05.02.1898  Lwów
Roehlich Henryk (A01144)  1897  Lwów
Roehlich Henryk (A01147)  07.01.1917  Lwów
Roehlich Krzysztof (A01162)  04.11.1976 
Roehlich Magdalena (A01171)  10.04.1995 
Roehlich Małgorzata (A01169)  26.12.1993 
Roehlich Maria (A01154)  21.01.1945 
Roehlich Marta (A01156)  06.07.1949 
Roehlich Michał (A01163)  20.06.1979 
Roehlich Waleria (A00558)  10.06.1899  Przemyśl
Roehlich Zbigniew (A01158)  06.10.1963 

Rogala
Rogala  (A00373)

Rogalski
Rogalski Klara, Johanna (A01020)  20.09.1899  Gdańsk

Rogowska
Rogowska Maria (A00030)  1876 

Rogowski
Rogowski Jan (A00032)  1874 

Röhlich
Röhlich Carl (A01143)  1869  Żydaczów
Röhlich Heinrich Johann Peter (A01142)  01.07.1867  Przemyśl
Röhlich Jan (A01136)
Röhlich Leontyna Amalia Ludwika (A01141)  20.05.1866  Przemyśl
Röhlich Peter Johann (A01138)  1836 
Röhlich Stefania, Anna (A01140)  24.12.1862  Żydaczów

Romanowska
Romanowska Maria (A01314)  1978 

Romanowski
Romanowski  (A01312)
Romanowski Mikołaj (A01313)  1971 
Romanowski Przemysław (A00503)  24.12.1978  Choszczno
Romanowski Waldemar Henryk (A00371)  31.05.1943  Toruń

Rondella
Rondella Restituta (A01578)  05.02.1920  Ischia

Rosenkranz
Rosenkranz Catharina (A00980)  1796  Malkowo

Rot
Rot Joanna (A01676)

Rozkowska
Rozkowska Helena (A00051)  02.05.1913  Skarżysko Kamienna

Ruda
Ruda  (A00464)

Ruth
Ruth  (A01492)

Rybaczyńska
Rybaczyńska Józefa (A01649)  1818 (około)  Rachanie

Ryssel
Ryssel Maryanne (A01599)

Rzeszotko
Rzeszotko Dorota (A01364)  20.11.1960  Pantiac
Rzeszotko Eugene (A01363)  15.01.1923  Marynka-Golska
Rzeszotko Susan (A01365)  23.06.1968  Pantiac

Sas
Sas Janina (A00154)  13.01.1926  Dołhobyczów
Sas Julia (A00142)  07.01.1896  Prehoryłe

Sattler
Sattler Karin (A01526)  30.11.1954 
Sattler Sibylle (A01221)  06.07.1959  Karlsruhe

Sauer
Sauer Barbara, Krystyna (A00192)  04.12.1959  Siemianowice Śl.

Sawczyńska
Sawczyńska Maria (A00563)

Sawczyński
Sawczyński  (A00559)
Sawczyński Eugeniusz (A00562)
Sawczyński Jan (A00560)
Sawczyński Jerzy (A00561)

