Nowe informacje genealogiczne
29 grudnia 2000. Jest nas już 1098 osoby ! Pozostałe uzupełnienia i korekty nadesłane w drugiej połowie 1999 roku. Sześć nowych osób, korekty w danych osób wprowadzonych uprzednio oraz zmiany dotyczące herbów.

Pierwsza strona VIPa
15 grudnia 2000. I oto mamy roboczą wersję pierwszej strony z cyklu "Sylwetki Wybranych Członków Rodziny". Powstała na podstawie przesłanych materiałów. Gorąco zachęcam wszystkich do przesyłania propozycji i materiałów (teksty, zdjęcia, dokumenty) do opracowania stron innych osób naszej rodziny, jak również do wyrażania swoich opinii na temat stron już opracowanych.

Nowe informacje genealogiczne
30 listopada 2000. Jest nas już 1092 osoby ! Oto pierwsza część z bardzo zaległych poprawek nadesłanych głównie przez Henryka, Gerda, Janusza i Jolę Wroblewskich oraz kilka innych osób.

Nowe informacje genealogiczne
25 marca 2000. Jest nas już 1082 osoby ! Tym razem druga partia z obszernych zmian i uzupełnień nadesłanych z Archiwum Rodzinnego. Pojawiło się 53 nowe osoby (jedna ubyła) i wprowadzono 3 nowe plansze (ACC, EA oraz H).

Nowe informacje genealogiczne
4 marca 2000. Jest nas już 1030 osób ! Ze sporym opóżnieniem, ale wreszcie wprowadzono pierwszą część zmian i uzupełnień nadesłaych przez Gerda jeszcze pod koniec stycznia tego roku. Ta partia danych dotyczyła linii na planszach na literę F - a więc bezpośrednich przodków właśnie Gerda.

Księga Gości
17 stycznia 2000. Uruchomiono testową wersję Księgi Gości czyli serwisu, dzięki któremu możecie pozostawiać swoje uwagi i opinie w taki sposób, że będą one dostępne dla wszystkich odwiedzających naszą witrynę.

Nowe informacje genealogiczne
16 stycznia 2000. Jest nas już 946 osoby ! Informacje zebrane przez Henryka a dotyczące kilku osób na planszy AC oraz ACA.

Mamy już 1 rok !
15 stycznia 2000. Razem z końcem 1999 roku minął też pierwszy rok działalności tego serwisu. Pierwsze strony, choć jeszcze "nieoficjalne" i pod innym adresem niż obecnie, ukazały się w grudniu 1998. Pod obecnym adresem możecie się z nami spotykać od lutego 1999. Ale pierwsze odwiedziny zanotowaliśmy już na przełomie roku 1998/1999. Zobaczmy więc ilu mieliśmy gości przez ten rok. Popatrzmy, jak nas oglądano. Pod tym linkiem zobaczycie statystyki odwiedzin opracowane na podstawie danych prowadzonych przez STAT4U.

 


Webmaster: Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyrights (c)
Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja: