Powiadomienia o Rocznicach

Dzięki formularzowi na tej stronie możesz zgłosić swoją chęć do otrzymywania powiadomień poprzez e-mail o zbliżających się rocznicach wydarzeń związanych z wybranymi osobami.

Najpierw wyszukaj w serwisie osoby identyfikator osoby, której rocznice Cię interesują. Następnie wypełnij formularz umieszczony na tej stronie podając wyszukany ID oraz swoje nazwisko i swój adres e-emailowy. Następnie kliknij przycisk "Prześlij". Na podany adres przyjdzie po chwili list sprawdzający poprawność podanego adresu. Jeśli odpowiesz na ten list poprzez funkcję "Odpowiedz nadawcy" (albo Reply to) nie zmieniając tekstu listu, to zostaniesz po pewnym czasie wpisany na specjalną listę serwisu powiadomień.

Od tego czasu będziesz każdego dnia uwzględniany przez serwis kompletujący powiadomienia. Jeśli się okaże, że dla podanej osoby przypada zaniedługo (7 dni) jakaś rocznica (według Kalendarium Rodzinnego), otrzymasz odpowiednie powiadomienie.

Złożenie zamówienia na powiadomienia o wydarzeniach

Zamawiam powiadomienia o zbliżaniu się rocznic wydarzeń (urodziny, śluby, zgony) związanych z osobą o podanym identyfikatorze.
Identyfikator osoby:
Adres e-mail zgłaszającego:
Nazwisko i imię zgłaszającego:
 

 

Sprawdzenie złożonych zamówień

Jeśli już zapomniałeś jakie powiadomienia zamawiałeś, to tutaj możesz uzyskać pełną ich listę. Tutaj też uzyskasz pełną listę wydarzeń związanych z tymi osobami, uporządkowaną w kolejności chronologicznej z uwagi na miesiąc i dzień (rok jest ignorowany) - czyli dokładnie w takiej kolejności w jakiej będziez je otrzymywał. Jeśli jednak składałeś jakieś zamówienie dzisiaj (lub ewentualnie wczoraj), to może go jeszcze nie być na liście.

Lista zamówionych powiadomień

Twój adres e_mail:

 

 


Powiadomienia o Nowościach

Możesz także zamówić powiadomienia o wszelkich nowościach w naszym serwisie. Jeśli wypełnisz poniższy formularz, to za każdym razem gdy nasz serwis wzbogaci się o nowe informacje zostaniesz o tym bezzwłocznie powiadomiony.

Zamawiam powiadomienia o zmianach w serwisie rodzinnym.
Adres e-mail zamawiającego:
Nazwisko i imię zamawiającego:

 


Webmaster: Alex@apsoft.com.pl

All Rights Reserved
Copyrights (c)
Aleksander Piwkowski

Ostatnia modyfikacja: 08 kwietnia 2001