Sawicka
Sawicka Antonina (A00023)  1842 (około)  Rybnica

Scannapieco
Scannapieco Anna (A01585)  08.02.1951  Casamicciola

Scharmach
Scharmach Gertrud (A01210)  07.03.1927  Olsztyn

Schierenberg
Schierenberg Bianka (A01519)  21.07.1965 

Schilke
Schilke Andreas (A01527)  14.05.1982  Ense-Bremen
Schilke Anton (A01479)
Schilke Bernd (A01517)  16.07.1956  Dortmund
Schilke Chris (A01520)  15.06.1994  Hemer
Schilke Eduard (A01475)  31.05.1856  Danzig
Schilke Eduard, Johannes (A01481)  14.04.1893  Danzig
Schilke Edwin, Hugo (A01508)  09.10.1928  Danzig
Schilke Elisabeth (A01480)  1884  Danzig
Schilke Gerda (A01506)  18.12.1924  Danzig
Schilke Gerhard (A01507)  19.05.1927  Danzig
Schilke Holger (A01516)  11.01.1965  Dortmund
Schilke Horst (A01515)  18.02.1963  Dortmund
Schilke Lene (A01478)
Schilke Margarete Amalie (A00343)  27.07.1884  Gdańsk
Schilke Martin (A01531)  07.10.1966  Dortmund
Schilke Nadine (A01521)  10.10.1997  Hemer
Schilke Nadine (A01534)  10.06.1980  Wickede
Schilke Paul (A01477)
Schilke Regina (A01529)  12.09.1987  Ense-Bremen
Schilke Reinhard (A01530)  24.05.1958  Dortmund
Schilke Sarah (A01524)  07.11.1993  Hemer
Schilke Sascha (A01523)  17.11.1990  Hemer
Schilke Stefan (A01528)  09.12.1983  Ense-Bremen
Schilke Tobias (A01535)  19.04.1982  Wickede

Schlegel
Schlegel Cecilia (A01316)  1929 

Schobert
Schobert Adelheid (A00354)  14.04.1949 

Schröder
Schröder Berta (A01387)  13.03.1889  Hohenfelde
Schröder Emma Ida (A01385)  06.12.1884  Hohenfelde
Schröder Georg (A01375)  1852  Saulin
Schröder Heinrich (A01374)    Stargard
Schröder Karl Friedrich (A01379)  10.05.1876  Krahnsfelde
Schröder Meta (A01381)  10.09.1881  Krahnsfelde
Schröder Minna (A01383)  13.07.1883  Hohenfelde
Schröder Rudolf (A01380)  08.11.1878  Krahnsfelde

Serafińczuk
Serafińczuk Tadeusz (A00945)  28.11.1939  Piaseczno

Serkowska
Serkowska Marianne (A01117)  1820  Seeresen

Seweryn
Seweryn Jadwiga (A00653)  23.09.1895 (lub 1897)  Rokitno
Seweryn Józefa (A00607)  1849 (około)  Jeziorowice

Siciarek
Siciarek Iwona, Małgorzata (A00755)  08.08.1954  Dąbrowa Górnicza

Sikorska
Sikorska Marzena (A01236)

Skowera
Skowera Elżbieta (A00801)  18.11.1824  Małoszyce
Skowera Jadwiga (A00800)  03.11.1822  Małoszyce
Skowera Katarzyna (A00799)  16.04.1821  Małoszyce
Skowera Salomea (A00798)  08.11.1819  Małoszyce
Skowera Wacław (A00584)  1774 (około) 
Skowera Wincenty (A00802)  08.10.1828  Małoszyce

Skrobisz-Dreszer
Skrobisz-Dreszer  (A00281)

Skura
Skura Stefania (A00779)  15.05.1909  Zarzecze

Skuza
Skuza Paweł (A00485)

Słomska
Słomska Oliwia, Jolanta (A00921)  15.03.1998  Kraków

Słomski
Słomski Maksymilian (A00922)

Smyk
Smyk Dariusz (A01611)  20.01.1977  Łaszczów
Smyk Maciej (A01612)  17.12.2003  Lublin
Smyk Tatiana (A00134)  1902 

Sobiekurska
Sobiekurska Cecylia (A00953)

Sobieszek
Sobieszek Renata, Agnieszka (A01462)  06.07.1976  Radzyń Podlaski

Sobottka
Sobottka Rosemarie (A00356)

Sobstel
Sobstel Zofia, Janina (A00737)  03.11.1939  Jeziorowice

Sobulska
Sobulska Danuta (A00398)  23.01.1928  Gdynia

Sokołowska
Sokołowska Bożena (A01095)  23.03.1949  Lublin
Sokołowska Ewa (A01097)  21.05.1955  Lublin
Sokołowska Grażyna (A01096)  27.03.1951  Lublin

Sokołowski
Sokołowski  (A00235)
Sokołowski Bolesław (A01093)  26.12.1908  Małoniż
Sokołowski Ignacy (A01094)  09.11.1947  Lublin

Solarek
Solarek  (A00278)

Soporowska
Soporowska Aleksandra (A01232)  1956  Toruń

Sosnowska
Sosnowska Karolina (A01291)

Sosnowski
Sosnowski Mirosław (A01290)

Stachowski
Stachowski  (A00112)

Stanke
Stanke Erich (A01491)

Stańko
Stańko Leokadia (A00713)  10.03.1930  Raszków

Staroszczyk
Staroszczyk Agata (A01670)  28.12.1983  Grójec
Staroszczyk Magda (A01672)  06.10.1988  Włoszczowa
Staroszczyk Nina (A01671)  04.04.1986  Włoszczowa
Staroszczyk Olga (A01669)  28.02.1981  Grójec
Staroszczyk Rafał (A01668)  28.02.1957  Danków Duży

Starzyńska
Starzyńska Anna (A01031)  20.02.1963  Gdynia

Statkiewicz
Statkiewicz Kalina (A00429)  01.11.1948  Świdnica

Stawlarska
Stawlarska Helena Antonia (A00505)

Stefaniuk
Stefaniuk Mariusz (A00500)  1966 

Stelmaszek
Stelmaszek Małgorzata (A01347)  1969  Wrocław

Stępień
Stępień Andrzej, Jan (A00759)  29.03.1956  Będzin
Stępień Mateusz (A00888)  01.04.1981 
Stępień Paweł (A00889)

Strahl
Strahl Eleonore (A00447)

Stromska
Stromska Josephine (A01001)

Strzelec
Strzelec Aniela (A00705)  20.07.1918  Jasieniec
Strzelec Wincenty (A00655)

Strzelecki
Strzelecki Eugeniusz (A01174)  28.07.1926 

Stübban
Stübban Cornelia (A01222)

Stypa
Stypa Anna, Małgorzata (A00887)  27.01.1976  Będzin
Stypa Tomasz, Paweł (A00886)  08.03.1970  Sosnowiec
Stypa Witold, Tadeusz (A00753)  06.11.1943  Sosnowiec

Sudut
Sudut Grzegorz (A01353)
Sudut Joanna (A01354)
Sudut Ryszard (A01351)    Ząbkowice Śląskie
Sudut Ryszard (A01352)

Swiatna
Swiatna Weronika (A00212)  15.05.1900  Koniuchy

Swiercz
Swiercz Małgorzata (A01674)

Sygat
Sygat Agnieszka (A00573)

Szastak
Szastak Olga, Apolonia (A00699)  14.05.1908  Sosnowiec

Szewłoga
Szewłoga Jadwiga (A01244)  03.02.1925  Wożuczyn

Szlęk
Szlęk Dorota (A00868)
Szlęk Mirosław (A00867)
Szlęk Wiesław (A00644)

Szwej
Szwej Marianna (A00702)  14.12.1909  Jasieniec

Szylko
Szylko  (A00934)

Szymanik
Szymanik Aleksander (A01089)  13.12.1913  Tarnogród
Szymanik Andrzej (A01092)  29.08.1953  Słupsk
Szymanik Bogdan (A01090)  1948 
Szymanik Teresa (A01091)  16.02.1947  Biłgoraj

Ślebioda
Ślebioda Stanisława (A00624)  20.04.1892  Dąbrowa Górnicza

Świdka
Świdka Alicja Maria (A00175)  01.11.1953  Łaszczów

Tackowska
Tackowska Iwona (A00743)  23.05.1958  Bydgoszcz

Taglialatela
Taglialatela Antonio (A01584)  09.07.1954  Ischia
Taglialatela Egidio (A01576)
Taglialatela Fortuna (A01575)
Taglialatela Gioacchino (A01574)
Taglialatela Giuseppe (A01588)  29.10.1996  Lacco Ameno
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01570)  27.09.1882  Ischia
Taglialatela Glovan, Giuseppe (A01577)  07.05.1914  Ischia
Taglialatela Lucio (A01583)  26.10.1949  Ischia
Taglialatela Maria (A01572)
Taglialatela Mario (A01579)  17.01.1948  Ischia
Taglialatela Massimiliano (A01581)  05.07.1977  Ischia
Taglialatela Maurizo (A01582)  08.04.1982  Ischia
Taglialatela Nadia (A01474)  08.05.1977  Ischia
Taglialatela Renato (A01573)
Taglialatela Sabina (A01586)  15.11.1981  Ischia

Tarłowska
Tarłowska Anna (A01281)  25.02.1952 

Teodorowicz
Teodorowicz Józefa (A00038)

Tonarini
Tonarini Mauriecio (A01320)  1961 

Tur
Tur  (A01620)
Tur Magda (A01621)

Turlewicz
Turlewicz Anna (A00498)  1993 
Turlewicz Robert (A00497)  1971 

Tuzek
Tuzek Czesława, Anna (A00688)  20.07.1938  Sosnowiec

Twardowska
Twardowska Ilona, Barbara (A00765)  29.11.1968  Sosnowiec

Tyl
Tyl Lousi (A01616)  22.11.1973  Chicago

Unsin
Unsin Rosemarie (A01180)

Verhülsdonk
Verhülsdonk  (A01405)

Wagner
Wagner  (A01401)

Waligórska
Waligórska Zuzanna (A01256)  26.07.1982  Poznań

Waligórski
Waligórski Krzysztof (A01255)  26.04.1957  Poznań
Waligórski Mikołaj (A01257)  23.11.1985  Poznań

Walkiewicz
Walkiewicz Jolanta, Barbara (A00876)  29.11.1962  Dąbrowa Górnicza
Walkiewicz Stanisław (A00692)  04.01.1935  Cudzynowice
Walkiewicz Waldemar, Walenty (A00877)  20.03.1965  Dąbrowa Górnicza

Wasik
Wasik Andrzej (A01441)  30.11.1985  Wałbrzych
Wasik Tadeusz (A01440)  12.02.1960  Opatów

Weber
Weber Marianne (A01107)  1824  Pechbude

Wegielek
Wegielek Natalia (A01591)

Węglarska
Węglarska Urszula (A00293)  02.01.1937  Biała Podlaska

Wiater
Wiater Anna (A01046)  27.08.1950  Wożuczyn

Wiecek
Wiecek Edeltraut (A01514)  16.11.1933 

Wiecławska
Wiecławska Agata (A01604)  30.10.2003  Witnica

Wiecławski
Wiecławski Mariusz (A01444)

Will
Will  (A01483)
Will Else (A01486)
Will Felix (A01487)
Will Frieda (A01488)
Will Herta (A01489)
Will Paula, Margarethe (A01490)  17.04.1910  Danzig

Wilm
Wilm Dirk (A01512)  15.06.1973  Hamburg
Wilm Fred, Rüdiger (A01511)  06.08.1948  Hamburg

Wilun
Wilun Jadwiga (A00914)  06.08.1910  Wielkie Łuki

Winiarska
Winiarska Danuta (A01295)  19.11.1941  Hrubieszów

Wiśniewska
Wiśniewska Anna (A01593)  06.12.1951  Warszawa
Wiśniewska Danuta (A00260)  25.11.1936  Rutkowice

Witkiewicz
Witkiewicz Marianna (A00621)  26.01.1891  Małoszyce

Wojciechowski
Wojciechowski Piotr (A01622)

Wojciul
Wojciul Marek (A01609)  23.09.1980  Rzepin
Wojciul Sławek (A01608)  27.12.1976  Rzepin
Wojciul Stanisław (A00247)  10.11.1953 

Wojtas
Wojtas Grażyna (A01167)  02.02.1978 
Wojtas Grzegorz (A01166)  01.12.1975 
Wojtas Janusz (A01164)  27.08.1944 
Wojtas Małgorzata (A01165)  1972 

Wojtkowska
Wojtkowska Jadwiga (A00360)  1899  Ciechanowiec

Woszczyński
Woszczyński  (A00541)

Wójtowicz
Wójtowicz Anna (A00157)  18.02.1956  Dubienka

Wronka
Wronka Helena (A00146)  01.04.1921  Pukarzów

Wróbel
Wróbel Andrzej (A00441)  26.07.1947  Nieporęt

Wróblewska
Wróblewska Karolina (A00484)  16.12.1979  Słupsk

Wróblewski
Wróblewski Damian, Patrick (A01613)  20.02.2003  Oldenburg
Wróblewski Janusz (A00094)  22.08.1956  Słupsk
Wróblewski Kacper (A01466)  11.03.2001  Olsztyn
Wróblewski Piotr (A01465)  10.09.1991  Radzyń Podlaski
Wróblewski Waldemar (A01464)  29.05.1967  Dobre Miasto

Wulff
Wulff Britta (A01513)  27.04.1976 

Wypych
Wypych Anna (A00172)  22.07.1934  Warszawa

Wyrwał
Wyrwał Edward (A00835)
Wyrwał Hieronim (A00841)  27.09.1929  Otola
Wyrwał Irena (A00836)
Wyrwał Jan (A00651)  1887 (około)  Otola
Wyrwał Janina (A00837)
Wyrwał Józefa (A00840)  05.10.1927  Otola
Wyrwał Kazimierz (A00842)  09.02.1933  Paterek
Wyrwał Sabina (A00838)
Wyrwał Zuzanna (A00839)  21.11.1925  Otola

Wysocki
Wysocki  (A00234)

Zablocki
Zablocki Maryanna (A00308)

Zaborowska
Zaborowska Teresa (A00129)

Zacharski
Zacharski Dominik (A00478)  19.01.1977  Warszawa

Zaława
Zaława Grażyna, Jadwiga (A00677)

Zapalska
Zapalska Grażyna, Jadwiga (A00443)  22.01.1956  Gdańsk

Zasada
Zasada  (A00113)
Zasada Hanna (A01665)  23.08.1955  Kozienice
Zasada Ludwik (A01667)  08.1967  Zielona Góra
Zasada Paweł (A01675)
Zasada Piotr (A01666)  17.01.1957  Morąg

Zawacka
Zawacka Ewa (A01605)  25.12.1968  Pisz

Zberowska
Zberowska Maryana (A00313)

Zdanowicz
Zdanowicz Jolanta Ewa (A00504)  28.09.1964  Gdańsk

Zelawska
Zelawska Helena (A00986)    Bratoszowice

Złomaniec
Złomaniec Jadwiga (A01302)

Zolczyńska
Zolczyńska Elżbieta (A00972)

Zoledowska
Zoledowska Aneta (A01299)  1982  Hrubieszów
Zoledowska Izabela (A01300)  1987  Hrubieszów

Zoledowski
Zoledowski Marek (A01298)
Zoledowski Paweł (A01301)  1994  Hrubieszów

Zur
Zur Danuta (A01359)  01.11.1947  Hrubieszów
Zur Halina (A01357)  12.08.1932  Włodzimierz
Zur Krystyna (A01356)  31.03.1931  Włodzimierz
Zur Piotr (A01355)  26.08.1890  Miechów
Zur Zdzisław (A01358)  17.01.1941  Włodzimierz

Zwolińska
Zwolińska Marianna (A00170)  20.01.1928  Łaszczów

Źurawska
Źurawska Anna (A00988)

Żmich
Żmich Halina (A00064)  11.01.1917  Inowrocław


Webmaster:
Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyright (c) Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja:
wtorek 25.12.2001